شکستن طلسم برای خرید خانه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم برای خرید خانه | چه حکومتها و قدرتهایی را از طریق صلیب خلع سلاح کرد؟ چه کسی با کلمه آنها نشان داده می شود؟ درست است، شیطان و یارانش.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | زیرا ما با گوشت و خون مبارزه نمی‌کنیم، بلکه با حکومت‌ها، با قدرت‌ها [به همان کلمات کولسیان 2: 15 توجه کنید]، با حاکمان تاریکی این عصر، با لشکرهای روحانی شرارت در مکان‌های آسمانی. ‏

شکستن طلسم برای خرید خانه

شکستن طلسم برای خرید خانه | ترجمه‌های دیگر «حاکمان و مقامات» (به عنوان مثال NASB) را به عنوان کسانی که عیسی بر روی صلیب خلع سلاح کرد، معرفی می‌کند.

استاد | برای ما بسیار مهم است که ببینیم عیسی چگونه آنچه را که لوسیفر فاش کرد به انجام رساند. او [عیسی] با خلع سلاح حکومت‌ها و قدرت‌ها، نمایش عمومی از آنها ساخت و در آن بر آنها پیروز شد.

شکستن طلسم برای خرید خانه | من این افتخار را دارم که از ده سالگی یونانی را مطالعه کرده‌ام. (در واقع، این همیشه یک امتیاز نبود، باور کنید!) اما من واجد شرایط تدریس آن در سطح دانشگاه هستم.

این بدان معنا نیست که من همیشه حق با من است، اما حداقل من حق دارم نظر آگاهانه خود را داشته باشم. (در واقع، هیچ کس همیشه در مورد زبان یونانی حق ندارد؛ این زبان از نظر تاریخی زبان بسیار پیچیده ای است.)

شکستن طلسم برای خرید خانه | اما من “نسخه شاهزاده” این بیت را به شما پیشنهاد می کنم که در مورد کشتی با گوشت و خون صحبت می کند: “زیرا مسابقه کشتی ما است. نه علیه افراد دارای بدن.» ما با افراد با بدن نمی جنگیم.

READ  طلسم خوش شانسی

ما در یک مسابقه کشتی با یک پادشاهی بسیار قدرتمند و بسیار سازمان یافته هستیم که دارای حاکمان، فرمانروایان فرعی و فرمانروای فرعی است.

شکستن طلسم برای خرید خانه | هر حاکمی در برابر شیطان برای یک منطقه خاص تحت اختیار خود مسئول است.

شیطان تمام جهان را به مناطقی تقسیم کرده است که می خواهد از طریق این حاکمان بر آنها تسلط یابد. برای ادامه “نسخه شاهزاده” افسسیان 6:12: “… در برابر جهان سلطه گران این تاریکی کنونی.” من عمداً از کلمه سلطه گران در اینجا استفاده می کنم زیرا کلمه یونانی بسیار قوی است و به دلیل اینکه سلطه یک فعالیت شیطانی است.

شکستن طلسم برای خرید خانه | خدا هرگز تسلط ندارد، پس اگر با سلطه مواجه شدید، مطمئن باشید که با خدا سروکار ندارید.

من به قدرت‌هایی اشاره می‌کنم که با آنها معامله می‌کنیم. خطوط نبرد با «سلطه گران جهان بر این تاریکی کنونی» ترسیم شده است.

شکستن طلسم برای خرید خانه | هدف شیطان، که پیوسته و پیوسته آن را دنبال می کند، تبدیل شدن به فرمانروای این جهان است.

یک جایی که ما این را به وضوح می بینیم مربوط به آخرالزمان است. همانطور که من نبوت مربوط به آن زمان را درک می کنم.

شکستن طلسم برای خرید خانه | مدت بسیار کوتاهی درست در پایان عصر وجود خواهد داشت که شیطان موقتاً موفق خواهد شد.

او این کار را از طریق یک مرد خاص که او را برخواهد انگیخت، به نام دجال، کسی که توسط شیطان قدرت خواهد یافت، انجام خواهد داد.

شکستن طلسم برای خرید خانه | شیطان بسیاری از مردم جهان (کسانی که نامشان در کتاب زندگی بره نوشته نشده است) را متقاعد خواهد کرد که دجال را پرستش کنند.

READ  طلسم رفع

در پرستش او، در واقع شیطانی را می پرستند که به او قدرت داده است. چرا شیطان بیش از هر چیز می خواهد پرستش شود؟

شکستن طلسم برای خرید خانه | این به میل او به برابری با خدا مربوط می شود که علت سقوط او بود. امروزه، شیطان در سطحی نیست که قبل از سقوطش تجربه کرده بود.

اما هنوز یک راه برای ادعای برابری با خدا دارد – از طریق پرستش. این تنها فعالیتی است که به حق فقط به خدا تعلق دارد. اما اگر شیطان بتواند عبادت را دریافت کند.

شکستن طلسم برای خرید خانه | ادعای برابری او با خدا را تأیید می کند. وقتی واقعاً از تضاد پادشاهی‌ها آگاه می‌شویم، در می‌یابیم که بالاترین جاه‌طلبی شیطان پرستش شدن است.

همچنین بسیار مهم است که بدانیم آنچه را می پرستیم آن چیزی است که بر ما قدرت دارد. من با افرادی که شیطان را پرستیده اند برخورد کرده ام.

شکستن طلسم برای خرید خانه | باور کنید، آزاد کردن آنها یک نبرد بزرگ است زیرا شیطان احساس می کند که قدرت مشروعی بر آنها دارد.

توصیف نهایی این پادشاهی شیطانی در افسسیان 6:12 عبارت است از «لشکر [یا نیروهای] روحانی شرارت در مکان‌های آسمانی». مقر شیطان در جهنم نیست.

شکستن طلسم برای خرید خانه | آنها در بهشتیان هستند. برخی از زبان های سنتی در کلیسا با کتاب مقدس در این مورد مطابقت ندارد.

به افرادی که می گویند شیطان در جهنم است، من پاسخ می دهم: “خوب بود اگر درست باشد، اما اینطور نیست.” شیطان خیلی آزاد است.

شکستن طلسم برای خرید خانه | پطرس این اخطار را نوشت: «شیطان مانند شیر غرشی راه می‌رود و در جستجوی کسی است که ببلعد» (اول پطرس 5: 8).

READ  نوشتن دعا از راه دور

اکنون اجازه دهید این واقعیت را بررسی کنیم که عیسی اصول و قدرت های شیطان را خلع سلاح کرد. همه اسلحه ها را از آنها بیرون آورد.

شکستن طلسم برای خرید خانه | یونانی بسیار تأکید دارد. او چیزی برای آنها باقی نگذاشت. او چطور این کار را انجام داد؟

برداشتن مانع 31 لوسیفر آشکار شد اول، ما باید درک کنیم که سلاح شماره یک شیطان علیه نژاد بشر، گناه است. عیسی توانایی گناهکار ساختن ما را از او سلب کرد.

شکستن طلسم برای خرید خانه | بیایید حقایقی را که می دانیم بررسی کنیم. خداوند قبل از خلقت آدم با شیطان برخورد کرده بود.

شیطان قبلاً یک فرشته سقوط کرده بود، دشمن خدا و هر چیزی که خدا آفرید – به ویژه انسان. سپس شیطان موفق شد آدم را به همان شورشی که خودش انتخاب کرده بود وسوسه کند.

شکستن طلسم برای خرید خانه | شیطان در وسوسه‌اش گفت: «شبیه خدا خواهی شد»، که دقیقاً همان چیزی بود که برای اولین بار باعث سقوط او شد.

بیایید فرض کنیم که شیطان چیزهای زیادی در مورد احساسات و نگرش های خدا می داند و او از عشق خدا به نوع بشر می داند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

نوشته های مشابه