شکستن طلسم تنهاییست


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم تنهاییست | این اشاره به کلیسای شهدای آمریکا به عنوان مولد اصلی هیستری با توجه به رسوایی سوء استفاده جنسی اخیر در کلیسای کاتولیک روم اهمیت زیادی دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | جناح های درون کلیسای کاتولیک به همان اندازه که هر گروه پروتستانی در «هور شیطانی» مقصر هستند. هیستری جادوگری در ماساچوست «در اوایل سپتامبر 1991، کودکی که در یک مرکز مراقبت روزانه در مالدن، ماساچوست حضور داشت.

شکستن طلسم تنهاییست

شکستن طلسم تنهاییست | و هرکسی که ذره ای مغز داشت می دانست این افراد بی گناه هستند. کلیسا با اوباش لینچ بسیار سازگار بود.

استاد | کاری که کلیسای کاتولیک انجام داد این بود که درهای خود را به روی همه این شکارچیان جادوگر باز کرد. . . . کلیسای [شهدا] همراه با متهمان راهپیمایی می کرد.

شکستن طلسم تنهاییست | تقریباً همه خانواده‌های متهم، کاتولیک‌هایی بودند که در کلیسای شهدای آمریکا شرکت می‌کردند.

به عمویش فاش کرد که مردی به نام «توکی» شلوارش را پایین کشیده است. توکی نام مستعار جرالد امیرالت، کارگر پاره وقت در پیش دبستانی فلز آکر بود.

شکستن طلسم تنهاییست | معلم پسر و امیرالت هر دو به یاد آوردند که او شلوار و لباس زیر پسر را پس از خیس شدن کودک در هنگام چرت زدن عوض کرده است.

متأسفانه امیرالولت هرگز توسط پلیس بازجویی نشد و تا مدت ها بعد نتوانست این توضیح را ارائه دهد. پس از بازجویی های فراوان توسط مادر پسر، پسر فاش کرد که “توکی” او را به “اتاق جادویی مخفی” برده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

READ  آیا دعا نویسی واقعا اثر دارد

شکستن طلسم تنهاییست | مادر جرالد، ویولت، و همسر جرالد، شریل، در واقع مرکز را اداره می‌کردند و آنها نیز خود را درگیر این پرونده می‌دانستند.»16 «قربانی ادعا شده اتاق دارای قفسه‌ای با جام‌های طلایی، بدون پنجره و یک یا دو تخت است.

هنگامی که یک مددکار اجتماعی با او مصاحبه کرد، پسر در اصل اکثر اتهامات را رد کرد و گفت که امیرالولت فقط او را لمس کرده و بوسیده است.

شکستن طلسم تنهاییست | پس از بازجویی های فشرده، او بعداً گفت که وقتی امیرالولت کلاس را به دست گرفت و جایگزین معلمان معمولی که بیمار شده بودند.

سوء استفاده صورت گرفت. معلمان اظهار داشتند که جرالد هرگز اجازه تدریس در کلاس را نداشته است زیرا او فاقد مدارک معتبر است.

شکستن طلسم تنهاییست | پسر یکی از دانش‌آموزانش را به‌عنوان مورد آزار و اذیت نام برد، اما پسر دیگر این موضوع را انکار کرد.»17 «پلیس به مدرسه رفت، فهرست کلاس‌ها را ضبط کرد.

امیرالت را دستگیر کرد و مدرسه را تعطیل کرد. والدین کودکان مدرسه فلس آکر توسط پلیس و مددکاران اجتماعی به جلسه ای در ایستگاه پلیس احضار شدند و به آنها گفته شد که الگوهای رفتاری رایج دوران کودکی – خیس شدن در رختخواب، کابوس، تغییر در اشتها و غیره – از نشانه های سوء استفاده هستند.

شکستن طلسم تنهاییست | از آنها خواسته شد که از فرزندان خود در مورد “اتاق های جادویی”، “اتاق های مخفی” و دلقک ها سوال کنند.

به والدین گفته شد: «به خانه بروید و از فرزندانتان سؤال کنید و جواب «نه» را نپذیرید.» به گفته یکی از والدین در جلسه، به آنها نیز گفته شد: «خدا نکند هر کدام از شما از متهم حمایت کنید. فرزندان شما ممکن است هرگز شما را نبخشند.»

READ  شکستن طلسم عقرب

شکستن طلسم تنهاییست | «کودکان نه تنها توسط والدینشان، بلکه توسط پلیس، مددکاران اجتماعی، درمانگران، دادستان‌ها و توسط پرستار اطفال سوزان کلی که تحقیقات را رهبری می‌کرد، بازجویی کردند. بازجویی ها به شدت پیشرو و قهری بود.

کلی از عروسک‌های خیابان کنجد استفاده می‌کرد و از برت و ارنی خواست که از بچه‌ها برای «افشای آزار و اذیت مناسک شیطانی» التماس کنند.

شکستن طلسم تنهاییست | کلی و سایر ممتحنین نیز از عروسک های آناتومیک درست استفاده کردند. هرگونه شکست در «افشا کردن» به عنوان «انکار» رد می‌شد.

در برخی موارد، زمانی که کودک آزار و اذیت را انکار می‌کرد، کلی به والدین می‌گفت که به هر حال کودک مورد آزار قرار گرفته است.

شکستن طلسم تنهاییست | جان ریورز، بازرس پلیس مالدن، گفت که مصاحبه با کودکان «مثل خون گرفتن از سنگ است.» هیچ کودکی از فلز آکر تا به حال خود به خود به آزار و اذیت مناسک شیطانی متهم نشده است. که “شواهد” به دست آمده در این شرایط بی ارزش است.

به عنوان مثال، روانشناسان استفن سیسی از دانشگاه کرنل و مگی بروک از دانشگاه مک گیل دریافتند که ارقام درست از نظر آناتومی برای تعیین اینکه کدام کودکان در حین ویزیت پزشک روی اندام تناسلی لمس شده اند بی فایده است.

شکستن طلسم تنهاییست | بسیاری از بچه ها در واقع به دروغ ادعا کردند که پزشکان انگشتانشان را داخل آنها قرار داده اند.

سنا گاروین از دانشگاه تگزاس در ال پاسو از تکنیک‌های بازجویی Fells Acres استفاده کرد و توانست اتهامات نادرستی را از 10 درصد از کودکان 10 ساله و از ½ درصد از گروه دیگری که در محدوده سنی بین 10 سال تا 10 سال قرار داشتند، استخراج کند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

نوشته های مشابه