شکستن طلسم جن


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم جن | با نگاهی به طغیان عظیم فداکاری ظاهری، خداوند باید از خود بپرسد که آیا زمان کنونی، که قرار است روزگار بدی باشد، واقعاً بد است یا در واقع خوب؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | او باید بپرسد که آیا او به طور ناخواسته چرخه خوب (ساتیا یوگا) را به جای چرخه بد (کالی یوگا) شروع کرده است. “اگر واقعاً چرخه بدی بود که من برنامه ریزی کرده بودم، چگونه می توان این همه از خود گذشتگی وجود داشت؟

استاد | اینهمه هجوم عشق به من؟ چگونه ممکن است؟» مضحک به نظر می رسد که دعای خدا را به امید برآورده شدن خواسته هایمان بخوانیم، مخصوصاً زمانی که به صورت قراردادی یا معامله ای انجام شود که در صورت موفقیت، به او وعده کارمزد یا کاهشی می دهد.

سایت مپ الخزرا | چه کسی قرار است به چه کسی برش دهد؟ تمام جهان از آن اوست، از جمله هر آنچه متعلق به ماست. بنابراین، چگونه می توانیم چیزی را به عنوان هدیه به او بدهیم، اگر قبلاً متعلق به او بوده است؟

شکستن طلسم جن

شکستن طلسم جن | در واقع، بت هایی مانند لرد گانش، لرد شانکار یا لرد ماروتی صرفاً نمادهایی از اصل زندگی فراگیر هستند. خود این اصل همان چیزی است که ما خدا می نامیم.

حکیمان فرزانه از گذشته این “نمادهای بی نهایت” را ابداع کرده اند، زیرا درک وسعت بی نهایت این اصل با ذهن محدود انسانی ما بسیار دشوار است.

شکستن طلسم جن | نمادها ابزار مفیدی برای بیان احساسات ما از عشق و قدردانی نسبت به خدا هستند. در مواقعی که در غم و اندوه عمیقی هستیم.

READ  دعا نویس یهودی

ممکن است نیاز به حمایت خارجی داشته باشیم و در چنین مواقعی اگر از نیروی برتر حمایت بخواهیم تا حدودی موجه است.

شکستن طلسم جن | پرستش واقعی بدیهی است که آنچه در حال رخ دادن است چیزی شبیه پرستش واقعی نیست.

این فقط یک بیان بسیار سطحی از ارادت است. عبادت واقعی برقراری رابطه صمیمانه با خداست و نه بیشتر. آخرین کاری که در این عبادت باید انجام دهیم این است که در مقابل آنچه در قالب عبادت به او عرضه کرده ایم، از او چیزی بخواهیم.

شکستن طلسم جن | در عبادت واقعی، ما قرار است احساسات واقعی خود را از عشق، احترام و قدردانی نسبت به او ابراز کنیم.

وقتی به درجه حیرت‌انگیز کمالی که او در تمام اجزای تشکیل‌دهنده خلقتش به دست آورده است نگاه می‌کنیم، حس طبیعی احترام و هیبت نسبت به او ایجاد می‌کنیم.

شکستن طلسم جن | فیض همان است که ما به فیض او نیاز داریم و آن را از طریق عبادت جستجو می کنیم. اما فیض خدا همیشه بر همه ما جاری است.

هرگز بیشتر به یک نفر و کمتر بر روی دیگری نمی افتد. مثل باران است – در مزارع ثروتمندان بیشتر از مزارع فقرا نمی بارد.

شکستن طلسم جن | درست است که یک کشاورز ثروتمند می تواند زمینی با آبیاری مناسب یا زمینی در منطقه ای که بارندگی کافی وجود دارد خریداری کند.

کشاورزان ثروتمند در هند حتی ممکن است یک قدم فراتر رفته و پول بیشتری به مقامات محلی بپردازند تا مزارع خود را در فصول خشک آبیاری کنند.

شکستن طلسم جن | کشاورزان فقیر توانایی پرداخت بیشتر را ندارند، بنابراین محصولات آنها از بین می رود. اما خداوند نمی تواند مسئول چنین تبعیض و نابرابری باشد.

READ  طلسم زبان بند با فلفل

هیچ تفاوتی در لطف او نیست. ما انسان ها هستیم که تفاوت ها را ایجاد می کنیم. چه ثروتمند و چه فقیر، همه ما به طور یکسان احساس گرسنگی را تجربه می کنیم.

شکستن طلسم جن | هیچ تفاوتی در احساس اصلی گرسنگی در ما وجود ندارد. تفاوت فقط در غذایی است که می توانیم برای ارضای اشتهای خود بخوریم.

به عنوان یک مراقبه، ما باید همیشه در نظر داشته باشیم که اگر پذیرای فیض الهی باشیم، همیشه بر ما فراوان خواهد بارید.

شکستن طلسم جن | پذیرا بودن برای پذیرفتن فیض الهی، باید یاد بگیریم که از درون خالی شویم. این پوچی نیست که معمولاً به عنوان “کارگاه شیطان” شناخته می شود.

این یک نوع پوچی مثبت تر، قوی تر و پویاتر است. وقتی بتوانیم این حالت خالی را در درون خود تجربه کنیم، برای دریافت فیض او نیازی به انجام کار دیگری نداریم.

شکستن طلسم جن | در واقع، تا زمانی که ما برای فیض او تلاش می کنیم، هرگز به ما نمی رسد. اما لحظه‌ای که دیگر نگران به دست آوردن آن نباشیم، فیض شروع می‌کند به طرز اسراف‌آمیزی بر ما فرود می‌آید. تا زمانی که از قید و بند نفس خود رها نباشیم.

از «انجام دهنده» همه چیز دست برنخواهیم داشت. تا زمانی که از مفهوم نادرست «کشتی انجام دهنده» رهایی پیدا نکنیم، که توسط نفس ما پرورش می یابد، هرگز واقعاً خالی نخواهیم بود.

شکستن طلسم جن | و تا زمانی که از درون کاملاً خالی نباشیم، نمی‌توانیم فیض را به درستی دریافت کنیم. دو داستان اساطیری زیبا از ادبیات هندی وجود دارد که اهمیت خالی بودن را به وضوح نشان می دهد.

READ  طلسم قورباغه

یکی از آنها درباره لرد کریشنا است. او برای همه بسیار عزیز بود. همه دوست داشتند تا حد امکان به او نزدیک شوند.

شکستن طلسم جن | می گویند افرادی که او را دوست داشتند نسبت به فلوتی که مستقیماً روی لبان او قرار می گرفت حسادت می کردند.

فلوت این امتیاز ویژه را داشت زیرا حاضر بود از درون خالی باشد. حاضر بود برای دریافت نفخه الهی هویت خود را کاملاً رها کند و بدون هیچ مانعی از آن عبور کند.

شکستن طلسم جن | داستان دیگر نیز درباره لرد کریشنا است. دروپادی خواهرش بود. لرد کریشنا بشقاب کوچکی به او هدیه داده بود.

یک روز او در خانه مهمانان زیادی داشت. غذا برای همه آنها کافی نبود. او نگران بود. اما از آنجا که یک فداکار واقعی خداوند بود، به مشیت او ایمان داشت.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + بیست =

نوشته های مشابه