شکستن طلسم بچه دار نشدن


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم بچه دار نشدن | باس و دیویس بر واقعی بودن فرقه های شیطان پرست و SRA پافشاری کردند. هیچ مدرک محکمی مبنی بر وجود این نوع فرقه های شیطانی وجود نداشت که ادعا می شد در مراسم لوسیفر از کودکان سوء استفاده می کردند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با این حال باس و دیویس در 32 لژ لوسیفر اعتقاد خود به SRA ثابت ماندند.

شکستن طلسم بچه دار نشدن

شکستن طلسم بچه دار نشدن | آنها حتی یک کتاب شجاعت برای شفا دادن کار را تولید کردند که بیشتر زنان را تشویق می کرد تا داستان هایی در مورد قربانیان SRA سرهم کنند.

استاد | واقعاً شیطان پرستان مخفی چه تهدیدی برای مردم آمریکا هستند. کنت لنینگ، مامور نظارتی ویژه، برای انجام این مطالعه مورد بررسی قرار گرفت، زیرا او از سال 1000 در حالی که در واحد علوم رفتاری در آکادمی FBI در ویرجینیا کار می کرد، با قربانی شدن جنسی کودکان مبارزه کرده بود.

شکستن طلسم بچه دار نشدن | حتی زمانی که پدیده سندرم حافظه کاذب درک شد و واقعیت خاطرات بازیابی شده را زیر سوال برد.

در ابتدا، او معتقد بود که آزار و اذیت مناسک شیطانی در واقع در حال وقوع است. لنینگ در کل مدل میشل یاداورز از شیطان پرستان مخفی سازماندهی شده که مراسم توهین آمیز را انجام می دهند.

شکستن طلسم بچه دار نشدن | خرید. با این حال، او به زودی از واقعیت این پدیده در اواخر دهه 2019 متذکر شد. او بعداً گزارش داد که «تعداد موارد ادعایی شروع به رشد و افزایش کرد.

READ  نوشتن دعای محبت بین دو نفر

ما اکنون صدها قربانی داریم که ادعا می‌کنند هزاران متخلف به عنوان بخشی از فرقه‌های شیطانی سازمان‌یافته، ده‌ها هزار نفر را آزار می‌دهند و حتی به قتل می‌رسانند. . . .»

شکستن طلسم بچه دار نشدن | «لانینگ شروع به انجام مصاحبه با قربانیان SRA، درمانگران سلامت روان، و وزارتخانه های مسیحی کرد که در درمان این موارد سوء استفاده تخصص داشتند.

اگر شهادت قربانیان ادعایی درست بود، حجم عظیمی از شواهد پزشکی قانونی باید به راحتی قابل دستیابی باشد.

شکستن طلسم بچه دار نشدن | با این حال، هنگامی که به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفت، هیچ یک از قربانیان ادعایی SRA هیچ زخم فیزیکی یا نشانه‌ای از تجاوز به عنف را نشان ندادند که اگر از آزار مورد ادعای خود رنج می‌بردند، به وضوح قابل مشاهده بود.

زمان‌ها، مکان‌ها و توالی وقایع با هم جمع نمی‌شدند، و هیچ‌کس نمی‌توانست هیچ یک از اتاق‌های زیرزمینی را که گفته می‌شد مراسم شیطانی در آنجا برگزار می‌شد، بیابد.

شکستن طلسم بچه دار نشدن | لنینگ نتوانست مدرکی دال بر یک نمونه مشروع از SRA در همه پرونده‌های کودک آزاری که از سال 1990 بررسی کرده بود.

از جمله مواردی که افرادی مانند پل اینگرام برای آنها در حبس طولانی مدت محکوم شده بودند، بیابد. و لنینگ به تنهایی مشکوک نبود که چیزی در ترس از هراس شیطانی اشتباه است.»

شکستن طلسم بچه دار نشدن | بازنگری هراس شیطانی 33 «در اوایل سال‌های 2010، برخی از دانشگاهیان برجسته پدیده SRA را بررسی کردند.

یک مطالعه چهار ساله نشان داد که اتهامات مربوط به آزار و اذیت مناسک شیطانی بی ارزش است. این تحقیق توسط استاد روانشناسی دانشگاه کالیفرنیا در دیویس، گیل اس.

READ  آیا شکستن طلسم حقیقت دارد

شکستن طلسم بچه دار نشدن | گودمن، همراه با جیانجیان کین و بت آی باتومز از دانشگاه ایلینویز در شیکاگو انجام شد.

تحقیقات آنها توسط مرکز ملی کودک آزاری و غفلت تامین شد. محققان بیش از اتهامات را بررسی کردند و بیش از پرسنل روانپزشکی، خدمات اجتماعی و اجرای قانون را مورد بررسی قرار دادند.

شکستن طلسم بچه دار نشدن | تیم تحقیق نتوانست هیچ مدرک واضحی برای یک مورد آزار و اذیت مناسک شیطانی پیدا کند.»

«سوالات جدی در مورد «خاطرات» بازیابی شده در طول درمان مطرح شده است. گروه کاری انجمن روانشناسی آمریکا در مورد بررسی خاطرات سوء استفاده از دوران کودکی گزارشی را در سال 2012 منتشر کرد و خاطرنشان کرد که حافظه بهبودیافته نادر است.

شکستن طلسم بچه دار نشدن | به وضوح بیان می‌کند، «در میان محققان حافظه و پزشکان اتفاق نظر وجود دارد که اکثر افرادی که در کودکی مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند.

تمام یا بخشی از آنچه برایشان اتفاق افتاده را به خاطر می‌آورند، اگرچه ممکن است آن را به طور کامل درک یا افشا نکنند.»41 « به گفته APA، «بدون شواهد تأییدکننده دیگر، تشخیص یک خاطره واقعی از یک خاطره نادرست غیرممکن است.»

شکستن طلسم بچه دار نشدن | بنابراین، در پایان گزارش، «روان درمانگر شایسته احتمالاً اذعان می کند که دانش فعلی اجازه نمی دهد نتیجه قطعی این است که یک خاطره واقعی یا نادرست بدون شواهد تأییدکننده دیگر است.»

«در بریتانیا، کالج سلطنتی روانپزشکان رسماً اعضای خود را از استفاده از روش های درمانی طراحی شده برای بازیابی خاطرات سرکوب شده کودک آزاری منع کرده است.

READ  شکستن طلسم چه مدت طول میکشد

شکستن طلسم بچه دار نشدن | روانپزشکان بریتانیایی به ماهیت وحشتناک غیرقابل اعتماد خاطرات بازیابی شده و سهولتی که هیپنوتیزورها می توانند چنین تفکرات ساختگی را در ذهن یک سوژه بکار ببرند.

پی برده اند.” جایی که ادعای ربوده شدگان بشقاب پرنده، زمینی های مسطح و غیره، سعی می کنند مورد قبول جریان اصلی قرار گیرند.

شکستن طلسم بچه دار نشدن | لوسیفر لژ تنها چهره‌های اصلی که هنوز واقعیت SRA را تبلیغ می‌کنند، باس و دیویس و همچنین نظریه‌پرداز توطئه دیوید آیک هستند.

آریزونا وایلدر، قربانی جایزه آیک، آریزونا وایلدر، مرتباً از آزار خانواده بوش و ملکه انگلیس در آیین‌های شیطانی عجیب و غریب استفاده می‌کند.

شکستن طلسم بچه دار نشدن | پروازهای تخیلی وایلدر تقریباً هر وزنه سنگین سیاسی و اقتصادی مهمی را در جهان کنونی دخیل کرده استنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 9 =

نوشته های مشابه