شکستن طلسم با دعا


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم با دعا | در زبان عبری، این کلمه به عنوان “ستاره صبح” ترجمه شده است. در هر زبانی، لوسیفر به عنوان موجودی درخشان، درخشان و باشکوه به تصویر کشیده شد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من معتقدم که او همان چیزی بود که از آن به عنوان یک فرشته بزرگ یاد می شود. کلمه آرک از ریشه یونانی آن به معنای “حکم کردن” است. همین کلمه در کلمه اسقف اعظم وجود دارد.

شکستن طلسم با دعا

شکستن طلسم با دعا | اسقفی که بر دیگر اسقف ها حکومت می کند.بنابراین، فرشته اعظم فرشته ای است که بر دیگر فرشتگان حکومت می کند.

استاد | در اشعیا 14، ما با موجودی به نام لوسیفر آشنا می شویم. کلمه لوسیفر در ریشه لاتین خود به معنای “کسی که نور می آورد” است.

شکستن طلسم با دعا | بنابراین، لوسیفر یکی از فرشتگان اصلی همراه با میکائیل و جبرئیل در لشکریان آسمانی خداوند بود.

اما در مقطعی لوسیفر مرتکب خطای فاحشی شد، او چنان گرفتار شکوه و جلال خود شد که در پی آن بود که خود را با خدا برابری کند و در برابر خالق خود عصیان کرد.

شکستن طلسم با دعا | در اینجا بسیار جالب است که شورش لوسیفر را با عیسی مقایسه کنیم. اطاعت لوسیفر موجودی مخلوق بود، نه برابر خدا، که در پی برابری با خدا بود و سقوط کرد.

فیلیپیان 2 در مورد عیسی می گوید: “کسی که در ذات خود خدا بود، برابری با خدا را چیزی نمی دانست که باید درک شود” ( آیه 6 NIV) عیسی با خدا برابر بود، خود را فروتن کرد و در نهایت بلند شد.

READ  شکستن طلسم های سنگین

شکستن طلسم با دعا | با بازگشت به اشعیا، انگیزه شورش لوسیفر را می بینیم. ای لوسیفر، پسر صبح، چگونه از بهشت ​​سقوط کردی!

بر زمین، ای که ضعیف کردی ملت ها! (اشعیا ۱۴:۱۲) توجه کنید که چگونه عبارت «خواهم» پنج بار در دو آیه بعدی آمده است.

شکستن طلسم با دعا | این نمونه اراده مخلوقی است که بر خلاف خواست خدا برپا شده است. زیرا در دل خود گفته‌اید: «به آسمان بالا می‌روم، 1 اشاره‌های کتاب مقدس به فرشته میکائیل: دانیال 10:13، 21; 21:1; جود 9; مکاشفه 12:7. اشارات کتاب مقدس به جبرئیل فرشته: دانیال 8:16; 9:21; لوقا 1:26. 12 جاه طلبی لوسیفر این بود که خود را به موقعیتی برابر با خدا برساند.

شکستن طلسم با دعا | دشمنان نامرئی ما تاج و تخت مرا بر ستارگان خدا بالا می برند. من نیز بر کوه جماعت در دورترین طرف‌های شمال خواهم نشست.

من از بلندی ابرها بالا می روم، مانند حق تعالی خواهم بود.» (اشعیا ۱۴:۱۳-۱۴) جاه طلبی لوسیفر این بود که خود را به موقعیتی برابر با خدا برساند.

شکستن طلسم با دعا | آنقدر خود را عاقل و زیبا و با شکوه می دانست که ظاهراً با خود فکر می کرد من می توانم خدا باشم.

کتاب مقدس نشان می دهد که لوسیفر وفاداری یک سوم از فرشتگان خدا را تضعیف کرد و آنها را با خود به شورش و سقوط خود کشاند.

شکستن طلسم با دعا | در پاسخ، خدا گفت: “با این حال تو را به جهنم، به کناره های گودال فرود خواهند آورد” (اشعیا 14:15 KJV).

در حزقیال 28، تصویر دیگری از همین موجود بدنام دریافت می کنیم. این سوره به دو بخش تقسیم شده است که هر یک نوحه یا بیان وای است.

READ  نوشتن دعا محبت

شکستن طلسم با دعا | بخش اول بر شاهزاده صور متمرکز است. دوم در مورد پادشاه صور است. با بررسی دقیق تر، می دانیم که شاهزاده صور یک انسان بود.

به صراحت بیان شده است که او یک مرد بود – حتی اگر ادعای خدایی داشت. از سوی دیگر، به همان اندازه بدیهی است که پادشاه صور یک انسان نبوده است.

شکستن طلسم با دعا | در این فصل، نگاهی اجمالی به نحوه عملکرد شیطان به ما داده می شود. ما یک فرمانروای انسانی داریم.

شاهزاده صور، و پشت سر او، در عالم غیب، فرمانروای شیطانی، پادشاه صور را داریم. فرمانروای انسانی چیزی بیش از یک عروسک خیمه شب بازی نیست.

شکستن طلسم با دعا | که همانطور که سیم های قلمرو غیب حرکات او را دیکته می کنند اجرا می کند. وقتی شروع به دیدن این حقیقت می کنید.

تاریخ و سیاست معنای بسیار متفاوتی پیدا می کنند. همانطور که بسیاری از به اصطلاح مردان بزرگ و بدنام تاریخ را بررسی می کنیم، شاهد شواهدی از رشته هایی هستیم که حرکت آنها را هدایت می کردند.

شکستن طلسم با دعا | تو مُهر کمال بودی، سرشار از حکمت و در زیبایی کامل. شما در عدن، باغ خدا بودید. هر سنگ قیمتی پوشش شما بود: ساردیوس، توپاز، و الماس، بریل، عقیق، و یاسپر، یاقوت کبود، فیروزه و زمرد با طلا.

طرز کار تنبرها و لوله های شما در همان روزی که خلق شده اید برای شما آماده شده است. (حزقیال 28:12-13) به طور گسترده توسط محققان کتاب مقدس پذیرفته شده است.

شکستن طلسم با دعا | که لوسیفر مسئول سازماندهی پرستش بهشت ​​بود. او یک متخصص موسیقی بود و همچنان از موسیقی به عنوان وسیله ای برای جذب مردم به این روز استفاده می کند.

READ  دعا نویسی زنان

تو آن کروبی مسح‌شده بودی که می‌پوشانی. من تو را تثبیت کردم؛ تو در کوه مقدس خدا بودی. در میان سنگ های آتشین به این سو و آن سو می رفتی.

شکستن طلسم با دعا | از روزی که خلق شدی تا زمانی که گناهی در تو پیدا شد، در راه خود کامل بودی. با فراوانی تجارت خود از درون پر از خشونت شدی و گناه کردی.

بنابراین من شما را به عنوان یک چیز ناپاک از کوه خدا بیرون می کنم. و ای کروبی پوشاننده تو را از میان سنگهای آتشین هلاک کردم.

شکستن طلسم با دعا | اکنون اجازه دهید لحظه ای مکث کنیم تا کلمه جذابی را که در این قسمت آمده است بررسی کنیم: «تجارت».

در زبان عبری به معنای “بالا و پایین رفتن به عنوان یک سخنگو، به عنوان یک تحریک کننده، با تحریک مخفیانه و پنهانی” است.

شکستن طلسم با دعا | امروز ما آن را کمپین یا لابی می نامیم. اینگونه بود که لوسیفر وفاداری فرشتگان را بیگانه کرد: با رفت و برگشت، اعلام کنیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

نوشته های مشابه