شکستن طلسم تنهایی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم تنهایی | کاری که کلیسای کاتولیک انجام داد این بود که درهای خود را به روی همه این شکارچیان جادوگر باز کرد. . . . کلیسای [شهدا] همراه با متهمان راهپیمایی می کرد، و هرکسی که ذره ای مغز داشت می دانست این افراد بی گناه هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | کلیسا با اوباش لینچ بسیار سازگار بود. . . .15 این اشاره به کلیسای شهدای آمریکا به عنوان مولد اصلی هیستری با توجه به رسوایی سوء استفاده جنسی اخیر در کلیسای کاتولیک روم اهمیت زیادی دارد. جناح های درون کلیسای کاتولیک به همان اندازه که هر گروه پروتستانی در «هور شیطانی» مقصر هستند.

شکستن طلسم تنهایی

شکستن طلسم تنهایی | هیستری جادوگری در ماساچوست «در اوایل سپتامبر 1991، کودکی که در یک مرکز مراقبت روزانه در مالدن، ماساچوست حضور داشت، به عمویش فاش کرد که مردی به نام «توکی» شلوارش را پایین کشیده است.

استاد | توکی نام مستعار جرالد امیرالت، کارگر پاره وقت در پیش دبستانی فلز آکر بود. معلم پسر و امیرالت هر دو به یاد آوردند که او شلوار و لباس زیر پسر را پس از خیس شدن کودک در هنگام چرت زدن عوض کرده است.

شکستن طلسم تنهایی | تقریباً همه خانواده‌های متهم، کاتولیک‌هایی بودند که در کلیسای شهدای آمریکا شرکت می‌کردند.

متأسفانه امیرالولت هرگز توسط پلیس بازجویی نشد و تا مدت ها بعد نتوانست این توضیح را ارائه دهد. پس از بازجویی های فراوان توسط مادر پسر، پسر فاش کرد که “توکی” او را به “اتاق جادویی مخفی” برده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

شکستن طلسم تنهایی | مادر جرالد، ویولت، و همسر جرالد، شریل، در واقع مرکز را اداره می‌کردند و آنها نیز خود را درگیر این پرونده می‌دانستند.»16 «قربانی ادعا شده اتاق دارای قفسه‌ای با جام‌های طلایی، بدون پنجره و یک یا دو تخت است.

READ  دعا نویسی قوی

هنگامی که یک مددکار اجتماعی با او مصاحبه کرد، پسر در اصل اکثر اتهامات را رد کرد و گفت که امیرالولت فقط او را لمس کرده و بوسیده است.

شکستن طلسم تنهایی | پس از بازجویی های فشرده، او بعداً گفت که وقتی امیرالولت کلاس را به دست گرفت و جایگزین معلمان معمولی که بیمار شده بودند.

سوء استفاده صورت گرفت. معلمان اظهار داشتند که جرالد هرگز اجازه تدریس در کلاس را نداشته است زیرا او فاقد مدارک معتبر است.

شکستن طلسم تنهایی | پسر یکی از دانش‌آموزانش را به‌عنوان مورد آزار و اذیت نام برد، اما پسر دیگر این موضوع را انکار کرد.»17 «پلیس به مدرسه رفت، فهرست کلاس‌ها را ضبط کرد، امیرالت را دستگیر کرد و مدرسه را تعطیل کرد.

والدین کودکان مدرسه فلس آکر توسط پلیس و مددکاران اجتماعی به جلسه ای در ایستگاه پلیس احضار شدند و به آنها گفته شد که الگوهای رفتاری رایج دوران کودکی – خیس شدن در رختخواب، کابوس، تغییر در اشتها و غیره – از نشانه های سوء استفاده هستند.

شکستن طلسم تنهایی | از آنها خواسته شد که از فرزندان خود در مورد “اتاق های جادویی”، “اتاق های مخفی” و دلقک ها سوال کنند.

به والدین گفته شد: «به خانه بروید و از فرزندانتان سؤال کنید و جواب «نه» را نپذیرید.» به گفته یکی از والدین در جلسه، به آنها نیز گفته شد: «خدا نکند هر کدام از شما از متهم حمایت کنید.

شکستن طلسم تنهایی | فرزندان شما ممکن است هرگز شما را نبخشند.»18 «کودکان نه تنها توسط والدینشان، بلکه توسط پلیس، مددکاران اجتماعی، درمانگران، دادستان‌ها و توسط پرستار اطفال سوزان کلی که تحقیقات را رهبری می‌کرد، بازجویی کردند.

READ  شکستن طلسم شیطان

شکستن طلسم تنهایی | بازجویی ها به شدت پیشرو و قهری بود. کلی از عروسک‌های خیابان کنجد استفاده می‌کرد و از برت و ارنی خواست که از بچه‌ها برای «افشای آزار و اذیت مناسک شیطانی» التماس کنند.

کلی و سایر ممتحنین نیز از عروسک های آناتومیک درست استفاده کردند. هرگونه شکست در «افشا کردن» به عنوان «انکار» رد می‌شد. در برخی موارد، زمانی که کودک آزار و اذیت را انکار می‌کرد، کلی به والدین می‌گفت که به هر حال کودک مورد آزار قرار گرفته است.

شکستن طلسم تنهایی | جان ریورز، بازرس پلیس مالدن، گفت که مصاحبه با کودکان «مثل خون گرفتن از سنگ است.» هیچ کودکی از فلز آکر تا به حال خود به خود به آزار و اذیت مناسک شیطانی متهم نشده است. که “شواهد” به دست آمده در این شرایط بی ارزش است.

به عنوان مثال، روانشناسان استفن سیسی از دانشگاه کرنل و مگی بروک از دانشگاه مک گیل دریافتند که ارقام درست از نظر آناتومی برای تعیین اینکه کدام کودکان در حین ویزیت پزشک روی اندام تناسلی لمس شده اند بی فایده است.

شکستن طلسم تنهایی | بسیاری از بچه ها در واقع به دروغ ادعا کردند که پزشکان انگشتانشان را داخل آنها قرار داده اند.

سنا گاروین از دانشگاه تگزاس در ال پاسو از تکنیک‌های بازجویی Fells Acres استفاده کرد و توانست اتهامات نادرستی را از 10 درصد از کودکان 10 ساله و از ½ درصد از گروه دیگری که در محدوده سنی بین 10 سال تا 10 سال قرار داشتند، استخراج کند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 6 =

نوشته های مشابه