شکستن طلسم

شکستن طلسم خانه دار شدن

شکستن طلسم خانه دار شدن | این دوربین های فیلم 35 میلی متری برای من شبیه دایناسورها شده اند. آنها بزرگ هستند؛ تن وزن دارند و شما باید آنها را جابجا کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام شود، و همه آن بسیار کند است. احتمالات زیادی را از بین می برد. با DV همه چیز سبک تر است.

شکستن طلسم خانه دار شدن

شکستن طلسم خانه دار شدن | شما بیشتر موبایل هستید به مراتب سیال تر است. می توانید روی پای خود فکر کنید و چیزهایی را بگیرید.

استاد | هنگامی که در دنیای DV با تجهیزات کوچک و سبک وزن و فوکوس خودکار شروع به کار می کنید، کار با فیلم بسیار دشوار به نظر می رسد.

شکستن طلسم خانه دار شدن | و برای بازیگران، اینکه در وسط یک صحنه وارد یک شخصیت شوند و سپس ناگهان مجبور شوند در حالی که ما دوربین‌های فیلم را بعد از ده دقیقه بارگذاری مجدد می‌کنیم.

متوقف شوند – اغلب، این موضوع باعث شکسته شدن موضوع می‌شود. اما اکنون شما در حال حرکت هستید؛ شما چهل دقیقه در آنجا وقت دارید و شما می توانید شروع به صحبت با بازیگران کنید و به جای توقف آن می توانید وارد شوید و آن را هل دهید.

شکستن طلسم خانه دار شدن | شما حتی می توانید در حین فیلمبرداری تمرین کنید، اگرچه من شروع به مسخره کردن موسیقی متن می کنم، زیرا آنها باید تمام کلمات من را حذف کنند.

اما بارها در حین فیلمبرداری با بازیگران صحبت می‌کنم و می‌توانیم عمیق‌تر و عمیق‌تر وارد شویم. DV برای فیلمسازان جوان توصیه من این است که از فرصتی که DV به ارمغان می آورد برای انجام کاری که واقعاً به آن اعتقاد دارید استفاده کنید.

READ  دعانویس در عنبران اردبیل

شکستن طلسم خانه دار شدن | صدای خود را حفظ کنید. کاری را صرفاً به این منظور انجام ندهید که استودیو یا برخی افراد پولدار را تحت تأثیر قرار دهید.

طبق تجربه من، این همیشه نتیجه معکوس دارد. رفتن به مدرسه فیلم عالی است، و شما می توانید دانش فکری زیادی در آنجا به دست آورید، اما با انجام کار یاد بگیرید.

شکستن طلسم خانه دار شدن | و اکنون که هزینه ها کاهش یافته است، واقعاً می توانید بروید و این کار را خودتان انجام دهید.

سپس تعداد زیادی جشنواره فیلم وجود دارد که می توانید وارد آنها شوید و ببینید که آیا می توانید بعداً از توزیع یا کمک مالی برخوردار شوید.

شکستن طلسم خانه دار شدن | کیفیت DV دوربین DV که من در حال حاضر استفاده می کنم یک Sony PD-150 است که کیفیت پایین تری نسبت به HD دارد.

و من عاشق این کیفیت پایین تر هستم. من عاشق دوربین های کوچک هستم. کیفیت من را به یاد فیلم های دهه 1930 می اندازد.

شکستن طلسم خانه دار شدن | در روزهای اول، امولسیون چندان خوب نبود، بنابراین اطلاعات کمتری روی صفحه نمایش وجود داشت.

نتیجه سونی PD کمی شبیه به آن است. به هیچ وجه به وضوح بالا نیست. و گاهی اوقات، در یک قاب، اگر سؤالی در مورد آنچه می‌بینید یا گوشه‌ای تاریک وجود داشته باشد.

شکستن طلسم خانه دار شدن | ذهن می‌تواند رویاپردازی کند. اگر همه چیز در آن قاب کاملاً شفاف باشد، این همان چیزی است که هست—همین است.

و متأسفانه وضوح بالا بسیار شفاف است. من یک قطعه فیلم را روی صفحه نمایش در اتاق میکسم دیدم که با وضوح بالا گرفته شده است. این یک نوع علمی تخیلی بود.

READ  نوشتن دعا جهت رزق و روزی

شکستن طلسم خانه دار شدن | و در پس‌زمینه، می‌توانستم پیچ‌های چوبی را در چیزی که قرار بود یک کنسول فلزی باشد، ببینم. ساخت مجموعه‌هایی با وضوح بالا بسیار دشوارتر خواهد بود.

آینده سینما نحوه دیدن فیلم ها در حال تغییر است. آی پاد ویدیویی و ویدیوهای آنلاین همه چیز را تغییر می دهند.

شکستن طلسم خانه دار شدن | یک تصویر کوچک کوچک، به جای یک تصویر بزرگ غول‌پیکر، نحوه‌ی دیدن فیلم‌ها توسط مردم خواهد بود.

و خبر خوب: حداقل مردم هدفون خود را خواهند داشت. به نظر من صدا مهم تر خواهد شد. اما شاید بتوانید آی پاد را در چیزی قرار دهید و تصویر را روی صفحه بزرگ خانه خود بریزید.

شکستن طلسم خانه دار شدن | ساب ووفرها و سیستم های بلندگوی زیبا و آرامش در خانه داشته باشید تا بتوانید به این دنیا بیفتید.

همه چیز این است که وقتی آن پرده ها باز می شوند و چراغ ها خاموش می شوند، ما باید بتوانیم به آن دنیا برویم. و از بسیاری جهات، رفتن به یک دنیا بسیار دشوار است.

شکستن طلسم خانه دار شدن | مردم در تئاتر خیلی حرف می زنند. و یک عکس کوچک و تلخ وجود دارد. چگونه آن تجربه را به دست می آورید؟

من فکر می‌کنم مسیر کمی پردست‌انداز خواهد بود. اما امکان تصاویر بسیار تمیز وجود دارد – بدون خط و خش، بدون کثیفی، بدون اثر آب، بدون پاره شدن – و تصویری که می توان آن را به روش های بی نهایت کنترل کرد.

شکستن طلسم خانه دار شدن | اگر مراقب نحوه نمایش یک فیلم باشید، می‌تواند تجربه زیبایی باشد که به شما امکان می‌دهد به دنیایی بروید.

READ  کیا برای بچه دار شدن پیش دعا نویس رفتن

ما هنوز در حال یافتن راه‌هایی برای تحقق آن هستیم. اما دیجیتال اینجاست. آی پاد ویدیویی اینجاست. ما فقط باید واقعی شویم و با جریان حرکت کنیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =