شکستن طلسم انسان


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم انسان | متوجه خواهید شد که محیط چشم بسیار سریعتر از محیط ذهن بالا می رود. چرا؟ اولاً، ذهن شما بسیار حیله گرتر از چشمان شماست و به سختی می توان آن را به هم چسباند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | دوم، تا زمانی که محیط دفاعی چشم در جای خود قرار نگیرد، واقعاً نمی‌توانید ذهن را به طور مؤثر مهار کنید. با دانستن این موضوع، اگر ذهن شما کندتر از چشمان شما پاسخ می دهد، نباید ناامید شوید.

شکستن طلسم انسان

شکستن طلسم انسان | خبر عالی این است که محیط دفاعی چشم با شما برای ساختن محیط ذهن کار می کند. ذهن برای شهوت خود به یک شی نیاز دارد، بنابراین وقتی چشم ها تصاویر جنسی را مشاهده می کنند.

استاد | همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید، ما نه تنها باید از چشمان خود محافظت کنیم، بلکه به یک محیط دفاعی نیز در ذهن خود نیاز داریم.

شکستن طلسم انسان | ذهن چیزهای زیادی برای رقصیدن دارد. بدون آن تصاویر، ذهن یک کارت رقص خالی دارد. با گرسنگی دادن به چشم ها، ذهن را نیز گرسنه می کنید.

اگرچه این به تنهایی کافی نیست – ذهن هنوز هم می تواند با استفاده از خاطرات ویدیوها یا با ایجاد خیال پردازی در مورد دوست دختر یا همکلاسی های تنومند.

شکستن طلسم انسان | اشیاء شهوت خود را ایجاد کند – حداقل با چشمان تحت کنترل خود در سیل مداوم سیل جدید غرق نخواهید شد.

در حالی که در تلاش برای یادگیری کنترل ذهن خود هستید، اشیاء شهوت را نشان می دهند. ذهن شما پاک می شود در حال حاضر، مغز شما به طرز زیرکانه ای به سمت شهوت و لذت کمی که به ارمغان می آورد حرکت می کند. “جهان بینی” مغز شما همیشه شامل تفکر شهوانی بوده است.

READ  نوشتن دعا برای پسردار شدن

شکستن طلسم انسان | تمایلات دوگانه، رویاپردازی، و دیگر اشکال خلاقانه تفکر جنسی، مسیرهای تایید شده ای هستند، بنابراین ذهن شما احساس آزادی می کند تا در این مسیرها به سمت لذت بدود.

اما ذهن شما منظم است و جهان بینی شما آنچه را که از آن می آید رنگ می کند. ذهن تنها در صورتی به این افکار ناپاک اجازه می دهد که با نوع نگاه شما به جهان “مناسب” باشند.

شکستن طلسم انسان | همانطور که محیط دفاعی را برای ذهن خود تنظیم می کنید، جهان بینی مغز شما با یک ماتریس جدید از افکار مجاز، یا آنچه که ما “مجازها” می نامیم، دگرگون می شود.

در ماتریس قدیمی تفکر شما، شهوت کاملاً جا می‌افتد و از این نظر «مرتب» بود. اما با یک ماتریکس جدید و خالص‌تر که محکم در جای خود قرار گیرد.

شکستن طلسم انسان | افکار شهوانی بی نظمی را به همراه خواهند داشت. مغز شما که به عنوان یک پلیس مسئول عمل می کند، این افکار شهوانی را حتی قبل از اینکه به هوش بیایند، از بین می برد.

اساساً مغز مانند یک هارد دیسک شروع به تمیز کردن خود می‌کند، بنابراین دشمنان گریزان مانند رویاهای دوگانه و خیال‌پردازی که کنترل آنها در سطح آگاهانه دشوار است، خود به خود ناپدید می‌شوند.

شکستن طلسم انسان | این دگرگونی ذهن مدتی طول می کشد تا شما منتظر باشید تا آلودگی های جنسی قدیمی شسته شود.

این بسیار شبیه زندگی در نزدیکی نهر است که با شکستن لوله فاضلاب در بالادست آلوده می شود. پس از تعویض لوله فاضلاب ترک خورده توسط اکیپ تعمیر، مدتی طول می کشد تا آب پایین دست پاک شود.

READ  دعا نویسی فال

شکستن طلسم انسان | در دگرگونی ذهن خود، نقشی فعال و آگاهانه در گرفتن افکار سرکش ایفا خواهید کرد.

اما در دراز مدت، ذهن خود را شستشو می دهد و با گرفتن چنین افکاری به طور طبیعی برای شما و پاکی شما کار می کند.

شکستن طلسم انسان | با چشمانی که از تصاویر جنسی دور می شوند و ذهن خود را کنترل می کند، دفاع شما به طرز باورنکردنی قوی می شود.

در کمین در خانه با این اعتماد به نفس، می خواهید تمام تلاش خود را برای پیشبرد تحول ذهنی خود انجام دهید. یک مفهوم مفید در اینجا، تصاویر کتاب مقدس “در کمین کردن در” است.

شکستن طلسم انسان | ایوب به آن اشاره کرد. فقط چند آیه بعد از خواندن عهدی که با چشمان خود بسته بود.

ایوب را می شنویم که می گوید: اگر زنی دل من را فریفته کرده یا در کمین در خانه همسایه ام نشسته ام، زنم غله مرد دیگری را آسیاب کند.

شکستن طلسم انسان | و ممکن است مردان دیگر با او بخوابند. زیرا این شرم آور بود، گناهی که باید قضاوت شود. (ایوب ۳۱:۹-۱۱) آیا «در همسایه خود کمین کرده‌اید»؟ البته، این آیه به وضوح در مورد زندگی ایوب به عنوان یک مرد متاهل صحبت می کند.

اما این می تواند به راحتی به شما به عنوان یک مرد جوان و مجرد اشاره کند. کمین کردن می تواند به معنای دزدیدن نگاه ها به قفسه و پشت او باشد.

شکستن طلسم انسان | کمین می تواند به معنای رومینگ در مناطقی باشد که نباید در شبکه جهانی وب به آنها دسترسی داشته باشید.

READ  باطل کردن طلسم با ادرار دختر

زمانی که من (فرد) دانشجوی سال اول دبیرستان بودم، دختری در کلاس فرانسه نزدیک من نشست. او موهای بلند، صاف و بلوندی داشت.

شکستن طلسم انسان | هر روز یک ژاکت جین می پوشید و صورت کوچک و بامزه ای داشت که هرگز لبخند نمی زد. او هوای سرکشی داشت که او را برای من کمی ترسناک و جذاب می کرد.

من زیاد به او نگاه می کردم، اما بیشتر به بالای رانش که شلوار جین تنگش به هم چسبیده بود. پس از آن هفته ها رویاهای خیس شدید و وحشیانه دیدم.

شکستن طلسم انسان | من در کمین بزرگ من باید چه کار کنم؟ تو پرسیدی. این افکار خود به خود به وجود می آیند. من نمی توانم به آنها کمک کنم.

این مطمئناً درست به نظر می رسد، زیرا کنترل ذهن می تواند عجیب به نظر برسد. همانطور که دیدیم، رویاهای سکسی ممکن است در کلیسا اتفاق بیفتد.

شکستن طلسم انسان | این افکار از کجا می آیند؟ ذهن مانند یک موستانگ وحشی است که آزادانه می دود، یک فکر بدون نظم واقعی فکر دیگری را تحریک می کند.

با این حال، کتاب مقدس می‌گوید که ما باید نه تنها چشم‌هایمان، بلکه کل بدن‌مان را کنترل کنیم: شما مال خودتان نیستید. شما به قیمتی خریداری شده اید پس با بدن خود خدا را گرامی بدارید.

شکستن طلسم انسان | و نه فقط بدن ما، بلکه ذهن ما نیز. روح القدس، از طریق پولس، در این مورد واضح است: ما استدلال ها و هر ادعایی را که خود را به راه می اندازد، از بین می بریم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 2 =

نوشته های مشابه