شکستن طلسم برای فروش خانه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم برای فروش خانه | بنابراین، با رستگاری از طریق خون عیسی، از قلمرو تاریکی رهایی یافته و به ملکوت پسر عشق خدا منتقل شده‌ایم، یا منتقل شده‌ایم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این کلمه که دامنه یا قدرت ترجمه شده است، در واقع کلمه یونانی عادی برای “اقتدار” است. در صحبت از قلمرو یا قدرت، برای ما بسیار مهم است که بفهمیم شیطان دارای اختیار است.

شکستن طلسم برای فروش خانه

شکستن طلسم برای فروش خانه | چرا او اختیار دارد؟ زیرا او فرمانروای همه کسانی است که در برابر خدا قیام می کنند. هرکسی که علیه خدا قیام کند، خود به خود تحت فرمان شیطان است.

استاد | او ما را از قدرت [ترجیح می‌دهم بگویم قلمرو] تاریکی رهایی بخشید و ما را به پادشاهی پسر عشق او [ترجمه کرد]، که در او از طریق خون او رستگاری داریم، بخشش گناهان.

شکستن طلسم برای فروش خانه | او در “حوزه تاریکی” است. و شما [خدا] را که در گناهان و گناهان مرده اید، زنده کرد… (افسسیان 2:1) این مرگ جسمانی نیست.

این مرگ معنوی است و برای همه ما صدق می کند. جایی که همه ما بودیم همه ما برای خدا مرده بودیم زیرا در گناهان و گناهان زندگی می کردیم.

شکستن طلسم برای فروش خانه | که در آن روزگاری بر اساس سیر این دنیا، به قول شاهزاده قدرت هوا، قدم زدی. (آیه 2) شیطان فرمانروای صاحب اختیار در منطقه هواست.

دو کلمه یونانی برای هوا وجود دارد. یکی از آنها کلمه انگلیسی اتر را به ما می دهد. دیگری کلمه انگلیسی air را به ما می دهد.

READ  دعانویس برای زنی که باردار نمیشه

شکستن طلسم برای فروش خانه | تفاوت در زبان یونانی به شرح زیر است: اتر فضای بالاتر و کمیاب تر است. aer (هوا در انگلیسی) پایین اتمسفر است که به سطح زمین پیوسته است.

کلمه به کار رفته در اینجا معنای دوم را دارد. شیطان فرمانروای قلمرو اقتدار سطح زمین، مجاور زمین است. در قسمت افسسیان آمده است که او این است.

شکستن طلسم برای فروش خانه | شیطان بر همه کسانی که در قیام علیه خدا هستند اقتدار مشروع دارد. لوسیفر در معرض … روحی که اکنون در پسران نافرمانی کار می کند.

چرا او در آن افراد کار می کند؟ زیرا آنها نافرمانی خدا هستند. ما فقط دو راه داریم: یا می توانیم در قلمرو شیطان باشیم یا در قلمرو خدا.

شکستن طلسم برای فروش خانه | گزینه سومی وجود ندارد. اگر تسلیم فرمانروای منصوب خدا، عیسی باشیم، حق داریم در ملکوت خدا باشیم.

اگر فرمانروای منصوب خدا، عیسی را رد کرده باشیم یا نپذیرفته باشیم، در ملکوت شیطان هستیم زیرا فرزندان نافرمانی هستیم.

شکستن طلسم برای فروش خانه | شیطان بر همه کسانی که در برابر خدا قیام می کنند، اختیار مشروع دارد.

این که آنها به زبان صحبت کنند یا نه، مهم نیست. شیطان بر همه شورشیان حکومت می کند. در میان آنها نیز همه ما زمانی در شهوات جسمانی خود رفتار کردیم و خواسته‌های جسمی و ذهنی را برآورده کردیم.

شکستن طلسم برای فروش خانه | «ما همه» این کار را انجام دادیم. همه ما. همچنین توجه داشته باشید که خطاهای ما فقط جسم نبود.

ذهن ما نیز از خدا بیگانه بود. کتاب مقدس می گوید ذهن جسمانی دشمنی با خدا است. (رومیان 8:7 را ببینید.) شما دشمنی با خدا دارید که در جمجمه شما ساکن است.

READ  ابطال هرگونه طلسم

شکستن طلسم برای فروش خانه | یعنی ذهن جسمانی. در ادامه در افسسیان 2 می خوانیم: [ما] ذاتاً فرزندان خشم بودیم، درست مانند دیگران. (ج. 3) این بیانیه بسیار مهمی است.

ما با طبیعتی نافرمان به دنیا آمدیم. این یک واقعیت تجربه بشری است. چند نفر از والدین مجبور شده اند فرزندان خود را شیطون تربیت کنند؟

شکستن طلسم برای فروش خانه | یکی نیست، زیرا در هر نسل آدم، سرشت طغیانگر وجود دارد. آدم تا زمانی که یک یاغی نشده بود، هرگز فرزندی نداشت.

در نتیجه، هرکسی که از نسل آدم آمده، طبیعت یک یاغی را به ارث برده است. این طبیعت ما را تابع اختیار شیطان می کند. راه خروج خدا راهی برای خروج از ملکوت شیطان و ورود به ملکوت خدا ارائه می دهد.

شکستن طلسم برای فروش خانه | این برای من خیلی واضح است. چند سال پیش در حالی که در کشور زامبیا موعظه می‌کردم، در منطقه‌ای دورافتاده در غرب کشور بودم.

خدا راهی 28 برای خروج از پادشاهی شیطان و به سوی پادشاهی خدا پیشنهاد می‌کند. خطوط نبرد درست در مرز رودخانه زامبزی ترسیم می شود که در آن نقطه زامبیا را از زئیر جدا می کند.

شکستن طلسم برای فروش خانه | من جماعتی متشکل از چهارصد یا پانصد آفریقایی داشتم و سعی می‌کردم این حقیقت شگفت‌انگیز را به آنها برسانم که خدا این امکان را برای ما فراهم کرده است که از ملکوت شیطان فرار کنیم و به ملکوت خدا برویم.

به آنها گفتم: «فرض کنید اینجا، در سمت شرقی رودخانه زامبزی، در پادشاهی تاریکی بودیم. اما در آن سوی رودخانه ملکوت نور است.

READ  بزرگترین دعا نویسی

شکستن طلسم برای فروش خانه | برای اینکه از پادشاهی تاریکی به پادشاهی نور برسیم، باید یک پل بر روی رودخانه داشته باشیم.» گفتم: «خدا یک پل قرار داده است. تنها یک پل وجود دارد – صلیب عیسی مسیح. با برداشتن آن پل می توانید از پادشاهی تاریکی به ملکوت پسر عشق خدا بگذرید.»

خدا نمی خواهد که ما فقط روی پل بمانیم. او از ما می‌خواهد که اکنون به عنوان پادشاه و کاهن به پادشاهی دیگری وارد شویم و با عیسی حکومت کنیم.

شکستن طلسم برای فروش خانه | مقصد ما همین است. مشکل کلیسای مسیحی اینجاست – ما میلیون‌ها و میلیون‌ها نفر داریم که از پادشاهی تاریکی خارج شده‌اند اما هنوز روی پل معلق هستند.

آنها هرگز به ملکوت خدا نقل مکان نکرده اند. بسیاری از مردم می گویند، “من نجات یافته ام، و تمام.” نجات یافتن فوق العاده است، اما اینطور نیست


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

نوشته های مشابه