روش ابطال طلسم


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

روش ابطال طلسم | شاید می‌ترسید که از محبت شما سوء استفاده کنند یا احساسات لطیف شما را با بی‌حساسیت‌شان در هم بشکنند یا خاطرات دردناکی را زنده کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یا شاید احساسات با بی‌حساسیت‌شان یا خاطرات دردناک را دوباره تحریک می‌کنند. یا شاید شما فقط در مورد تمام مواقعی که با شما بدرفتاری شده است نگران شده اید و نمی خواهید اجازه دهید دوباره این اتفاق بیفتد.

روش ابطال طلسم

روش ابطال طلسم | همه ما دلایل منحصر به فرد خود را برای بستن قلب خود داریم. مال شما هر چه باشد، ممکن است مانع از دستیابی شما به عشقی شود که واقعاً می خواهید.

استاد | در اینجا برخی از رایج ترین عواملی که قلب را می بندند آورده شده است: ترس: وقتی به هر دلیلی می ترسید – از مورد حمله قرار گرفتن، انتقاد، دستکاری، تحت فشار قرار گرفتن – قلب خود را برای دفاع از خود می بندید.

روش ابطال طلسم | مانند بسیاری از انسان ها، شما قلب خود را می بندید، چه به طور خودکار یا عمدی، زیرا احساس عصبانیت، آسیب دیدگی یا تهدید می کنید.

کینه: وقتی به دردهای قدیمی دست می‌گیرید و اجازه می‌دهید تلخی و کینه ایجاد شود، قلب خود را نه تنها به روی افرادی که به شما آسیب می‌زنند، بلکه در خود زندگی نیز می‌بندید.

روش ابطال طلسم | غم و اندوه حل نشده: اگر به فکر کردن در مورد ضررهای خود ادامه دهید و از رها کردن گذشته خودداری کنید.

این احساس طبیعی انسانی می تواند گیر کند. وقتی غم و اندوه قلب شما را پر می کند، تمایلی به باز کردن آن ندارید زیرا نمی خواهید درد درونی را احساس کنید.

READ  دعانویس در استان یزد

روش ابطال طلسم | حسادت: در واقع نوعی رنجش است، حسادت می‌تواند قلب شما را به روی شخصی که آرزوی شما را داشته باشد، ببندد – و همچنین به خاطر اینکه به نوعی «حقیر» هستید. درد: این احساس که به آن آسیب نیز می‌گویند، اگر اجازه داده شود به سطوح غیرقابل تحمل برسد.

روش ابطال طلسم | ممکن است باعث شود که قلب خود را به طور کامل بالا بیاورید و تابلویی را با این مضمون بنویسید: « دوری کن! بدون تجاوز!» چنگ زدن و دلبستگی: تا زمانی که از نظر عاطفی به داشتن مسیر خاصی وابسته هستید، به محض دخالت دیگران، قلب خود را می بندید.

روش ابطال طلسم | در واقع، احساساتی مانند غم، درد و حتی رنجش در نهایت ریشه در دلبستگی دارند – و ترس از دست دادن چیزی که به آن وابسته هستید. چسبیدن به خود: اگر فکر می کنید که فردی منزوی هستید که از افراد دیگر و از موجود اصلی خود جدا شده اید.

روش ابطال طلسم | به تکه چمن کوچک خود – دارایی های خود، دستاوردهای خود، و شادی خود را داشته باشید – و اگر لازم است قلب خود را ببندید تا از آن دفاع کنید. در بسیاری از سنت‌های مراقبه به‌عنوان «خود» نیز شناخته می‌شود.

چسبیدن به خود، جدایی را تداوم می‌بخشد و عوامل دیگری را در این فهرست ایجاد می‌کند. در نهایت، البته، تنها روشنفکرترین و فداکارترین افراد می توانند قلب خود را همیشه باز نگه دارند. منظورم این است که ما اینجا داریم با عیسی یا دالایی لاما صحبت می کنیم!

READ  نوشتن دعا و طلسم

روش ابطال طلسم | در مورد بقیه ما، دوباره و دوباره قلبمان را می بندیم. تنها زمانی که موانعی را که ما را از دیگران جدا می‌کند، از بین ببریم – یعنی روشنگری – می‌توانیم قلب خود را حتی در سخت‌ترین شرایط باز نگه داریم.

روش ابطال طلسم | اما اگر روشن فکر باشید یا نه، قطعاً می توانید توانایی باز کردن قلب خود را در زمانی که این کار را انتخاب می کنید، توسعه دهید.

در واقع، تمرین منظم مراقبه به تدریج تجربه جدایی را که باعث بسته ماندن قلب در وهله اول می شود، از بین می برد. (برای اطلاعات بیشتر در مورد جدایی، به فصل 6 مراجعه کنید.) چه کسی می داند؟

روش ابطال طلسم | یک روز ممکن است قلبت را باز کنی و دیگر هرگز آن را نبندی! چند دلیل خوب برای باز نگه داشتن آن تصور کنید که یک موجود فرازمینی روی زمین فرود می آید و سعی می کند ما انسان ها را از موسیقی پاپ ما درک کند.

احتمالاً نتیجه می‌گیریم که ما عشق را (هر چه که باشد!) بی‌نهایت ارزشمندتر از هر چیز دیگری می‌دانیم. اما پس از اینکه ET متوجه شد که چگونه عشق را اندازه گیری کند، ممکن است شگفت زده شود که بفهمیم چقدر کمی از این ماده ارزشمند در بیشتر اوقات بین ما جریان دارد.

روش ابطال طلسم | مهربانی کلید است تزکیه یک قلب باز قطعاً سزاوار فصلی از خودش است. با این حال، به طور سنتی به عنوان یک تکنیک یا رویکرد جداگانه در نظر گرفته نمی شود، بلکه به عنوان پایه ای که تمرین مراقبه بر آن استوار است.

READ  دعانویس خوب در اردبیل

روش ابطال طلسم | برای مثال، در آسیای جنوب شرقی، به مراقبه‌گران آموزش داده می‌شود که چگونه سخاوت، صبر و محبت را پیش از اینکه یاد بگیرند چگونه مراقبه کنند، توسعه دهند. و تمرین‌کنندگان تبتی فواید هر مراقبه را به آرامش و هماهنگی همه موجودات اختصاص می‌دهند، نه فقط خودشان.

روش ابطال طلسم | همانطور که دالایی لاما، دریافت کننده جایزه صلح نوبل، می گوید: “دین من مهربانی است.” شما می توانید هر تکنیکی را تا T دنبال کنید، اما اگر قلبتان در آن نباشد، از تمام مزایای شگفت انگیز مدیتیشن بهره نخواهید برد. به عنوان مثال، همانطور که مدیتیشن ذهن آگاهی آموزش می دهد.

روش ابطال طلسم | برای اینکه به لحظه حال باز باشید (برای اطلاعات بیشتر در مورد ذهن آگاهی، به فصل 7 مراجعه کنید)، باید با تمام ابعاد وجود خود باز باشید: بدن، ذهن، روح و قلب. بنابراین مطمئن شوید که در مدیتیشن خود مقداری عشق و مراقبت را به همراه داشته باشید.

به خصوص نسبت به خودتان! برای موجوداتی که می‌خواهند دوست داشته شوند، قدردانی شوند، حتی مورد تحسین قرار گیرند، ما مطمئناً آرزوی خود را به شکلی عجیب برآورده نمی‌کنیم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهار =

نوشته های مشابه