شکستن طلسم از راه دور


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم از راه دور | شما همچنین فکر می کنید که تعداد زیادی از دنبال کنندگان او که تمام دارایی خود را فروختند یا بخشیدند یا پس انداز زندگی خود را صرف تبلیغات برای رویداد(ها) کردند، خجالت زده یا ناراحت خواهند شد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در این تاریخ ها، شما فکر می کنید که هارولد آن را ترک می کند و دیگر باور نمی کند که Rapture قریب الوقوع است.

شکستن طلسم از راه دور

شکستن طلسم از راه دور | اگرچه اقلیت کوچکی هر بار ابراز ناامیدی می کردند، اکثر آنها همچنان به هارولد اعتقاد داشتند. چرا؟ همه چیز در مورد این است.

استاد | چند بار در گذشته اشتباه کرده است. او پیش‌بینی کرد که دنیا در 21 مه 1988 به پایان می‌رسد – سپس دوباره در 7 سپتامبر 1994، و متعاقباً در 21 می 2011، قبل از اینکه به 21 اکتبر 2011 بسنده شود.

شکستن طلسم از راه دور | که چگونه مغز موفق می شود دو مفهوم متضاد را منطقی یا حل کند: حالتی به نام ناهماهنگی شناختی. به عنوان مثال، مردم می دانند که سیگار می کشد.

اما آنها به سیگار کشیدن ادامه می دهند. این افکار ناسازگار با هم خوب کار نمی کنند. مردم با حذف یکی از دو مفهوم متضاد مشکل را حل می کنند.

شکستن طلسم از راه دور | ترک دخانیات بسیار سخت تر از این است که بخواهیم بپذیریم سیگار بعید است شما را بکشد، زیرا شما فردی سالم هستید و به هر حال، همه از چیزی می میرند.

به عبارت دیگر، تغییر عقیده (که سیگار می تواند شما را بکشد) بسیار آسان تر از تغییر رفتار شما (سیگار کشیدن) است. بنابراین ناهماهنگی با منطقی کردن نظرات شما حل می شود.

READ  طلسم ماه و خورشید

شکستن طلسم از راه دور | حتی اگر باعث شود چیزی عجیب را باور کنید. در مورد هارولد، هر بار او می‌توانست نشان دهد که چگونه محاسباتش (بر اساس تفسیر کتاب مقدس) کمی اشتباه بوده است.

او با اعتراف به یک شکست شخصی کوچک، موفق شد اقدامات پیروان خود را در تاریخ جدید متمرکز کند. برای پیروان او، پذیرفتن اینکه رهبر آنها فراموش کرده است چند سال به معادله خود اضافه کند بسیار ساده تر بود تا اینکه باور کنند رفتارهای هدفمند رپچر آنها نادرست یا حتی خنده دار است.

شکستن طلسم از راه دور | هر چه آنها عمیق‌تر درگیر پیش‌گویی‌های هارولد بودند، غرور بیشتری در خطر بودند، ناهماهنگی شناختی بیشتری باید حل می‌کردند.

و بنابراین احتمال بیشتری برای درک هر توضیحی که هارولد می‌توانست ارائه دهد، بیشتر می‌شد. با این حال، پس از پیشگویی خود در 21 اکتبر 2011، هارولد ارائه تاریخ های جدید را متوقف کرد و به نظر می رسید که تا حدودی تنبیه شده است.

شکستن طلسم از راه دور | مدام این سوال پیش می آید که از اینجا به کجا می رویم؟ بسیاری از ما چند ماه پیش انتظار بازگشت خداوند را داشتیم، و بدیهی است که هنوز اینجا هستیم.

رادیو خانواده همچنان در حال فعالیت است. الان باید فکر کنیم؟ خدا به ما چه می آموزد؟ در مطالعه کتاب مقدس خود در چند سال گذشته، به این نتیجه رسیدیم که 21 می و 21 اکتبر تاریخ های بسیار مهمی در تقویم کتاب مقدس هستند.

شکستن طلسم از راه دور | ما اکنون معتقدیم که خداوند ما را به آن تاریخ ها هدایت کرد، اما درک کاملی به ما نداد. در واقع، ما اصلاً اهمیت صحیح آن ها را درک نکردیم.

READ  طلسم طلا

دلایلی برای استفاده مردم از 3 دو تاریخ ارائه کنید. ما منتظر خداوند هستیم و با رحمت او ممکن است در آینده اهمیت این دو تاریخ را به ما بفهماند.

شکستن طلسم از راه دور | شاید این دیدگاه جدید تا حدی به دلیل اعطای جایزه ریاضیات Ig Nobel در سال 2011 (به طور مشترک با چندین پیامبر دیگر) به دلیل “آموزش به جهان که هنگام انجام فرضیات و محاسبات ریاضی مراقب باشد” باشد.

دلایلی را برای استفاده افراد ارائه دهید اگر انتظار دارید که کاربران در مورد محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهید دچار تعارض شوند.

شکستن طلسم از راه دور | دلایل زیادی را برای آنها ارائه دهید که می‌توانند برای رفع ناهماهنگی شناختی و حفظ غرورشان دست نخورده استفاده کنند.

ناهماهنگی شناختی آنلاین می‌تواند توسط اثراتی مانند پشیمانی خریدار ایجاد شود، که در آن خریدار برای توجیه قیمت بالای خرید و تمایل خود به یک کالا در مقایسه با احساسات بعدی خود نسبت به ارزش کالا تلاش می‌کند.

شکستن طلسم از راه دور | سایت‌ها به کاربران کمک می‌کنند این ناهماهنگی شناختی را با ارائه دلایل و شواهدی که رضایت آن‌ها را از محصول تقویت می‌کند بررسی‌های مثبت، تصاویر افراد مشهوری که از محصول استفاده می‌کنند.

و وعده‌هایی مبنی بر مزایایی که به سختی قابل کمیت هستند، مانند تایید اجتماعی ناشی از استفاده از محصول، برطرف کنند.

شکستن طلسم از راه دور | محصول به جای اینکه اجازه دهید آنها ناهماهنگی را با بازگرداندن محصول برطرف کنند. شرکت بهترین ساخته تبر می فروشد.

یکی از مدل های آن توسط گالری ساعتچی در لندن به نمایش گذاشته شد و بلافاصله آن را از یک شی مفید به یک اثر هنری تبدیل کرد.

READ  دعا نویس خوب شماره

شکستن طلسم از راه دور | رنگ آمیزی راه راه روی دسته به تعداد محدود در هر طرح به انحصار و در نتیجه مطلوبیت افزوده می شود (همچنین به افکت تام سایر، در فصل پرخوری مراجعه کنید).

یک شرکت سخت افزاری است که تبر را نیز می فروشد. در Lowes، یک تبر هیکوری مشابه 30 دلار قیمت دارد. گزینه 30 دلاری با ضمانت مادام العمر ارائه می شود.

شکستن طلسم از راه دور | پس چرا نسخه 300 دلاری را انتخاب می کنید؟ عمدتاً به این دلیل که Best Made موارد فوق العاده زیادی را ارائه می دهد که به کاهش ناهماهنگی شناختی کمک می کند.

توضیحات محصول آن بیشتر شبیه مانیفست سبک زندگی در فضای باز است تا فهرستی از ویژگی ها. اگر بخواهید به صاحبان این تبر اشاره کنید.

شکستن طلسم از راه دور | که برای چیزی که برای خرد کردن چوب استفاده می شود ده برابر پول پرداخت کرده اند، مهمات زیادی برای شلیک دارند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 19 =

نوشته های مشابه