شکستن طلسم احضار


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم احضار | محبت او نسبت به کسانی که از او می‌ترسند، بسیار است. زیرا او می داند که ما چگونه شکل گرفته ایم، او به یاد می آورد که ما خاک هستیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این خط آخر بزرگترین منبع تشویق است. او می داند که ما از چه چیزی ساخته شده ایم، و هیچ چیز او را شگفت زده نمی کند! او مدت‌ها قبل از اینکه ما این عبارت را بسازیم.

شکستن طلسم احضار

شکستن طلسم احضار | درباره «توپ‌های آبی» می‌دانست، و همچنین می‌دانست که مبارزه برای پاکی گاهی طاقت‌فرسا خواهد بود. اگر پیروزی کلی تا سه شنبه آینده به دست نیامد، نگران نباشید.

استاد | او با ما آنگونه که سزاوار گناهان ماست رفتار نمی کند و بر اساس گناهانمان به ما جبران نمی کند. زیرا به همان اندازه که آسمانها از زمین بلند است.

شکستن طلسم احضار | از آنچه دارید شاد باشید. داستان دیو را به خاطر دارید؟ دیو نتوانست فوراً از خودارضایی بگریزد، اما افکار کثیف و نگاه های تصادفی به دوستان صمیمی از بین رفتند.

زیرا او تمرین می کرد که چشم ها را تکان دهد. میل جنسی او شروع به خشک شدن کرد. یادت هست چی گفت؟ “من خیلی احساس آزادی می کنم!” داشت شاد می شد!

شکستن طلسم احضار | و خدا هم همینطور. بنابراین، شما نیز باید. حرکت کنید. قلمرو جنسی را بگیرید و آن را ادغام کنید.

با خداوند بر پیروزی ها شادی کنید. قدرت او را اعلام کنید. جایی که باختی، سرت را از شرم آویزان نکن. برخیز دعا کن و دوباره بزن.

شکستن طلسم احضار | هرگز دست نکش. با هر پیروزی، جنبه های روحی، عاطفی و فیزیکی شما بیشتر هماهنگ می شود.

READ  نوشتن دعا برای افزایش رزق و روزی

در نهایت، پیروزی کامل از آن شما خواهد بود. حرکت به سوی هیچ برای من (استیو) دشوارترین بخش این کتاب ارائه استانداردی برای شما است که شرم بی مورد را تحمیل نمی کند.

شکستن طلسم احضار | بلکه شما را به سوی یک زندگی پر از روابط معنادار راهنمایی می کند و پایه ای برای ادغام کامل تمایلات جنسی شما در زندگی شما ایجاد می کند.

رابطه زناشویی تکان دادن چشم ها می تواند بلافاصله توسط همه انجام شود. اسیر کردن افکار را همه می توانند یاد بگیرند. اما توقف خودارضایی؟ ممکن است – یا نه – مدتی طول بکشد.

شکستن طلسم احضار | آیا من طرفدار دو استاندارد هستم؟ نه. استاندارد عدم خودارضایی است. اما فقط به این دلیل که ممکن است حتی برای مدت طولانی شکست بخورید.

به این معنی نیست که نباید معیاری برای ادعا باشد. باور کنید استاندارد قابل دستیابی است. من این را می گویم که می دانم مطمئناً به آن نرسیدم.

شکستن طلسم احضار | اما این به این دلیل است که هرگز حتی سعی نکردم. من حتی نمی دانستم که عدم خودارضایی یک استاندارد معقول است.

اما اینطور است و بسیاری می توانند به آن برسند. در واقع، بررسی موضوع خودارضایی، شگفتی‌های عجیبی را برای من آشکار کرده است.

شکستن طلسم احضار | یکی از دوستانم به من گفت که تا قبل از ازدواج هرگز خودارضایی نکرده است. تصور کنید!

او از بیست سال تجرد پس از بلوغ بدون خودارضایی لذت برد، اما بعد از ازدواج به آن افتاد. اکنون او تمرین را متوقف کرده است.

شکستن طلسم احضار | و همچنین بسیاری از مردان دیگر. اگر واقعاً می خواهید قلب خود را برای همسر آینده خود آماده کنید.

READ  دعا نویسی تضمینی

پس خودارضایی را در محراب قرار دهید و آن را برای او قربانی کنید. اگر متقاعد نشده اید که این کار درستی است، پس سعی کنید تا سه ماه خودارضایی نکنید.

شکستن طلسم احضار | ببینید در این سه ماه چه اتفاقی می افتد. ببینید آیا رابطه شما با زنان بهتر است و احساسات شما نسبت به خودتان بهتر است یا خیر.

ما می دانیم که آنها خواهند بود. حقیقت حقیقت است، بنابراین دو معیار وجود ندارد. اما ممکن است بیش از یک راه برای رسیدن به آنجا وجود داشته باشد.

شکستن طلسم احضار | برخی از شما ممکن است بتوانید بلافاصله بر خودارضایی پیروز شوید. با این حال، برخی از شما ممکن است به “هیچ” نرسید مگر اینکه ابتدا به استاندارد کمتر خودارضایی نسبت به آنچه اکنون تمرین می کنید دست پیدا کنید.

استاندارد کمتر ممکن است به شما کمک کند تا عادت خود را کنترل کنید تا زمانی که استاندارد واقعی هیچ یک قابل دستیابی نباشد. یک دقیقه صبر کن.

شکستن طلسم احضار | می دانم که ممکن است فکر نکنید این رویکرد درستی است (چون ما قبلاً از “بوقلمون سرد” حمایت کرده ایم)، اما اجازه دهید از مثالی از عشریه برای نشان دادن استفاده کنم.

در سال‌های اولیه زندگی‌ام، از نظر مالی کاملاً غیرمسئول و عمیقاً بدهکار بودم. پدرم به من یاد داده بود که دهم دهم، اما مدیریت پول را به من یاد نداده بود.

شکستن طلسم احضار | بنابراین هر بار که چکی می آمد، یک چک 10 درصدی برای کلیسا می نوشتم. با این حال من آن را در صفحه جمع آوری نمی اندازم.

READ  طلسم ابطال جمیع الاسحار

در غیر این صورت، نمی‌توانم قبض‌هایم را پرداخت کنم. من آنقدر زیر آب بدهکار بودم که تنها چیزی که می توانستم ببینم تاریکی بود.

شکستن طلسم احضار | هر ماه آن چک را می‌نوشتم و همانجا در دسته چک نگه می‌داشتم، کاملاً مطمئن بودم که به محض اینکه خدا معجزه‌ای را فراهم کند.

آن را در مجموعه می‌اندازم. این هرگز اتفاق نیفتاد، بنابراین پس از جمع آوری چند چک، همه آنها را پاره می کردم، نسبت به کاری که انجام دادم احساس وحشتناکی می کردم.

شکستن طلسم احضار | سپس با تمرین انجام دادن حرکات ده دهم، اما چیزی به کلیسا نمی دادم. من واقعاً معتقدم که معیار بخشش ده درصد است.

با این حال، بسیاری از مردم نشان می‌دهند که عشر یک معیار عهد عتیق بود و ما از آن آزادیم. حتی اگر این درست بود.

شکستن طلسم احضار | برای من منطقی است که اگر باور داشته باشیم که خدا همه چیزهایی را که داریم به ما داده است، یک دهم فدا کردن آن زیاد نیست.

بنابراین می دانستم استاندارد چیست، اما در موقعیتی قرار گرفتم که مانع از دستیابی من به آن شد. پس این کاری است که من انجام دادم.

شکستن طلسم احضار | تصمیم گرفتم که نمی توانم 10 درصد بدهم، اما می توانم 1 درصد بدهم. من شروع به دادن 1 درصد به کلیسای خدا کردم و احساس خوبی داشتم.

من الان بخشنده بودم برخی ممکن است ایمانی را مورد انتقاد قرار دهند که آنقدر ضعیف بود که من فقط می‌توانستم 1 درصد را بیان کنمنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − یک =

نوشته های مشابه