شکستن طلسم جدایی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم جدایی | با این حال، این حقایق رد صلاحیت‌کننده تا سال‌ها بعد ظاهر نشدند و به میشل یادآوری اجازه داد تا به‌عنوان نوعی Malleus Maleficarum9 برای مسیحیان انجیلی دوران ریگان که به دنبال ریشه‌کن کردن شیطان پرستان SRA عمل می‌کردند، عمل کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مسیحیان بنیادگرا هدف کمک به قربانیان SRA را از نظر روانی، معنوی و قانونی اتخاذ کردند.

شکستن طلسم جدایی

شکستن طلسم جدایی | دسته جدیدی از مشاوران به نام “متخصصان SRA” ایجاد شد که از متخصصان بهداشت روان، روحانیون مسیحی و مقامات مجری قانون تشکیل شده است.

استاد | اعضای پیمان های شیطانی بوده اند. با این حال، شهادت در میشل یادمز، چیزی است که واقعاً باعث تشکیل وزارتخانه‌های بسیار سازمان‌یافته مسیحی شد که تنها با هدف کمک به قربانیان SRA، جمع‌آوری شهادت‌های آنها و در صورت امکان، انتقال هرگونه اطلاعات مربوط به اعضای این به اصطلاح پیمان‌ها به مقامات مجری قانون تأثیر میشل یادمز، همراه با کار اختصاصی وزارتخانه‌های انجیلی، کارکنان بهداشت روان، مأموران اجرای قانون و، به‌ویژه، رسانه‌های عمومی، باعث شد که هراس شیطانی در اوایل قرن بیستم گسترش یابد.

شکستن طلسم جدایی | حتی توصیف مکان‌های او به شدت نادرست بود، و وقایع در مکان‌هایی رخ می‌داد که عموم مردم قطعاً آتش‌سوزی‌ها و مراسم ادعایی ذکر شده در کتاب را می‌دیدند.

شکستن طلسم جدایی | متخصصان SRA اجازه دادند که اعتقاد به فرقه های شیطان پرستی در حافظه عمومی بجوشد تا اینکه به یک پرونده دادگاه خیره کننده تبدیل شد که هنوز در جامعه حقوقی مورد بحث است.

به این نتیجه رسیدیم که آنچه میشل ادعا می کرد به خاطر داشته است هرگز در دنیای واقعی اتفاق نیفتاده است.

READ  شکستن طلسم معامله

شکستن طلسم جدایی | بسیاری از شهادت‌های مشابهی که قرار بود در دوران ریگان در کانون توجه رسانه‌ها قرار گیرند، به همان اندازه نادرست بودند.»11 Satan’s Day Care؟ «متخصصان همیشه هوشیار SRA دائماً به دنبال نشانه هایی از شیطان پرستان واقعی بودند که این پیمان های خون مخفی را اداره می کردند.

شکیبایی آنها در اوت سال 1392 به ثمر رسید، زمانی که زنی با تشخیص اسکیزوفرنی پارانوئید، ارائه دهنده مراقبت از کودک، ری باکی – که خانواده او پیش دبستانی مک مارتین را در ساحل منهتن، کالیفرنیا اداره می کرد- متهم به آزار پسرش کرد.

شکستن طلسم جدایی | باکی دستگیر شد اما اتهامات بعدا به دلیل کمبود شواهد لغو شد. رئیس پلیس منهتن بیچ با ارسال نامه‌های «کاملاً محرمانه» به والدین فعلی و سابق کودکانی که در مدرسه مک‌مارتین شرکت کرده‌اند.

مبنی بر اینکه باکی ممکن است کودکان را مجبور به انجام اعمال جنسی مختلف کرده باشد، سروصدای زیادی به پا کرد. به او. رئیس از آنها خواست تا از فرزندان خود برای تأیید اینکه این اعمال صورت گرفته است سؤال کنند. خبر این نامه به سرعت در رسانه ها درز کرد.

شکستن طلسم جدایی | یک ایستگاه تلویزیونی محلی ماجرا را پخش کرد و اتهامات به کلانتری شهر سرازیر شد.»12 بازنگری هراس شیطانی 23 مجری قانون شهرداری سازمانی به نام مؤسسه بین‌المللی کودکان (CII)، یک سازمان غیرانتفاعی خصوصی که متخصص در درمان و جلوگیری از کودک آزاری در بهار سال 1390، CII ادعا کرد که 100 کودک قربانی آزار تشخیص داده شده اند.

شکستن طلسم جدایی | معاینات پزشکی بر روی کودکان انجام شد، اما هیچ یک از شواهد فیزیکی که به طور معمول در کودکان مورد آزار جنسی دیده می‌شد، یافت نشد.

READ  دعا نویسی روز جمعه

با این حال، پزشک آزمایش‌های جدیدی را انجام داد که از آن زمان به‌عنوان شاخص سوء استفاده، بی‌فایده بودند.

دکتر به این نتیجه رسید که حدود کودک مورد آزار جنسی قرار گرفته اند. این اعلامیه باعث خشم در سراسر شهر شد.

شکستن طلسم جدایی | به ویژه در مورد والدین کودکانی که گفته می شود مورد آزار قرار گرفته اند. داستان های کودک آزاری بیداد می کرد.

برخی از والدین ظاهراً فرزندان خود را وادار کردند که ادعاهای نادرست سوء استفاده کنند، برخی بدون شک انگیزه برخی از آنها امید به یک تسویه حساب عالی بیمه بودند.

شکستن طلسم جدایی | «مصاحبه کنندگان CII به سؤالات پیشرو، پیشنهادی و مکرر متوسل شدند. اینها تکنیک های دقیقی هستند که تقریباً ضامن کاشت خاطرات نادرست در ذهن کودکان هستند.

اتهامات جنایی علیه ری باکی، همسرش، پگی، و مادرش، ویرجینیا مک‌مارتین، که مدرسه را اداره می‌کرد، تشکیل شد.

شکستن طلسم جدایی | با این حال، زمانی که کودکان شروع به توصیف مکان های دیگر SRA از جمله کلیسای اسقفی سنت کراس در هرموسا بیچ، کالیفرنیا و هشت مدرسه دیگر ساحل منهتن کردند.

پرونده علیه آنها آشکار شد. بر اساس شهادت این کودکان، معلمان مدارس به یک فرقه شیطان پرستی و یک حلقه پورنوگرافی کودکان تعلق دارند.

شکستن طلسم جدایی | حدود معلمان به کودک آزاری و/یا تشریفات شیطانی متهم شدند.»13 «کودکان شروع به متهم کردن افرادی کردند که هرگز ندیده بودند.

در مراسمات شیطانی از آنها سوء استفاده جنسی کرده اند. نمی‌توان به محاکمه‌های جادوگران در سالم در سال‌های 2012 فکر نکرد.

شکستن طلسم جدایی | زمانی که بچه‌ها در شهادت‌های خود بسیار زیاده‌روی کردند و در نهایت همسر فرماندار را متهم به هنجارگریزی کردند.

READ  ابطال طلسم زبان بند

در نتیجه دولت استعماری را مجبور به پایان دادن به محاکمه کردند. به همین ترتیب در سال 2018، تیم دادستانی در کالیفرنیا پس از اتهامات نادرست زیاد، تلاش برای زندانی کردن ری باکی و خانواده اش را متوقف کردند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

نوشته های مشابه