شکستن طلسم بیکاری


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم بیکاری | هیچ گزینه دیگری وجود ندارد زیرا گناه بر شما مسلط نخواهد شد، زیرا شما تحت شریعت نیستید، بلکه تحت فیض هستید. ‏ (‏ رومیان ۶:‏۱۴‏)‏ توجه داشته باشید که شریعت و فیض جایگزین‌های متقابل هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بخش D را نگه می‌دارم و سپس چند بخش دیگر را نگه می‌دارم.” قانون یک قانون است. شما یا همه آن را – به طور کامل – همیشه حفظ می کنید، یا با آن به درستی نمی رسید.

شکستن طلسم بیکاری

شکستن طلسم بیکاری | اگر تحت قانون باشیم، نمی توانیم تحت فضل باشیم. اگر تحت فیض باشیم، نمی توانیم تحت قانون باشیم. ما نمی توانیم آن را همزمان از هر دو طرف داشته باشیم.

استاد | مشکل در قانون نیست؛ مشکل از ماست ما نمی توانیم آن را نگه داریم. و ما نمی‌توانیم قانون را به بخش‌های مختلف تقسیم کنیم و بگوییم: “من بخش A را حفظ می‌کنم و بخش‌های B و C را نادیده می‌گیرم.

شکستن طلسم بیکاری | اگر تحت شریعت باشیم، گناه بر ما مسلط خواهد شد. اگر تحت فیض باشیم، پولس گفت گناه بر ما تسلط نخواهد داشت زیرا ما تحت شریعت نیستیم.

زندگی در آزادی زیرا همه کسانی که توسط روح خدا رهبری می شوند، فرزندان خدا هستند. (رومیان 8:14) چگونه به عنوان پسران (و دختران) خدا زندگی می کنیم؟

شکستن طلسم بیکاری | با هدایت روح القدس. این حقیقتی حیاتی است که از دید اکثر مسیحیان دور مانده است.

ما در مورد نجات یافتن، تعمید در روح، تعمید در آب صحبت می کنیم. و بس. اما این فقط ورودی است. زندگی روزانه، ساعتی، لحظه به لحظه توسط روح هدایت می شود.

READ  نوشتن دعا برای ثروتمند شدن

شکستن طلسم بیکاری | زیرا مسیح پایان شریعت است برای عدالت برای هر که ایمان دارد. (رومیان 10:4) اگر ایمان داشته باشیم، برای ما مسیح پایان شریعت برای عدالت است.

نه پایان قانون به عنوان بخشی از کلام خدا. پایان قانون به عنوان بخشی از تاریخ فرهنگ اسرائیل نیست. اما این غایت شریعت به عنوان وسیله ای برای دستیابی به عدالت نزد خداست.

شکستن طلسم بیکاری | این برای همه کسانی که معتقد هستند صادق است: یهودی یا غیر یهودی، پروتستان یا کاتولیک. فرقی نمی کند.

اگر با مرگ عیسی خدا ما را عادل حساب کنند، این به معنای پایان شریعت است. اما اگر توسط روح هدایت می شوید، تحت شریعت نیستید.

شکستن طلسم بیکاری | ما می‌توانیم انتخاب کنیم، اما نمی‌توانیم هر دو طرف آن را داشته باشیم. عیسی این امکان را برای ما فراهم کرده است که بی گناه باشیم و محکوم نباشیم.

او قانون را به عنوان وسیله ای برای دستیابی به عدالت نزد خدا لغو کرده است. تا زمانی که با رعایت یک قانون به دنبال دستیابی به عدالت هستیم، هرگز بدون محکومیت نخواهیم بود.

شکستن طلسم بیکاری | ما هرگز نمی توانیم مطمئن باشیم که به اندازه کافی انجام داده ایم. ما هرگز نمی توانیم مطمئن باشیم که قبل از تمام شدن هر روز، برخی از جنبه های قانون را زیر پا نخواهیم گذاشت.

من پیشنهاد نمی کنم که ما باید بی قانون یا نافرمان باشیم. آنچه من می گویم این است که ما هرگز با رعایت یک سری قوانین به عدالت نزد خدا نخواهیم رسید.

شکستن طلسم بیکاری | تلاش برای انجام این کار به معنای توهین به خداست، زیرا در واقع به او می گوییم: «عیسی نیازی به مردن نداشت.

READ  نوشتن دعا روی کاغذ خط دار

می توانستم بدون او موفق شوم.» گفتن چه وحشتناک است: مرگ عیسی ضروری نبود. پس ما بر اساس این دو واقعیت از محکومیت رها می شویم.

شکستن طلسم بیکاری | اول، گناهان گذشته ما را می توان کاملا بخشید – همه آنها. ثانیاً، ما برای رسیدن به عدالت نزد خدا ملزم به رعایت قانون نیستیم.

ما هرگز با حفظ مجموعه ای از قوانین به عدالت نزد خدا نخواهیم رسید. فصل سوم 3 جنگ علیه پادشاهی تاریکی فصل سوم جنگ علیه پادشاهی تاریکی تا بتوانید در روز بد مقاومت کنید و پس از انجام همه چیز، بایستید.

شکستن طلسم بیکاری | افسسیان 6:13 در مورد جنگ روحانی، مسیح به وضوح پیروز شده است. با این حال، او این را به ما واگذار می کند که آن پیروزی را تحمیل کنیم.

بسیار مهم است که ما این را درک کنیم. اگر قرار بود این پیروزی را کسب کنیم، هرگز نمی توانستیم آن را انجام دهیم. برای ما چیز خوبی است که مجبور نیستیم.

شکستن طلسم بیکاری | عیسی گفت: “من پیروز شدم.” وظیفه ما این است که پیروزی ای را که او به دست آورده است، تحمیل کنیم.

من این اصل را بعد از قیام می بینیم که عیسی بر شاگردانش ظاهر شد و گفت: تمام اختیارات در آسمان و زمین به من داده شده است.

شکستن طلسم بیکاری | پس بروید و همه امتها را شاگرد کنید. (متی 28:18 NIV) واضح است که عیسی اقتدار را به دست آورده است. ما باید از اختیارات استفاده کنیم.

به یک معنا، اقتدار او تا زمانی که آن را اعمال نکنیم کاملاً بی اثر است. تنها راهی که جهان می تواند به طور کامل بفهمد که عیسی چه کارهایی را انجام داده است.

READ  نوشتن دعا از راه دور

شکستن طلسم بیکاری | این است که ما از اقتدار او از طرف او استفاده کنیم و همه ملت ها را شاگرد کنیم. این یک اصل کتاب مقدس روشن است.

عیسی این کار را انجام داده است. ما باید آن را اعمال کنیم. دو اشتباه وجود دارد که باید مراقب باشیم مرتکب نشویم. اول این است که فکر کنیم باید پیروز شویم.

شکستن طلسم بیکاری | ما مجبور نیستیم زیرا عیسی پیروز شده است. اشتباه دوم این است که فکر می کنیم کاری برای انجام دادن نداریم. این هم درست نیست. ما باید برای اعمال پیروزی عیسی گام برداریم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =

نوشته های مشابه