شکستن طلسم بخت پسر


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم بخت پسر | این چرخه چگونه بر خلوص جنسی چشم و ذهن تأثیر می گذارد؟ این بدان معناست که بدن شما برای کمک به نبرد برای خلوص و اطاعت جنسی قابل اعتماد نیست.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ما به راحتی با پل همذات پنداری می کنیم: وقتی می خواهم کار خوبی انجام دهم، شر دقیقاً با من است. زیرا در وجودم از شریعت خدا لذت می برم.

شکستن طلسم بخت پسر

شکستن طلسم بخت پسر | اما قانون دیگری را در اعضای بدنم می بینم که با قانون ذهنم جنگ می کند و مرا اسیر قانون گناه در اعضایم می کند. چه مرد بدبختی هستم! ‏

استاد | مرد انسان به دلیل تولید اسپرم و عوامل دیگر، طبیعتاً هر هفتاد و دو ساعت یک بار تمایل به ترشح جنسی دارد.

‏ شکستن طلسم بخت پسر | بدن ما اغلب صفوف خود را می‌شکند و با ما درگیر جنگ می‌شود. این تمایل خیانت آمیز، میل جنسی ما را به نادیده گرفتن معیارهای خدا سوق می دهد.

وقتی موتور میل جنسی ما با غرور طبیعی مردانه ما ترکیب می شود تا راه خودمان را طی کنیم، برای اسارت جنسی آماده و سوخت می شویم.

شکستن طلسم بخت پسر | وسيله اشتعال در اين ميان از گرايش سوم مردانه مي آيد كه كشنده ترين آنهاست.

گرایش مردانه شماره 3: ما ارضای جنسی را از طریق چشمان خود دریافت می کنیم چشمان ما به ما مردان ابزاری می دهد تا به طور گسترده و به میل خود گناه کنیم.

شکستن طلسم بخت پسر | ما به تاریخ نیاز نداریم ما هرگز نیازی به صبر نداریم ما چشم‌هایمان را داریم که می‌توانیم در هر زمان از آنها برای جذب ارضای جنسی استفاده کنیم.

READ  نوشتن دعا برای باز شدن بخت پسر

ما با برهنگی زنانه به هر شکل، شکل یا شکلی برهنگیم. ما حساس نیستیم این می تواند در یک عکس از یک غریبه برهنه به همان راحتی که در یک گفتگوی عاشقانه با یک دوست دختر برهنه باشد.

شکستن طلسم بخت پسر | وقتی نوبت به مشاهده آناتومی زن می‌رسد، ما یک سوئیچ احتراق بصری داریم. زنان به ندرت این را درک می کنند زیرا آنها از نظر جنسی به یک شکل تحریک نمی شوند.

اشتعال آنها به لمس و رابطه گره خورده است. آنها این جنبه بصری تمایلات جنسی ما را سطحی و کثیف و حتی نفرت انگیز می دانند.

شکستن طلسم بخت پسر | برندا، همسرم، گفت: «وقتی برای اولین بار در مورد وضعیت مردان شنیدم، خیلی وحشی به نظر می رسید و شبیه هر چیزی که می توانستم تصور کنم، نیست.

«باورش برایم سخت بود و حتی گاهی فکر می‌کردم که آیا مردان آن را می‌سازند. من نمی خواهم بد به نظر بیایم، اما از آنجایی که زنان به طور کلی این مشکل را تجربه نمی کنند.

شکستن طلسم بخت پسر | به نظر می رسد که بیشتر مردها به چیزی جز رابطه جنسی فکر نمی کنند. از آنجا که زنان نمی توانند با هم ارتباط برقرار کنند.

به ما رحم نمی کنند و به ندرت انتخاب می کنند که متواضعانه لباس بپوشند. قدم زدن در سالن های هر دبیرستان دولتی در آمریکا می تواند یک مرد را نفس نفس بزند!

شکستن طلسم بخت پسر | اما ارضای جنسی بصری در مبارزه شما برای خلوص جنسی خنده دار نیست. با توجه به آنچه که دیدن برهنگی با مراکز لذت مغز ما انجام می دهد.

READ  طلسم قدرت

و با توجه به این واقعیت که امروزه دیدن بسیاری از زنان برهنه یا تقریباً برهنه بسیار آسان است، جای تعجب نیست که چشم و ذهن ما در برابر کنترل مقاومت می کند.

شکستن طلسم بخت پسر | ما در حال صحبت با پیش بازی بصری هستیم، بیایید این سومین تمایل طبیعی مردانه را با کلمات مختلف بازگو کنیم تا از این نکته غافل نشوید: برای مردان، ناپاکی چشم یک پیش بازی جنسی است. درست است.

درست مانند نوازش قسمت داخلی ران یا مالیدن سینه. به یاد داشته باشید: پیش بازی هر نوع عمل جنسی است که به طور طبیعی ما را به سمت مقاربت می برد.

شکستن طلسم بخت پسر | پیش بازی احساسات را شعله ور می کند و ما را به تدریج به سمت جلو سوق می دهد تا اینکه تمام راه را طی کنیم.

خدا پیشبازی های بیرون از ازدواج را اشتباه می داند. ما در حزقیال 23:3 نگاهی اجمالی به این موضوع داریم، جایی که خدا با به تصویر کشیدن سرکشی قوم برگزیده خود.

شکستن طلسم بخت پسر | از تصویر باکره ها در گناه پرشور استفاده می کند: “در آن سرزمین سینه های آنها نوازش می شد و سینه های باکره آنها نوازش می شد.” اگر تا به حال استدلال کرده اید که خدا در کتاب مقدس به «نوازش کردن» اشاره نمی کند.

بگذارید این آیه به عنوان اصلاحی برای تفکر شما عمل کند. به همان اندازه آموزنده است که محور کلی آموزش عهد جدید در مورد خلوص جنسی (که در پایان فصل 3 فهرست کردیم) و کاربرد آن معیارها، از نظر ذهنی و جسمی. از نظر خدا، رابطه جنسی بسیار بیشتر از حضور در درون یک زن است.

READ  ساعت دعا نویسی در روز جمعه

شکستن طلسم بخت پسر | چه کارهایی پیش بازی را تشکیل می دهند؟ واضح است که نوازش سینه ها پیش بازی است. چرا؟ آمیزش حتما دنبال می شود.

اگر امشب با او نیست، پس حداقل با خودارضایی بعداً به خانه بازگشت. اگر امشب با او نیست، پس شاید فردا شب که اراده اش ضعیف شده است.

شکستن طلسم بخت پسر | خودارضایی هنگام خیال پردازی در مورد دختران خاص یا روی عکس های خاص مانند انجام آن است.

استانداردی که عیسی تعیین کرد را به خاطر دارید؟ شنیده اید که گفته شد زنا مکن. اما من به شما می گویم که هر کس با شهوت به زن نگاه کند، قبلاً در قلب خود با او زنا کرده است.

شکستن طلسم بخت پسر | برای مردان متاهل، فکر شهوترانه به زن دیگر مانند زنای فیزیکی است. اگر این درست است، پس برای مردان مجرد، شهوت‌آمیز فکر کردن به زنان حتماً باید مانند انجام آن باشد.

اگر در حین انجام این کار در حال خودارضایی هستید، چه بهتر! پیش بازی دیگر چیست؟ نوازش متقابل اندام تناسلی پیش بازی است.

شکستن طلسم بخت پسر | حتی نوازش بالای ران می تواند پیش بازی باشد. (ممکن است مردهای جوان اینطور نبینند، اما پدرها می بینند!

اگر پسری را می دیدم که ران دخترم را نوازش می کند، فقط چشمک نمی زنم و برمی گردم.) وقتی دختری سرش را در دامان پسر نوجوان می گذارد.

شکستن طلسم بخت پسر | این پیش بازی ممکن است فکر کنید که این یک شکل خفیف است، اما این کار باعث می شود موتور شما در سطوح بسیار بالایی برای موتورهای جوان کار کند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 14 =

نوشته های مشابه