شکستن طلسم حصار


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم حصار | در واقع، احتمالاً به این فکر می کنید که برخی چیزهای بسیار شگفت انگیز عادی نیستند و برخی چیزهای بسیار عادی بسیار عجیب هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این یکی از دلایلی بود که می خواستیم این کتاب را برای شما بنویسیم. ما می‌خواهیم اطلاعات دقیقی در مورد یک موضوع فوق‌العاده داشته باشید که مستعد اطلاعات نادرست و نادانی است.

شکستن طلسم حصار

شکستن طلسم حصار | شما یک موجود جنسی هستید و سزاوار این هستید که بدانید چه چیزی در مورد تمایلات جنسی شما درست و واقعی است.

استاد | از آنجایی که همه مصمم هستند که در این مورد صحبت نکنند، یا شاید از این کار خجالت می کشند، احتمالاً تصویر روشنی از رابطه جنسی سالم ندارید.

شکستن طلسم حصار | بنابراین می توانید بیشترین شانس ممکن را برای یک رابطه جنسی فوق العاده با فردی که با او ازدواج می کنید داشته باشید.

مایه تاسف است که در جامعه مسیحی، جایی که ما به حقیقت خدا دسترسی داریم، با این همه دروغ و افسانه در مورد رابطه جنسی عمل می کنیم.

شکستن طلسم حصار | برخی از نوجوانان و مردان جوان با میل جنسی پایین فکر می کنند که آنها مرد واقعی نیستند، در حالی که در واقعیت ممکن است یک واریانس شیمیایی یا هورمونی داشته باشند که میل جنسی را کاهش می دهد.

برخی از نوجوانان و مردان جوان با میل جنسی قوی ممکن است خود را کمی دیوانه ببینند و برای فرونشاندن میل خود به کمک اساسی نیاز داشته باشند.

شکستن طلسم حصار | ممکن است بین این دو افراط در نوسان باشید، به خصوص اگر در اواسط سال های نوجوانی خود باشید. از آنجایی که بدن شما در یک حالت رشد ثابت است.

READ  دعا ابطال طلسم سیاه

یک دقیقه احساس می‌کنید رانده می‌شوید و دقیقه بعد تقریباً غیرجنسی هستید. اجازه نده این موضوع شما را نگران کند.

شکستن طلسم حصار | شما طبق برنامه درست عمل می کنید، و همه چیزهایی که تجربه می کنید طبیعی است.

یکی از سخت ترین وظایفی که تا به حال داشته اید این است که تمایلات جنسی خود را با فردی عاطفی، معنوی، اجتماعی و رابطه ای که می خواهید باشید ادغام کنید.

شکستن طلسم حصار | بسیاری تمایل دارند که تمایلات جنسی خود را به عنوان چیزی شرم آور جدا و متمایز از خود ببینند، اما اصلاً نباید اینطور باشد.

اجازه دهید با استفاده از یک منافق قدیمی خوب به عنوان مثال توضیح دهم. احتمالاً افرادی را می‌شناسید که وقتی یکشنبه به کلیسا می‌روند بسیار مذهبی هستند.

شکستن طلسم حصار | اما هرگز نمی‌دانید که آنها در طول هفته مسیحی هستند. مطمئناً، آنها همه کلمات درست را می گویند و حرکات درست را در روز یکشنبه انجام می دهند.

اما آن بخش از زندگی آنها برای یکشنبه اختصاص دارد. صبح دوشنبه بیایید، بیشتر به نظر می رسد که آنها یکشنبه به جهنم رفته اند تا کلیسا.

شکستن طلسم حصار | این افراد زندگی معنوی خود را به طور کامل با بقیه زندگی خود ادغام نکرده اند. همین اتفاق ممکن است برای شما در زمینه جنسی رخ دهد.

این منطقه ای است که می خواهید به طور کامل با پیاده روی مسیحی خود ادغام کنید. وقتی این کار را انجام دهید.

شکستن طلسم حصار | دیدگاه سالم تری در رابطه با روابط با جنس مخالف، رابطه جنسی قبل از ازدواج و حتی اینکه رابطه زناشویی شما در رختخواب چگونه خواهد بود، خواهید داشت.

READ  باطل کردن طلسم شیخ بهایی

من دوستی دارم که پسرش چند سال پیش دوازده ساله شد. او یک پدر بزرگ است و یک بچه عالی دارد. وقتی پسر دوازده ساله شد، انگار میخ با برچسب هورمون کاملا باز شده بود.

شکستن طلسم حصار | چیزهایی در بدنش اتفاق می افتاد، اما او نمی فهمید که چرا احساسات خاصی را تجربه می کند. تنها چیزی که می‌دانست این بود که هوس‌هایی دارد که کنترل آن‌ها دشوار است.

پسر جوان سپس یک کار بسیار شجاعانه انجام داد. به پدرش نزدیک شد و گفت: بابا، دلم می‌خواهد لباس‌هایم را در بیاورم و برهنه جلوی دختری بایستم.

شکستن طلسم حصار | این بیان صادقانه احساسات و توصیفی دقیق از احساس یک پسر دوازده ساله بود. این واقعیت که او می‌توانست به راحتی با پدرش در مورد احساساتش صحبت کند.

نشان می‌دهد که او می‌خواهد برای آنچه برایش اتفاق می‌افتد، پاسخ دهد. همه ما از نگرش مشابهی بهره مند می شویم.

شکستن طلسم حصار | در واقع، نگرش همه چیز برای پیروزی در نبرد برای تمامیت جنسی است. اگر تنها یک آیه از کتاب مقدس وجود داشته باشد که معیار خدا را برای پاکی جنسی نشان دهد.

این همان است: “اما در میان شما نباید حتی اشاره ای به فسق جنسی یا هر نوع ناپاکی وجود داشته باشد” (افسسیان 5: 3).

شکستن طلسم حصار | برای نوجوانان و جوانان، این آیه ترسناکی است که سؤالات بیشتری را برمی انگیزد. “اشاره” به چه معناست؟

وقتی تنها هستیم با یک دختر چقدر می توانم پیش بروم؟ وقتی تنها هستم چقدر می توانم با خودم بروم؟ آیا خودارضایی اشکالی ندارد؟

READ  طلسم مهره

شکستن طلسم حصار | اینها سوالات عالی هستند و ما مستقیماً به آنها پاسخ خواهیم داد. به همین دلیل است که می‌خواهید «نبرد هر جوان» را صادقانه‌ترین و صریح‌ترین منبع در مورد تمایلات جنسی نوجوانان و بزرگسالان جوان بیابید.

برای شروع آماده اید؟ ما هم همینطور. ما با اجازه دادن به فرد به شما داستان خود را شروع می کنیم و همانطور که در تگزاس می گوییم، این یک هومدینگر است.

شکستن طلسم حصار | قسمت اول کجا هستیم؟ یک 1 زمانی که فوتبال پادشاه بود از فرید: شروع داستان من وقتی در میان مزارع ذرت آیوان بزرگ شدم، فوتبال را خدای خود کردم.

ورزش بر همه چیز در مورد من مسلط بود و من با خوشحالی در تمام طول سال بازی و تمرین کردم. من حتی دو روزه را در اوت داغ و گل آلود دوست داشتم.

شکستن طلسم حصار | فوتبال آنقدر بخش بزرگی از زندگی من بود که به ورزش اصیل اجازه دادم که در خارج از زمین چه کار کنم.

بعد از بازی‌ها، هرگز به هم تیمی‌هایم در لیک مک‌براید برای مهمانی‌های کگر نپیوستم. فکر می‌کردم نوشیدن آبجو تمرکزم را ضعیف می‌کند و حرکتم را نرم می‌کند.

شکستن طلسم حصار | در مورد دوست دخترها، من آنها را به عنوان تعهدات پر هزینه می دیدم که حواس من را از هدفم منحرف می کند – تبدیل شدن به یک مدافع کل ایالت. با این حال، مانند هر فوتبالیست سرخ پوستی، م


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 1 =

نوشته های مشابه