دعانویس

شماره دعانویس و طلسم

شماره دعانویس و طلسم | افراد زیادی هستند که می‌خواهم از آنها برای کمک به تحقق این راهنما تشکر کنم. در ابتدا، مایلم از استیو شول و پل گریلی برای پیشنهاد پروژه در وهله اول تشکر کنم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | البته من حتی در موقعیتی نبودم که در مورد یین یوگا بنویسم اگر همه معلمانم نبودند، که در مقابل آنها به احترام آنها تعظیم می کنم.

شماره دعانویس و طلسم

شماره دعانویس و طلسم | تشکر همیشگی من از اولین معلم یین یوگا، سارا پاورز، که به من کمک کرد تا بفهمم چگونه یوگا را کم کنم و آگاهانه تمرین کنم.

استاد | پرانام به پل گریلی که مرا با بسیاری از مفاهیم ارائه شده در این کتاب آشنا کرد. به جیم کلارک، برای اینکه من را مستقیماً در این علم نگه داشت.

شماره دعانویس و طلسم | در طول مسیر، در تمام توقف ها و شروع ها، دوستانی ظاهر می شوند که به ما قدرت ادامه دادن می دهند.

من همچنین می‌خواهم تیم White Cloud Press را که نقش مهمی در این کار داشته‌اند را متمایز کنم: به راینا برای ویرایش خستگی‌ناپذیر و عالی‌اش، به کریستی کالینز برای عکاسی، طراحی و چیدمان، به Cherise Richards برای ژست گرفتن دوباره و دوباره، و به استفن سندار و استیو شول برای صبرشان.

شماره دعانویس و طلسم | من همچنین از Pilar Wyman برای کمک در نمایه سازی تشکر می کنم. در آخر از همه دانش آموزانی که افتخار تدریس به آنها را نصیب من کردند تشکر می کنم.

بهترین راه برای یادگیری یک موضوع، تلاش برای تدریس آن است. در واقع شاگردانم بزرگترین معلمان من بوده اند. لطفا توجه داشته باشید!

READ  طلسم ابطال السحر السفلی

شماره دعانویس و طلسم | قبل از شروع این تمرین، لطفا مطمئن شوید که قادر به انجام آن هستید: قبل از شروع هر تمرین یوگا با پزشک یا متخصص مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید.

راهنمای ارائه شده در این کتاب به معنای جایگزینی توصیه های پزشکی نیست و فقط در صورتی که تحت نظر یک متخصص مراقبت های بهداشتی هستید باید به عنوان مکمل استفاده شود.

شماره دعانویس و طلسم | در حالی که در تدوین راهنمای این کتاب دقت شده است، ما نمی توانیم هیچ مسئولیتی در قبال عوارض جانبی تمرین یوگا شما بر عهده بگیریم.

وقتی از هیچ جنبه ای از تمرین مطمئن نیستید یا احساس ناخوشایندی دارید، به دنبال مشاوره پزشکی باشید.

شماره دعانویس و طلسم | لطفاً قبل از اینکه ژست را امتحان کنید، موارد منع مصرف هر ژست را بخوانید تا بدانید که آیا این وضعیت خاص برای امتحان کردن مناسب است یا خیر.

از گزینه های زیادی که برای در دسترس تر کردن هر ژست وجود دارد آگاه باشید. هم با نیت و هم با توجه تمرین کنید.

شماره دعانویس و طلسم | مقدمه یوگای مدرن از جنگلی فیگوراتیو از سبک‌های مختلف یوگا با اهداف گوناگون سرچشمه گرفته است.

در قدیمی ترین سوابق هند باستان، یوگی ها موجودات افسانه ای با قدرت هایی بودند که می توانستند از این قلمرو فیزیکی فراتر بروند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =