شکستن طلسم تنبلی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم تنبلی | برای هر کدام یک دفاع سفارشی ایجاد کرده اید، و شمشیر و سپر خود را برداشته اید. انتظار دارید در چند هفته و چند ماه آینده چه اتفاقی بیفتد؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در اینجا کمی از جدول زمانی است که برای من (فرد) با بالا رفتن محدوده دفاعی من آشکار شد. • نتایج کوتاه مدت: دو هفته اول تا حد زیادی برای من شکست پس از شکست بود.

شکستن طلسم تنبلی

شکستن طلسم تنبلی | چشمان من به سادگی در یک خط قرار نمی گیرند و از جنبه جنسی دور نمی شوند. سپر من در برابر دروغ های شیطان ضعیف بود.

استاد | خوب، شما با چشمان خود عهد بسته اید که آنها را گرسنه نگه دارید و آنها را برای جهش آموزش دهید. شاید مناطق ضعیف خود را مشخص کرده باشید.

شکستن طلسم تنبلی | اما با ایمان به پیشروی ادامه دادم، زیرا می دانستم خدا با من است. در طول هفته های سوم و چهارم، زمانی که من شروع به پیروزی کردم تقریباً هر چند وقت یک بار که شکست خوردم، امید به وجود آمد.

نمی توانم بیش از حد تاکید کنم که این تغییر چقدر برای من چشمگیر و غافلگیرکننده بود. برکات و هدایای خدا واقعاً فراتر از آن چیزی است که می‌توانیم بخواهیم یا فکر کنیم.

شکستن طلسم تنبلی | زیرا زمانی که عدالت بکاریم، فقط ذهن خدا می‌تواند برکاتی را که ما درو خواهیم کرد، درک کند.

برای مثال، نمی‌توانستم باور کنم که اکنون چقدر زندگی کرده‌ام تا برندا را راضی کنم. و نمی‌توانستم باور کنم که چقدر با خداوند احساس صمیمیت کردم.

شکستن طلسم تنبلی | حجاب بین ما داشت از هم می پاشید. در طول هفته های پنجم و ششم، چشمان من یک قوام در جهش به دور از حسی پیدا کردند.

READ  نوشتن دعا با زعفران و گلاب

ظلم روحی برداشته شد و پرده دوری از خدا از بین رفت. اگرچه من هنوز کامل نبودم، بقیه در سراشیبی بودند. برای شما، بلند کردن دور دفاعی چشمانتان زمان زیادی نمی برد.

شکستن طلسم تنبلی | اگر واقعاً می خواهید این کار را انجام دهید، خواهید دید که پیشرفت به سرعت انجام می شود.

بیش از یک بار، بچه ها به من گفته اند، “فرد، این شگفت انگیز است، اما همانطور که شما گفتید اتفاق افتاد! دقیقاً در هفته ششم، همه چیز جمع شد!» اما شش هفته مطمئناً قانون سخت و سریعی نیست.

شکستن طلسم تنبلی | بسته به سنگرهای شما و تعهد شما به وظیفه ای که در دست دارید، ممکن است زمان کمتر یا شاید بیشتر طول بکشد.

نتایج بلند مدت: با ادامه زندگی خالص، پرچین محافظت از وسوسه در اطراف شما ضخیم تر می شود. اگر کوشا باشید.

شکستن طلسم تنبلی | پرتاب کردن نارنجک‌های وسوسه‌انگیز به محل زندگی‌تان برای شیطان بسیار طولانی‌تر می‌شود.

در دراز مدت، آیا هنوز باید چشمان خود را زیر نظر داشته باشید؟ بله، چون خمیدگی طبیعی چشمان شما گناه است و اگر بی احتیاطی کنید به عادت های بد باز می گردید.

شکستن طلسم تنبلی | اما تنها با کوچکترین تلاش، عادات خوب را دائمی خواهید کرد. (در یک نکته عملی، اگر در یک منطقه چهار فصل زندگی می کنید.

ممکن است متوجه شوید که اواخر بهار و اوایل تابستان نیاز به دوز تازه ای از کوشش دارند زیرا دمای گرمتر به زنان اجازه می دهد لباس کمتری بپوشند.

شکستن طلسم تنبلی | برنامه ریزی کنید تا در آن زمان ها دفاع خود را افزایش دهید. .) بعد از یک سال یا بیشتر – اگرچه ممکن است بیشتر طول بکشد.

READ  ادرس بهترین دعانویس در اردبیل

تقریباً همه درگیری‌های اصلی متوقف می‌شوند. تکان دادن چشمان شما عمیقاً جا افتاده است. مغز شما که اکنون به شدت خود را تحت کنترل قرار می دهد.

شکستن طلسم تنبلی | به ندرت دچار لغزش می شود، زیرا مدت ها پیش از فرصت های خود برای بازگشت به روزهای اوج لذت پورنوگرافیک چشم پوشی کرده است.

آیا دیوانه هستید؟ با نگاهی به جزئیات طرح خود، حتی ما هم اعتراف می کنیم که همه اینها کمی دیوانه به نظر می رسد.

شکستن طلسم تنبلی | دفاعیات، ترفندهای مغزی، چشمان شما، ضایع کردن حقوق. مرد! ما تعجب می کنیم که آیا حتی ایوب هم کمی مبهوت خواهد شد.

از سوی دیگر، شاید باید انتظار داشته باشیم که یک طرح درست به این شکل باشد. همه مردانی را در نظر بگیرید که به پاکی فراخوانده شده اند.

شکستن طلسم تنبلی | اما به نظر می رسد تعداد کمی از آنها می دانند چگونه این کار را انجام دهند. چند نفر از بچه های گروه جوانی شما از نظر جنسی پاک هستند؟

آره این چیزی است که ما فکر می کردیم. نتیجه چیست؟ تمام منابع و خلاقیت ما لازم بود تا عادات قدیمی و هر وجب آزادی در مسیح را از بین ببریم تا از گناه رها شویم.

شکستن طلسم تنبلی | ما سال‌ها تحت مالکیت این عادات بودیم، هر زنی را که می‌خواستیم با چشمانمان می‌گرفتیم، هر زمان که می‌خواستیم.

به گفته عیسی، آزادی از گناه ارزش مردن را دارد. آن را از ما بگیرید – همچنین ارزش زندگی کردن را دارد! شانزده 16 چه چیزی ممکن است شما را کند کند؟

READ  دعانویس که ازش نتیجه گرفتین

شکستن طلسم تنبلی | آیا در همان جدول زمانی به سمت موفقیت حرکت خواهید کرد که در فصل قبل بیان کردیم؟

از برخی جهات بله، اما از جهات مهم دیگر خیر. به عنوان مثال، چند هفته طول می‌کشد تا چشم‌ها را درگیر کنید، و سپس چند هفته طول می‌کشد تا عادت جدید و خوب تقویت شود.

شکستن طلسم تنبلی | اما نکته دیگری وجود دارد که شما مجردها باید در نظر داشته باشید. وقتی با چشمانم به بوقلمون سرد رفتم، متاهل بودم.

من مجبور نبودم همزمان با بوقلمون سرد رابطه جنسی داشته باشم. پس از قطع آن لذت اعتیادآور از طریق چشمانم، همسرم می‌توانست به‌عنوان نوعی متادون خنک عمل کند.

شکستن طلسم تنبلی | در حالی که من با زندگی پاکی جدید خود سازگار شدم. شما این گزینه را ندارید، بنابراین نبرد سخت تر خواهد بود.

به خصوص اگر قصد دارید با دوست دخترتان مقاربت جنسی سرد داشته باشید یا رابطه جنسی کاذب از طریق رابطه جنسی دهانی و خودارضایی انجام دهید.

شکستن طلسم تنبلی | اریک یک مرد مجرد در سن دانشگاه است که یک تجارت طراحی مبتنی بر وب دارد که از آپارتمانش فرار می کند.

داستان اریک تصویر را به خوبی ترسیم می‌کند: پورن حفره‌ای از خلاء ایجاد می‌کند، اما نمی‌توانم خودم را مجبور کنم از آن دور شوم.

شکستن طلسم تنبلی | وقتی تنها در آپارتمان تنهایی‌ام هستم. من سعی کردم چشمانم را بچرخانم، اما تا آنجا که می توانم پیش رفتم.

بعد از آن اتفاقی که می افتد این است که نمی توانم روی کارم تمرکز کنم. من نمی توانم کاری انجام دهم، زیرا رابطه جنسی دائماً به مشغله های من سرازیر می شودنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =

نوشته های مشابه