شکستن طلسم انسان


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم انسان | متوجه خواهید شد که محیط چشم بسیار سریعتر از محیط ذهن بالا می رود. چرا؟ اولاً، ذهن شما بسیار حیله گرتر از چشمان شماست و به سختی می توان آن را به هم چسباند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | دوم، تا زمانی که محیط دفاعی چشم در جای خود قرار نگیرد، واقعاً نمی‌توانید ذهن را به طور مؤثر مهار کنید. با دانستن این موضوع، اگر ذهن شما کندتر از چشمان شما پاسخ می دهد، نباید ناامید شوید.

شکستن طلسم انسان

شکستن طلسم انسان | خبر عالی این است که محیط دفاعی چشم با شما برای ساختن محیط ذهن کار می کند. ذهن برای شهوت خود به یک شی نیاز دارد، بنابراین وقتی چشم ها تصاویر جنسی را مشاهده می کنند.

استاد | همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید، ما نه تنها باید از چشمان خود محافظت کنیم، بلکه به یک محیط دفاعی نیز در ذهن خود نیاز داریم.

شکستن طلسم انسان | ذهن چیزهای زیادی برای رقصیدن دارد. بدون آن تصاویر، ذهن یک کارت رقص خالی دارد. با گرسنگی دادن به چشم ها، ذهن را نیز گرسنه می کنید.

اگرچه این به تنهایی کافی نیست – ذهن هنوز هم می تواند با استفاده از خاطرات ویدیوها یا با ایجاد خیال پردازی در مورد دوست دختر یا همکلاسی های تنومند.

شکستن طلسم انسان | اشیاء شهوت خود را ایجاد کند – حداقل با چشمان تحت کنترل خود در سیل مداوم سیل جدید غرق نخواهید شد.

در حالی که در تلاش برای یادگیری کنترل ذهن خود هستید، اشیاء شهوت را نشان می دهند. ذهن شما پاک می شود در حال حاضر، مغز شما به طرز زیرکانه ای به سمت شهوت و لذت کمی که به ارمغان می آورد حرکت می کند. “جهان بینی” مغز شما همیشه شامل تفکر شهوانی بوده است.

READ  متن ابطال طلسم

شکستن طلسم انسان | تمایلات دوگانه، رویاپردازی، و دیگر اشکال خلاقانه تفکر جنسی، مسیرهای تایید شده ای هستند، بنابراین ذهن شما احساس آزادی می کند تا در این مسیرها به سمت لذت بدود.

اما ذهن شما منظم است و جهان بینی شما آنچه را که از آن می آید رنگ می کند. ذهن تنها در صورتی به این افکار ناپاک اجازه می دهد که با نوع نگاه شما به جهان “مناسب” باشند.

شکستن طلسم انسان | همانطور که محیط دفاعی را برای ذهن خود تنظیم می کنید، جهان بینی مغز شما با یک ماتریس جدید از افکار مجاز، یا آنچه که ما “مجازها” می نامیم، دگرگون می شود.

در ماتریس قدیمی تفکر شما، شهوت کاملاً جا می‌افتد و از این نظر «مرتب» بود. اما با یک ماتریکس جدید و خالص‌تر که محکم در جای خود قرار گیرد.

شکستن طلسم انسان | افکار شهوانی بی نظمی را به همراه خواهند داشت. مغز شما که به عنوان یک پلیس مسئول عمل می کند، این افکار شهوانی را حتی قبل از اینکه به هوش بیایند، از بین می برد.

اساساً مغز مانند یک هارد دیسک شروع به تمیز کردن خود می‌کند، بنابراین دشمنان گریزان مانند رویاهای دوگانه و خیال‌پردازی که کنترل آنها در سطح آگاهانه دشوار است، خود به خود ناپدید می‌شوند.

شکستن طلسم انسان | این دگرگونی ذهن مدتی طول می کشد تا شما منتظر باشید تا آلودگی های جنسی قدیمی شسته شود.

این بسیار شبیه زندگی در نزدیکی نهر است که با شکستن لوله فاضلاب در بالادست آلوده می شود. پس از تعویض لوله فاضلاب ترک خورده توسط اکیپ تعمیر، مدتی طول می کشد تا آب پایین دست پاک شود.

READ  دعانویس تضمینی در کرج

شکستن طلسم انسان | در دگرگونی ذهن خود، نقشی فعال و آگاهانه در گرفتن افکار سرکش ایفا خواهید کرد.

اما در دراز مدت، ذهن خود را شستشو می دهد و با گرفتن چنین افکاری به طور طبیعی برای شما و پاکی شما کار می کند.

شکستن طلسم انسان | با چشمانی که از تصاویر جنسی دور می شوند و ذهن خود را کنترل می کند، دفاع شما به طرز باورنکردنی قوی می شود.

در کمین در خانه با این اعتماد به نفس، می خواهید تمام تلاش خود را برای پیشبرد تحول ذهنی خود انجام دهید. یک مفهوم مفید در اینجا، تصاویر کتاب مقدس “در کمین کردن در” است.

شکستن طلسم انسان | ایوب به آن اشاره کرد. فقط چند آیه بعد از خواندن عهدی که با چشمان خود بسته بود.

ایوب را می شنویم که می گوید: اگر زنی دل من را فریفته کرده یا در کمین در خانه همسایه ام نشسته ام، زنم غله مرد دیگری را آسیاب کند.

شکستن طلسم انسان | و ممکن است مردان دیگر با او بخوابند. زیرا این شرم آور بود، گناهی که باید قضاوت شود. (ایوب ۳۱:۹-۱۱) آیا «در همسایه خود کمین کرده‌اید»؟ البته، این آیه به وضوح در مورد زندگی ایوب به عنوان یک مرد متاهل صحبت می کند.

اما این می تواند به راحتی به شما به عنوان یک مرد جوان و مجرد اشاره کند. کمین کردن می تواند به معنای دزدیدن نگاه ها به قفسه و پشت او باشد.

شکستن طلسم انسان | کمین می تواند به معنای رومینگ در مناطقی باشد که نباید در شبکه جهانی وب به آنها دسترسی داشته باشید.

READ  دعا نویسی برای جذب دختر

زمانی که من (فرد) دانشجوی سال اول دبیرستان بودم، دختری در کلاس فرانسه نزدیک من نشست. او موهای بلند، صاف و بلوندی داشت.

شکستن طلسم انسان | هر روز یک ژاکت جین می پوشید و صورت کوچک و بامزه ای داشت که هرگز لبخند نمی زد. او هوای سرکشی داشت که او را برای من کمی ترسناک و جذاب می کرد.

من زیاد به او نگاه می کردم، اما بیشتر به بالای رانش که شلوار جین تنگش به هم چسبیده بود. پس از آن هفته ها رویاهای خیس شدید و وحشیانه دیدم.

شکستن طلسم انسان | من در کمین بزرگ من باید چه کار کنم؟ تو پرسیدی. این افکار خود به خود به وجود می آیند. من نمی توانم به آنها کمک کنم.

این مطمئناً درست به نظر می رسد، زیرا کنترل ذهن می تواند عجیب به نظر برسد. همانطور که دیدیم، رویاهای سکسی ممکن است در کلیسا اتفاق بیفتد.

شکستن طلسم انسان | این افکار از کجا می آیند؟ ذهن مانند یک موستانگ وحشی است که آزادانه می دود، یک فکر بدون نظم واقعی فکر دیگری را تحریک می کند.

با این حال، کتاب مقدس می‌گوید که ما باید نه تنها چشم‌هایمان، بلکه کل بدن‌مان را کنترل کنیم: شما مال خودتان نیستید. شما به قیمتی خریداری شده اید پس با بدن خود خدا را گرامی بدارید.

شکستن طلسم انسان | و نه فقط بدن ما، بلکه ذهن ما نیز. روح القدس، از طریق پولس، در این مورد واضح است: ما استدلال ها و هر ادعایی را که خود را به راه می اندازد، از بین می بریم.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + ده =

نوشته های مشابه