دعانویس

شماره دعانویس در خوزستان

شماره دعانویس در خوزستان | پس چگونه خدا را در میان آنان که با آنها مخالفت می کند، تحقیر می کند! و این چه شکیبایی بی‌پایانی در خداوند است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | که چنین کسی را طرد نمی‌کند و در غضب خود سوگند یاد می‌کند که هرگز به آرامش او وارد نخواهد شد.

شماره دعانویس در خوزستان

شماره دعانویس در خوزستان | اینها و بسیاری شواهد دیگر حاکی از شهوتی است که اگر نگوییم فانی خطرناک است.

استاد | همانطور که ناجی ما در مورد روح پلید گفت: “این نوع جز با روزه و دعا بیرون نمی رود” [مت. 17:21]، پس من در مورد شهوات از این نوع می گویم. یک دوره معمولی از مرگ این کار را انجام نمی دهد.

شماره دعانویس در خوزستان | ناگفتنی است بدی هایی که در چنین قاب دلی حضور دارند. هر اخطار خاصی به مردی در چنین موقعیتی رحمتی غیر قابل ارزیابی است.

باید راه های خارق العاده ای در نظر گرفته شود. این اولین جهت خاص است: در نظر بگیرید که آیا شهوت یا گناهی که با آن درگیر هستید.

شماره دعانویس در خوزستان | دارای یکی از این علائم خطرناک است یا خیر. قبل از اینکه ادامه دهم، باید یک احتیاط به شما بدهم، مبادا کسی فریب آنچه گفته شده را بخورد.

در حالی که من می گویم ممکن است چیزها و بدی هایی که در بالا ذکر شد به مؤمنان واقعی برسد، پس کسی که همان چیزها را از آنجا یا از آنجا در خود می یابد.

شماره دعانویس در خوزستان | به این نتیجه نرسد که مؤمن واقعی است. اینها بدی هایی است که مؤمنان ممکن است در آن گرفتار شوند و گرفتار آن شوند، نه چیزهایی که مؤمن را تشکیل می دهد.

READ  نوشتن دعا برای پسردار شدن

همچنین ممکن است انسان به این نتیجه برسد که او مؤمن است زیرا زناکار است، زیرا داوود که بسیار به زنا افتاده است.

شماره دعانویس در خوزستان | همانطور که از نشانه های پیشین نتیجه می گیرد که شرارت گناه و شیطان در دل مؤمنان است. فصل هفتم از [کتاب] رومیان شامل توصیف مردی است که دوباره متولد شده است.

هر کس آنچه را که در مورد جنبه تاریک او گفته می شود، از قسمت بازنایافته اش، از قدرت ساکن و خشونت گناه که در او باقی مانده است، در نظر بگیرد، و چون مانند آن را در خود بیابد.

شماره دعانویس در خوزستان | به این نتیجه برسد که او مردی بازآفرینی شده است، فریب خواهد خورد. در حساب او همه اینها مثل این است که شما باید بحث کنید.

یک مرد عاقل ممکن است بیمار و زخمی باشد، بله، برخی کارها را احمقانه انجام دهد. پس هر که مریض و مجروح باشد و کارهای احمقانه انجام دهد عاقل است.

شماره دعانویس در خوزستان | یا انگار موجودی احمقانه و ناقص، که می شنود از یک شخص زیبا صحبت می کند و می گوید که یک رد یا زخمی دارد که او را بسیار بد شکل می دهد، باید به این نتیجه برسد که چون خودش زخم دارد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 4 =