شکستن طلسم خانواده


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم خانواده | هر وقت در بازدیدهای بعدازظهر یکشنبه‌ام ورق بازی می‌کردیم، نمی‌توانستم نگاهی به این نقاشی دیواری مانند بیندازم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در موارد دیگر، هر وقت که برای دیدن او به آنجا می رفتم، بابا فهرستی از کارهای خانه به من می داد. یک بار در حالی که سطل زباله را در اتاق خوابش خالی می کردم، با عکس برهنه معشوقه اش روبرو شدم.

شکستن طلسم خانواده

شکستن طلسم خانواده | همه اینها باعث شد که احساسات جنسی در اعماق من ایجاد شود. فیلم های هالیوود من را پر از کنجکاوی شهوانی و اشتیاق سوزان کردند.

استاد | وقتی پدر از مامان طلاق گرفت، به تخت مجردی خود رفت، جایی که یک مخمل برهنه غول پیکر را در اتاق نشیمن خود آویزان کرد.

شکستن طلسم خانواده | در یک فیلم، دایانا راس درست زمانی که رئیسش به ارگاسم رسیده بود، یک سطل یخ روی شکم او ریخت که به نظر می‌رسید این تجربه را تشدید می‌کرد. دهانم باز ماند.

چه خبر از این روزها روزها در ذهنم چنین صحنه هایی را فکر می کردم. در موارد نادری که در فصل خارج از فصل برای قرار ملاقات بیرون می رفتم، این تکان های عمیق اغلب به هم می خورد و حباب می زد.

شکستن طلسم خانواده | خیلی اوقات، در حالی که سعی می‌کردم دستی را زیر سینه‌بندش ببرم، مرزهای دختر را کنار می‌زدم. با این حال، اشتیاق من به فوتبال، اشتیاق جنسی من را کنترل می کرد.

من عملکرد خوبی در گریدرون داشتم و به عنوان “ورزشکار سال” در دبیرستان توماس جفرسون انتخاب شدم – یک نیروگاه 4-A در Cedar Rapids.

READ  طلسم ازدواج روی مس

شکستن طلسم خانواده | من پیشنهادهای بورس تحصیلی کامل را از آکادمی نیروی هوایی و دانشگاه ییل دریافت کردم.

با این حال، من رویاهای بزرگتری داشتم – فوتبال PAC-10، حتی اگر به معنای تلاش برای تیم باشد. من به چیزی کمتر راضی نمی‌شوم.

شکستن طلسم خانواده | به زودی جلوی کمد خود در دانشگاه استنفورد ایستادم و با هیبت به کلاه ایمنی سفید آشنا با S قرمز و نام استوکر که در جلوی آن چسبانده شده بود خیره شدم.

با بستن کلاه ایمنی و بند چانه‌ام، با افتخار وارد زمین مسابقه شدم تا جایی در تیم کسب کنم. دیری نپایید که وقتی پاس های رنگین کمانی طولانی را به منطقه انتهایی پرتاب می کردم.

شکستن طلسم خانواده | همه در کشور نام من را می دانستند. داشتم رویایم را زندگی می کردم. در یک بعد از ظهر، آن رویا به هزار تکه تبدیل شد.

من یکی از هشت مدافعی بودم که آن روز گرم می کردم. از گوشه چشمم، ترک شونرت، یک سرباز جوان از جنوب کالیفرنیا را دیدم که گلوله های سی و پنج یاردی پرتاب می کرد!

شکستن طلسم خانواده | سه بازیکن دیگر توپ را طوری در هوا زیپ می‌کردند که گویی روی یک نخ است. این QB ها آنقدر خوب بودند که هر چهار نفر بعداً در استنفورد شروع کردند و در NFL بازی کردند.

من، همراه با کورکی برادفورد، مدافع کل ایالت از وایومینگ، و همخوابه ام در ویلبر هال، با ناباوری خیره شدیم. هیچ راهی وجود نداشت که هیچ کدام از ما سطح مهارتی برای رقابت با این بلوچیپرها را داشته باشیم.

READ  نوشتن دعا در زمان عادت ماهانه

شکستن طلسم خانواده | وقتی رویاهای فوتبالی من در آن بعدازظهر از بین رفت، توجهم را به زنان معطوف کردم. عکس زنان برهنه.

همانطور که در زندگی عادی دانشگاهی بدون ورزش یا رویا مستقر شدم، تمایلات جنسی من در هر خاکی رخنه کرد و خیلی زود غرق در پورنوگرافی شدم.

شکستن طلسم خانواده | من در واقع تاریخ ورود مجله نرم افزاری مورد علاقه ام، گالری، را به داروخانه محلی حفظ کردم.

در زمان باز شدن جلوی در می ایستم، حتی اگر برای انجام این کار مجبور به ترک کلاس باشم. من بخش «دختران همسایه» را در گالری دوست داشتم.

شکستن طلسم خانواده | که شامل تصاویری از دختران برهنه بود که توسط دوست پسرشان گرفته شده بود و برای انتشار به مجله ارسال می شد.

در حال%8نظرات

نوشته های مشابه