شکستن طلسم اب


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم اب | دوست شما جو ممکن است متوجه کسی شود و بگوید: “وای، به او نگاه کن! او داغ است!» شما با تعجب ملایم پاسخ می دهید و می گویید: «من حدس می زنم اینطور باشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من آنقدر او را می شناسم که حتی به او با این شرایط فکر نمی کنم. او فقط یک دوست است.» اما زنان جوانی هستند که می‌شناسید و هر کلید جذابی را روی کیبوردتان می‌زنند – مثل راشل، آن دانشجوی جدید، یا شاید دختر جدیدی در گروه عبادت که هر بار که بلند می‌شود و آواز می‌خواند نفستان را بند می‌آورد.

شکستن طلسم اب

شکستن طلسم اب | شما هق هق می کنید، آنها را به سمت خانه خود می کشید، اما فقط در ذهن خود. در میان آنها ممکن است یک دوست دختر قدیمی باشد که شما هنوز هم به دلیل گناهان جنسی گذشته خود عمیقاً به او وابسته هستید.

استاد | بسیاری از دختران هستند که برای شما جذاب نیستند و افکار ناپاک را تولید نمی کنند. آنها می توانند شامل دوستان، خواهران ناتنی، همکلاسی ها و رفیق های دختر کلیسا باشند.

شکستن طلسم اب | به دلیل تلاش های زیاد با هم، به راحتی با او در ذهن خود جفت گیری می کنید. از نظر ذهنی، او هنوز درست در کنار شماست.

به دلیل صمیمیت قبلی شما، او ممکن است به نظر شما در ذهن شما باشد. شما هیجانات را به یاد می آورید، بنابراین احساس راحتی می کنید که با افکار خود بازی کنید.

شکستن طلسم اب | اما شما باید او را از خانه خود بیرون بیاورید و از کمین کردن دست بردارید. محیط ذهن جاذبه‌های زنده‌ای را پردازش می‌کند که در افق بالا می‌روند و از دالان‌های ما می‌گذرند.

READ  دعا نویسی یهودیان

با گرسنگی دادن به جاذبه ها، این زنان جوان به مناطق امن «دوستی» یا «آشنایی» عقب نشینی می کنند، جایی که دیگر پاکی شما را تهدید نمی کنند.

شکستن طلسم اب | البته بیشتر دخترها همه دکمه های جذابیت شما را نمی زنند. اما گاهی اوقات به نظر می رسد که تقریباً در هر دختری که از آنجا عبور می کند می توانید چیزی جذاب پیدا کنید.

شلوار جین تنگ و واندربرا. موهای خوشبو. خنده ها و صداهای شاد و سوزان. شما می خواهید دروازه را به روی هر یک از آنها باز کنید.

شکستن طلسم اب | آیا شما مدیون خداوند نیستید که یک محیط دفاع ذهنی ایجاد کنید؟ اگر نه، داستان غم انگیزی برای گفتن خواهید داشت، مانند داستانی که از جیک شنیدیم.

او به همراه چهار نفر دیگر از جمله جینا رهبر دانشجویی یک گروه جوانان بود. او محکم ایستاده بود و در سراسر کلیسا مورد احترام بود.

شکستن طلسم اب | با این حال، او هیچ محیط دفاعی ذهنی نداشت، زیرا با خوشحالی فکر می کرد که به آن نیاز ندارد.

در نتیجه او به جینا اجازه داد تا بیش از حد به خانه‌اش نزدیک شود: من و جینا گروه جوانان را با هم رهبری می‌کردیم و هر دو در جلسات چهارشنبه شب شرکت داشتیم.

شکستن طلسم اب | به دلیل موقعیت های رهبری که داشتیم، در بسیاری از فعالیت ها با هم شرکت داشتیم. ما همچنین چند وقت نماز صمیمی داشتیم.

فقط ما دو نفر. متوجه شدم که زمان زیادی را صرف فکر کردن به او، خیال پردازی و تعجب کردم که اگر او را بگیرم و ببوسم، چه فکری می کند.

READ  دعانویس در لرستان

شکستن طلسم اب | فکر کردم که این افکار بی ضرر هستند. او پاک و از خانواده ای سخت گیر بود. به هر حال فکر نمی کردم او چیزی در من ببیند.

اما من همیشه به این فکر می کردم که چگونه دستم را دراز کنم، چگونه او را در آغوشم بگیرم. تقریباً انگار قبلاً بارها این کار را کرده بودیم.

شکستن طلسم اب | یک شب ما دو نفر آخری بودیم که بعد از تمیز کردن یک چهارشنبه شب رفتیم و در پارکینگ ایستاده بودیم.

آن زمان بود که بازی های ذهنی من به واقعیت تبدیل شد. قبل از اینکه بفهمم، ما در عقب وانت مادرم، برهنه و ترسیده بودیم و فکر می‌کردیم که چه کار کرده‌ایم.

شکستن طلسم اب | از آن زمان، حدود شش ماه است که دائماً آمیزش داشته ایم، مثل همیشه اوقات عبادت و نماز را پیش می بریم، اما در چنین ریاکاری زندگی می کنیم.

من نمی توانم تصور کنم که رهبری یا قدرت واقعی در قلمرو روح داشته باشیم. احساس می کنم یک احمق و شکست خورده هستم.

شکستن طلسم اب | اما چگونه می توانم متوقف شوم؟ ما نمی توانیم بفهمیم که چگونه. تو به دفاع نیاز داری دوست من باید جلوی کمین را بگیرید.

به عنوان مثال، مادیان هایی هستند که بلافاصله در نگاه اول هورمون های شما را تحریک می کنند. و کسانی هستند که وقتی به شما نگاه می کنند بلافاصله آنچه را که می بینند دوست دارند.

شکستن طلسم اب | زنانی که به نظر شما جذاب هستند اگر فردی را به شیوه ای وسواسی و جنسی جذاب می بینید.

اولین خط دفاعی شما یک طرز فکر مناسب است، که این است: این جذابیت صمیمیت من با مسیح را تهدید می کند.

READ  شکستن طلسم اژدها

شکستن طلسم اب | ممکن است در اوایل جاذبه، زمانی که همه چیز بی گناه به نظر می رسد، تهدیدآمیز به نظر نرسد.

شما فقط سرگرم می‌شوید، چیزهایی را در ذهن خود کاوش می‌کنید و در اطراف مسخره می‌کنید. اما به یاد داشته باشید.

شکستن طلسم اب | ذهن قوی است و مانند جیک و جینا، یک جاذبه می تواند به سرعت از کنترل خارج شود و روابط معنوی شما را از بین ببرد.

خط دوم دفاع شما این است که اعلام کنید، من حق ندارم به این چیزهای جنسی فکر کنم. این را به وضوح، قاطعانه و اغلب به خودتان بگویید.

شکستن طلسم اب | شما حتی این دختر را نمی شناسید! تو کی هستی که در ذهنت به او تجاوز می کنی؟

سومین خط دفاعی این است که هوشیاری خود را افزایش دهید. مجموعه تلویزیونی Star Trek را در نظر بگیرید.

شکستن طلسم اب | کاپیتان پیکارد وقتی خطر نزدیک شد چه کرد؟ او فریاد زد: «هشدار قرمز! سپر!» به همین ترتیب، هنگامی که یک زن جذاب به خانه شما نزدیک می شود.

محیط دفاعی شما باید فوراً پاسخ دهد: هشدار قرمز! سپر! چشمانت را پر کن شما او را در حال عبور از خانه شما دیدید و از نظر جسمی جذب او شدید.

شکستن طلسم اب | این بخش هوس انگیز جاذبه را با چشمان خود گرسنه نگه دارید. با دزدی نگاه ها یا با دراز کشیدن در رختخواب و خیال پردازی، به زیبایی او فکر نکنید.

تو هیچ حقی نداری. این به وضوح گناه جنسی است، و بیش از یک اشاره به بی اخلاقی جنسی در زندگی شما نشان می دهد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

نوشته های مشابه