شکستن طلسم در خواب


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم در خواب | کار صلیب انگلیسی. اما وقتی به آن موقعیت رسیدم و واقعاً می خواستم خدا راهش را داشته باشد، باید خودم تصمیم می گرفتم که واقعاً کی هستم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من فارغ التحصیل کمبریج بودم. من محقق ایتون بودم. از نظر زندگی آکادمیک بریتانیا به اوج رسیده بودم. همه اجداد من افسران ارتش بریتانیا بودند.

شکستن طلسم در خواب

شکستن طلسم در خواب | واقعاً باید از خودم می‌پرسیدم: «آیا حاضرم به این دانشجویان سیاه‌پوست بگویم: «نه من، بلکه عیسی مسیح خداوند.

استاد |

شکستن طلسم در خواب | به هر حال، در آن زمان من هشت دختر خوانده داشتم که شش دختر یهودی، یکی عرب، و یکی 100 دختر خوانده بودم.

و من نوکر تو هستم؟» خداراشکر می توانم بگویم به جلال خدا این کار را با خوشحالی انجام دادم.

و من هرگز در خدمت به اندازه ای که در شرق آفریقا بودم خوشحال نبودم. آزادی از توجیه خودم در نهایت، آخرین نتیجه مصلوب کردن نفس این است که نیازی به اثبات درستی خودم ندارم.

شکستن طلسم در خواب | آه، چه آرامشی! چه رحمتی! مردم می توانند با من مخالفت کنند و با من بحث کنند. اما می‌توانم بگویم، «بیایید صبر کنیم تا ببینیم حق با چه کسی است. ممکن است در اشتباه باشم.” این شگفت انگیز است، اینطور نیست؟

یک واعظ ممکن است اشتباه کند! چه باری از دوش من برداشته شد وقتی فهمیدم مجبور نیستم خودم را توجیه کنم. 4. رهایی از بدن و کسانی که مسیح هستند.

شکستن طلسم در خواب | جسم را با احساسات و امیالش مصلوب کرده اند. (غلاطیان 5:24) نشانه تعلق ما به عیسی مسیح این است که بدن را مصلوب کرده ایم.

READ  ابطال طلسم زبان بند

شواهد همین است. “کسانی که مال مسیح هستند، جسم را مصلوب کرده اند.” در اول قرنتیان 15:23، پولس به ما گفت که وقتی عیسی بازگردد، برای کسانی که از او هستند باز می‌گردد.

شکستن طلسم در خواب | این آیه در غلاطیان به ما می گوید که کسانی که از او هستند کسانی هستند که بدن را با محبت ها و امیالش مصلوب کرده اند.

عیسی برای چه کسی برمی گردد؟ کسانی که جسم را مصلوب کرده اند. او برای هرکسی که خود را مسیحی می داند و زندگی نفسانی، خودخواهانه و خودخواهانه دارد، باز نمی گردد.

شکستن طلسم در خواب | او برای کسانی که به صلیب اجازه داده اند کار خود را در طبیعت جسمانی خود انجام دهد باز می گردد.

زیرا بدن بر ضد روح میل می کند و روح بر ضد جسم. و اینها بر خلاف یکدیگرند، تا شما کارهایی را که می خواهید انجام ندهید.

شکستن طلسم در خواب | قبل از اینکه خدا طبیعت جسمانی ما را تغییر دهد، در تضاد کامل با روح خداست. پس کسانی که در جسم هستند نمی توانند خدا را خشنود سازند.

کسانی که بر اساس فطرت جسمانی قدیمی خود زندگی می کنند، نمی توانند خدا را راضی کنند. مذهبی یا بی دین بودن مهم نیست.

شکستن طلسم در خواب | بنابراین ای برادران، ما بدهکار هستیم. نه به جسم، برای زندگی بر اساس جسم. زیرا اگر بر اساس جسم زندگی کنید، خواهید مرد.

اما اگر به روح اعمال بدن را بمیرانید، زنده خواهید ماند. ‏ (‏ رومیان ۸:‏۱۲-‏۱۳‏)‏ این وظیفه ماست که اعمال بدن را بمیرانیم.

READ  طلسم جاودانگی

شکستن طلسم در خواب | مسیح آن را ممکن ساخته است، اما ما باید آن را اعمال کنیم. یک لحظه در نظر بگیرید که چه چیزی توسط گوشت پوشیده شده است.

این فقط غیراخلاقی نیست، همانطور که برخی ممکن است تصور کنند. در واقع، این واقعاً بیان اصلی بدن نیست. ترس، کینه، خشم، طمع، طمع، شهوات جنسی و خلق و خوی نوسان، همگی از مظاهر عادی طبیعت جسمانی هستند.

شکستن طلسم در خواب | یک مسیحی بداخلاق، اول از همه، نشان دهنده انکار ایمان است. دوم، او دلیلی بر مصلوب نبودن بدن است.

به لطف خدا می توانم بگویم امروز آدم بدخلقی نیستم، چون اجازه داده ام صلیب در من کار خودش را بکند و با حالاتم مقابله کند.

شکستن طلسم در خواب | ما باید درک کنیم که جسم با روح و روح با جسم می جنگد. 5. رهایی از جهان اما خدا نکند که من شکوه نکنم جز در صلیب خداوند ما عیسی مسیح، که توسط او [یا به وسیله آن] جهان برای من مصلوب شده است، و من برای جهان.

این مسئولیت ماست که اعمال بدن را بمیرانیم. کار صلیب صلیب ما را جدا می کند و ما را از جامعه ای که تابع حکومت صالح خدا نیست رها می کند.

شکستن طلسم در خواب | عیسی گفت: «شما در دنیا نیستید، زیرا من شما را از جهان فراخواندم.» این بدان معنا نیست که خدا از ما می خواهد که چشم ها و گوش های خود را ببندیم و طوری راه برویم که گویی دنیای فیزیکی و مادی اطراف ما وجود ندارد.

READ  شکستن طلسم مار در گنج یابی

یک راه ساده برای جدا شدن از دنیا وجود دارد. این است که در زندگی خود کاملاً به حکومت عیسی متعهد باشیم. این چیزی است که دنیا نیست.

شکستن طلسم در خواب | وقتی الان به دنیا نگاه می کنیم، بین دنیا و ما جنازه ای است که بر صلیب آویزان است و وقتی دنیا به ما نگاه می کند، همین را می بیند.

جدایی کامل وجود دارد. جسمانی نیست، اما در قلمرو معنوی است. ما به یک قلمرو کاملاً متفاوت تعلق داریم. ما از عقاید، ارزش‌ها، قضاوت‌ها، فشارها، اغواها و فریب‌های جهان رها شده‌ایم.

شکستن طلسم در خواب | نظم جهانی کنونی که توسط شیطان کنترل می‌شود. تمام دنیا زیر سیطره شریر است.

اژدهای بزرگ… آن مار قدیم… شیطان و شیطان که تمام جهان را فریب می دهد. (مکاشفه 12:9) هنگامی که مسیحیان تحت تأثیر جهان قرار می گیرند، تحت فریب قرار می گیرند، زیرانظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

نوشته های مشابه