شکستن طلسم

شکستن طلسم خانوادگی

شکستن طلسم خانوادگی | در مورد وزارت است در نوجوانی، ما فشارهای منحصر به فرد و قدرتمندی را که ما و دوستانمان را احاطه کرده است، می شناسیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هدف ما این است که از توانایی ها و بسترهای خدادادی خود برای خدمت به آن نیازهای خاص از طریق موسیقی خود استفاده کنیم.

شکستن طلسم خانوادگی

شکستن طلسم خانوادگی | ما احساس می کنیم که ضروری ترین نیاز همسالان ما یافتن پاسخ یک سوال ساده است: “چگونه یک مرد جوان می تواند راه خود را پاک نگه دارد؟” (مزمور 119:9).

استاد | از زمانی که گروه Stereo Motion را در سال 1997 راه اندازی کردیم (در آن زمان با نام Phat Chance شناخته می شد)، متوجه شدیم که تماس ما فقط مربوط به موسیقی نیست.

شکستن طلسم خانوادگی | اگرچه خلوص فراتر از این را در بر می گیرد، اما تمایلات جنسی به نقطه کانونی ما برای پایه و اساس محکم زندگی پاک تبدیل شده است.

آهنگ پایانی اولین آلبوم ما (بدون تو، فلیکر رکوردز) با عنوان “The One” است و برای زنانی نوشته شده است که خدا از قبل انتخاب کرده است تا زمانی که زمان بندی او کامل شود، عروس ما باشند.

شکستن طلسم خانوادگی | این بیانگر تعهدی است که هر یک از ما برای پاک نگه داشتن خود از نظر جنسی برای همسر آینده‌اش انجام داده‌ایم – و دعا می‌کنیم که او نیز همین کار را انجام دهد.

ما به‌طور دردناکی از برخی از عواقب شدیدی که می‌تواند ناشی از نقض فرمان خدا برای داشتن یک زندگی پاک جنسی باشد، آگاه هستیم.

شکستن طلسم خانوادگی | وقتی برایان نه ساله بود، پدرش بر اثر ایدز درگذشت. این که آیا او این بیماری را از طریق سبک زندگی خود یعنی بی بند و باری جنسی با زنان به دست آورده است یا از مصرف مواد مخدر – یا اگر آن را از طریق برخوردهای جنسی به دیگران سرایت کرده است – هرگز نمی دانیم.

READ  طلسمات استاد محمد مهدی کبیر

آنچه می دانیم این است که زندگی ناپاک او به قیمت جانش تمام شد و تنها دست محافظ خدا برایان، خواهرش و مادرش را حفظ کرد.

شکستن طلسم خانوادگی | سال‌ها بعد، برایان از درس‌های دردناکی که آموخته است استفاده می‌کند تا به همسالانش کمک کند تا از مسیرهایی که پدرش طی کرده است دور کند و آنها را به سمت مسیر مستقیم و باریک خدا راهنمایی کند.

نبرد «هر جوان مرد» با داستان‌های زندگی واقعی بسیار جذاب نوشته شده است که وقتی شروع به خواندن کردیم، برایمان سخت بود که کتاب را کنار بگذاریم.

شکستن طلسم خانوادگی | نویسندگان با به اشتراک گذاشتن داستان‌هایی از اشتباهات افراد واقعی، هیچ ضربه‌ای نمی‌زنند، و نویسندگان با ارائه گام‌های عملی که می‌توانیم برای جلوگیری از انجام همان اشتباهات خود انجام دهیم، دنبال می‌کنند – با نشان دادن اینکه چگونه به مسیر پاکی بازگردیم.

ما از مسیر منحرف شده ایم مطالب کتاب بسیار ساده است و فراتر از مراحل واضح برای خلوص است. این فقط در مورد پرهیز نیست.

شکستن طلسم خانوادگی | برای مثال، درک کاملی از رابطه خودارضایی با خلوص جنسی ما ارائه می دهد. بچه ها در مورد آن فکر کنید: اگر کسی از شما بپرسد که کتاب مقدس در مورد خودارضایی چه می گوید، چه می گویید؟

پس از خواندن این کتاب، دقیقاً می‌دانید که در ناحیه مخفی کلمه M، چه چیزی بگویید – و چه چیزی مورد قبول خداوند است.

شکستن طلسم خانوادگی | ما احساس می‌کنیم این کتاب برای هر مردی که می‌خواهد در راه خدا با وسوسه‌های جنسی واقعی‌اش کنار بیاید، خواندنی است.

READ  استاد الیاس دعانویس

ما باید این حقایق را در زندگی خود به کار ببریم و آنها را درک کنیم تا بتوانیم به دیگرانی که در همان زمینه ها در حال مبارزه هستند خدمت کنیم.

شکستن طلسم خانوادگی | تعجب خواهیم کرد اگر نتوانید حداقل ده ها دوست را که امروز نیاز به شنیدن این پیام دارند، بیاندیشید. به آنها می گویید؟

و آیا با انتخاب هایی که امروز انجام می دهید آنها را نشان خواهید داد؟ — استریو موشن براندون، برنت، برایان، دالاس، و جاستین تقدیم و قدردانی به پدر آسمانی من، که نیازمندان را از توده خاکستر بلند می کند و آنها را در کنار شاهزادگان می نشاند.

شکستن طلسم خانوادگی | و به برنت و بری، برادر شوهرم و برادرانم به لطف خدا. مایلم از اندی تورکوت، استیو بیمن، ریچارد پیکرل، ران استراک و مارک اوبربک برای بینش عالی شما در مورد قلب مردان و زنان جوان تشکر کنم.

شما کشیش های فوق العاده ای هستید و من از دوستی شما شگفت زده هستم. از تیم نمازم نیز تشکر می کنم.

شکستن طلسم خانوادگی | کشیش پالمر و دیکن مایک سوآیم مرا در لحظات تاریک تر بلند کرده اند. از ویکی کلونی، دایانا کونتز و ری و جویس هندرسون تشکر می کنم که هرگز دست از دعا و ایمان نمی کشند.

و سر دسته دعا همسرم برندا است. چه رزمنده ای چه زنی! از دوستانم تشکر می کنم که غیبت من در رویدادهای مهم را به دلیل ضرب الاجل ها درک کردند.

شکستن طلسم خانوادگی | من از شما دوستان کوچکترم تشکر می کنم که قلب شما را برای گفتن برخی از عمیق ترین داستان های خود باز کرده اید، همه به خاطر مسیح.

READ  نوشتن دعا روی قلع

من چند جزئیات را برای محافظت از حریم خصوصی شما تغییر داده ام، اما خدا می داند که شما کی هستید و او همیشه سپاسگزار است.

شکستن طلسم خانوادگی | گری مایر، تو همیشه آنجا بودی تا مرا بخندی، حتی اگر به معنای خوردن جیرجیرک یا بیدار کردن من با بوق و طبل در ساعت دو نیمه شب باشد.

از اینکه من را به عنوان “دوست جدی” خود پذیرفتید سپاسگزارم. مایک یورکی، شما یک استاد هستید. من بدون تو گم شدم و با تشکر از دن ریچ، توماس ووماک، میشل تنسن، و همه انتشارات WaterBrook. استفان آرتربرن، چه بگویم؟

شکستن طلسم خانوادگی | حمایت و تشویق شما بی وقفه است. برای من شگفت انگیز است. مادرشوهرم، گوئن، بارها توپ را حمل کرده است که برای اولین بار نیاز به ضربه داشتیم.

او یک گیمر واقعی است. یاسن، لورا، ربکا و مایکل، شما بهترین کودکان روی کره زمین هستید. خیلی فداکاری کردی خدا آن را برای شما جبران خواهد کرد، اکنون و برای همیشه.

شکستن طلسم خانوادگی | فرد استوکر مقدمه شکستن کد سکوت (توسط استفان آرتربرن) یک کد قدیمی وجود دارد که تقریباً هر مردی که من می شناسم.

از آن پیروی می کند. من مطمئن هستم که پدرم و برادرانم از آنچه من “کد جنسی” می نامم پیروی می کنند


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =