دعانویس

شماره دعانویس در بوشهر

شماره دعانویس در بوشهر | و ما می دانیم که در مورد همه جا حضور، بیکرانی، بی نهایت و ابدیت چه اختلافات و تصوراتی وجود دارد. من می گویم ما در مورد این چیزها کلمات و تصوراتی داریم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما در مورد خود چیزها چه می دانیم؟ ما از آنها چه می فهمیم؟ آیا ذهن انسان می تواند کاری انجام دهد جز اینکه خود را در ورطه ای بی نهایت که هیچ است فرو ببرد.

شماره دعانویس در بوشهر

شماره دعانویس در بوشهر | خود را به چیزی که نمی تواند تصور کند، تسلیم می کند، چه رسد به بیان؟ آیا درک ما در تعمق در چنین چیزهایی «بی رحمانه» نیست و گویی چنین نیست؟

استاد | آری، ماهیت هلاکت 115 کمال فهم ما این است که نفهمیم و در آنجا استراحت کنیم. آنها جز قسمت های پشتی ابدیت و بی نهایتی هستند که ما نگاهی اجمالی به آنها داریم.

شماره دعانویس در بوشهر | همانطور که به ما آموخته اند، اظهار می کنیم که خدا بی نهایت، قادر مطلق، جاودانه است.

درباره تثلیث، یا وجود افراد متمایز در یک جوهر فردی چه بگویم – رازی که بسیاری آن را انکار کردند، زیرا هیچ‌کس آن را درک نکرد – رازی که هر حرف آن مرموز است؟

شماره دعانویس در بوشهر | چه کسی می تواند نسل پسر، حرکت روح، یا تفاوت یکی از دیگری را اعلام کند؟ اما من به طور خاص به مثال دیگری نمی پردازم.

آن فاصله نامتناهی و غیرقابل تصوری که بین او و ماست، ما را در تاریکی نگاه می‌دارد تا چهره‌اش یا درک روشنی از کمالات او باشد.

READ  راههای ابطال طلسم جدایی

شماره دعانویس در بوشهر | ما او را بیشتر با آنچه انجام می‌دهد می‌شناسیم تا با آنچه که هست – با نیکی او به ما تا خیر اساسی‌اش. و بخش کوچکی از او، همانطور که ایوب می گوید.

از این طریق کشف می شود! ما کمی از خدا می دانیم، زیرا تنها ایمان است که در اینجا او را می شناسیم. من اکنون در مورد تأثیرات باقیمانده در دل همه انسانها به طور ذاتی صحبت نمی کنم که خدایی وجود دارد.

شماره دعانویس در بوشهر | و نه آنچه می توان به طور عقلانی در مورد آن خدا از کارهای خلقت و مشیت او که آنها می بینند و می بینند، آموخته شود.

اعتراف می‌کنیم که با تجربه‌ی غم‌انگیز همه اعصار، آن‌قدر ضعیف، پست، تاریک، سردرگم، که هیچ‌کس از این جهت خدا را آنطور که باید تجلیل نکرد.

شماره دعانویس در بوشهر | اما علی‌رغم تمام شناختی که از خدا داشتند، در واقع «بدون خدا در جهان» [افس. 2:12]. اصل، و در این مورد.

تقریباً تنها آشنایی ما با خدا، و بخشش او از خود، با ایمان است. «کسی که نزد خدا می‌آید باید ایمان بیاورد که او هست.

شماره دعانویس در بوشهر | و او پاداش کسانی است که او را می‌جویند» (عبرانیان 11:6). علم ما به او و ثواب او (پایین اطاعت یا آمدن به سوی او)، ایمان است.

«ما با ایمان راه می‌رویم و نه با دید» (دوم قرنتیان 5:7) با ایمان، و به گونه‌ای با ایمان که هیچ ایده، تصویر یا گونه‌ای از آنچه به آن اعتقاد داریم نداریم.

شماره دعانویس در بوشهر | ایمان تمام استدلالی است که ما درباره «چیزهای نادیده» داریم (عبرانیان 11:1). من در اینجا ممکن است بر ماهیت آن پافشاری کنم. و از همه همراهانش66 و نگرانی ها آشکار می شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 1 =