شکستن طلسم درس نخواندن


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم درس نخواندن | کلیسای رم برای ایرلندی‌های قومی سنگر هویت سلتی و ایمان مذهبی آنها بود. مهاجمان نورمن و انگلیسی هرگز نتوانستند تأثیر کلیسا بر زندگی ایرلندی را متوقف کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | حتی زمانی که ایرلند جنوبی سرانجام استقلال خود را از انگلستان در سال 2014 به دست آورد، این کلیسای کاتولیک روم بود که قانون اساسی جمهوری جدید ایرلند را تهیه کرد.

شکستن طلسم درس نخواندن

شکستن طلسم درس نخواندن | در این محیط سنتی، کشیشان از جایگاه والایی در سلسله مراتب جامعه و فرهنگ ایرلند برخوردار بودند.

استاد | برای ایرلندی ها یک کشیش نماینده زمینی خود خداست و اغلب موقعیتی عرفانی به او داده می شود. کشیش شدن پسرش بالاترین دستاوردی بود که می‌توانست آرزویش را داشته باشد.

شکستن طلسم درس نخواندن | همیشه مکانی بوده است که در آن کلیسای کاتولیک روم قدرت قرون وسطایی خود را در قلب و ذهن مردم حفظ کرده است.

در پارادایم سنتی ایرلندی، دریافت مراسم مقدس اوامر مقدس اغلب تأثیرگذارتر از دستیابی به ثروت یا قدرت سیاسی زیاد تلقی می شود.

شکستن طلسم درس نخواندن | یکی از جنبه های وضعیت کشیش ها که در ایرلند به ندرت در مورد آن صحبت می شود این واقعیت است که بسیاری از مردم ایرلندی معتقدند که سرپرستان آنها دارای قدرت های معجزه آسا و جادویی هستند.

این انتقالی از درویدهای بت پرست است که در نهایت به مسیحیت گرویدند. درویدیسم ایمانی بود که در آن جهان مادی آغشته به انرژی های جادویی در نظر گرفته می شد که کشیشی آنها می توانست برای سود بردن دیگران یا نفرین آنها استفاده کند.

READ  باطل کردن طلسم دفن شده

شکستن طلسم درس نخواندن | برای ایرلندی‌های سنتی، این قدرت جادویی که توسط روحانیون در اختیار دارد، یک چیز واقعی است.

همان‌طور که ممکن است برای ذهن مدرن به نظر برسد، عجیب و خرافی است. «این تصور عجیب در سال‌های 1016 زمانی که فعالیت‌های پدر شان فورچون در مطبوعات محبوب Fortune’s Curse 43 در ایرلند ظاهر شد، مورد توجه عموم قرار گرفت.

شکستن طلسم درس نخواندن | فورچون یک کشیش کاتولیک رومی 10 ساله بود که به تجاوز به تعداد زیادی پسر در طول چندین دهه متهم شد و در نهایت به دست عدالت سپرده شد.

کلیسا سال ها از فورچون با پرداخت پاداش به قربانیان، عدم اقدام عمدی و حتی تهدید محافظت کرده بود. اکنون کلیسا برای دفاع قانونی فورچون، از جمله درخواست تجدیدنظر در دادگاه و دیگر تاکتیک‌های توقف که تا سال 1991 ادامه خواهد داشت، هزینه بیشتری پرداخت خواهد کرد.

شکستن طلسم درس نخواندن | جنبه بدخواهانه شخصیت او زمانی که فورچون برای کشیشی تحصیل می کرد، به عنوان یک رهبر پیشاهنگی داوطلب شد و در یک سفر کمپینگ، پسری را در چادر مورد آزار و اذیت قرار داد در حالی که چندین پیشاهنگ جوان دیگر آن را تماشا می کردند.

در اردو با طلایه داران و یک روز در یک چادر بودیم و شان شروع به بازی با یکی از پسرها کرد و وقتی می گویم منظورم فوتبال نیست، جلوی ما با او تداخل جنسی می کرد.

شکستن طلسم درس نخواندن | حدوداً حدوداً شش بچه در چادر بودند که بین ده تا دوازده بچه بودند.» پسرها به والدین خود چیزی نگفتند.

READ  نوشتن دعا روی موم

یکی از قربانیان بعداً در بزرگسالی گفت: این به کشیش ها می رسد. در آن زمان، اخبار به بیرون درز کرد و پیشاهنگان پسر فورچون را از سازمان خود و همه رویدادهای آن محروم کردند.

شکستن طلسم درس نخواندن | گزارشات به مقامات کلیسا در مورد انحراف جنسی فورچون نادیده گرفته شد. صدراعظم تلاشی برای دریافت کمک روانپزشکی مناسب از فورچون نکرد.

و همچنین رهبری کلیسا به مقامات پلیس محلی در مورد اتهاماتی که پیشاهنگان ایرلند علیه او وارد شده بود هشدار نداد.

شکستن طلسم درس نخواندن | هیچ اقدامی علیه فورچون، که متعاقباً به عنوان کشیش منصوب شد، انجام نشد.» (4) «اولین مأموریت فورچون در بلفاست جنوبی بود، جایی که شکایت‌های بیشتری مبنی بر آزار پسران جوان شروع به سیل کردن لژ لوسیفر Chan-44 کرد.

مجدداً، سلسله مراتب کلیسا هیچ نتیجه ای برای درمان رفتار جنسی اجباری فورچون انجام نداد. کلیسا فقط او را به کلیسای سنت آیدان در نزدیکی فتارد، یک جامعه روستایی ماهیگیری و کشاورزی متشکل از حدود 1000 خانواده در ساحل جنوب شرقی جزیره زمرد منتقل کرد.

شکستن طلسم درس نخواندن | شاید آنها بر این باور بودند که مردم روستایی ساکن آنجا کمتر از عادات جنسی منحرف کشیش جدیدشان شکایت می‌کردند.»

«از همه گزارش‌ها، روستاییان محلی از انتصاب یک کشیش جوان و پویا هیجان‌زده بودند. در چنین روستاهای کوچک ایرلندی، کشیش محله مرکز فعالیت است و در امور محلی، حتی آنهایی که به مسائل کلیسا مرتبط نیستند، حرف زیادی دارد.

شکستن طلسم درس نخواندن | اما فورچون شروع به نشان دادن چیزی کرد که فقط می‌توان آن را به عنوان تمایلات دراکونیایی توصیف کرد، و با اعضای محله بر سر موضوعات مختلف کوچک درگیر شد.

READ  طلسم جدایی هفت میخ

به عنوان مثال، فورچون اصرار داشت که سالن فعالیت های محلی متعلق به کلیسا است و در نتیجه او بر نحوه استفاده از آن اقتدار دارد.

شکستن طلسم درس نخواندن | او به ساکنان محله هشدار داد تا زمانی که کنترل خود را بر سالن تثبیت نکرده است، از سالن دوری کنند.

معتمدین محلی به کشیش بداخلاق توجهی نکردند و به برگزاری مراسم دهکده در سالن ادامه دادند. این روحانی جوان رویدادهای اجتماعی رقیب را در کلیسا به راه انداخت و حتی از بالای منبر خود متولیان را نفرین کرد و گفت که فرزندان اول آنها فلج خواهند شد.

شکستن طلسم درس نخواندن | جما هرن به یاد می آورد: «احمقانه به نظر می رسد، اما مردم قدیمی شهر آن را باور کردند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 3 =

نوشته های مشابه