شماره دعانویس در ایلام


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

شماره دعانویس در ایلام | اکنون، بیشتر از این که شما را با این انتظار درگیر کنم: رحمت، لطافت و مهربانی او را در نظر بگیرید، زیرا او کاهن اعظم ما در دست راست خداست.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به یقین او در پریشانی شما به شما رحم می کند. او می گوید: «همانطور که مادرش او را تسلی می دهد، من نیز تو را تسلی می دهم» (اشعیا 66:13).

شماره دعانویس در ایلام

شماره دعانویس در ایلام | او لطافت مادری را نسبت به کودک مکنده دارد. بنابراین لازم بود که در همه چیز شبیه برادرانش شود تا در امور مربوط به خدا کاهن اعظم مهربان و وفادار باشد تا برای گناهان مردم مصالحه کند.

استاد | زیرا از آنجایی که خود او در معرض وسوسه قرار گرفت، می‌تواند از وسوسه شدگان حمایت کند» (عبرانیان 2: 17-18).

شماره دعانویس در ایلام | آری، اگر آنها چیزی جز تکیه گاه قلب تو در این انتظار باشند، یا وسیله ای باشند که خود او برای دریافت کمک از او تعیین کرده است، بیهوده است.

چگونه توانایی مسیح با توجه به رنج او به ما پیشنهاد می شود؟ «از آنجایی که خود او در معرض وسوسه قرار گرفته است، قادر است.» آیا رنج ها و وسوسه های مسیح بر توانایی و قدرت او افزوده است؟

شماره دعانویس در ایلام | نه، بدون شک، به طور مطلق و در خود آن در نظر گرفته شده است. اما توانايي كه در اينجا ذكر شد از قبيل آمادگي، تمايل، تمايل به مطرح كردن و همراهي با آن است.

این یک توانایی اراده در برابر همه نارضایتی ها است. او قادر است، پس از رنج و وسوسه، از همه نارضایتی‌های خلاف آن عبور کند.

READ  شکستن طلسم خانه دار شدن

شماره دعانویس در ایلام | و ارواح فقیر وسوسه شده را تسکین دهد: دوناتای بوث سای – «او می‌تواند کمک کند». این کنایه‌ای از اثر است.

زیرا او اکنون می‌تواند به کمک او حرکت کند، زیرا بسیار وسوسه شده است. بنابراین عبرانیان 4: 15-16: «زیرا ما کاهن اعظمی نداریم که احساس ناتوانی های ما را نپذیرد.

شماره دعانویس در ایلام | اما در همه موارد مانند ما وسوسه شد، اما بدون گناه. پس بیایید با شهامت به تخت فیض بیاییم تا رحمت حاصل کنیم و فیض را برای کمک در زمان نیاز بیابیم.» نصیحت آیه 16 همان است که من به آن می پردازم – یعنی اینکه ما انتظارات رهایی از مسیح را داشته باشیم.

که رسول آنجا آن را “فیض کمک فصلی” می نامد. روح می‌گوید: «اگر همیشه کمک فصلی بود، برای من در شرایط فعلی به دست می‌آمد.

شماره دعانویس در ایلام | این چیزی است که من آرزوی آن را دارم – فیض برای کمک فصلی. من حاضرم بمیرم، هلاک شوم، برای همیشه گم شوم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

نوشته های مشابه