شکستن طلسم تنهاییست


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم تنهاییست | این اشاره به کلیسای شهدای آمریکا به عنوان مولد اصلی هیستری با توجه به رسوایی سوء استفاده جنسی اخیر در کلیسای کاتولیک روم اهمیت زیادی دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | جناح های درون کلیسای کاتولیک به همان اندازه که هر گروه پروتستانی در «هور شیطانی» مقصر هستند. هیستری جادوگری در ماساچوست «در اوایل سپتامبر 1991، کودکی که در یک مرکز مراقبت روزانه در مالدن، ماساچوست حضور داشت.

شکستن طلسم تنهاییست

شکستن طلسم تنهاییست | و هرکسی که ذره ای مغز داشت می دانست این افراد بی گناه هستند. کلیسا با اوباش لینچ بسیار سازگار بود.

استاد | کاری که کلیسای کاتولیک انجام داد این بود که درهای خود را به روی همه این شکارچیان جادوگر باز کرد. . . . کلیسای [شهدا] همراه با متهمان راهپیمایی می کرد.

شکستن طلسم تنهاییست | تقریباً همه خانواده‌های متهم، کاتولیک‌هایی بودند که در کلیسای شهدای آمریکا شرکت می‌کردند.

به عمویش فاش کرد که مردی به نام «توکی» شلوارش را پایین کشیده است. توکی نام مستعار جرالد امیرالت، کارگر پاره وقت در پیش دبستانی فلز آکر بود.

شکستن طلسم تنهاییست | معلم پسر و امیرالت هر دو به یاد آوردند که او شلوار و لباس زیر پسر را پس از خیس شدن کودک در هنگام چرت زدن عوض کرده است.

متأسفانه امیرالولت هرگز توسط پلیس بازجویی نشد و تا مدت ها بعد نتوانست این توضیح را ارائه دهد. پس از بازجویی های فراوان توسط مادر پسر، پسر فاش کرد که “توکی” او را به “اتاق جادویی مخفی” برده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

READ  دعانویس برای خوش شانسی

شکستن طلسم تنهاییست | مادر جرالد، ویولت، و همسر جرالد، شریل، در واقع مرکز را اداره می‌کردند و آنها نیز خود را درگیر این پرونده می‌دانستند.»16 «قربانی ادعا شده اتاق دارای قفسه‌ای با جام‌های طلایی، بدون پنجره و یک یا دو تخت است.

هنگامی که یک مددکار اجتماعی با او مصاحبه کرد، پسر در اصل اکثر اتهامات را رد کرد و گفت که امیرالولت فقط او را لمس کرده و بوسیده است.

شکستن طلسم تنهاییست | پس از بازجویی های فشرده، او بعداً گفت که وقتی امیرالولت کلاس را به دست گرفت و جایگزین معلمان معمولی که بیمار شده بودند.

سوء استفاده صورت گرفت. معلمان اظهار داشتند که جرالد هرگز اجازه تدریس در کلاس را نداشته است زیرا او فاقد مدارک معتبر است.

شکستن طلسم تنهاییست | پسر یکی از دانش‌آموزانش را به‌عنوان مورد آزار و اذیت نام برد، اما پسر دیگر این موضوع را انکار کرد.»17 «پلیس به مدرسه رفت، فهرست کلاس‌ها را ضبط کرد.

امیرالت را دستگیر کرد و مدرسه را تعطیل کرد. والدین کودکان مدرسه فلس آکر توسط پلیس و مددکاران اجتماعی به جلسه ای در ایستگاه پلیس احضار شدند و به آنها گفته شد که الگوهای رفتاری رایج دوران کودکی – خیس شدن در رختخواب، کابوس، تغییر در اشتها و غیره – از نشانه های سوء استفاده هستند.

شکستن طلسم تنهاییست | از آنها خواسته شد که از فرزندان خود در مورد “اتاق های جادویی”، “اتاق های مخفی” و دلقک ها سوال کنند.

به والدین گفته شد: «به خانه بروید و از فرزندانتان سؤال کنید و جواب «نه» را نپذیرید.» به گفته یکی از والدین در جلسه، به آنها نیز گفته شد: «خدا نکند هر کدام از شما از متهم حمایت کنید. فرزندان شما ممکن است هرگز شما را نبخشند.»

READ  نوشتن دعا برای کارگشایی

شکستن طلسم تنهاییست | «کودکان نه تنها توسط والدینشان، بلکه توسط پلیس، مددکاران اجتماعی، درمانگران، دادستان‌ها و توسط پرستار اطفال سوزان کلی که تحقیقات را رهبری می‌کرد، بازجویی کردند. بازجویی ها به شدت پیشرو و قهری بود.

کلی از عروسک‌های خیابان کنجد استفاده می‌کرد و از برت و ارنی خواست که از بچه‌ها برای «افشای آزار و اذیت مناسک شیطانی» التماس کنند.

شکستن طلسم تنهاییست | کلی و سایر ممتحنین نیز از عروسک های آناتومیک درست استفاده کردند. هرگونه شکست در «افشا کردن» به عنوان «انکار» رد می‌شد.

در برخی موارد، زمانی که کودک آزار و اذیت را انکار می‌کرد، کلی به والدین می‌گفت که به هر حال کودک مورد آزار قرار گرفته است.

شکستن طلسم تنهاییست | جان ریورز، بازرس پلیس مالدن، گفت که مصاحبه با کودکان «مثل خون گرفتن از سنگ است.» هیچ کودکی از فلز آکر تا به حال خود به خود به آزار و اذیت مناسک شیطانی متهم نشده است. که “شواهد” به دست آمده در این شرایط بی ارزش است.

به عنوان مثال، روانشناسان استفن سیسی از دانشگاه کرنل و مگی بروک از دانشگاه مک گیل دریافتند که ارقام درست از نظر آناتومی برای تعیین اینکه کدام کودکان در حین ویزیت پزشک روی اندام تناسلی لمس شده اند بی فایده است.

شکستن طلسم تنهاییست | بسیاری از بچه ها در واقع به دروغ ادعا کردند که پزشکان انگشتانشان را داخل آنها قرار داده اند.

سنا گاروین از دانشگاه تگزاس در ال پاسو از تکنیک‌های بازجویی Fells Acres استفاده کرد و توانست اتهامات نادرستی را از 10 درصد از کودکان 10 ساله و از ½ درصد از گروه دیگری که در محدوده سنی بین 10 سال تا 10 سال قرار داشتند، استخراج کند.



نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 8 =

نوشته های مشابه