شکستن طلسم

شکستن طلسم جن دفینه

شکستن طلسم جن دفینه | بنابراین آنها می توانند فیض را بدون هیچ مشکلی دریافت کنند. آنها خدا را در تمامیت او درک می کنند و لذت بی اندازه بودن در مجاورت او را همیشه تجربه می کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به دلیل اشتراک مستمر این شادی با دیگران، دلشان بارها و بارها خالی می شود. پس از خالی شدن، بلافاصله با فیض الهی پر می شود.

استاد | انحلال ایگو قلب ما می تواند خود یا فیض الهی را در خود جای دهد. اگر پر از نفس باشد، دیگر جایی برای ورود فیض باقی نمی ماند و اگر پر از فیض باشد، جایی برای منیت باقی نمی ماند.

سایت مپ الخزرا | به همین دلیل است که باید مطمئن شویم که از درون خالی بمانیم تا فیض الهی پیوسته در ما جاری شود. داستان یک مرد مقدس در این زمینه بسیار مناسب است.

شکستن طلسم جن دفینه

شکستن طلسم جن دفینه | در مقابل، شخصی که توهم هستی را به وضوح درک کرده باشد یا کسی که هر کاری را برای خدمت به پروردگار انجام می دهد یا یک فدایی واقعی که مملو از عشق به خداست، از چنگال نفس رهایی می یابد.

او مرده ای بود که هر روز به پنج خانه می رفت و صدقه می داد. غذا را می پخت و در مقر خود می خورد. در هند مرسوم است که انکار کننده ای که همه چیز را در پای خدا قربانی کرده است.

شکستن طلسم جن دفینه | باید توسط کسانی که زندگی دنیوی دارند به خوبی مورد توجه قرار گیرد. انصراف دهندگان قرار نیست دارایی باشند.

READ  ابطال طلسم مغازه

آنها حتی قرار نیست بیش از سه روز در یک مکان بمانند و باید زندگی بسیار ساده ای داشته باشند. تنها رسالت آنها در زندگی آموزش خود و تربیت دیگران است.

شکستن طلسم جن دفینه | اگر چنین مرد مقدسی به آستان شما آمد و تقاضای طعام کرد، برای خدمت به او فرصت و امتیاز بزرگی محسوب می شود.

هرگز با او مانند یک “گدا” رفتار نمی شود. از او به بهترین شکل ممکن استقبال می شود. او را با احترام به داخل خانه دعوت می کنند و با احترام زیادی از او غذا می گیرند.

شکستن طلسم جن دفینه | میزبان از پذیرایی از چنین مهمانی در خانه خود احساس خوشبختی می کند. مرد مقدس داستان به خانه ای می رود و کمی غذا می خواهد.

زن خانه از او می خواهد که بنشیند و خودش را راحت کند. او مقداری غذا برای او سرو می‌کند و از او پیامی می‌خواهد، چند مروارید حکمت که به او کمک می‌کند در زندگی‌اش شاد باشد.

شکستن طلسم جن دفینه | او با این قول از خانه خارج می شود که در دیدار بعدی خود به خانه اش به آرزویش جامه عمل بپوشاند.

همانطور که قول داده بود پس از چند روز او را صدا می زند و صدقه می خواهد. دیگ او را می خواهد تا غذا را در آن بریزد. دیگ را به او می دهد.

شکستن طلسم جن دفینه | او آن را کثیف و پر از مواد زائد می یابد. او می گوید که نمی تواند چیزی در آن بگذارد زیرا خیلی کثیف است.

READ  طلسم طلا

پس از گفتن این جمله، او قابلمه را داخل آن می برد، آن را تمیز می کند و با مقداری غذا در آن برمی گرداند. پس از مدتی، او به مرد مقدس وعده ای که در مورد راهنمایی او داده بود، یادآوری می کند.

شکستن طلسم جن دفینه | می گوید: فرزند عزیزم! من قبلاً یک پیام بسیار مهم به شما داده ام. به نظر می رسد که شما آن را از دست داده اید.

آموزش من در کاری که شما همین الان انجام دادید گنجانده شد. متوجه شده اید که وقتی «دیگ من» پر از «خاک» شد، هیچ «غذایی» را در آن جا نمی داد.

شکستن طلسم جن دفینه | اما وقتی آن را «تمیز و خالی کردید»، همان دیگ می‌تواند مقدار زیادی غذا را در آن نگه دارد.

غذایی که با محبت به من تقدیم کردی.» مرد مقدس ادامه داد: «ممکن است اتفاقی مشابه برای شما بیفتد. اگر از کثیفی ناشی از نفس که در درون شما تولید و ذخیره می شود پر شوید.

شکستن طلسم جن دفینه | نمی توانید فیض او را دریافت کنید. هنگامی که فعالیت های خود محوری ناشی از منیت شما به پایان برسد، ذهن شما پاک و خالی می شود.

سپس می‌توانید نعمت‌های خدا را بدون هیچ مشکلی دریافت کنید.» ضمیمه‌ها تکنیک‌های مراقبه هنگامی که تصمیم خود را برای یادگیری و تمرین مراقبه گرفتیم.

شکستن طلسم جن دفینه | متوجه می‌شویم که تکنیک‌های متعددی برای انتخاب وجود دارد. در طی یک دوره زمانی، ممکن است روش‌های مدیتیشن خودمان را که با روش‌های دیگران متفاوت است، تکامل دهیم.

READ  دعانویس غافل باشی

با این حال، ماهیت اساسی و اصول اساسی همه تکنیک ها یکسان باقی می مانند. در این قسمت به سه تکنیک مهم مدیتیشن که من بیشتر از همه دوستشان دارم می پردازیم.

شکستن طلسم جن دفینه | درک آنها بسیار آسان و تمرین آنها بسیار ساده است. آنها عبارتند از (1) مدیتیشن شواسان، (2) یافتن پاسخ واقعی به سؤال “من کیستم؟” و (iii) تجربه سکون درونی.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =