شکستن طلسم ترس


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم ترس | ما همین موضوع را در مورد کافئین، الکل و سایر مواد مخدر می بینیم. یک جنبه از این لگد زدن در زمانی که شما به بوقلمون سرد با تمایلات جنسی خود را. اما اگر دائماً در حال خودارضایی باشید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بیشتر از این هم است. ارگاسم سیلی از مواد شیمیایی مغزی “احساس خوب” – اندورفین – را در جریان خون آزاد می کند و این عمل به شما ضربه ای بزرگتر از هر چیزی که از طریق چشم وارد می شود، می دهد.

شکستن طلسم ترس

شکستن طلسم ترس | بدن شما دوباره آن احساس را می‌خواهد، و به همین دلیل است که برخی از مردان روزی سه، چهار یا حتی پنج بار خودارضایی می‌کنند، حتی اگر این بسیار فراتر از خواسته‌های هر میل جنسی طبیعی است.

استاد | من (استیو) یک بار معتاد واقعی قند بالای کلوچه شدم و وقتی سعی کردم عقب نشینی کنم، سردرد گرفتم! رفتن بدون کلوچه بعدازظهر حتی روی کار من تأثیر گذاشت.

شکستن طلسم ترس | اگر به طور منظم از طریق خودارضایی، رابطه جنسی دهانی، خودارضایی متقابل یا هر چیز دیگری به ارگاسم می‌رسید.

و اگر در حالت پیش‌بازی بصری دائمی زندگی می‌کنید، پس میل جنسی شما به حدی رسیده است که همه دایک‌ها را زیر آب می‌برد. و ساحل رودخانه ای که خداوند برای شما قرار داده است.

شکستن طلسم ترس | به عبارت دیگر، شما از کنترل خارج هستید. شما یک سیل روی دستان خود دارید و آن سیل باید دوباره به کرانه هایش سرازیر شود.

این بدان معنی است که میل جنسی شما باید به سطح طبیعی “خشک شود” زیرا “خشکسالی” تصاویر و ارگاسم تأثیر طبیعی خود را دارد.

READ  دعانویس قافله باشی

شکستن طلسم ترس | این مدتی طول می کشد – احتمالاً بیش از سه هفته. مقابله با تمایلات جنسی شدید چه چیز دیگری می توان در مورد فشار جنسی سرکوب کننده ترک ها انجام داد؟

امیدواریم انتشار گازهای گلخانه‌ای شبانه به سرعت شروع شود تا در زمانی که رودخانه خشک می‌شود، لبه را از بین ببرد. اما به نظر می رسد که همیشه بلافاصله نیست.

شکستن طلسم ترس | به این داستان از مارک گوش دهید: من خواندن Every Man’s Battle را تمام کردم و شروع به تکان دادن چشمانم کردم.

حدود یک هفته به موفقیت رسیدم و سپس با قوی‌تر شدن میل‌های جنسی به وسوسه افتادم. من آنقدر به تمرکز روی بچه های جذاب عادت کرده ام که ترک کردن این عادت برایم سخت تر از آن چیزی بود که فکر می کردم.

شکستن طلسم ترس | به علاوه، من تا حدودی خودارضایی کرده بودم. Every Man’s Battle برای مردان متاهل نوشته شده بود.

بنابراین فرض بر این بود که وقتی میل جنسی قوی شد، خواننده همسری برای آزادی دارد. فکر می کنم مردان متاهل باید هفته ای یک بار آزاد شوند.

شکستن طلسم ترس | در بدتر. اما شما همچنین اشاره کردید که فرد مجرد برای از بین بردن تنش جنسی، ترشحات شبانه دارد.

آخرین باری که تشعشع شبانه داشتم را به یاد نمی‌آورم. چگونه بدون آن از خودارضایی خودداری کنم؟ مشکل مارک ساده است.

شکستن طلسم ترس | او هنوز آن را سوار نکرده است. او باید در آنجا بماند و صبور باشد. در مورد اظهارات مارک مبنی بر اینکه هیچ انتشار شبانه ای را تجربه نکرده است.

READ  دعانویسی گشایش کار

اجازه دهید در مورد آن صحبت کنیم. انتشارات شبانه برای انتشار تجمع اسپرم در بانک های اسپرم وجود دارد. اما این بانک ها ممکن است هرگز به دلیل استفاده بیش از حد پر نشوند.

شکستن طلسم ترس | برخی از بچه ها هرگز انتشار شبانه نداشته اند، صرفاً به این دلیل که خودارضایی و بی بندوباری منظم آنها باعث می شود بانک ها پر شوند و تقاضای آزادسازی نکنند.

شاید شما هرگز به همین دلیل یکی را نداشته اید، و فکر می کنید که آیا آنها واقعاً به شما کمک می کنند یا خیر. ممکن است کمی طول بکشد تا بدن شما با این سناریوی جدید سازگار شود.

شکستن طلسم ترس | علاوه بر این، تشعشعات شبانه دقیقاً علمی نیستند و در ساعت کار نمی کنند، بنابراین نمی توان انتظار داشت که هر سوم عصر روی نقطه اتفاق بیفتد.

آنها آنجا هستند تا فشار جنسی ناشی از «تولید اسپرم» را آزاد کنند، نه فشار جنسی ناشی از ناخالصی. این بدان معنی است که ممکن است مدتی طول بکشد تا تعادل برقرار شود.

شکستن طلسم ترس | در همین راستا، من (فرد) یک داستان عالی برای شما از یک خواننده جوان نبرد Every Man’s دارم که از طریق یک سری تبادل ایمیل از او قدردانی کردم.

من فکر می کنم شما نیز خواهید بود. نام او دیوید است: تمام زندگی من به کلیسا رفته و در یک خانه مسیحی زندگی می کنم که پدرم شماس است و مادرم برای گروه کر پیانو می نوازد.

شکستن طلسم ترس | به هر حال، من در هفده سالگی با مشکلاتی روبرو شدم. مثل پورن، پورن، پورن. چت روم های کثیف فیلم های. شما به آن می گویید.

READ  دعا نویسی برای جن

مدتی طول کشید تا با کشیش جوانی‌ام صادق باشم، اما ما بسیار نزدیک هستیم، بنابراین بالاخره آن را بیرون آوردم و درباره آن بحث کردیم.

شکستن طلسم ترس | من سعی کردم قبل از خواندن کتاب شما کارهای مختلفی انجام دهم تا از پس آن برآیم.

به نظرم خواندن بسیار سرگرم‌کننده بود و تمام تکنیک‌های تکان دادن چشم‌ها و به اسارت گرفتن افکار را یاد گرفتم.

شکستن طلسم ترس | من با افکار کثیف تصادفی و نگاه کردن به دوستان نزدیکم دست و پنجه نرم می کردم و کتاب بسیار مفید بود.

من خیلی احساس رهایی می کنم! اما من چند تا نظر دارم. من متاهل نیستم، پس آیا این بدان معناست که فقط باید منتظر انتشار گازهای گلخانه ای در شب باشم؟

شکستن طلسم ترس | اما در این سه یا چهار سالی که از بلوغ می گذرد، من هرگز چنین سنی نداشته ام. نه یکبار. هرگز، هرگز، هرگز.

و این به این دلیل نبود که من هرگز هفتاد و دو ساعت را بدون انتشار سپری نکردم. در زمان‌هایی در گذشته، با دوستانم شرط‌بندی کرده‌ام که ببینم چه کسی می‌تواند «بیش‌ترین دوام» را بدون انتشار داشته باشد.

شکستن طلسم ترس | و ست‌های هفتاد و دو ساعته زیادی پشت سر هم ساخته‌ام. من می‌دانم که Every Man’s Battle برای دیدگاه مردان متاهل نوشته شده است.

اما شما ما مجردها را رها کردید تا خشک شویم. متاسفم، اما اینکه به مردی بگوییم باید با ذوق و شوق به همسرش برود و سپس به مرد مجرد بگوییم که منتظر یک تشعشعات شبانه باشد، دیوانگی است.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دوازده =

نوشته های مشابه