شماره دعانویس علوم غریبه


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

شماره دعانویس علوم غریبه | حالا سی و چهل و پنجاه دقیقه ذهن شما با نفس کشیدن می ماند. ممکن است افکاری داشته باشید، اما آنها به طور خاصی حواس‌تان را پرت نمی‌کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این مرحله از مراقبه هم صلح آمیز و هم سعادتمند است. به یاد داشته باشید، شما در یک جهان جایگزین نیستید.

شماره دعانویس علوم غریبه

شماره دعانویس علوم غریبه | شما در حال تجربه قدرت ذاتی و وضوح ذهن هستید. پایدار است. شما دیگر نگران و غافلگیر نیستید. به این ترتیب می توان به ویژگی های خوب ذاتی خود اعتماد کرد.

استاد | در دویدن، فاز شیر زمانی است که بدون ساعت از در بیرون می رویم. ما دیگر سعی نمی کنیم دقیقاً چند مایل دویده ایم. ما مدام به اصلاح وضعیت بدن خود توجه نمی کنیم.

شماره دعانویس علوم غریبه | در ابتدا ممکن است برای شما سخت باشد که ده دقیقه ثابت بنشینید و نفس را دنبال کنید. ذهن شما حتی در یک دقیقه بارها می آید و می رود.

بلکه از زنده بودن، سالم بودن، خوش اندام بودن و منظم بودن لذت می بریم. ما پایگاه خود را ایجاد کرده ایم. استخوان ها، ماهیچه ها و ریه های ما به دویدن عادت کرده اند.

شماره دعانویس علوم غریبه | البته همه ما برای شادی و سلامتی می دویم، اما در مرحله شیر، لذت دویدن بیشتر است. خوشبختی نتیجه مستقیم این است که اینقدر با خودمان نجنگیم.

همانطور که در مدیتیشن می بینیم، وقتی دیگر با خودمان مبارزه نمی کنیم، راضی تر، بیشتر در آرامش و در نتیجه شاد هستیم. ممکن است لزوماً روشن‌تر نباشیم.

READ  طلسم عشق شدید

شماره دعانویس علوم غریبه | ما حتی ممکن است بدون نگرانی نباشیم. اما احساس کلی این است که ما در حالت لذت بخش تری از وجود هستیم.

آگاهی پانوراما در مرحله شیر، ما کمتر روی فرم و تکنیک دویدن خود تمرکز می کنیم. اکنون که به سطحی از رضایت ببر رسیده ایم.

شماره دعانویس علوم غریبه | کمتر به ذهن خود نیاز داریم تا متمرکز بمانیم. از آنجا که ما اعتماد به نفس داریم.

آرامش بیشتری داریم و کمتر به ذهن خود نیاز داریم تا خودمان را متقاعد کنیم که چرا می دویم. کاری که ما الان انجام می دهیم طبیعی تر است.

شماره دعانویس علوم غریبه | دویدن صرفاً گذر از مایل ها، تلاش برای از بین بردن اوقات خوش دیشب یا سوزاندن وزن اضافی نیست، بلکه جشن زندگی است.

حتی اگر ما همیشه باید از ذهن آگاهی استفاده کنیم، در این مرحله، به جای شمارش نفس ها یا تمرکز صرفاً روی مسیر، در ایجاد سطح آگاهی پانوراما آموزش می بینیم.

شماره دعانویس علوم غریبه | با آگاهی پانوراما، توانایی ذهنی خود را قوی‌تر و بزرگ‌تر می‌کنیم. با ذهن بزرگتر، ما قادر به درک بیشتر هستیم. ما قادریم چیزها را از منظرهای مختلف ببینیم.

ما می توانیم از نظر ذهنی انعطاف پذیرتر باشیم. ما می توانیم از نحوه تفکر و احساس دیگران استفاده کنیم. ممکن است متوجه شویم که وقتی از دویدن به خانه می‌آییم کمتر عصبانی می‌شویم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 1 =

نوشته های مشابه