شکستن طلسم تنبلی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم تنبلی | برای هر کدام یک دفاع سفارشی ایجاد کرده اید، و شمشیر و سپر خود را برداشته اید. انتظار دارید در چند هفته و چند ماه آینده چه اتفاقی بیفتد؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در اینجا کمی از جدول زمانی است که برای من (فرد) با بالا رفتن محدوده دفاعی من آشکار شد. • نتایج کوتاه مدت: دو هفته اول تا حد زیادی برای من شکست پس از شکست بود.

شکستن طلسم تنبلی

شکستن طلسم تنبلی | چشمان من به سادگی در یک خط قرار نمی گیرند و از جنبه جنسی دور نمی شوند. سپر من در برابر دروغ های شیطان ضعیف بود.

استاد | خوب، شما با چشمان خود عهد بسته اید که آنها را گرسنه نگه دارید و آنها را برای جهش آموزش دهید. شاید مناطق ضعیف خود را مشخص کرده باشید.

شکستن طلسم تنبلی | اما با ایمان به پیشروی ادامه دادم، زیرا می دانستم خدا با من است. در طول هفته های سوم و چهارم، زمانی که من شروع به پیروزی کردم تقریباً هر چند وقت یک بار که شکست خوردم، امید به وجود آمد.

نمی توانم بیش از حد تاکید کنم که این تغییر چقدر برای من چشمگیر و غافلگیرکننده بود. برکات و هدایای خدا واقعاً فراتر از آن چیزی است که می‌توانیم بخواهیم یا فکر کنیم.

شکستن طلسم تنبلی | زیرا زمانی که عدالت بکاریم، فقط ذهن خدا می‌تواند برکاتی را که ما درو خواهیم کرد، درک کند.

برای مثال، نمی‌توانستم باور کنم که اکنون چقدر زندگی کرده‌ام تا برندا را راضی کنم. و نمی‌توانستم باور کنم که چقدر با خداوند احساس صمیمیت کردم.

شکستن طلسم تنبلی | حجاب بین ما داشت از هم می پاشید. در طول هفته های پنجم و ششم، چشمان من یک قوام در جهش به دور از حسی پیدا کردند.

READ  طلسم ازدواج زرقاط ابلیس

ظلم روحی برداشته شد و پرده دوری از خدا از بین رفت. اگرچه من هنوز کامل نبودم، بقیه در سراشیبی بودند. برای شما، بلند کردن دور دفاعی چشمانتان زمان زیادی نمی برد.

شکستن طلسم تنبلی | اگر واقعاً می خواهید این کار را انجام دهید، خواهید دید که پیشرفت به سرعت انجام می شود.

بیش از یک بار، بچه ها به من گفته اند، “فرد، این شگفت انگیز است، اما همانطور که شما گفتید اتفاق افتاد! دقیقاً در هفته ششم، همه چیز جمع شد!» اما شش هفته مطمئناً قانون سخت و سریعی نیست.

شکستن طلسم تنبلی | بسته به سنگرهای شما و تعهد شما به وظیفه ای که در دست دارید، ممکن است زمان کمتر یا شاید بیشتر طول بکشد.

نتایج بلند مدت: با ادامه زندگی خالص، پرچین محافظت از وسوسه در اطراف شما ضخیم تر می شود. اگر کوشا باشید.

شکستن طلسم تنبلی | پرتاب کردن نارنجک‌های وسوسه‌انگیز به محل زندگی‌تان برای شیطان بسیار طولانی‌تر می‌شود.

در دراز مدت، آیا هنوز باید چشمان خود را زیر نظر داشته باشید؟ بله، چون خمیدگی طبیعی چشمان شما گناه است و اگر بی احتیاطی کنید به عادت های بد باز می گردید.

شکستن طلسم تنبلی | اما تنها با کوچکترین تلاش، عادات خوب را دائمی خواهید کرد. (در یک نکته عملی، اگر در یک منطقه چهار فصل زندگی می کنید.

ممکن است متوجه شوید که اواخر بهار و اوایل تابستان نیاز به دوز تازه ای از کوشش دارند زیرا دمای گرمتر به زنان اجازه می دهد لباس کمتری بپوشند.

شکستن طلسم تنبلی | برنامه ریزی کنید تا در آن زمان ها دفاع خود را افزایش دهید. .) بعد از یک سال یا بیشتر – اگرچه ممکن است بیشتر طول بکشد.

READ  طلسم فروش متاع

تقریباً همه درگیری‌های اصلی متوقف می‌شوند. تکان دادن چشمان شما عمیقاً جا افتاده است. مغز شما که اکنون به شدت خود را تحت کنترل قرار می دهد.

شکستن طلسم تنبلی | به ندرت دچار لغزش می شود، زیرا مدت ها پیش از فرصت های خود برای بازگشت به روزهای اوج لذت پورنوگرافیک چشم پوشی کرده است.

آیا دیوانه هستید؟ با نگاهی به جزئیات طرح خود، حتی ما هم اعتراف می کنیم که همه اینها کمی دیوانه به نظر می رسد.

شکستن طلسم تنبلی | دفاعیات، ترفندهای مغزی، چشمان شما، ضایع کردن حقوق. مرد! ما تعجب می کنیم که آیا حتی ایوب هم کمی مبهوت خواهد شد.

از سوی دیگر، شاید باید انتظار داشته باشیم که یک طرح درست به این شکل باشد. همه مردانی را در نظر بگیرید که به پاکی فراخوانده شده اند.

شکستن طلسم تنبلی | اما به نظر می رسد تعداد کمی از آنها می دانند چگونه این کار را انجام دهند. چند نفر از بچه های گروه جوانی شما از نظر جنسی پاک هستند؟

آره این چیزی است که ما فکر می کردیم. نتیجه چیست؟ تمام منابع و خلاقیت ما لازم بود تا عادات قدیمی و هر وجب آزادی در مسیح را از بین ببریم تا از گناه رها شویم.

شکستن طلسم تنبلی | ما سال‌ها تحت مالکیت این عادات بودیم، هر زنی را که می‌خواستیم با چشمانمان می‌گرفتیم، هر زمان که می‌خواستیم.

به گفته عیسی، آزادی از گناه ارزش مردن را دارد. آن را از ما بگیرید – همچنین ارزش زندگی کردن را دارد! شانزده 16 چه چیزی ممکن است شما را کند کند؟

READ  دعانویس در عنبران اردبیل

شکستن طلسم تنبلی | آیا در همان جدول زمانی به سمت موفقیت حرکت خواهید کرد که در فصل قبل بیان کردیم؟

از برخی جهات بله، اما از جهات مهم دیگر خیر. به عنوان مثال، چند هفته طول می‌کشد تا چشم‌ها را درگیر کنید، و سپس چند هفته طول می‌کشد تا عادت جدید و خوب تقویت شود.

شکستن طلسم تنبلی | اما نکته دیگری وجود دارد که شما مجردها باید در نظر داشته باشید. وقتی با چشمانم به بوقلمون سرد رفتم، متاهل بودم.

من مجبور نبودم همزمان با بوقلمون سرد رابطه جنسی داشته باشم. پس از قطع آن لذت اعتیادآور از طریق چشمانم، همسرم می‌توانست به‌عنوان نوعی متادون خنک عمل کند.

شکستن طلسم تنبلی | در حالی که من با زندگی پاکی جدید خود سازگار شدم. شما این گزینه را ندارید، بنابراین نبرد سخت تر خواهد بود.

به خصوص اگر قصد دارید با دوست دخترتان مقاربت جنسی سرد داشته باشید یا رابطه جنسی کاذب از طریق رابطه جنسی دهانی و خودارضایی انجام دهید.

شکستن طلسم تنبلی | اریک یک مرد مجرد در سن دانشگاه است که یک تجارت طراحی مبتنی بر وب دارد که از آپارتمانش فرار می کند.

داستان اریک تصویر را به خوبی ترسیم می‌کند: پورن حفره‌ای از خلاء ایجاد می‌کند، اما نمی‌توانم خودم را مجبور کنم از آن دور شوم.

شکستن طلسم تنبلی | وقتی تنها در آپارتمان تنهایی‌ام هستم. من سعی کردم چشمانم را بچرخانم، اما تا آنجا که می توانم پیش رفتم.

بعد از آن اتفاقی که می افتد این است که نمی توانم روی کارم تمرکز کنم. من نمی توانم کاری انجام دهم، زیرا رابطه جنسی دائماً به مشغله های من سرازیر می شود


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 3 =

نوشته های مشابه