شرایط ابطال طلسم


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

شرایط ابطال طلسم | تصور کنید که دیگر هرگز دوستان یا عزیزان خود را نخواهید دید و سپس این مراحل را دنبال کنید: 1. آرام بنشینید، چند نفس عمیق بکشید و چشمان خود را ببندید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بگذارید افکار، احساسات و مشغله های معمولی که شما را احاطه کرده اند مانند مه در یک صبح آفتابی پراکنده شوند. 3. به اشیا و افراد در میدان دید خود طوری نگاه کنید که انگار برای آخرین بار است.

شرایط ابطال طلسم

شرایط ابطال طلسم | آنها چگونه به شما ظاهر می شوند؟ چه احساسی دارید؟ چه افکاری در ذهن شما می گذرد؟ 4. زیبایی و ارزشمندی این لحظه را در نظر بگیرید که تنها چیزی است که دارید.

استاد | به این فکر کنید که هر لحظه مثل همین لحظه است. 6. همانطور که این مراقبه را به پایان می رسانید، اجازه دهید هر بینشی که به دست آورده اید همچنان تجربیات شما را آزار دهد.

شرایط ابطال طلسم | فصل 6 چگونه ذهن شما بر شما استرس وارد می کند و چه کاری می توانید در مورد آن انجام دهید.

در این فصل غواصی از طریق افکار و احساسات خود بررسی راه های متعددی که ذهن شما باعث استرس می شود استفاده از میانجیگری برای کاهش استرس و رنج شما برای هزاران سال، کارشناسان و حکیمان در شرق و غرب گفته اند که مشکلات از ذهن سرچشمه می گیرد.

شرایط ابطال طلسم | بنابراین تعجب نخواهید کرد اگر من به گروه صداها بپیوندم و موافق باشم. بله، درست می‌گویند: ذهن شما به خودی خود «می‌تواند بهشتی از جهنم و جهنمی از بهشت ​​را بسازد» (همانطور که شاعر انگلیسی جان میلتون گفته است).

READ  دعا نویس طلسم

اما ممکن است تعجب کنید که چگونه می‌تواند به شما کمک کند وقتی نمی‌دانید در مورد آن چه کار کنید؟ ممکن است بگویید: «مطمئناً، مشکل ذهن من است.

شرایط ابطال طلسم | اما من دقیقاً نمی‌توانم آن را با جراحی بردارم». می توانید با آشنایی با نحوه عملکرد ذهن خود شروع کنید.

همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، این مجموعه نسبتاً پیچیده ای از افکار، ایده ها، داستان ها، انگیزه ها، ترجیحات و احساسات است.

شرایط ابطال طلسم | بدون نمودار، مذاکره به همان اندازه دشوار است که سیم‌ها و شیلنگ‌ها در زیر کاپوت ماشین شما وجود دارد.

هنگامی که دانش کاری در مورد ساختار ذهن خود دارید، می توانید متوجه شوید که چگونه آن افکار و احساسات تجربه شما را تحریف می کنند.

شرایط ابطال طلسم | شما را از دستیابی به شادی، آرامش، اثربخشی یا شفای مورد نظر باز می دارند. سپس می توانید کشف کنید.

که چگونه مدیتیشن می تواند به شما یاد دهد که با تمرکز و آرام کردن ذهن خود، و در نهایت با کاوش عمیق تر و کشف داستان ها و الگوهای معمولی که باعث رنج و استرس شما می شوند.

شرایط ابطال طلسم | همه اینها را تغییر دهید. چه کسی می داند؟ بالاخره ممکن است نیازی به لوبوتومی نداشته باشید!

گشت و گذار در زمین درونی شما از آنجایی که من یک کوهنورد و شناگر مشتاق هستم، علاقه مند به استفاده از استعاره های طبیعی هستم.

شرایط ابطال طلسم | که در واقع به خوبی برای توصیف مدیتیشن مناسب هستند. در فصل 1، تمرین مراقبه را با بالا رفتن از کوه مقایسه می کنم.

READ  طلسم جدایی

در اینجا، به اصطلاح، این استعاره را روی سرش می چرخانم و تصور می کنم سفری که در حال انجام آن هستید به ته یک دریاچه است.

شرایط ابطال طلسم | اگر می‌خواهید خودتان را با لباس غواصی و تجهیزات غواصی تصور کنید، همین حالا ادامه دهید.

در واقع، دریاچه‌ای که من به آن اشاره می‌کنم شما هستید – شما در حال سفر به اعماق وجود خود هستید. بالاتر است یا عمیق تر؟ معلمان معنوی و حامیان رشد شخصی علاقه سرگیجه‌آوری به استعاره‌های بالا و پایین دارند.

شرایط ابطال طلسم | برخی در مورد کاوش در تجربه درونی خود مانند یک معدنچی، یا داشتن بینش عمیق، یا احساس یا دانستن عمیق چیزها صحبت می کنند.

دیگران در مورد آگاهی بالاتر یا فراتر رفتن از امور دنیوی یا داشتن ذهنی مانند آسمان صحبت می کنند.

شرایط ابطال طلسم | من از هر دو دنیا با استفاده از این دو جهت کم و بیش به جای یکدیگر بهترین استفاده را می کنم.) تا حدی، تفاوت در ترجیحات شخصی نویسنده یا معلم خاص است.

اما می تواند به نگرش نسبت به تجربه درونی نیز اشاره داشته باشد: اگر معتقدید که چشمه ی وجود در اعماق درون شما نهفته است، در زیر امور شخصی، پس در مورد پایین صحبت می کنید.

شرایط ابطال طلسم | اگر باور دارید که در طبقات بالای وجود شما وجود دارد یا مانند فیض یا روح از بالا پایین می آید، پس از بالا صحبت می کنید.

به نظر حقیر من، اگر به اندازه کافی عمیق شیرجه بزنید، خود را در بالای کوه می یابید. و اگر به اندازه کافی بلند شوید، خود را در ته دریا می بینید.

READ  دعانویس استاد انصاری زاهدان

شرایط ابطال طلسم | در نهایت، به هر حال همان مکان است. در نهایت، وجود ناب مکان ندارد – همیشه در همه جا و در همه وجود دارد. الک کردن لایه‌های تجربه درونی وقتی مدیتیشن می‌کنید.

علاوه بر تقویت تمرکز و آرامش ذهن، ممکن است عمیق‌تر در تجربه درونی‌تان کاوش کنید و لایه‌هایی را که حتی نمی‌دانستید وجود دارند را کشف کنید.

شرایط ابطال طلسم | به نظر شما چه چیزی در پایین قرار دارد؟ سنت های بزرگ مراقبه نام های مختلفی برای آن دارند: جوهر، وجود پاک، طبیعت واقعی، روح، روح، مروارید گرانبها، و سرچشمه همه خرد و عشق. مردم ذن آن را چهره اصلی شما قبل از تولد پدر و مادرتان می نامند.

ممکن است دوست داشته باشید که آن را چشمه‌ای تصور کنید که آب خالص، باطراوت و عمیقاً سیرکننده وجود را بدون رزرو بیرون می‌ریزد. (برای اطلاعات بیشتر در مورد این چشمه، به فصل 1 مراجعه کنید، جایی که در بالای کوه مراقبه در انتظار کوهنورد است).

شرایط ابطال طلسم | به نوعی ناقص یا ناکافی است، همانطور که بسیاری از مردم انجام می دهند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + نوزده =

نوشته های مشابه