شکستن طلسم

شکستن طلسم حصار

شکستن طلسم حصار | در واقع، احتمالاً به این فکر می کنید که برخی چیزهای بسیار شگفت انگیز عادی نیستند و برخی چیزهای بسیار عادی بسیار عجیب هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این یکی از دلایلی بود که می خواستیم این کتاب را برای شما بنویسیم. ما می‌خواهیم اطلاعات دقیقی در مورد یک موضوع فوق‌العاده داشته باشید که مستعد اطلاعات نادرست و نادانی است.

شکستن طلسم حصار

شکستن طلسم حصار | شما یک موجود جنسی هستید و سزاوار این هستید که بدانید چه چیزی در مورد تمایلات جنسی شما درست و واقعی است.

استاد | از آنجایی که همه مصمم هستند که در این مورد صحبت نکنند، یا شاید از این کار خجالت می کشند، احتمالاً تصویر روشنی از رابطه جنسی سالم ندارید.

شکستن طلسم حصار | بنابراین می توانید بیشترین شانس ممکن را برای یک رابطه جنسی فوق العاده با فردی که با او ازدواج می کنید داشته باشید.

مایه تاسف است که در جامعه مسیحی، جایی که ما به حقیقت خدا دسترسی داریم، با این همه دروغ و افسانه در مورد رابطه جنسی عمل می کنیم.

شکستن طلسم حصار | برخی از نوجوانان و مردان جوان با میل جنسی پایین فکر می کنند که آنها مرد واقعی نیستند، در حالی که در واقعیت ممکن است یک واریانس شیمیایی یا هورمونی داشته باشند که میل جنسی را کاهش می دهد.

برخی از نوجوانان و مردان جوان با میل جنسی قوی ممکن است خود را کمی دیوانه ببینند و برای فرونشاندن میل خود به کمک اساسی نیاز داشته باشند.

شکستن طلسم حصار | ممکن است بین این دو افراط در نوسان باشید، به خصوص اگر در اواسط سال های نوجوانی خود باشید. از آنجایی که بدن شما در یک حالت رشد ثابت است.

READ  دعا نویسی برای جذب عشق

یک دقیقه احساس می‌کنید رانده می‌شوید و دقیقه بعد تقریباً غیرجنسی هستید. اجازه نده این موضوع شما را نگران کند.

شکستن طلسم حصار | شما طبق برنامه درست عمل می کنید، و همه چیزهایی که تجربه می کنید طبیعی است.

یکی از سخت ترین وظایفی که تا به حال داشته اید این است که تمایلات جنسی خود را با فردی عاطفی، معنوی، اجتماعی و رابطه ای که می خواهید باشید ادغام کنید.

شکستن طلسم حصار | بسیاری تمایل دارند که تمایلات جنسی خود را به عنوان چیزی شرم آور جدا و متمایز از خود ببینند، اما اصلاً نباید اینطور باشد.

اجازه دهید با استفاده از یک منافق قدیمی خوب به عنوان مثال توضیح دهم. احتمالاً افرادی را می‌شناسید که وقتی یکشنبه به کلیسا می‌روند بسیار مذهبی هستند.

شکستن طلسم حصار | اما هرگز نمی‌دانید که آنها در طول هفته مسیحی هستند. مطمئناً، آنها همه کلمات درست را می گویند و حرکات درست را در روز یکشنبه انجام می دهند.

اما آن بخش از زندگی آنها برای یکشنبه اختصاص دارد. صبح دوشنبه بیایید، بیشتر به نظر می رسد که آنها یکشنبه به جهنم رفته اند تا کلیسا.

شکستن طلسم حصار | این افراد زندگی معنوی خود را به طور کامل با بقیه زندگی خود ادغام نکرده اند. همین اتفاق ممکن است برای شما در زمینه جنسی رخ دهد.

این منطقه ای است که می خواهید به طور کامل با پیاده روی مسیحی خود ادغام کنید. وقتی این کار را انجام دهید.

شکستن طلسم حصار | دیدگاه سالم تری در رابطه با روابط با جنس مخالف، رابطه جنسی قبل از ازدواج و حتی اینکه رابطه زناشویی شما در رختخواب چگونه خواهد بود، خواهید داشت.

READ  نوشتن دعای محبت از راه دور

من دوستی دارم که پسرش چند سال پیش دوازده ساله شد. او یک پدر بزرگ است و یک بچه عالی دارد. وقتی پسر دوازده ساله شد، انگار میخ با برچسب هورمون کاملا باز شده بود.

شکستن طلسم حصار | چیزهایی در بدنش اتفاق می افتاد، اما او نمی فهمید که چرا احساسات خاصی را تجربه می کند. تنها چیزی که می‌دانست این بود که هوس‌هایی دارد که کنترل آن‌ها دشوار است.

پسر جوان سپس یک کار بسیار شجاعانه انجام داد. به پدرش نزدیک شد و گفت: بابا، دلم می‌خواهد لباس‌هایم را در بیاورم و برهنه جلوی دختری بایستم.

شکستن طلسم حصار | این بیان صادقانه احساسات و توصیفی دقیق از احساس یک پسر دوازده ساله بود. این واقعیت که او می‌توانست به راحتی با پدرش در مورد احساساتش صحبت کند.

نشان می‌دهد که او می‌خواهد برای آنچه برایش اتفاق می‌افتد، پاسخ دهد. همه ما از نگرش مشابهی بهره مند می شویم.

شکستن طلسم حصار | در واقع، نگرش همه چیز برای پیروزی در نبرد برای تمامیت جنسی است. اگر تنها یک آیه از کتاب مقدس وجود داشته باشد که معیار خدا را برای پاکی جنسی نشان دهد.

این همان است: “اما در میان شما نباید حتی اشاره ای به فسق جنسی یا هر نوع ناپاکی وجود داشته باشد” (افسسیان 5: 3).

شکستن طلسم حصار | برای نوجوانان و جوانان، این آیه ترسناکی است که سؤالات بیشتری را برمی انگیزد. “اشاره” به چه معناست؟

وقتی تنها هستیم با یک دختر چقدر می توانم پیش بروم؟ وقتی تنها هستم چقدر می توانم با خودم بروم؟ آیا خودارضایی اشکالی ندارد؟

READ  دعانویس محبت شوهر

شکستن طلسم حصار | اینها سوالات عالی هستند و ما مستقیماً به آنها پاسخ خواهیم داد. به همین دلیل است که می‌خواهید «نبرد هر جوان» را صادقانه‌ترین و صریح‌ترین منبع در مورد تمایلات جنسی نوجوانان و بزرگسالان جوان بیابید.

برای شروع آماده اید؟ ما هم همینطور. ما با اجازه دادن به فرد به شما داستان خود را شروع می کنیم و همانطور که در تگزاس می گوییم، این یک هومدینگر است.

شکستن طلسم حصار | قسمت اول کجا هستیم؟ یک 1 زمانی که فوتبال پادشاه بود از فرید: شروع داستان من وقتی در میان مزارع ذرت آیوان بزرگ شدم، فوتبال را خدای خود کردم.

ورزش بر همه چیز در مورد من مسلط بود و من با خوشحالی در تمام طول سال بازی و تمرین کردم. من حتی دو روزه را در اوت داغ و گل آلود دوست داشتم.

شکستن طلسم حصار | فوتبال آنقدر بخش بزرگی از زندگی من بود که به ورزش اصیل اجازه دادم که در خارج از زمین چه کار کنم.

بعد از بازی‌ها، هرگز به هم تیمی‌هایم در لیک مک‌براید برای مهمانی‌های کگر نپیوستم. فکر می‌کردم نوشیدن آبجو تمرکزم را ضعیف می‌کند و حرکتم را نرم می‌کند.

شکستن طلسم حصار | در مورد دوست دخترها، من آنها را به عنوان تعهدات پر هزینه می دیدم که حواس من را از هدفم منحرف می کند – تبدیل شدن به یک مدافع کل ایالت. با این حال، مانند هر فوتبالیست سرخ پوستی، م


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =