شکستن طلسم بیکاری


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم بیکاری | هیچ گزینه دیگری وجود ندارد زیرا گناه بر شما مسلط نخواهد شد، زیرا شما تحت شریعت نیستید، بلکه تحت فیض هستید. ‏ (‏ رومیان ۶:‏۱۴‏)‏ توجه داشته باشید که شریعت و فیض جایگزین‌های متقابل هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بخش D را نگه می‌دارم و سپس چند بخش دیگر را نگه می‌دارم.” قانون یک قانون است. شما یا همه آن را – به طور کامل – همیشه حفظ می کنید، یا با آن به درستی نمی رسید.

شکستن طلسم بیکاری

شکستن طلسم بیکاری | اگر تحت قانون باشیم، نمی توانیم تحت فضل باشیم. اگر تحت فیض باشیم، نمی توانیم تحت قانون باشیم. ما نمی توانیم آن را همزمان از هر دو طرف داشته باشیم.

استاد | مشکل در قانون نیست؛ مشکل از ماست ما نمی توانیم آن را نگه داریم. و ما نمی‌توانیم قانون را به بخش‌های مختلف تقسیم کنیم و بگوییم: “من بخش A را حفظ می‌کنم و بخش‌های B و C را نادیده می‌گیرم.

شکستن طلسم بیکاری | اگر تحت شریعت باشیم، گناه بر ما مسلط خواهد شد. اگر تحت فیض باشیم، پولس گفت گناه بر ما تسلط نخواهد داشت زیرا ما تحت شریعت نیستیم.

زندگی در آزادی زیرا همه کسانی که توسط روح خدا رهبری می شوند، فرزندان خدا هستند. (رومیان 8:14) چگونه به عنوان پسران (و دختران) خدا زندگی می کنیم؟

شکستن طلسم بیکاری | با هدایت روح القدس. این حقیقتی حیاتی است که از دید اکثر مسیحیان دور مانده است.

ما در مورد نجات یافتن، تعمید در روح، تعمید در آب صحبت می کنیم. و بس. اما این فقط ورودی است. زندگی روزانه، ساعتی، لحظه به لحظه توسط روح هدایت می شود.

READ  دعا نویسی برای محبت

شکستن طلسم بیکاری | زیرا مسیح پایان شریعت است برای عدالت برای هر که ایمان دارد. (رومیان 10:4) اگر ایمان داشته باشیم، برای ما مسیح پایان شریعت برای عدالت است.

نه پایان قانون به عنوان بخشی از کلام خدا. پایان قانون به عنوان بخشی از تاریخ فرهنگ اسرائیل نیست. اما این غایت شریعت به عنوان وسیله ای برای دستیابی به عدالت نزد خداست.

شکستن طلسم بیکاری | این برای همه کسانی که معتقد هستند صادق است: یهودی یا غیر یهودی، پروتستان یا کاتولیک. فرقی نمی کند.

اگر با مرگ عیسی خدا ما را عادل حساب کنند، این به معنای پایان شریعت است. اما اگر توسط روح هدایت می شوید، تحت شریعت نیستید.

شکستن طلسم بیکاری | ما می‌توانیم انتخاب کنیم، اما نمی‌توانیم هر دو طرف آن را داشته باشیم. عیسی این امکان را برای ما فراهم کرده است که بی گناه باشیم و محکوم نباشیم.

او قانون را به عنوان وسیله ای برای دستیابی به عدالت نزد خدا لغو کرده است. تا زمانی که با رعایت یک قانون به دنبال دستیابی به عدالت هستیم، هرگز بدون محکومیت نخواهیم بود.

شکستن طلسم بیکاری | ما هرگز نمی توانیم مطمئن باشیم که به اندازه کافی انجام داده ایم. ما هرگز نمی توانیم مطمئن باشیم که قبل از تمام شدن هر روز، برخی از جنبه های قانون را زیر پا نخواهیم گذاشت.

من پیشنهاد نمی کنم که ما باید بی قانون یا نافرمان باشیم. آنچه من می گویم این است که ما هرگز با رعایت یک سری قوانین به عدالت نزد خدا نخواهیم رسید.

شکستن طلسم بیکاری | تلاش برای انجام این کار به معنای توهین به خداست، زیرا در واقع به او می گوییم: «عیسی نیازی به مردن نداشت.

READ  طلسم مرگ قوی

می توانستم بدون او موفق شوم.» گفتن چه وحشتناک است: مرگ عیسی ضروری نبود. پس ما بر اساس این دو واقعیت از محکومیت رها می شویم.

شکستن طلسم بیکاری | اول، گناهان گذشته ما را می توان کاملا بخشید – همه آنها. ثانیاً، ما برای رسیدن به عدالت نزد خدا ملزم به رعایت قانون نیستیم.

ما هرگز با حفظ مجموعه ای از قوانین به عدالت نزد خدا نخواهیم رسید. فصل سوم 3 جنگ علیه پادشاهی تاریکی فصل سوم جنگ علیه پادشاهی تاریکی تا بتوانید در روز بد مقاومت کنید و پس از انجام همه چیز، بایستید.

شکستن طلسم بیکاری | افسسیان 6:13 در مورد جنگ روحانی، مسیح به وضوح پیروز شده است. با این حال، او این را به ما واگذار می کند که آن پیروزی را تحمیل کنیم.

بسیار مهم است که ما این را درک کنیم. اگر قرار بود این پیروزی را کسب کنیم، هرگز نمی توانستیم آن را انجام دهیم. برای ما چیز خوبی است که مجبور نیستیم.

شکستن طلسم بیکاری | عیسی گفت: “من پیروز شدم.” وظیفه ما این است که پیروزی ای را که او به دست آورده است، تحمیل کنیم.

من این اصل را بعد از قیام می بینیم که عیسی بر شاگردانش ظاهر شد و گفت: تمام اختیارات در آسمان و زمین به من داده شده است.

شکستن طلسم بیکاری | پس بروید و همه امتها را شاگرد کنید. (متی 28:18 NIV) واضح است که عیسی اقتدار را به دست آورده است. ما باید از اختیارات استفاده کنیم.

به یک معنا، اقتدار او تا زمانی که آن را اعمال نکنیم کاملاً بی اثر است. تنها راهی که جهان می تواند به طور کامل بفهمد که عیسی چه کارهایی را انجام داده است.

READ  ابطال طلسم و دعا

شکستن طلسم بیکاری | این است که ما از اقتدار او از طرف او استفاده کنیم و همه ملت ها را شاگرد کنیم. این یک اصل کتاب مقدس روشن است.

عیسی این کار را انجام داده است. ما باید آن را اعمال کنیم. دو اشتباه وجود دارد که باید مراقب باشیم مرتکب نشویم. اول این است که فکر کنیم باید پیروز شویم.

شکستن طلسم بیکاری | ما مجبور نیستیم زیرا عیسی پیروز شده است. اشتباه دوم این است که فکر می کنیم کاری برای انجام دادن نداریم. این هم درست نیست. ما باید برای اعمال پیروزی عیسی گام برداریم.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

نوشته های مشابه