شکستن طلسم بخت پسر


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم بخت پسر | این چرخه چگونه بر خلوص جنسی چشم و ذهن تأثیر می گذارد؟ این بدان معناست که بدن شما برای کمک به نبرد برای خلوص و اطاعت جنسی قابل اعتماد نیست.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ما به راحتی با پل همذات پنداری می کنیم: وقتی می خواهم کار خوبی انجام دهم، شر دقیقاً با من است. زیرا در وجودم از شریعت خدا لذت می برم.

شکستن طلسم بخت پسر

شکستن طلسم بخت پسر | اما قانون دیگری را در اعضای بدنم می بینم که با قانون ذهنم جنگ می کند و مرا اسیر قانون گناه در اعضایم می کند. چه مرد بدبختی هستم! ‏

استاد | مرد انسان به دلیل تولید اسپرم و عوامل دیگر، طبیعتاً هر هفتاد و دو ساعت یک بار تمایل به ترشح جنسی دارد.

‏ شکستن طلسم بخت پسر | بدن ما اغلب صفوف خود را می‌شکند و با ما درگیر جنگ می‌شود. این تمایل خیانت آمیز، میل جنسی ما را به نادیده گرفتن معیارهای خدا سوق می دهد.

وقتی موتور میل جنسی ما با غرور طبیعی مردانه ما ترکیب می شود تا راه خودمان را طی کنیم، برای اسارت جنسی آماده و سوخت می شویم.

شکستن طلسم بخت پسر | وسيله اشتعال در اين ميان از گرايش سوم مردانه مي آيد كه كشنده ترين آنهاست.

گرایش مردانه شماره 3: ما ارضای جنسی را از طریق چشمان خود دریافت می کنیم چشمان ما به ما مردان ابزاری می دهد تا به طور گسترده و به میل خود گناه کنیم.

شکستن طلسم بخت پسر | ما به تاریخ نیاز نداریم ما هرگز نیازی به صبر نداریم ما چشم‌هایمان را داریم که می‌توانیم در هر زمان از آنها برای جذب ارضای جنسی استفاده کنیم.

READ  طلسم ازدواج دختر

ما با برهنگی زنانه به هر شکل، شکل یا شکلی برهنگیم. ما حساس نیستیم این می تواند در یک عکس از یک غریبه برهنه به همان راحتی که در یک گفتگوی عاشقانه با یک دوست دختر برهنه باشد.

شکستن طلسم بخت پسر | وقتی نوبت به مشاهده آناتومی زن می‌رسد، ما یک سوئیچ احتراق بصری داریم. زنان به ندرت این را درک می کنند زیرا آنها از نظر جنسی به یک شکل تحریک نمی شوند.

اشتعال آنها به لمس و رابطه گره خورده است. آنها این جنبه بصری تمایلات جنسی ما را سطحی و کثیف و حتی نفرت انگیز می دانند.

شکستن طلسم بخت پسر | برندا، همسرم، گفت: «وقتی برای اولین بار در مورد وضعیت مردان شنیدم، خیلی وحشی به نظر می رسید و شبیه هر چیزی که می توانستم تصور کنم، نیست.

«باورش برایم سخت بود و حتی گاهی فکر می‌کردم که آیا مردان آن را می‌سازند. من نمی خواهم بد به نظر بیایم، اما از آنجایی که زنان به طور کلی این مشکل را تجربه نمی کنند.

شکستن طلسم بخت پسر | به نظر می رسد که بیشتر مردها به چیزی جز رابطه جنسی فکر نمی کنند. از آنجا که زنان نمی توانند با هم ارتباط برقرار کنند.

به ما رحم نمی کنند و به ندرت انتخاب می کنند که متواضعانه لباس بپوشند. قدم زدن در سالن های هر دبیرستان دولتی در آمریکا می تواند یک مرد را نفس نفس بزند!

شکستن طلسم بخت پسر | اما ارضای جنسی بصری در مبارزه شما برای خلوص جنسی خنده دار نیست. با توجه به آنچه که دیدن برهنگی با مراکز لذت مغز ما انجام می دهد.

READ  باطل کردن طلسم

و با توجه به این واقعیت که امروزه دیدن بسیاری از زنان برهنه یا تقریباً برهنه بسیار آسان است، جای تعجب نیست که چشم و ذهن ما در برابر کنترل مقاومت می کند.

شکستن طلسم بخت پسر | ما در حال صحبت با پیش بازی بصری هستیم، بیایید این سومین تمایل طبیعی مردانه را با کلمات مختلف بازگو کنیم تا از این نکته غافل نشوید: برای مردان، ناپاکی چشم یک پیش بازی جنسی است. درست است.

درست مانند نوازش قسمت داخلی ران یا مالیدن سینه. به یاد داشته باشید: پیش بازی هر نوع عمل جنسی است که به طور طبیعی ما را به سمت مقاربت می برد.

شکستن طلسم بخت پسر | پیش بازی احساسات را شعله ور می کند و ما را به تدریج به سمت جلو سوق می دهد تا اینکه تمام راه را طی کنیم.

خدا پیشبازی های بیرون از ازدواج را اشتباه می داند. ما در حزقیال 23:3 نگاهی اجمالی به این موضوع داریم، جایی که خدا با به تصویر کشیدن سرکشی قوم برگزیده خود.

شکستن طلسم بخت پسر | از تصویر باکره ها در گناه پرشور استفاده می کند: “در آن سرزمین سینه های آنها نوازش می شد و سینه های باکره آنها نوازش می شد.” اگر تا به حال استدلال کرده اید که خدا در کتاب مقدس به «نوازش کردن» اشاره نمی کند.

بگذارید این آیه به عنوان اصلاحی برای تفکر شما عمل کند. به همان اندازه آموزنده است که محور کلی آموزش عهد جدید در مورد خلوص جنسی (که در پایان فصل 3 فهرست کردیم) و کاربرد آن معیارها، از نظر ذهنی و جسمی. از نظر خدا، رابطه جنسی بسیار بیشتر از حضور در درون یک زن است.

READ  شکستن طلسم طلا

شکستن طلسم بخت پسر | چه کارهایی پیش بازی را تشکیل می دهند؟ واضح است که نوازش سینه ها پیش بازی است. چرا؟ آمیزش حتما دنبال می شود.

اگر امشب با او نیست، پس حداقل با خودارضایی بعداً به خانه بازگشت. اگر امشب با او نیست، پس شاید فردا شب که اراده اش ضعیف شده است.

شکستن طلسم بخت پسر | خودارضایی هنگام خیال پردازی در مورد دختران خاص یا روی عکس های خاص مانند انجام آن است.

استانداردی که عیسی تعیین کرد را به خاطر دارید؟ شنیده اید که گفته شد زنا مکن. اما من به شما می گویم که هر کس با شهوت به زن نگاه کند، قبلاً در قلب خود با او زنا کرده است.

شکستن طلسم بخت پسر | برای مردان متاهل، فکر شهوترانه به زن دیگر مانند زنای فیزیکی است. اگر این درست است، پس برای مردان مجرد، شهوت‌آمیز فکر کردن به زنان حتماً باید مانند انجام آن باشد.

اگر در حین انجام این کار در حال خودارضایی هستید، چه بهتر! پیش بازی دیگر چیست؟ نوازش متقابل اندام تناسلی پیش بازی است.

شکستن طلسم بخت پسر | حتی نوازش بالای ران می تواند پیش بازی باشد. (ممکن است مردهای جوان اینطور نبینند، اما پدرها می بینند!

اگر پسری را می دیدم که ران دخترم را نوازش می کند، فقط چشمک نمی زنم و برمی گردم.) وقتی دختری سرش را در دامان پسر نوجوان می گذارد.

شکستن طلسم بخت پسر | این پیش بازی ممکن است فکر کنید که این یک شکل خفیف است، اما این کار باعث می شود موتور شما در سطوح بسیار بالایی برای موتورهای جوان کار کند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 7 =

نوشته های مشابه