شکستن طلسم ترس


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم ترس | ما همین موضوع را در مورد کافئین، الکل و سایر مواد مخدر می بینیم. یک جنبه از این لگد زدن در زمانی که شما به بوقلمون سرد با تمایلات جنسی خود را. اما اگر دائماً در حال خودارضایی باشید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بیشتر از این هم است. ارگاسم سیلی از مواد شیمیایی مغزی “احساس خوب” – اندورفین – را در جریان خون آزاد می کند و این عمل به شما ضربه ای بزرگتر از هر چیزی که از طریق چشم وارد می شود، می دهد.

شکستن طلسم ترس

شکستن طلسم ترس | بدن شما دوباره آن احساس را می‌خواهد، و به همین دلیل است که برخی از مردان روزی سه، چهار یا حتی پنج بار خودارضایی می‌کنند، حتی اگر این بسیار فراتر از خواسته‌های هر میل جنسی طبیعی است.

استاد | من (استیو) یک بار معتاد واقعی قند بالای کلوچه شدم و وقتی سعی کردم عقب نشینی کنم، سردرد گرفتم! رفتن بدون کلوچه بعدازظهر حتی روی کار من تأثیر گذاشت.

شکستن طلسم ترس | اگر به طور منظم از طریق خودارضایی، رابطه جنسی دهانی، خودارضایی متقابل یا هر چیز دیگری به ارگاسم می‌رسید.

و اگر در حالت پیش‌بازی بصری دائمی زندگی می‌کنید، پس میل جنسی شما به حدی رسیده است که همه دایک‌ها را زیر آب می‌برد. و ساحل رودخانه ای که خداوند برای شما قرار داده است.

شکستن طلسم ترس | به عبارت دیگر، شما از کنترل خارج هستید. شما یک سیل روی دستان خود دارید و آن سیل باید دوباره به کرانه هایش سرازیر شود.

این بدان معنی است که میل جنسی شما باید به سطح طبیعی “خشک شود” زیرا “خشکسالی” تصاویر و ارگاسم تأثیر طبیعی خود را دارد.

READ  طلسم قوی برای ترک اعتیاد

شکستن طلسم ترس | این مدتی طول می کشد – احتمالاً بیش از سه هفته. مقابله با تمایلات جنسی شدید چه چیز دیگری می توان در مورد فشار جنسی سرکوب کننده ترک ها انجام داد؟

امیدواریم انتشار گازهای گلخانه‌ای شبانه به سرعت شروع شود تا در زمانی که رودخانه خشک می‌شود، لبه را از بین ببرد. اما به نظر می رسد که همیشه بلافاصله نیست.

شکستن طلسم ترس | به این داستان از مارک گوش دهید: من خواندن Every Man’s Battle را تمام کردم و شروع به تکان دادن چشمانم کردم.

حدود یک هفته به موفقیت رسیدم و سپس با قوی‌تر شدن میل‌های جنسی به وسوسه افتادم. من آنقدر به تمرکز روی بچه های جذاب عادت کرده ام که ترک کردن این عادت برایم سخت تر از آن چیزی بود که فکر می کردم.

شکستن طلسم ترس | به علاوه، من تا حدودی خودارضایی کرده بودم. Every Man’s Battle برای مردان متاهل نوشته شده بود.

بنابراین فرض بر این بود که وقتی میل جنسی قوی شد، خواننده همسری برای آزادی دارد. فکر می کنم مردان متاهل باید هفته ای یک بار آزاد شوند.

شکستن طلسم ترس | در بدتر. اما شما همچنین اشاره کردید که فرد مجرد برای از بین بردن تنش جنسی، ترشحات شبانه دارد.

آخرین باری که تشعشع شبانه داشتم را به یاد نمی‌آورم. چگونه بدون آن از خودارضایی خودداری کنم؟ مشکل مارک ساده است.

شکستن طلسم ترس | او هنوز آن را سوار نکرده است. او باید در آنجا بماند و صبور باشد. در مورد اظهارات مارک مبنی بر اینکه هیچ انتشار شبانه ای را تجربه نکرده است.

READ  شماره دعانویس شرطی

اجازه دهید در مورد آن صحبت کنیم. انتشارات شبانه برای انتشار تجمع اسپرم در بانک های اسپرم وجود دارد. اما این بانک ها ممکن است هرگز به دلیل استفاده بیش از حد پر نشوند.

شکستن طلسم ترس | برخی از بچه ها هرگز انتشار شبانه نداشته اند، صرفاً به این دلیل که خودارضایی و بی بندوباری منظم آنها باعث می شود بانک ها پر شوند و تقاضای آزادسازی نکنند.

شاید شما هرگز به همین دلیل یکی را نداشته اید، و فکر می کنید که آیا آنها واقعاً به شما کمک می کنند یا خیر. ممکن است کمی طول بکشد تا بدن شما با این سناریوی جدید سازگار شود.

شکستن طلسم ترس | علاوه بر این، تشعشعات شبانه دقیقاً علمی نیستند و در ساعت کار نمی کنند، بنابراین نمی توان انتظار داشت که هر سوم عصر روی نقطه اتفاق بیفتد.

آنها آنجا هستند تا فشار جنسی ناشی از «تولید اسپرم» را آزاد کنند، نه فشار جنسی ناشی از ناخالصی. این بدان معنی است که ممکن است مدتی طول بکشد تا تعادل برقرار شود.

شکستن طلسم ترس | در همین راستا، من (فرد) یک داستان عالی برای شما از یک خواننده جوان نبرد Every Man’s دارم که از طریق یک سری تبادل ایمیل از او قدردانی کردم.

من فکر می کنم شما نیز خواهید بود. نام او دیوید است: تمام زندگی من به کلیسا رفته و در یک خانه مسیحی زندگی می کنم که پدرم شماس است و مادرم برای گروه کر پیانو می نوازد.

شکستن طلسم ترس | به هر حال، من در هفده سالگی با مشکلاتی روبرو شدم. مثل پورن، پورن، پورن. چت روم های کثیف فیلم های. شما به آن می گویید.

READ  جادو و دعانویس

مدتی طول کشید تا با کشیش جوانی‌ام صادق باشم، اما ما بسیار نزدیک هستیم، بنابراین بالاخره آن را بیرون آوردم و درباره آن بحث کردیم.

شکستن طلسم ترس | من سعی کردم قبل از خواندن کتاب شما کارهای مختلفی انجام دهم تا از پس آن برآیم.

به نظرم خواندن بسیار سرگرم‌کننده بود و تمام تکنیک‌های تکان دادن چشم‌ها و به اسارت گرفتن افکار را یاد گرفتم.

شکستن طلسم ترس | من با افکار کثیف تصادفی و نگاه کردن به دوستان نزدیکم دست و پنجه نرم می کردم و کتاب بسیار مفید بود.

من خیلی احساس رهایی می کنم! اما من چند تا نظر دارم. من متاهل نیستم، پس آیا این بدان معناست که فقط باید منتظر انتشار گازهای گلخانه ای در شب باشم؟

شکستن طلسم ترس | اما در این سه یا چهار سالی که از بلوغ می گذرد، من هرگز چنین سنی نداشته ام. نه یکبار. هرگز، هرگز، هرگز.

و این به این دلیل نبود که من هرگز هفتاد و دو ساعت را بدون انتشار سپری نکردم. در زمان‌هایی در گذشته، با دوستانم شرط‌بندی کرده‌ام که ببینم چه کسی می‌تواند «بیش‌ترین دوام» را بدون انتشار داشته باشد.

شکستن طلسم ترس | و ست‌های هفتاد و دو ساعته زیادی پشت سر هم ساخته‌ام. من می‌دانم که Every Man’s Battle برای دیدگاه مردان متاهل نوشته شده است.

اما شما ما مجردها را رها کردید تا خشک شویم. متاسفم، اما اینکه به مردی بگوییم باید با ذوق و شوق به همسرش برود و سپس به مرد مجرد بگوییم که منتظر یک تشعشعات شبانه باشد، دیوانگی است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 1 =

نوشته های مشابه