شکستن طلسم

شکستن طلسم خرید خانه

شکستن طلسم خرید خانه | فقدان تقریباً کامل برخورد دانشگاهی با تاریخ شیطان پرستی از مناطق انگلوفونیک چشمگیر است. جدای از چند مقاله یادداشت، من شخصاً فقط از دو استثنا آگاه هستم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مورد اول، مربوط به سال 1970، آرتور لیونز، دومین آمدن: شیطان پرستی در آمریکا، من در گنجاندن آن در این نظرسنجی تردید دارم. تحت عنوان شیطان تو را می خواهد در سال 1988، با متن اصلاح شده ای برای توضیح ترس شیطان پرستی که اخیراً ایالات متحده را فرا گرفته بود.

شکستن طلسم خرید خانه

شکستن طلسم خرید خانه | تاریخ، که دارای بورس تحصیلی است که قبلاً در سال 1970 منسوخ شده بود (با اجرای غیرانتقادی تز مارگارت موری در مورد جادوگری اروپایی به عنوان آشکارترین نمونه).

استاد | با توجه به اینکه آنها مهد سنت زنده امروزی شیطان پرستی مذهبی و جدیدترین موج اضطراب شیطان پرستی تا به امروز بودند.

شکستن طلسم خرید خانه | حاشیه نویسی تقریباً موجود نشان می دهد که این کتاب هرگز برای خوانندگان متخصص در نظر گرفته نشده است.

با این وجود، هنوز هم در متون علمی، عمدتاً با توجه به ظهور شیطان پرستی کالیفرنیا در دهه 1960، مکرراً نقل می شود. حتی در اینجا، با این حال، کتاب باید با احتیاط استفاده شود.

شکستن طلسم خرید خانه | بیشتر اطلاعات آن مستقیماً از آنتون لاوی گرفته شده بود، کسی که لیون شخصاً با او آشنا بود، و همدردی آشکار نویسنده برای پاپ سیاهپوست خودخوانده فقط انتقاد را برانگیخت.

تاریخچه انگلیسی زبان بسیار بهتری توسط ، اثر نویسنده مستقل انگلیسی گرت جی مدوی، که در سال 2001 توسط انتشارات دانشگاه نیویورک منتشر شد.

READ  ابطال طلسم فلزی

شکستن طلسم خرید خانه | علیرغم عنوان پر رنگ آن، به خوبی مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته است. علیرغم اینکه به خوبی مورد تحقیق و تفحص قرار گرفته است.

اما خواندنی است: Medway’s یکی از معدود عناوین جدی در این زمینه است که در واقع گاهی اوقات بسیار خنده دار است.

شکستن طلسم خرید خانه | چیزی که باز هم فاقد آن است، دیدگاه تاریخی منسجم درباره ظهور شیطان پرستی است.

سبک سرگرم کننده مدوی باعث می شود فرد تقریباً فراموش کند که کتاب او در واقع تا حد زیادی مجموعه ای از حکایات است.

شکستن طلسم خرید خانه | علاوه بر این، به نظر می رسد محور اصلی کتاب در رد افسانه های شیطان پرستی باشد.

شیطان پرستی عملی را با یک سری جنبه های اغلب غیرمرتبط مورد بررسی قرار می دهند که گاهی اوقات به اختصار در حد عجول است (برای مثال، زمانی که مدوی بودلر را به عنوان اولین شیطان پرست مدرن بدون توضیح دقیق بیانیه خود می خواند).

شکستن طلسم خرید خانه | کتابی در واکنش به ترس از شیطان پرستی در دهه های 1980 و 1990، که بیشتر کتاب را در بر می گیرد.

پیشینه خود مدوی (که آزادانه پذیرفته شده است) به عنوان «یک بت پرست و کشیش تمیس در یاران داعش» ممکن است عامل دیگری در تعیین این تأکید باشد.

شکستن طلسم خرید خانه | بنابراین به نظر می‌رسد بهترین کار این است که Lure of the Sinister را برای آنچه هست بخوانیم.

در درجه اول کتابی با هدف از بین بردن برخی از افسانه‌های سرسختی که شیطان‌پرستی را در دهه 1990 احاطه کرده بودند، کمتر اثری در مورد اینکه واقعاً چه بوده و چگونه به وجود آمده است.

READ  طلسم مرگ میخوام

شکستن طلسم خرید خانه | که دارای پیشینه آکادمیک در فلسفه و حقوق است، یک متخصص برجسته در زمینه جنبش های دینی جدید و یکی از بنیانگذاران CESNUR، یک موسسه تحقیقاتی در تورین است که به مطالعه انواع جدید دین اختصاص دارد.

او را می‌توان مطالعه‌ای پیشگام در این زمینه دانست که مملو از اطلاعات عملاً درباره هر فرد و هر گروهی است که از نظر تاریخی با این موضوع مرتبط است.

شکستن طلسم خرید خانه | او با اتخاذ یک تعریف دقیق از شیطان پرستی (که در بالا به وفور در مورد آن بحث کردم) به طور منظم از سرگردانی در بی ربطی های بی پایان اجتناب می کند.

علاوه بر این، او موفق می شود روایتی منسجم از تاریخ به ظاهر آشفته موضوع ارائه دهد. برای این منظور، او پیشنهاد می کند که تاریخ شیطان پرستی به عنوان سیل دائمی شیطان پرستی از یک سو و ضد شیطان پرستی از سوی دیگر مورد بررسی قرار گیرد.

شکستن طلسم خرید خانه | به طور خلاصه: هر بار که شیطان پرستی در غرب ظاهر می شود، این امر باعث واکنش در جامعه بزرگتر می شود.

با این حال، این شیطان ستیزی تسلیم مبالغه می شود. و در پی بی اعتباری متعاقب آن، جنبش های شیطان پرستی جدید پدید می آیند.

شکستن طلسم خرید خانه | با استفاده از این مدل، می تواند ارتباط خلاقانه ای بین بسیاری از ظواهر شیطان پرستی به عنوان یک سازه افسانه ای و جدلی، و نمونه های تاریخی ستایش واقعی برای مردم ایجاد کند.

فرشته افتاده مقدمه j 11 من می‌خواهم ابتدا کتاب فوق‌العاده غنی را تحسین کنم، که بدون آن نمی‌توانستم این مطالعه را بنویسم، یا حداقل با کار بسیار دلهره‌آورتری مواجه می‌شدم.

READ  شکستن طلسم عتیقه

شکستن طلسم خرید خانه | این واقعیت که من با یافته‌ها و نتیجه‌گیری‌های در بیش از یک مورد مخالف خواهم بود، به این معنی نیست که من قدردانی نمی‌کنم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دوازده =