شکستن طلسم احضار


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم احضار | محبت او نسبت به کسانی که از او می‌ترسند، بسیار است. زیرا او می داند که ما چگونه شکل گرفته ایم، او به یاد می آورد که ما خاک هستیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این خط آخر بزرگترین منبع تشویق است. او می داند که ما از چه چیزی ساخته شده ایم، و هیچ چیز او را شگفت زده نمی کند! او مدت‌ها قبل از اینکه ما این عبارت را بسازیم.

شکستن طلسم احضار

شکستن طلسم احضار | درباره «توپ‌های آبی» می‌دانست، و همچنین می‌دانست که مبارزه برای پاکی گاهی طاقت‌فرسا خواهد بود. اگر پیروزی کلی تا سه شنبه آینده به دست نیامد، نگران نباشید.

استاد | او با ما آنگونه که سزاوار گناهان ماست رفتار نمی کند و بر اساس گناهانمان به ما جبران نمی کند. زیرا به همان اندازه که آسمانها از زمین بلند است.

شکستن طلسم احضار | از آنچه دارید شاد باشید. داستان دیو را به خاطر دارید؟ دیو نتوانست فوراً از خودارضایی بگریزد، اما افکار کثیف و نگاه های تصادفی به دوستان صمیمی از بین رفتند.

زیرا او تمرین می کرد که چشم ها را تکان دهد. میل جنسی او شروع به خشک شدن کرد. یادت هست چی گفت؟ “من خیلی احساس آزادی می کنم!” داشت شاد می شد!

شکستن طلسم احضار | و خدا هم همینطور. بنابراین، شما نیز باید. حرکت کنید. قلمرو جنسی را بگیرید و آن را ادغام کنید.

با خداوند بر پیروزی ها شادی کنید. قدرت او را اعلام کنید. جایی که باختی، سرت را از شرم آویزان نکن. برخیز دعا کن و دوباره بزن.

شکستن طلسم احضار | هرگز دست نکش. با هر پیروزی، جنبه های روحی، عاطفی و فیزیکی شما بیشتر هماهنگ می شود.

READ  دعانویس ضمانتی

در نهایت، پیروزی کامل از آن شما خواهد بود. حرکت به سوی هیچ برای من (استیو) دشوارترین بخش این کتاب ارائه استانداردی برای شما است که شرم بی مورد را تحمیل نمی کند.

شکستن طلسم احضار | بلکه شما را به سوی یک زندگی پر از روابط معنادار راهنمایی می کند و پایه ای برای ادغام کامل تمایلات جنسی شما در زندگی شما ایجاد می کند.

رابطه زناشویی تکان دادن چشم ها می تواند بلافاصله توسط همه انجام شود. اسیر کردن افکار را همه می توانند یاد بگیرند. اما توقف خودارضایی؟ ممکن است – یا نه – مدتی طول بکشد.

شکستن طلسم احضار | آیا من طرفدار دو استاندارد هستم؟ نه. استاندارد عدم خودارضایی است. اما فقط به این دلیل که ممکن است حتی برای مدت طولانی شکست بخورید.

به این معنی نیست که نباید معیاری برای ادعا باشد. باور کنید استاندارد قابل دستیابی است. من این را می گویم که می دانم مطمئناً به آن نرسیدم.

شکستن طلسم احضار | اما این به این دلیل است که هرگز حتی سعی نکردم. من حتی نمی دانستم که عدم خودارضایی یک استاندارد معقول است.

اما اینطور است و بسیاری می توانند به آن برسند. در واقع، بررسی موضوع خودارضایی، شگفتی‌های عجیبی را برای من آشکار کرده است.

شکستن طلسم احضار | یکی از دوستانم به من گفت که تا قبل از ازدواج هرگز خودارضایی نکرده است. تصور کنید!

او از بیست سال تجرد پس از بلوغ بدون خودارضایی لذت برد، اما بعد از ازدواج به آن افتاد. اکنون او تمرین را متوقف کرده است.

شکستن طلسم احضار | و همچنین بسیاری از مردان دیگر. اگر واقعاً می خواهید قلب خود را برای همسر آینده خود آماده کنید.

READ  دعانویس برای زبان بند

پس خودارضایی را در محراب قرار دهید و آن را برای او قربانی کنید. اگر متقاعد نشده اید که این کار درستی است، پس سعی کنید تا سه ماه خودارضایی نکنید.

شکستن طلسم احضار | ببینید در این سه ماه چه اتفاقی می افتد. ببینید آیا رابطه شما با زنان بهتر است و احساسات شما نسبت به خودتان بهتر است یا خیر.

ما می دانیم که آنها خواهند بود. حقیقت حقیقت است، بنابراین دو معیار وجود ندارد. اما ممکن است بیش از یک راه برای رسیدن به آنجا وجود داشته باشد.

شکستن طلسم احضار | برخی از شما ممکن است بتوانید بلافاصله بر خودارضایی پیروز شوید. با این حال، برخی از شما ممکن است به “هیچ” نرسید مگر اینکه ابتدا به استاندارد کمتر خودارضایی نسبت به آنچه اکنون تمرین می کنید دست پیدا کنید.

استاندارد کمتر ممکن است به شما کمک کند تا عادت خود را کنترل کنید تا زمانی که استاندارد واقعی هیچ یک قابل دستیابی نباشد. یک دقیقه صبر کن.

شکستن طلسم احضار | می دانم که ممکن است فکر نکنید این رویکرد درستی است (چون ما قبلاً از “بوقلمون سرد” حمایت کرده ایم)، اما اجازه دهید از مثالی از عشریه برای نشان دادن استفاده کنم.

در سال‌های اولیه زندگی‌ام، از نظر مالی کاملاً غیرمسئول و عمیقاً بدهکار بودم. پدرم به من یاد داده بود که دهم دهم، اما مدیریت پول را به من یاد نداده بود.

شکستن طلسم احضار | بنابراین هر بار که چکی می آمد، یک چک 10 درصدی برای کلیسا می نوشتم. با این حال من آن را در صفحه جمع آوری نمی اندازم.

READ  طلسم ازدواج

در غیر این صورت، نمی‌توانم قبض‌هایم را پرداخت کنم. من آنقدر زیر آب بدهکار بودم که تنها چیزی که می توانستم ببینم تاریکی بود.

شکستن طلسم احضار | هر ماه آن چک را می‌نوشتم و همانجا در دسته چک نگه می‌داشتم، کاملاً مطمئن بودم که به محض اینکه خدا معجزه‌ای را فراهم کند.

آن را در مجموعه می‌اندازم. این هرگز اتفاق نیفتاد، بنابراین پس از جمع آوری چند چک، همه آنها را پاره می کردم، نسبت به کاری که انجام دادم احساس وحشتناکی می کردم.

شکستن طلسم احضار | سپس با تمرین انجام دادن حرکات ده دهم، اما چیزی به کلیسا نمی دادم. من واقعاً معتقدم که معیار بخشش ده درصد است.

با این حال، بسیاری از مردم نشان می‌دهند که عشر یک معیار عهد عتیق بود و ما از آن آزادیم. حتی اگر این درست بود.

شکستن طلسم احضار | برای من منطقی است که اگر باور داشته باشیم که خدا همه چیزهایی را که داریم به ما داده است، یک دهم فدا کردن آن زیاد نیست.

بنابراین می دانستم استاندارد چیست، اما در موقعیتی قرار گرفتم که مانع از دستیابی من به آن شد. پس این کاری است که من انجام دادم.

شکستن طلسم احضار | تصمیم گرفتم که نمی توانم 10 درصد بدهم، اما می توانم 1 درصد بدهم. من شروع به دادن 1 درصد به کلیسای خدا کردم و احساس خوبی داشتم.

من الان بخشنده بودم برخی ممکن است ایمانی را مورد انتقاد قرار دهند که آنقدر ضعیف بود که من فقط می‌توانستم 1 درصد را بیان کنم


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

نوشته های مشابه