شکستن طلسم بی پولی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم بی پولی | بلافاصله این را دنبال کرد: بنابراین، تمام زره خدا را بردارید تا بتوانید در روز بد مقاومت کنید و پس از انجام همه کارها، بایستید. . (افسسیان 6:13، تأکید اضافه شده) توجه کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ما باید آن را بپذیریم. زره روی ما رشد نمی کند. خدا هم آن را بر سر ما قرار نمی دهد. ما باید آن را بگیریم. پولس برای افرادی که مسیحی بودند.

شکستن طلسم بی پولی

شکستن طلسم بی پولی | مانند من و شما – می نوشت و مسئولیت برداشتن زره را به آنها محول کرد. زره دفاعی قبل از هر چیز، اجازه دهید به دوم قرنتیان نگاه کنیم.

استاد | اولین قدمی که باید برداریم این است که زره کامل خدا را به تن کنیم. در افسسیان 6، جایی که پولس در مورد پادشاهی شیطان در آسمانها صحبت کرد.

شکستن طلسم بی پولی | جایی که پولس به همه مسیحیان خطاب می کرد. این فقط برای رسولان یا کشیشان نوشته نشده است. برای همه مسیحیان صدق می کند.

زیرا اگرچه در جسم راه می‌رویم، اما بر اساس جسم نمی‌جنگیم. ( ۲ قرنتیان ۱۰:۳) پولس گفت که ما در بدن فیزیکی زندگی می کنیم و درگیر جنگ هستیم.

شکستن طلسم بی پولی | اما جنگ در حوزه فیزیکی نیست. پس اگر جنگ در حوزه فیزیکی نیست، باید در حوزه معنوی باشد. زیرا سلاح‌های جنگی ما جسمانی نیستند.

بلکه در نزد خدا برای فروریختن دژها [یا قلعه‌ها]، براندازی حجت‌ها و هر چیز بلندی که خود را در برابر معرفت خدا بالا می‌برد، نیرومند هستند، 40 ما باید برای اعمال پیروزی عیسی گام برداریم.

READ  شکستن طلسم کتاب

شکستن طلسم بی پولی | برنده شده. جنگ علیه پادشاهی تاریکی که هر فکری را اسیر اطاعت مسیح می کند. (آیه 4-5) جایی که نسخه جدید کینگ جیمز «برهان» می‌گوید.

نسخه‌های دیگر «استدلال» (ترجمه تحت اللفظی یانگ) یا «گمان‌ها» (NAS) می‌گویند. واژه های علم و اندیشه را نیز در این آیه می یابیم.

شکستن طلسم بی پولی | اگر آن پنج کلمه – استدلال‌ها، استدلال‌ها، گمانه‌زنی‌ها، دانش و اندیشه را بررسی کنیم.

متوجه می‌شویم که همه آنها به یک قلمرو تعلق دارند: ذهن. این یک واقعیت حیاتی است. میدان جنگ ذهن است.

شکستن طلسم بی پولی | آنجاست که نبرد انجام می شود. هرکسی که سعی کرده زندگی مسیحی را داشته باشد، این را کشف کرده است، مطمئنم.

ما ممکن است همیشه آن را به عنوان یک واقعیت الهیاتی تشخیص ندهیم، اما حقیقت موضوع روشن است – بیشتر نبردهای ما در ذهن ماست.

شکستن طلسم بی پولی | نکته دیگری که باید در مورد جنگ خود در نظر بگیریم، با یادآوری اینکه همه ما در آن هستیم، این است که پادشاهی ما در حال جنگ با پادشاهی شیطان است.

ما شهروندان پادشاهی خدا هستیم. بنابراین، ما در حال جنگ با شیطان هستیم. ماهیت استحکامات سلاح هایی که خداوند به ما داده است برای خراب کردن دژها یا دژها قدرتمند است.

شکستن طلسم بی پولی | قلعه های چه کسانی را می کشیم؟ مال شیطان و در چه حوزه ای؟ قلمرو ذهن. شیطان در ذهن مردم قلعه های مختلفی می سازد.

اما اگر بخواهم یک کلمه را برای جمع بندی همه آنها انتخاب کنم، آن کلمه تعصب خواهد بود. تعصب یعنی اینکه قبل از اینکه حقایق را بدانید تصمیم بگیرید.

READ  نوشتن دعا برای خود

شکستن طلسم بی پولی | جمله معمولی افراد متعصب این است: «ذهن من ساخته شده است. مرا با حقایق اشتباه نگیرید!» تعصب در اشکال مختلف خود یکی از قدرتمندترین دژهای شیطان است.

او تعصب را به عنوان قلعه ای در ذهن مردم می سازد تا از ورود حقیقت انجیل و انجام کار آن جلوگیری کند. ما این را به وضوح در مورد افرادی که در فرقه ها و ادیان دروغین دخیل هستند می بینیم.

شکستن طلسم بی پولی | یک مؤمن می تواند کتاب مقدس را به طور کامل برای آنها نقل کند، اما آنها نمی توانند بشنوند زیرا ذهن آنها کاملاً از قبل برنامه ریزی شده است.

آنها راه خاصی برای پاسخ به شما خواهند داشت. و این نشان دهنده قلعه ای در ذهن آنهاست که از ورود حقیقت کلام خدا جلوگیری می کند.

شکستن طلسم بی پولی | این در برخورد با مسلمانان نیز واضح است. حتی اگر آنها ممکن است به حقایق خاصی در مورد عیسی اعتقاد داشته باشند.

حتی اعتراف به اینکه او مسیح است، حتی قبول دارند که او از یک باکره متولد شده است، دو چیز وجود دارد که آنها هرگز نخواهند پذیرفت.

شکستن طلسم بی پولی | اول اینکه عیسی روی صلیب مرد. محمد تعلیم داد که فرشته ای روح عیسی را قبل از مرگ او دور کرد.

دوم، آنها شدیداً مخالفت خواهند کرد که او پسر خدا است. اینها سنگرهای موجود در ذهن مسلمانان هستند. و آنها سنگرهای بسیار قدرتمندی هستند.

شکستن طلسم بی پولی | یک مسلمان ممکن است در جهت علاقه خود به عیسی راه طولانی را طی کند، اما وقتی از او خواسته می شود که عیسی پسر خدا را بپذیرد، دیواری بالا می آید.

READ  طلسم میخوام

فقط سلاح های ماوراء طبیعی می توانند آن دیوار را خراب کنند. ماهیت سلاح های ما اکنون اجازه دهید برخی از سلاح های شرح داده شده در افسسیان را در نظر بگیریم.

شکستن طلسم بی پولی | بنابراین، تمام زره خدا را بردارید تا بتوانید در روز بد مقاومت کنید و پس از انجام همه کارها، بایستید.

پس بایستید و کمر خود را به راستی بسته‌اید و سینه‌بند عدالت را بر تن کرده‌اید و با تدارک انجیل سلامتی، پاهای خود را کفن زده‌اید.

شکستن طلسم بی پولی | بالاتر از همه، سپر ایمان را به دست بگیرید که با آن می توانید تمام تیرهای آتشین شریر را خاموش کنید.

و کلاهخود نجات و شمشیر روح را که کلام خداست، بردارید. همیشه با تمام دعا و نیایش در روح دعا کنید. (افسسیان ۶:۱۳-۱۸) کمربند حقیقت عبارتی که اغلب در کتاب مقدس استفاده می‌شود این است: «کمر خود را ببندید».

شکستن طلسم بی پولی | برای درک این موضوع، باید بدانیم که در روزهای کتاب مقدس، هم مردان و هم زنان لباس‌های بلندی می‌پوشیدند که تا زیر زانوهایشان می‌رسید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + دوازده =

نوشته های مشابه