روش ابطال طلسم


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

روش ابطال طلسم | شاید می‌ترسید که از محبت شما سوء استفاده کنند یا احساسات لطیف شما را با بی‌حساسیت‌شان در هم بشکنند یا خاطرات دردناکی را زنده کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یا شاید احساسات با بی‌حساسیت‌شان یا خاطرات دردناک را دوباره تحریک می‌کنند. یا شاید شما فقط در مورد تمام مواقعی که با شما بدرفتاری شده است نگران شده اید و نمی خواهید اجازه دهید دوباره این اتفاق بیفتد.

روش ابطال طلسم

روش ابطال طلسم | همه ما دلایل منحصر به فرد خود را برای بستن قلب خود داریم. مال شما هر چه باشد، ممکن است مانع از دستیابی شما به عشقی شود که واقعاً می خواهید.

استاد | در اینجا برخی از رایج ترین عواملی که قلب را می بندند آورده شده است: ترس: وقتی به هر دلیلی می ترسید – از مورد حمله قرار گرفتن، انتقاد، دستکاری، تحت فشار قرار گرفتن – قلب خود را برای دفاع از خود می بندید.

روش ابطال طلسم | مانند بسیاری از انسان ها، شما قلب خود را می بندید، چه به طور خودکار یا عمدی، زیرا احساس عصبانیت، آسیب دیدگی یا تهدید می کنید.

کینه: وقتی به دردهای قدیمی دست می‌گیرید و اجازه می‌دهید تلخی و کینه ایجاد شود، قلب خود را نه تنها به روی افرادی که به شما آسیب می‌زنند، بلکه در خود زندگی نیز می‌بندید.

روش ابطال طلسم | غم و اندوه حل نشده: اگر به فکر کردن در مورد ضررهای خود ادامه دهید و از رها کردن گذشته خودداری کنید.

این احساس طبیعی انسانی می تواند گیر کند. وقتی غم و اندوه قلب شما را پر می کند، تمایلی به باز کردن آن ندارید زیرا نمی خواهید درد درونی را احساس کنید.

READ  دعا نویسی پولدار شدن

روش ابطال طلسم | حسادت: در واقع نوعی رنجش است، حسادت می‌تواند قلب شما را به روی شخصی که آرزوی شما را داشته باشد، ببندد – و همچنین به خاطر اینکه به نوعی «حقیر» هستید. درد: این احساس که به آن آسیب نیز می‌گویند، اگر اجازه داده شود به سطوح غیرقابل تحمل برسد.

روش ابطال طلسم | ممکن است باعث شود که قلب خود را به طور کامل بالا بیاورید و تابلویی را با این مضمون بنویسید: « دوری کن! بدون تجاوز!» چنگ زدن و دلبستگی: تا زمانی که از نظر عاطفی به داشتن مسیر خاصی وابسته هستید، به محض دخالت دیگران، قلب خود را می بندید.

روش ابطال طلسم | در واقع، احساساتی مانند غم، درد و حتی رنجش در نهایت ریشه در دلبستگی دارند – و ترس از دست دادن چیزی که به آن وابسته هستید. چسبیدن به خود: اگر فکر می کنید که فردی منزوی هستید که از افراد دیگر و از موجود اصلی خود جدا شده اید.

روش ابطال طلسم | به تکه چمن کوچک خود – دارایی های خود، دستاوردهای خود، و شادی خود را داشته باشید – و اگر لازم است قلب خود را ببندید تا از آن دفاع کنید. در بسیاری از سنت‌های مراقبه به‌عنوان «خود» نیز شناخته می‌شود.

چسبیدن به خود، جدایی را تداوم می‌بخشد و عوامل دیگری را در این فهرست ایجاد می‌کند. در نهایت، البته، تنها روشنفکرترین و فداکارترین افراد می توانند قلب خود را همیشه باز نگه دارند. منظورم این است که ما اینجا داریم با عیسی یا دالایی لاما صحبت می کنیم!

READ  بهترین دعانویس در زنجان

روش ابطال طلسم | در مورد بقیه ما، دوباره و دوباره قلبمان را می بندیم. تنها زمانی که موانعی را که ما را از دیگران جدا می‌کند، از بین ببریم – یعنی روشنگری – می‌توانیم قلب خود را حتی در سخت‌ترین شرایط باز نگه داریم.

روش ابطال طلسم | اما اگر روشن فکر باشید یا نه، قطعاً می توانید توانایی باز کردن قلب خود را در زمانی که این کار را انتخاب می کنید، توسعه دهید.

در واقع، تمرین منظم مراقبه به تدریج تجربه جدایی را که باعث بسته ماندن قلب در وهله اول می شود، از بین می برد. (برای اطلاعات بیشتر در مورد جدایی، به فصل 6 مراجعه کنید.) چه کسی می داند؟

روش ابطال طلسم | یک روز ممکن است قلبت را باز کنی و دیگر هرگز آن را نبندی! چند دلیل خوب برای باز نگه داشتن آن تصور کنید که یک موجود فرازمینی روی زمین فرود می آید و سعی می کند ما انسان ها را از موسیقی پاپ ما درک کند.

احتمالاً نتیجه می‌گیریم که ما عشق را (هر چه که باشد!) بی‌نهایت ارزشمندتر از هر چیز دیگری می‌دانیم. اما پس از اینکه ET متوجه شد که چگونه عشق را اندازه گیری کند، ممکن است شگفت زده شود که بفهمیم چقدر کمی از این ماده ارزشمند در بیشتر اوقات بین ما جریان دارد.

روش ابطال طلسم | مهربانی کلید است تزکیه یک قلب باز قطعاً سزاوار فصلی از خودش است. با این حال، به طور سنتی به عنوان یک تکنیک یا رویکرد جداگانه در نظر گرفته نمی شود، بلکه به عنوان پایه ای که تمرین مراقبه بر آن استوار است.

READ  دعا نویسی برای محبت شوهر

روش ابطال طلسم | برای مثال، در آسیای جنوب شرقی، به مراقبه‌گران آموزش داده می‌شود که چگونه سخاوت، صبر و محبت را پیش از اینکه یاد بگیرند چگونه مراقبه کنند، توسعه دهند. و تمرین‌کنندگان تبتی فواید هر مراقبه را به آرامش و هماهنگی همه موجودات اختصاص می‌دهند، نه فقط خودشان.

روش ابطال طلسم | همانطور که دالایی لاما، دریافت کننده جایزه صلح نوبل، می گوید: “دین من مهربانی است.” شما می توانید هر تکنیکی را تا T دنبال کنید، اما اگر قلبتان در آن نباشد، از تمام مزایای شگفت انگیز مدیتیشن بهره نخواهید برد. به عنوان مثال، همانطور که مدیتیشن ذهن آگاهی آموزش می دهد.

روش ابطال طلسم | برای اینکه به لحظه حال باز باشید (برای اطلاعات بیشتر در مورد ذهن آگاهی، به فصل 7 مراجعه کنید)، باید با تمام ابعاد وجود خود باز باشید: بدن، ذهن، روح و قلب. بنابراین مطمئن شوید که در مدیتیشن خود مقداری عشق و مراقبت را به همراه داشته باشید.

به خصوص نسبت به خودتان! برای موجوداتی که می‌خواهند دوست داشته شوند، قدردانی شوند، حتی مورد تحسین قرار گیرند، ما مطمئناً آرزوی خود را به شکلی عجیب برآورده نمی‌کنیم.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

نوشته های مشابه