شکستن طلسم اب


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم اب | دوست شما جو ممکن است متوجه کسی شود و بگوید: “وای، به او نگاه کن! او داغ است!» شما با تعجب ملایم پاسخ می دهید و می گویید: «من حدس می زنم اینطور باشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من آنقدر او را می شناسم که حتی به او با این شرایط فکر نمی کنم. او فقط یک دوست است.» اما زنان جوانی هستند که می‌شناسید و هر کلید جذابی را روی کیبوردتان می‌زنند – مثل راشل، آن دانشجوی جدید، یا شاید دختر جدیدی در گروه عبادت که هر بار که بلند می‌شود و آواز می‌خواند نفستان را بند می‌آورد.

شکستن طلسم اب

شکستن طلسم اب | شما هق هق می کنید، آنها را به سمت خانه خود می کشید، اما فقط در ذهن خود. در میان آنها ممکن است یک دوست دختر قدیمی باشد که شما هنوز هم به دلیل گناهان جنسی گذشته خود عمیقاً به او وابسته هستید.

استاد | بسیاری از دختران هستند که برای شما جذاب نیستند و افکار ناپاک را تولید نمی کنند. آنها می توانند شامل دوستان، خواهران ناتنی، همکلاسی ها و رفیق های دختر کلیسا باشند.

شکستن طلسم اب | به دلیل تلاش های زیاد با هم، به راحتی با او در ذهن خود جفت گیری می کنید. از نظر ذهنی، او هنوز درست در کنار شماست.

به دلیل صمیمیت قبلی شما، او ممکن است به نظر شما در ذهن شما باشد. شما هیجانات را به یاد می آورید، بنابراین احساس راحتی می کنید که با افکار خود بازی کنید.

شکستن طلسم اب | اما شما باید او را از خانه خود بیرون بیاورید و از کمین کردن دست بردارید. محیط ذهن جاذبه‌های زنده‌ای را پردازش می‌کند که در افق بالا می‌روند و از دالان‌های ما می‌گذرند.

READ  استاد اللهیاری دعانویس

با گرسنگی دادن به جاذبه ها، این زنان جوان به مناطق امن «دوستی» یا «آشنایی» عقب نشینی می کنند، جایی که دیگر پاکی شما را تهدید نمی کنند.

شکستن طلسم اب | البته بیشتر دخترها همه دکمه های جذابیت شما را نمی زنند. اما گاهی اوقات به نظر می رسد که تقریباً در هر دختری که از آنجا عبور می کند می توانید چیزی جذاب پیدا کنید.

شلوار جین تنگ و واندربرا. موهای خوشبو. خنده ها و صداهای شاد و سوزان. شما می خواهید دروازه را به روی هر یک از آنها باز کنید.

شکستن طلسم اب | آیا شما مدیون خداوند نیستید که یک محیط دفاع ذهنی ایجاد کنید؟ اگر نه، داستان غم انگیزی برای گفتن خواهید داشت، مانند داستانی که از جیک شنیدیم.

او به همراه چهار نفر دیگر از جمله جینا رهبر دانشجویی یک گروه جوانان بود. او محکم ایستاده بود و در سراسر کلیسا مورد احترام بود.

شکستن طلسم اب | با این حال، او هیچ محیط دفاعی ذهنی نداشت، زیرا با خوشحالی فکر می کرد که به آن نیاز ندارد.

در نتیجه او به جینا اجازه داد تا بیش از حد به خانه‌اش نزدیک شود: من و جینا گروه جوانان را با هم رهبری می‌کردیم و هر دو در جلسات چهارشنبه شب شرکت داشتیم.

شکستن طلسم اب | به دلیل موقعیت های رهبری که داشتیم، در بسیاری از فعالیت ها با هم شرکت داشتیم. ما همچنین چند وقت نماز صمیمی داشتیم.

فقط ما دو نفر. متوجه شدم که زمان زیادی را صرف فکر کردن به او، خیال پردازی و تعجب کردم که اگر او را بگیرم و ببوسم، چه فکری می کند.

READ  دعانویس برای بازگشت

شکستن طلسم اب | فکر کردم که این افکار بی ضرر هستند. او پاک و از خانواده ای سخت گیر بود. به هر حال فکر نمی کردم او چیزی در من ببیند.

اما من همیشه به این فکر می کردم که چگونه دستم را دراز کنم، چگونه او را در آغوشم بگیرم. تقریباً انگار قبلاً بارها این کار را کرده بودیم.

شکستن طلسم اب | یک شب ما دو نفر آخری بودیم که بعد از تمیز کردن یک چهارشنبه شب رفتیم و در پارکینگ ایستاده بودیم.

آن زمان بود که بازی های ذهنی من به واقعیت تبدیل شد. قبل از اینکه بفهمم، ما در عقب وانت مادرم، برهنه و ترسیده بودیم و فکر می‌کردیم که چه کار کرده‌ایم.

شکستن طلسم اب | از آن زمان، حدود شش ماه است که دائماً آمیزش داشته ایم، مثل همیشه اوقات عبادت و نماز را پیش می بریم، اما در چنین ریاکاری زندگی می کنیم.

من نمی توانم تصور کنم که رهبری یا قدرت واقعی در قلمرو روح داشته باشیم. احساس می کنم یک احمق و شکست خورده هستم.

شکستن طلسم اب | اما چگونه می توانم متوقف شوم؟ ما نمی توانیم بفهمیم که چگونه. تو به دفاع نیاز داری دوست من باید جلوی کمین را بگیرید.

به عنوان مثال، مادیان هایی هستند که بلافاصله در نگاه اول هورمون های شما را تحریک می کنند. و کسانی هستند که وقتی به شما نگاه می کنند بلافاصله آنچه را که می بینند دوست دارند.

شکستن طلسم اب | زنانی که به نظر شما جذاب هستند اگر فردی را به شیوه ای وسواسی و جنسی جذاب می بینید.

اولین خط دفاعی شما یک طرز فکر مناسب است، که این است: این جذابیت صمیمیت من با مسیح را تهدید می کند.

READ  دعا نویس یهودی

شکستن طلسم اب | ممکن است در اوایل جاذبه، زمانی که همه چیز بی گناه به نظر می رسد، تهدیدآمیز به نظر نرسد.

شما فقط سرگرم می‌شوید، چیزهایی را در ذهن خود کاوش می‌کنید و در اطراف مسخره می‌کنید. اما به یاد داشته باشید.

شکستن طلسم اب | ذهن قوی است و مانند جیک و جینا، یک جاذبه می تواند به سرعت از کنترل خارج شود و روابط معنوی شما را از بین ببرد.

خط دوم دفاع شما این است که اعلام کنید، من حق ندارم به این چیزهای جنسی فکر کنم. این را به وضوح، قاطعانه و اغلب به خودتان بگویید.

شکستن طلسم اب | شما حتی این دختر را نمی شناسید! تو کی هستی که در ذهنت به او تجاوز می کنی؟

سومین خط دفاعی این است که هوشیاری خود را افزایش دهید. مجموعه تلویزیونی Star Trek را در نظر بگیرید.

شکستن طلسم اب | کاپیتان پیکارد وقتی خطر نزدیک شد چه کرد؟ او فریاد زد: «هشدار قرمز! سپر!» به همین ترتیب، هنگامی که یک زن جذاب به خانه شما نزدیک می شود.

محیط دفاعی شما باید فوراً پاسخ دهد: هشدار قرمز! سپر! چشمانت را پر کن شما او را در حال عبور از خانه شما دیدید و از نظر جسمی جذب او شدید.

شکستن طلسم اب | این بخش هوس انگیز جاذبه را با چشمان خود گرسنه نگه دارید. با دزدی نگاه ها یا با دراز کشیدن در رختخواب و خیال پردازی، به زیبایی او فکر نکنید.

تو هیچ حقی نداری. این به وضوح گناه جنسی است، و بیش از یک اشاره به بی اخلاقی جنسی در زندگی شما نشان می دهد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نه =

نوشته های مشابه