شماره قویترین دعانویس


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

شماره قویترین دعانویس | با این حال، از آنجایی که ما موجودات عادت هستیم، تمایل داریم حتی خودانگیختگی خود را استاندارد کنیم. خودانگیختگی واقعی هدف اصلی ما را به ما یادآوری می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در ساختن یک پایگاه، ما از روتین برای ایجاد ویژگی های مثبت بدن و ذهن استفاده می کنیم – در دویدن، استخوان ها و عضلات قوی، و در مدیتیشن، ذهن آگاهی و آگاهی.

شماره قویترین دعانویس

شماره قویترین دعانویس | ما به این پایه قوی نیاز داریم تا از این فعالیت ها به عنوان پایه ای برای تناسب اندام، سلامتی، آرامش و خرد استفاده کنیم.

استاد | هم در مدیتیشن و هم در دویدن، برای ساختن پایگاه باید ثابت قدم باشیم. با این حال، همیشه مرز باریکی بین ساختن یک پایگاه – داشتن نظم و روال – و افتادن در رکود وجود دارد.

شماره قویترین دعانویس | این طعنه آمیز است: از آنجایی که ما در حال تمرین حضور هستیم، مراقبه ما باید همیشه الهام بخش یا تازه باشد.

گاهی در حین پیگیری ثبات، الهام خود را از دست می دهیم. اگر دویدن یا مدیتیشن ما به طور منظم تبدیل شود، خودانگیختگی ما می تواند تبخیر شود.

شماره قویترین دعانویس | ممکن است روتین ما را از بین ببرد. در تمرین مدیتیشن به این “استفاده بیش از حد پادزهر” معروف است. فراموش کردن هدفمان عامل دیگری است که دویدن و مراقبه ما را خراب می کند.

اگر فراموش کنیم که چرا این کار را انجام می دهیم، دیگر برای دویدن یا نشستن احساس الهام نخواهیم کرد. بنابراین ما شروع به از دست دادن پایگاه خود می کنیم.

READ  آیا دعا نویسی واقعیت دارد

شماره قویترین دعانویس | بدن ما از فرم خارج می شود و ذهن ما دچار استرس می شود. در مرحله گارودا، حتی اگر همان دویدن را در همان خیابان در همان ساعت از روز با همان افراد انجام دهید.

با ذهن خودانگیختگی می دوید. ممکن است از شما الهام شود که به سمت درختی در علفزار بدوید یا از تپه جدیدی به سمت بالا بروید.

شماره قویترین دعانویس | شاید به دونده دیگر اجازه دهید مسیر را انتخاب کند. حتی روی تردمیل، می‌توانید دویدن خود به خودی داشته باشید، سرعت یا شیب را برای کشف قلمرو جدید تغییر دهید.

خودانگیختگی می تواند در خدمت دوباره بیداری هدف ما باشد. می تواند شتاب ما را تغییر دهد تا انرژی را به کاری که انجام می دهیم بیاوریم.

شماره قویترین دعانویس | این می تواند ما را از روال خود خارج کند و دید ما را گسترش دهد. اینگونه است که گارودا فراتر از امید و ترس حرکت می کند.

مسیر، تپه و آب و هوا یکی از بهترین چیزها در مورد دویدن در کلرادو، دویدن در مسیرهای کوچک خاکی است که در میان کوهپایه ها و کوه ها پر پیچ و خم می شوند.

شماره قویترین دعانویس | در نزدیکی مرکز کوه شامبالا، مسیرهای بی‌پایانی وجود دارد که می‌توان در آن‌ها از میان دره‌های کوهستانی و برآمدگی‌های شیب‌دار عبور کرد و گهگاهی از رودخانه عبور کرد یا از آن عبور کرد.

منطقه بولدر یکی از گسترده‌ترین سیستم‌های تریل را در کشور دارد. دویدن در امتداد این مسیرها هارمونی عالی ذهن و بدن است.

شماره قویترین دعانویس | دویدن در مسیر برای تمرینات اصلی خوب است، زیرا باید تنظیمات جزئی انجام دهید و از روی سنگ ها بپرید، که برای تعادل نیز فوق العاده است.

READ  دعای ابطال طلسم منزل

برای اینکه زمین نخورید یا زمین نخورید، باید توجه شما متمرکز باشد و در عین حال آرام باشید. این یک راه عالی برای حضور است.

شماره قویترین دعانویس | هنگامی که در مسیر می دوید، اغلب باید آهسته تر بدوید، که برای بدن راحت تر به نظر می رسد.

همچنین دویدن روی خاک نسبت به دویدن روی آسفالت یا بتن تاثیر کمتری بر بدن دارد. تقریباً همیشه، تپه هایی در مسیر وجود خواهند داشت.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + بیست =

نوشته های مشابه