شکستن طلسم بچه دار شدن


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم بچه دار شدن | اینگرام از واعظ خود، کشیش جان براتون، در هنگام پرسش- هراس شیطانی تجدید نظر 29 درخواست کمک کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | براتون به دختران مشاوره می داد و به اینگرام گفت که این آزار در واقع اتفاق افتاده است و اینگرام “هشتاد درصد شیطان” است.

شکستن طلسم بچه دار شدن

شکستن طلسم بچه دار شدن | وزیر جن گیری پل اینگرام را انجام داد تا او را از شر شیاطینی خلاص کند که براتون تصور می کرد حافظه او را مختل می کنند. براتون به اینگرام گفت که اگر از خداوند برای بازگشت خاطراتش دعا کند.

استاد | خدا خاطره ای را به او نمی دهد که درست نباشد. او از قیاس عیسی درباره روح القدس از لوقا استفاده کرد تا نظر خود را بیان کند: همانطور که پدر به فرزندی که نان می خواهد سنگ نمی دهد.

شکستن طلسم بچه دار شدن | «ریچارد پترسون روانشناس این ادعا را تأیید کرد که از دست دادن حافظه توسط سوء استفاده‌کنندگان امری رایج است، مظنون‌ها در حالت «انکار» قرار دارند و اگر اینگرام شروع به اعتراف کند، احتمالاً خاطرات دوباره سرازیر می‌شوند.

خداوند دعای پولس را نیز گرامی می دارد. 29 «اینگرام در اقدامی که اعتقاد داشت ایمان خالص بود، دعا کرد و شروع به دیدن فلاش های ذهنی و تصاویری از او کرد که در مراسمات شیطانی از دخترانش اریکا و جولی سوء استفاده جنسی می کرد.

شکستن طلسم بچه دار شدن | کارآگاهان به متقاعد کردن اینگرام ادامه دادند تا تصویری جامع از سوء استفاده از مناسک شیطانی را تجسم کند. کارکنان پلیس از او خواستند که یک اتاق را توصیف کند و او هم قبول کرد.

READ  طلسم شدید ازدواج

آنها از او خواستند که به طور ذهنی یک تقویم روی دیوار پیدا کند و تاریخ مراسم جنسی ادعایی را ارائه کند. بازرسان از او خواستند که یک ساعت را تجسم کند.

شکستن طلسم بچه دار شدن | ببیند ساعت چند است و یک ساعت دقیق برای سوء استفاده ارائه کند. اینگرام به همان اندازه که پلیس درخواست کرده بود.

جزئیاتی را ارائه کرد و به جنایات شیطانی اعتراف کرد که ظاهراً در یک دوره بیست ساله انجام شده است. اگرچه بعداً روش‌ها و نتیجه‌گیری‌ها توسط دانشگاهیان متخصص در مطالعه عملکردهای حافظه رد شد.

شکستن طلسم بچه دار شدن | اما پلیس و حتی خود اینگرام متقاعد شدند که این روش بازیابی حافظه وسیله‌ای برای قطعیت است.»

«با استفاده از محرومیت از خواب و با تکنیک‌های مصاحبه‌ای که در حد هیپنوتیزم بود، مقامات اینگرام را متقاعد کردند که او از اختلال شخصیت چندگانه (MPD) رنج می‌برد و خاطرات خود را از آزار جنسی سرکوب کرده است.

شکستن طلسم بچه دار شدن | او معتقد بود که دخترانش را در همه شرایط به گونه ای تربیت کرده است که حقیقت را بگوید و به این نتیجه رسید که حتما مقصر بوده است.

اما شیطان این خاطره را از روح و روانش پاک کرده است. اینگرام در طول بازجویی ها ادعا کرد که ممکن است این جنایات وحشتناک را مرتکب شده باشد.

شکستن طلسم بچه دار شدن | اما اظهار داشت که هیچ حافظه آگاهانه ای از آنها ندارد. سرانجام، اینگرام اعترافی را امضا کرد مبنی بر اینکه او متهم به اتهامات سخت است.»

لوسیفرز لوسیفر جنایاتی که اینگرام تحت این روش کاشت حافظه به آنها اعتراف کرد شگفت‌انگیز است: اریکا به اشتباه جزئیات مراسم شیطانی را به خاطر می‌آورد.

READ  طلسم مهره

شکستن طلسم بچه دار شدن | ظاهراً نوزادان یا جنین های پیر قربانی شدند. او به یاد آورد که در حین پیوستن مادرش مجبور به داشتن رابطه جنسی با حیوانات شد.

او معتقد بود که در بیش از 1000 مراسم شیطانی که شامل حدود 1000 قربانی شیرخوار بود که در آن پدرش به عنوان یک جشن شیطانی عمل می کرد، حضور داشته است.

شکستن طلسم بچه دار شدن | او باردار شدن، بسته شدن به میز و سقط جنین او را با رخت آویز به یاد می آورد. او خاطره ای نادرست از تماشای عهد که جنین را تکه تکه می کند و می بلعد، جمع آوری کرد.

او قادر نبود هیچ یک از کلمات مربوط به مراسم شیطانی را به خاطر بیاورد، یا حتی در طول بسیاری از توده های سیاه که ادعا می کرد به یاد داشته، ایستاده یا نشسته است.

شکستن طلسم بچه دار شدن | هیچ کس به خود زحمت نداد که یک پزشک او را معاینه کند تا ببیند آیا تا به حال زایمان کرده است یا خیر.

اینگرام به این جنایات عجیب و غریب اعتراف کرد. او هرگز مستقیماً ارتکاب هیچ یک از آنها را به خاطر نمی آورد و تنها به تجسم های القا شده توسط پلیس متکی بود.

شکستن طلسم بچه دار شدن | اینگرام در یک پرونده دادگاهی بسیار تبلیغاتی به 200 سال زندان بدون هیچ گونه شانسی برای آزادی مشروط محکوم شد.

پس از اینکه سرانجام فهمید که او کلاهبرداری شده است، اینگرام شروع به تجدید نظر در مورد پرونده خود از سلول زندان خود کرد.

READ  طلسم ابطال السحر الاسود

شکستن طلسم بچه دار شدن | حتی اخترشناس معروف کارل سیگان نیز به بی گناهی خود متقاعد شد و فعالانه به دنبال آزادی او بود.

اگرچه بسیاری از قضات و وکلا او را بی گناه می دانستند، اما از زمانی که اینگرام به جرم خود اعتراف کرده بود، به هیچ وجه برای آزادی اینگرام فشار نیاوردند یا به دنبال آن نبودند.

شکستن طلسم بچه دار شدن | اینگرام سرانجام در آگوست 100 سال پس از گذراندن 10 سال زندان آزاد شد، اما تنها پس از انعقاد قرارداد با دادگاه که به عنوان مجرم جنسی ثبت نام کند.

برای آزادی فوری از زندان، اینگرام مجبور شد به دستور سیستم عدالت کیفری یک بار دیگر دروغ بگوید. 33 بازنگری هراس شیطانی 31 اتحاد فمینیستی «بخش‌هایی از راست مسیحی قطعاً مسئول بسیاری از مردم رنج‌دیده مانند امیرالت و اینگرام هستند.

شکستن طلسم بچه دار شدن | تا به امروز تحمل کنید بدون شک «وزارت‌های نجات» انجیلی بسیاری از هیستری را ترویج کردند که بر دیدگاه مقامات بهداشت روان و سیستم عدالت کیفری در مورد پرونده‌های SRA تأثیر گذاشت.

اما مسیحیان انجیلی نیز متحدان دیگری را در مکانی غیرمنتظره یافتند. به همان اندازه که باورش سخت است، بسیاری از فمینیست ها شروع به متقاعد شدن به واقعیت SRA کردند.

شکستن طلسم بچه دار شدن | چنین ایده‌های لوسیفری برای فمینیست‌های رادیکال که شما را دیدند جذاب بودنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 12 =

نوشته های مشابه