شکستن طلسم بچه دار شدن


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم بچه دار شدن | اینگرام از واعظ خود، کشیش جان براتون، در هنگام پرسش- هراس شیطانی تجدید نظر 29 درخواست کمک کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | براتون به دختران مشاوره می داد و به اینگرام گفت که این آزار در واقع اتفاق افتاده است و اینگرام “هشتاد درصد شیطان” است.

شکستن طلسم بچه دار شدن

شکستن طلسم بچه دار شدن | وزیر جن گیری پل اینگرام را انجام داد تا او را از شر شیاطینی خلاص کند که براتون تصور می کرد حافظه او را مختل می کنند. براتون به اینگرام گفت که اگر از خداوند برای بازگشت خاطراتش دعا کند.

استاد | خدا خاطره ای را به او نمی دهد که درست نباشد. او از قیاس عیسی درباره روح القدس از لوقا استفاده کرد تا نظر خود را بیان کند: همانطور که پدر به فرزندی که نان می خواهد سنگ نمی دهد.

شکستن طلسم بچه دار شدن | «ریچارد پترسون روانشناس این ادعا را تأیید کرد که از دست دادن حافظه توسط سوء استفاده‌کنندگان امری رایج است، مظنون‌ها در حالت «انکار» قرار دارند و اگر اینگرام شروع به اعتراف کند، احتمالاً خاطرات دوباره سرازیر می‌شوند.

خداوند دعای پولس را نیز گرامی می دارد. 29 «اینگرام در اقدامی که اعتقاد داشت ایمان خالص بود، دعا کرد و شروع به دیدن فلاش های ذهنی و تصاویری از او کرد که در مراسمات شیطانی از دخترانش اریکا و جولی سوء استفاده جنسی می کرد.

شکستن طلسم بچه دار شدن | کارآگاهان به متقاعد کردن اینگرام ادامه دادند تا تصویری جامع از سوء استفاده از مناسک شیطانی را تجسم کند. کارکنان پلیس از او خواستند که یک اتاق را توصیف کند و او هم قبول کرد.

READ  طلسم تضمینی ازدواج با معشوق

آنها از او خواستند که به طور ذهنی یک تقویم روی دیوار پیدا کند و تاریخ مراسم جنسی ادعایی را ارائه کند. بازرسان از او خواستند که یک ساعت را تجسم کند.

شکستن طلسم بچه دار شدن | ببیند ساعت چند است و یک ساعت دقیق برای سوء استفاده ارائه کند. اینگرام به همان اندازه که پلیس درخواست کرده بود.

جزئیاتی را ارائه کرد و به جنایات شیطانی اعتراف کرد که ظاهراً در یک دوره بیست ساله انجام شده است. اگرچه بعداً روش‌ها و نتیجه‌گیری‌ها توسط دانشگاهیان متخصص در مطالعه عملکردهای حافظه رد شد.

شکستن طلسم بچه دار شدن | اما پلیس و حتی خود اینگرام متقاعد شدند که این روش بازیابی حافظه وسیله‌ای برای قطعیت است.»

«با استفاده از محرومیت از خواب و با تکنیک‌های مصاحبه‌ای که در حد هیپنوتیزم بود، مقامات اینگرام را متقاعد کردند که او از اختلال شخصیت چندگانه (MPD) رنج می‌برد و خاطرات خود را از آزار جنسی سرکوب کرده است.

شکستن طلسم بچه دار شدن | او معتقد بود که دخترانش را در همه شرایط به گونه ای تربیت کرده است که حقیقت را بگوید و به این نتیجه رسید که حتما مقصر بوده است.

اما شیطان این خاطره را از روح و روانش پاک کرده است. اینگرام در طول بازجویی ها ادعا کرد که ممکن است این جنایات وحشتناک را مرتکب شده باشد.

شکستن طلسم بچه دار شدن | اما اظهار داشت که هیچ حافظه آگاهانه ای از آنها ندارد. سرانجام، اینگرام اعترافی را امضا کرد مبنی بر اینکه او متهم به اتهامات سخت است.»

لوسیفرز لوسیفر جنایاتی که اینگرام تحت این روش کاشت حافظه به آنها اعتراف کرد شگفت‌انگیز است: اریکا به اشتباه جزئیات مراسم شیطانی را به خاطر می‌آورد.

READ  دعانویسی برای ازدواج با فرد مورد نظر

شکستن طلسم بچه دار شدن | ظاهراً نوزادان یا جنین های پیر قربانی شدند. او به یاد آورد که در حین پیوستن مادرش مجبور به داشتن رابطه جنسی با حیوانات شد.

او معتقد بود که در بیش از 1000 مراسم شیطانی که شامل حدود 1000 قربانی شیرخوار بود که در آن پدرش به عنوان یک جشن شیطانی عمل می کرد، حضور داشته است.

شکستن طلسم بچه دار شدن | او باردار شدن، بسته شدن به میز و سقط جنین او را با رخت آویز به یاد می آورد. او خاطره ای نادرست از تماشای عهد که جنین را تکه تکه می کند و می بلعد، جمع آوری کرد.

او قادر نبود هیچ یک از کلمات مربوط به مراسم شیطانی را به خاطر بیاورد، یا حتی در طول بسیاری از توده های سیاه که ادعا می کرد به یاد داشته، ایستاده یا نشسته است.

شکستن طلسم بچه دار شدن | هیچ کس به خود زحمت نداد که یک پزشک او را معاینه کند تا ببیند آیا تا به حال زایمان کرده است یا خیر.

اینگرام به این جنایات عجیب و غریب اعتراف کرد. او هرگز مستقیماً ارتکاب هیچ یک از آنها را به خاطر نمی آورد و تنها به تجسم های القا شده توسط پلیس متکی بود.

شکستن طلسم بچه دار شدن | اینگرام در یک پرونده دادگاهی بسیار تبلیغاتی به 200 سال زندان بدون هیچ گونه شانسی برای آزادی مشروط محکوم شد.

پس از اینکه سرانجام فهمید که او کلاهبرداری شده است، اینگرام شروع به تجدید نظر در مورد پرونده خود از سلول زندان خود کرد.

READ  دعانویس در تهرانسر

شکستن طلسم بچه دار شدن | حتی اخترشناس معروف کارل سیگان نیز به بی گناهی خود متقاعد شد و فعالانه به دنبال آزادی او بود.

اگرچه بسیاری از قضات و وکلا او را بی گناه می دانستند، اما از زمانی که اینگرام به جرم خود اعتراف کرده بود، به هیچ وجه برای آزادی اینگرام فشار نیاوردند یا به دنبال آن نبودند.

شکستن طلسم بچه دار شدن | اینگرام سرانجام در آگوست 100 سال پس از گذراندن 10 سال زندان آزاد شد، اما تنها پس از انعقاد قرارداد با دادگاه که به عنوان مجرم جنسی ثبت نام کند.

برای آزادی فوری از زندان، اینگرام مجبور شد به دستور سیستم عدالت کیفری یک بار دیگر دروغ بگوید. 33 بازنگری هراس شیطانی 31 اتحاد فمینیستی «بخش‌هایی از راست مسیحی قطعاً مسئول بسیاری از مردم رنج‌دیده مانند امیرالت و اینگرام هستند.

شکستن طلسم بچه دار شدن | تا به امروز تحمل کنید بدون شک «وزارت‌های نجات» انجیلی بسیاری از هیستری را ترویج کردند که بر دیدگاه مقامات بهداشت روان و سیستم عدالت کیفری در مورد پرونده‌های SRA تأثیر گذاشت.

اما مسیحیان انجیلی نیز متحدان دیگری را در مکانی غیرمنتظره یافتند. به همان اندازه که باورش سخت است، بسیاری از فمینیست ها شروع به متقاعد شدن به واقعیت SRA کردند.

شکستن طلسم بچه دار شدن | چنین ایده‌های لوسیفری برای فمینیست‌های رادیکال که شما را دیدند جذاب بود


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

نوشته های مشابه