شکستن طلسم اژدها


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم اژدها | کریس نادر به چه چیزی فکر می کرد؟ ناشرش چه فکری می کرد؟ این بد است، تقویت شده است. اگر چه فکرش را بکنید، آن هفت گناه کبیره از صفات انسانی هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آیا می خواهید بدانید که مردم واقعا چگونه رفتار می کنند؟ فقط کتاب های حقوق را بخوانید. با یکی از معروف ترین مجموعه قوانین، ده فرمان شروع کنید.

شکستن طلسم اژدها

شکستن طلسم اژدها | هر یک از آن احکام مربوط به کاری است که مردم در واقع انجام داده و سپس آن را منع کرده اند. تمام قوانین برای متوقف کردن یا کنترل رفتار انسان در نظر گرفته شده است.

استاد | چی؟ قرار است برای این ویژگی ها طراحی کنم؟ به عنوان یک طراح انسان محور، فکر طراحی برای چنین فهرستی باید من را از خود دور کند.

شکستن طلسم اژدها | بنابراین، اگر می‌خواهید رفتار واقعی انسان را درک کنید، فقط ببینید قوانین سعی می‌کنند جلوی چه چیزی را بگیرند.

فهرست هفت گناه کبیره بیانی زیبا و مرتب از رفتار اساسی انسان ارائه می دهد، به این معنا که از هر یک از گناهان کبیره، می توان فهرست بزرگی از گناهان کم کشنده را استخراج کرد.

شکستن طلسم اژدها | اما چرا طراحی باید بر اساس شر باشد؟ ساده: شروع با شر یعنی شروع با رفتار واقعی انسان.

این بدان معنا نیست که نتیجه بد است: به این معنی است که درک اینکه هر گناه نشان دهنده چیست، به درک مردم می افزاید.

شکستن طلسم اژدها | و طراحی خوب نتیجه درک خوب است. این بینش عالی کریس نادر است: ضعف انسانی یک تجربه یادگیری عالی، مثال‌های گویا که اصول اساسی را آموزش می‌دهد، ارائه می‌کند.

READ  باطل کردن طلسم بخت بستن

و همانطور که همه اصول اساسی را می توان برای خیر یا شر استفاده کرد، اصول Nodder نیز می تواند به هر صورت استفاده شود.

شکستن طلسم اژدها | مزایای آشکاری برای جامعه در استفاده از درس های آموخته شده از گناهان برای بهبود فرآیندهای طراحی به نفع نوع بشر وجود دارد.

اما درک اینکه چگونه افرادی که کمتر از من و شما دقیق هستند از این اصول برای اهداف پلید، کلاهبرداری از مردم، یا شاید فقط وادار کردن آنها به خرید چیزهایی که به آنها نیاز ندارند.

شکستن طلسم اژدها | استفاده می کنند، مزایایی نیز دارد. چه مزایایی ممکن است؟ هرچه تاکتیک ها بیشتر درک شوند.

می توان با سهولت بیشتری شناسایی و مقاومت کرد، با آنها مبارزه کرد و شکست داد. نادر کار فوق العاده ای در تقطیر و توضیح انجام داده است.

شکستن طلسم اژدها | خواندن سرگرم کننده، قابل تامل است. شاید او کار خیلی خوبی انجام داده است – من اکنون نسبت به قبل از خواندن کتاب، برای انجام کارهای بد بسیار مجهزتر هستم.

اما من همچنین مجهزتر هستم تا وقتی دیگران این اصول را در مورد من اعمال می کنند، متوجه شوم. و آنها بارها در روز انجام می دهند.

شکستن طلسم اژدها | در حالی که من در اینترنت مرور می کنم، روی پیوندها کلیک می کنم یا در خیابان های شهر کوچکم در منطقه فلسطینی به نام دره سیلیکون سرگردان می شوم.

مقاومت در برابر وسوسه‌های حرص، شهوت، و شکم‌خواری در حالی که بومیان را در حال تماشای غذا خوردن در کافه‌های فضای باز می‌بینم.

READ  طلسم یهودی ازدواج سریع

شکستن طلسم اژدها | خرید از فروشگاه های شیک پوش شیشه ای که اسباب بازی های الکترونیکی وسوسه انگیز را می فروشند.

عبور از دفاتر سرمایه گذاران خطرپذیر در طول مسیر، با اتومبیل های فانتزی، غیرقابل تصور گران قیمت و قدرتمند پارک شده در جلو (در شهری که محدودیت سرعت 25 مایل در ساعت است، و حتی به ندرت می توان با این سرعت رفت).

شکستن طلسم اژدها | کدام گناهان دائماً نمایان می شوند؟ هر یک از آنها. هفت گناه در اطراف ما هستند و به راحتی قابل تشخیص هستند.

اما تشخيص طرح هايي كه نيروهاي رفتاري زيربناي گناهان را به كار مي گيرند، دشوارتر است. به همین دلیل است که ما به این کتاب نیاز داریم.

شکستن طلسم اژدها | با تشکر از کریس برای ارائه بینش همراه با سرگرمی. آموزش بینش عمیق در مورد رفتار انسان همراه با دستورالعمل ها و چارچوب های ارزشمند برای به کارگیری آنها یک موهبت است.

نعمت، یکی برای هر الگوی طراحی که نادر از هفت گناه گرفته است. عبرت گرفتن از گناهان لذت بردن از گناهان. یک ترکیب فوق العاده پس بله، کتاب را بخرید.

شکستن طلسم اژدها | نه، آن را به صورت رایگان دانلود نکنید: این گناه است. دان نورمن نیلسن گروه نورمن نویسنده کتاب طراحی چیزهای روزمره پالو آلتو، کالیفرنیا مقدمه در کتاب کلاسیک مارک تواین، ماجراهای تام سایر، سایرین را متقاعد می کند که کارش را برای او انجام دهند و کار نقاشی حصار را به جای یک کار مطلوب به نظر می رساند.

دوستانش التماس می کنند که شرکت کنند. تام با خود گفت که به هر حال این دنیای توخالی نیست. او قانون بزرگی از کنش انسان را کشف کرده بود.

READ  طلسم اهوی ازدواج

شکستن طلسم اژدها | بدون اینکه بداند – یعنی برای اینکه مرد یا پسری را به چیزی طمع کند، فقط باید دستیابی به آن چیز را دشوار کرد.

مارک تواین، ماجراهای تام سایر، 1876 طراحان سخت تلاش می کنند تا احساسات و رفتارهای کاربران خود را کنترل کنند.

شکستن طلسم اژدها | وب‌سایت‌های واقعاً عالی – خوب یا بد – از تکنیک‌های خاصی استفاده می‌کنند تا کاربران را بارها و بارها به انجام وظایف مورد نظر وادار کنند.

موفقیت در طراحی وب اغلب بر حسب تعداد کاربرانی که درخواست مشارکت دارند سنجیده می شود. ایجاد، اشتراک گذاری، نظر دادن، یا خرید.

شکستن طلسم اژدها | طرح های شیطانی و همتایان با فضیلت آنها طراحی در مورد اقناع است. بازاریابان برای اولین بار بسیاری از این رفتارهای متقاعد کننده را در اواسط دهه 1930 تدوین کردند.

تا پایان قرن طول کشید تا محققان اقتصادی و روانشناسان بررسی کنند که چرا مردم به این رفتارها به شیوه ای که انجام می دهند پاسخ می دهند.

شکستن طلسم اژدها | اکنون می توانید یاد بگیرید که چگونه از این دانش در طراحی تعامل استفاده کنید. سایت ها روی نقاط ضعف ما سرمایه گذاری می کنند.

گاهی اوقات نیت آنها خیر است، اما عمدتاً این کار را برای “شر” انجام می دهند – به عبارت دیگر برای سود بردن به هزینه ما.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 3 =

نوشته های مشابه