شکستن طلسم بی پولی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم بی پولی | بلافاصله این را دنبال کرد: بنابراین، تمام زره خدا را بردارید تا بتوانید در روز بد مقاومت کنید و پس از انجام همه کارها، بایستید. . (افسسیان 6:13، تأکید اضافه شده) توجه کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ما باید آن را بپذیریم. زره روی ما رشد نمی کند. خدا هم آن را بر سر ما قرار نمی دهد. ما باید آن را بگیریم. پولس برای افرادی که مسیحی بودند.

شکستن طلسم بی پولی

شکستن طلسم بی پولی | مانند من و شما – می نوشت و مسئولیت برداشتن زره را به آنها محول کرد. زره دفاعی قبل از هر چیز، اجازه دهید به دوم قرنتیان نگاه کنیم.

استاد | اولین قدمی که باید برداریم این است که زره کامل خدا را به تن کنیم. در افسسیان 6، جایی که پولس در مورد پادشاهی شیطان در آسمانها صحبت کرد.

شکستن طلسم بی پولی | جایی که پولس به همه مسیحیان خطاب می کرد. این فقط برای رسولان یا کشیشان نوشته نشده است. برای همه مسیحیان صدق می کند.

زیرا اگرچه در جسم راه می‌رویم، اما بر اساس جسم نمی‌جنگیم. ( ۲ قرنتیان ۱۰:۳) پولس گفت که ما در بدن فیزیکی زندگی می کنیم و درگیر جنگ هستیم.

شکستن طلسم بی پولی | اما جنگ در حوزه فیزیکی نیست. پس اگر جنگ در حوزه فیزیکی نیست، باید در حوزه معنوی باشد. زیرا سلاح‌های جنگی ما جسمانی نیستند.

بلکه در نزد خدا برای فروریختن دژها [یا قلعه‌ها]، براندازی حجت‌ها و هر چیز بلندی که خود را در برابر معرفت خدا بالا می‌برد، نیرومند هستند، 40 ما باید برای اعمال پیروزی عیسی گام برداریم.

READ  باطل شدن طلسم صبی

شکستن طلسم بی پولی | برنده شده. جنگ علیه پادشاهی تاریکی که هر فکری را اسیر اطاعت مسیح می کند. (آیه 4-5) جایی که نسخه جدید کینگ جیمز «برهان» می‌گوید.

نسخه‌های دیگر «استدلال» (ترجمه تحت اللفظی یانگ) یا «گمان‌ها» (NAS) می‌گویند. واژه های علم و اندیشه را نیز در این آیه می یابیم.

شکستن طلسم بی پولی | اگر آن پنج کلمه – استدلال‌ها، استدلال‌ها، گمانه‌زنی‌ها، دانش و اندیشه را بررسی کنیم.

متوجه می‌شویم که همه آنها به یک قلمرو تعلق دارند: ذهن. این یک واقعیت حیاتی است. میدان جنگ ذهن است.

شکستن طلسم بی پولی | آنجاست که نبرد انجام می شود. هرکسی که سعی کرده زندگی مسیحی را داشته باشد، این را کشف کرده است، مطمئنم.

ما ممکن است همیشه آن را به عنوان یک واقعیت الهیاتی تشخیص ندهیم، اما حقیقت موضوع روشن است – بیشتر نبردهای ما در ذهن ماست.

شکستن طلسم بی پولی | نکته دیگری که باید در مورد جنگ خود در نظر بگیریم، با یادآوری اینکه همه ما در آن هستیم، این است که پادشاهی ما در حال جنگ با پادشاهی شیطان است.

ما شهروندان پادشاهی خدا هستیم. بنابراین، ما در حال جنگ با شیطان هستیم. ماهیت استحکامات سلاح هایی که خداوند به ما داده است برای خراب کردن دژها یا دژها قدرتمند است.

شکستن طلسم بی پولی | قلعه های چه کسانی را می کشیم؟ مال شیطان و در چه حوزه ای؟ قلمرو ذهن. شیطان در ذهن مردم قلعه های مختلفی می سازد.

اما اگر بخواهم یک کلمه را برای جمع بندی همه آنها انتخاب کنم، آن کلمه تعصب خواهد بود. تعصب یعنی اینکه قبل از اینکه حقایق را بدانید تصمیم بگیرید.

READ  نوشتن دعا و جادو

شکستن طلسم بی پولی | جمله معمولی افراد متعصب این است: «ذهن من ساخته شده است. مرا با حقایق اشتباه نگیرید!» تعصب در اشکال مختلف خود یکی از قدرتمندترین دژهای شیطان است.

او تعصب را به عنوان قلعه ای در ذهن مردم می سازد تا از ورود حقیقت انجیل و انجام کار آن جلوگیری کند. ما این را به وضوح در مورد افرادی که در فرقه ها و ادیان دروغین دخیل هستند می بینیم.

شکستن طلسم بی پولی | یک مؤمن می تواند کتاب مقدس را به طور کامل برای آنها نقل کند، اما آنها نمی توانند بشنوند زیرا ذهن آنها کاملاً از قبل برنامه ریزی شده است.

آنها راه خاصی برای پاسخ به شما خواهند داشت. و این نشان دهنده قلعه ای در ذهن آنهاست که از ورود حقیقت کلام خدا جلوگیری می کند.

شکستن طلسم بی پولی | این در برخورد با مسلمانان نیز واضح است. حتی اگر آنها ممکن است به حقایق خاصی در مورد عیسی اعتقاد داشته باشند.

حتی اعتراف به اینکه او مسیح است، حتی قبول دارند که او از یک باکره متولد شده است، دو چیز وجود دارد که آنها هرگز نخواهند پذیرفت.

شکستن طلسم بی پولی | اول اینکه عیسی روی صلیب مرد. محمد تعلیم داد که فرشته ای روح عیسی را قبل از مرگ او دور کرد.

دوم، آنها شدیداً مخالفت خواهند کرد که او پسر خدا است. اینها سنگرهای موجود در ذهن مسلمانان هستند. و آنها سنگرهای بسیار قدرتمندی هستند.

شکستن طلسم بی پولی | یک مسلمان ممکن است در جهت علاقه خود به عیسی راه طولانی را طی کند، اما وقتی از او خواسته می شود که عیسی پسر خدا را بپذیرد، دیواری بالا می آید.

READ  دعا شکستن طلسم قوی

فقط سلاح های ماوراء طبیعی می توانند آن دیوار را خراب کنند. ماهیت سلاح های ما اکنون اجازه دهید برخی از سلاح های شرح داده شده در افسسیان را در نظر بگیریم.

شکستن طلسم بی پولی | بنابراین، تمام زره خدا را بردارید تا بتوانید در روز بد مقاومت کنید و پس از انجام همه کارها، بایستید.

پس بایستید و کمر خود را به راستی بسته‌اید و سینه‌بند عدالت را بر تن کرده‌اید و با تدارک انجیل سلامتی، پاهای خود را کفن زده‌اید.

شکستن طلسم بی پولی | بالاتر از همه، سپر ایمان را به دست بگیرید که با آن می توانید تمام تیرهای آتشین شریر را خاموش کنید.

و کلاهخود نجات و شمشیر روح را که کلام خداست، بردارید. همیشه با تمام دعا و نیایش در روح دعا کنید. (افسسیان ۶:۱۳-۱۸) کمربند حقیقت عبارتی که اغلب در کتاب مقدس استفاده می‌شود این است: «کمر خود را ببندید».

شکستن طلسم بی پولی | برای درک این موضوع، باید بدانیم که در روزهای کتاب مقدس، هم مردان و هم زنان لباس‌های بلندی می‌پوشیدند که تا زیر زانوهایشان می‌رسید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 16 =

نوشته های مشابه