شکستن طلسم جن دفینه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم جن دفینه | بنابراین آنها می توانند فیض را بدون هیچ مشکلی دریافت کنند. آنها خدا را در تمامیت او درک می کنند و لذت بی اندازه بودن در مجاورت او را همیشه تجربه می کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به دلیل اشتراک مستمر این شادی با دیگران، دلشان بارها و بارها خالی می شود. پس از خالی شدن، بلافاصله با فیض الهی پر می شود.

استاد | انحلال ایگو قلب ما می تواند خود یا فیض الهی را در خود جای دهد. اگر پر از نفس باشد، دیگر جایی برای ورود فیض باقی نمی ماند و اگر پر از فیض باشد، جایی برای منیت باقی نمی ماند.

سایت مپ الخزرا | به همین دلیل است که باید مطمئن شویم که از درون خالی بمانیم تا فیض الهی پیوسته در ما جاری شود. داستان یک مرد مقدس در این زمینه بسیار مناسب است.

شکستن طلسم جن دفینه

شکستن طلسم جن دفینه | در مقابل، شخصی که توهم هستی را به وضوح درک کرده باشد یا کسی که هر کاری را برای خدمت به پروردگار انجام می دهد یا یک فدایی واقعی که مملو از عشق به خداست، از چنگال نفس رهایی می یابد.

او مرده ای بود که هر روز به پنج خانه می رفت و صدقه می داد. غذا را می پخت و در مقر خود می خورد. در هند مرسوم است که انکار کننده ای که همه چیز را در پای خدا قربانی کرده است.

شکستن طلسم جن دفینه | باید توسط کسانی که زندگی دنیوی دارند به خوبی مورد توجه قرار گیرد. انصراف دهندگان قرار نیست دارایی باشند.

READ  دعانویسی و فال

آنها حتی قرار نیست بیش از سه روز در یک مکان بمانند و باید زندگی بسیار ساده ای داشته باشند. تنها رسالت آنها در زندگی آموزش خود و تربیت دیگران است.

شکستن طلسم جن دفینه | اگر چنین مرد مقدسی به آستان شما آمد و تقاضای طعام کرد، برای خدمت به او فرصت و امتیاز بزرگی محسوب می شود.

هرگز با او مانند یک “گدا” رفتار نمی شود. از او به بهترین شکل ممکن استقبال می شود. او را با احترام به داخل خانه دعوت می کنند و با احترام زیادی از او غذا می گیرند.

شکستن طلسم جن دفینه | میزبان از پذیرایی از چنین مهمانی در خانه خود احساس خوشبختی می کند. مرد مقدس داستان به خانه ای می رود و کمی غذا می خواهد.

زن خانه از او می خواهد که بنشیند و خودش را راحت کند. او مقداری غذا برای او سرو می‌کند و از او پیامی می‌خواهد، چند مروارید حکمت که به او کمک می‌کند در زندگی‌اش شاد باشد.

شکستن طلسم جن دفینه | او با این قول از خانه خارج می شود که در دیدار بعدی خود به خانه اش به آرزویش جامه عمل بپوشاند.

همانطور که قول داده بود پس از چند روز او را صدا می زند و صدقه می خواهد. دیگ او را می خواهد تا غذا را در آن بریزد. دیگ را به او می دهد.

شکستن طلسم جن دفینه | او آن را کثیف و پر از مواد زائد می یابد. او می گوید که نمی تواند چیزی در آن بگذارد زیرا خیلی کثیف است.

READ  طلسم ازدواج دائمی

پس از گفتن این جمله، او قابلمه را داخل آن می برد، آن را تمیز می کند و با مقداری غذا در آن برمی گرداند. پس از مدتی، او به مرد مقدس وعده ای که در مورد راهنمایی او داده بود، یادآوری می کند.

شکستن طلسم جن دفینه | می گوید: فرزند عزیزم! من قبلاً یک پیام بسیار مهم به شما داده ام. به نظر می رسد که شما آن را از دست داده اید.

آموزش من در کاری که شما همین الان انجام دادید گنجانده شد. متوجه شده اید که وقتی «دیگ من» پر از «خاک» شد، هیچ «غذایی» را در آن جا نمی داد.

شکستن طلسم جن دفینه | اما وقتی آن را «تمیز و خالی کردید»، همان دیگ می‌تواند مقدار زیادی غذا را در آن نگه دارد.

غذایی که با محبت به من تقدیم کردی.» مرد مقدس ادامه داد: «ممکن است اتفاقی مشابه برای شما بیفتد. اگر از کثیفی ناشی از نفس که در درون شما تولید و ذخیره می شود پر شوید.

شکستن طلسم جن دفینه | نمی توانید فیض او را دریافت کنید. هنگامی که فعالیت های خود محوری ناشی از منیت شما به پایان برسد، ذهن شما پاک و خالی می شود.

سپس می‌توانید نعمت‌های خدا را بدون هیچ مشکلی دریافت کنید.» ضمیمه‌ها تکنیک‌های مراقبه هنگامی که تصمیم خود را برای یادگیری و تمرین مراقبه گرفتیم.

شکستن طلسم جن دفینه | متوجه می‌شویم که تکنیک‌های متعددی برای انتخاب وجود دارد. در طی یک دوره زمانی، ممکن است روش‌های مدیتیشن خودمان را که با روش‌های دیگران متفاوت است، تکامل دهیم.

READ  دعا نویسی و طلسم

با این حال، ماهیت اساسی و اصول اساسی همه تکنیک ها یکسان باقی می مانند. در این قسمت به سه تکنیک مهم مدیتیشن که من بیشتر از همه دوستشان دارم می پردازیم.

شکستن طلسم جن دفینه | درک آنها بسیار آسان و تمرین آنها بسیار ساده است. آنها عبارتند از (1) مدیتیشن شواسان، (2) یافتن پاسخ واقعی به سؤال “من کیستم؟” و (iii) تجربه سکون درونی.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

نوشته های مشابه