شکستن طلسم برای بچه دار شدن


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم برای بچه دار شدن | او به دنبال کیفرخواست هر سه امیرالوت که در عملیات پیش دبستانی دخیل بودند را دریافت کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هاردون به کالیفرنیا پرواز کرد تا با وکلای ایالتی که پرونده شکست خورده پیش دبستانی مک مارتین را برای مشاوره تحت پیگرد قانونی قرار داده بودند، مشورت کند.

شکستن طلسم برای بچه دار شدن

شکستن طلسم برای بچه دار شدن | تحقیقات و تعقیب واقعی آمیراولت ها ابتدا توسط دادستان ایالتی پاتریشیا برنشتاین انجام شد که بعداً وکیل لری هاردون به وی پیوست.

استاد | زیرا او می خواست از اشتباهات آنها اجتناب کند و امیرالوت ها را به جرم کودک آزاری و آزار و اذیت شیطانی محکوم کند.” جرالد، ویولت و شریل و همچنین سه معلم دیگر را متهم کرد. آقای گات خیالی نیز متهم شد.

شکستن طلسم برای بچه دار شدن | این تحقیقات توسط دفتر دادستان منطقه میدلسکس نظارت شد. دادستان منطقه اسکات هارشبرگر از این پرونده برای پیشبرد جاه طلبی های سیاسی خودخواهانه خود استفاده کرد.

در حین بازجویی، کودکان حتی خود سوزان کلی، پرستار اطفال را به سوء استفاده از آنها متهم کردند، اما فقط اتهامات علیه امیرالوت ها پیگیری شد.

شکستن طلسم برای بچه دار شدن | بچه‌ها امیرالت‌ها را متهم کردند که در «اتاق جادویی» در مرکز مهدکودک Fells Acre با آنها کارهای زیر را انجام داده‌اند: • لواط. • رابطه جنسی دهانی اجباری. • حمله به آنها با یک ربات سبز، زرد و نقره ای با چراغ های چشمک زن، مانند RD از «جنگ ستارگان»، که اگر در معرض حملات جنسی قرار نگیرند.

READ  نوشتن دعا از راه دور

بازوی آنها را گاز می گیرد. • آزار و اذیت آنها توسط یک دلقک که “آتش را در اطراف اتاق پرتاب کرد.” • آزار آنها با خرچنگ های زنده. • آنها را برهنه و وارونه در مقابل دید معلمان و دیگر بچه ها به درخت بچسبانید در حالی که «خانم شریل» پای یک سنجاب را برید.

شکستن طلسم برای بچه دار شدن | آنها را شاهد قتل یک نوزاد و یک سگ قرار دادن. • مجبور کردن آنها به خوردن قورباغه مرده. بازنگری هراس شیطانی 27 • مجبور کردن آنها به لیسیدن بستنی از روی خرطوم یک فیل. • تعقیب آنها برهنه در حیاط مدرسه در حضور دیگران.»22 «پس از یک محاکمه بسیار تبلیغاتی، جرالد به 100 سال حبس محکوم شد.

در حالی که ویولت و شریل از 1 تا 100 سال حبس محکوم شدند. اما در اوت 2018، 100، زنان امیراللت پس از گذراندن 8 سال حبس، به قید وثیقه آزاد شدند و در انتظار محاکمه مجدد شدند.

شکستن طلسم برای بچه دار شدن | ویولت خیلی زود در سن  درگذشت. در اکتبر 2012 دادگاه محکومیت شریل را تایید کرد.

اما به او اجازه داد که آزاد بماند و به او اعتباری برای مدتی که گذرانده است، می دهد. جرالد تا زمان نگارش این کتاب در زندان است.

شکستن طلسم برای بچه دار شدن | اگر بخواهد به جنایاتی که محکوم شده است اعتراف کند و بپذیرد که پس از ترخیص در لیست مجرمان جنسی قرار گیرد.

می‌تواند فوراً آزاد شود، اما بی‌گناهی خود را حفظ می‌کند و برای به دست آوردن آزادی با بخش مشروط همکاری نمی‌کند.

READ  دعای جاودانگی مجرب

شکستن طلسم برای بچه دار شدن | اگر آزادی به معنای اعتراف دروغین باشد، جرالد ترجیح می‌دهد در زندان بماند.» (23) مورد عجیب پل اینگرام «دستگیری و زندانی شدن پلیس پل اینگرام به دلیل آزار و اذیت شیطانی دو دخترش، شاید عجیب‌ترین مورد در نوع خود باشد.

اینگرام یک مسیحی کاریزماتیک فعال در ایالت واشنگتن بود که نه تنها در میان مسیحیانش در کلیسای آب زنده، بلکه در جامعه نیز مورد تحسین قرار گرفت.

شکستن طلسم برای بچه دار شدن | اینگرام مظهر یک شهروند خوب بود که هم معاون کلانتر و هم رئیس حزب جمهوری خواه محلی بود.

با این حال، دو دختر نوجوان اینگرام او و تعدادی از مردان برجسته در جامعه را به آزار و اذیت مناسک شیطانی متهم کردند. که مدعی هدیه نبوت بود.

شکستن طلسم برای بچه دار شدن | به دختران گفت که توسط پدرشان مورد تجاوز قرار گرفته اند. خدمت فرانکو حول توانایی او در تشخیص مشکلات مردم از طریق روح القدس (که گاهی موهبت خواندن قلب نامیده می شود) متمرکز بود و تفاسیر او خطاناپذیر تلقی می شد.

وقتی اینگرام پیشگویی فرانکو را شنید، مات و مبهوت شد.»25 28 لوسیفر لژ «وقتی اینگرام به اداره پلیس سر کار برگشت، از او خواستند به دفتر کلانتر گری ادوارد برود.

شکستن طلسم برای بچه دار شدن | شایعاتی در مورد اتهامات منتشر شده بود و کلانتر و کارکنانش از اینگرام توضیح می خواستند.

او اذعان کرد که از این اتهامات اطلاع دارد اما نمی تواند آنها را توضیح دهد. اینگرام در ابتدا این اتهامات را رد کرد و مدعی شد که با ایده آزار و اذیت هر کسی، به‌ویژه دختران، مخالفت می‌کند.

READ  شکستن طلسم حصار

شکستن طلسم برای بچه دار شدن | اما اعتراف کرد که به قول خودش، «من دخترانم را برای دروغ‌گویی تربیت نکردم». اینگرام در کلیسای آب زنده شرکت کرد.

این کلیسای انجیلی دو مفهوم مذهبی را آموزش داد که بعداً مشکلات حقوقی باورنکردنی را برای او به وجود آورد. اول، آنها ادعا کردند که شیطان می تواند شخصی را به اعمال وحشتناکی وادار کند.

شکستن طلسم برای بچه دار شدن | و سپس حافظه او را پاک کند، و هر خاطره ای که او به دست آورد، دقیق خواهد بود. خداوند او را از بازیابی خاطرات نادرست باز می دارد.»

«اگر این حوادث فقط 100 سال بعد اتفاق می افتاد، شواهد فراوانی وجود داشت که در شرایط درمانی مناسب، مردم می توانند وقایعی را که هرگز رخ نداده اند.

شکستن طلسم برای بچه دار شدن | «به یاد بیاورند». آنها کاملاً معتقدند که واقعاً اتفاق افتاده است. متأسفانه، کلیسای اینگرام تعلیم داد که حتی یک مسیحی می تواند توسط ارواح شیطانی تسخیر شود و او را با نیاز به


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یازده =

نوشته های مشابه