روش ابطال طلسم و جادو


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

روش ابطال طلسم و جادو | هر چه پیش آمد، خوش آمدید و رها کنید، خوش آمدید و رها کنید. این ریتم دوگانه مراقبه ذهن آگاهی است. وقتی شروع به سست کردن دست فرمان زندگی خود می کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آنطور که ممکن است ترسید با سر به ورطه آشفته فرو نروید. در عوض، کنترل ظاهری خود را به کسی واگذار می‌کنید که همیشه در کنترل بوده است – آن را خدا یا خود یا وجود پاک بنامید.

روش ابطال طلسم و جادو

روش ابطال طلسم و جادو | در مدیتیشن خود، ممکن است در واقع این تسلیم را به عنوان آرامشی عمیق تر و عمیق تر در سکوت یا سکون مقدسی که شما را احاطه کرده، غرق می کند و حفظ می کند، تجربه کنید.

استاد | تنفس با شکم تنفس سالم شامل باز کردن و گشاد شدن شکم و سینه شماست. به عنوان یک فرهنگ، ما تمایل داریم برای سینه های بزرگ و شکم های کوچک ارزش قائل شویم.

روش ابطال طلسم و جادو | وقتی احساس پذیرش و رها کردن را دارید، می توانید آنها را در همان مراقبه ترکیب کنید.

در نتیجه، بسیاری از ما در اوایل یاد می گیریم که چگونه آن را «مک بزنیم» و اجازه ندهیم شکم (یا احساساتمان) نمایان شود. (باور کنید یا نه، در برخی فرهنگ ها، شکم شل و باز شده جذاب تلقی می شود!) مشکل این است که ما به خود اجازه نمی دهیم با شکم خود نفس بکشیم.

روش ابطال طلسم و جادو | این عادت فقط مقدار اکسیژن تقویت کننده زندگی را که دریافت می کنیم محدود می کند و الگوی استرس سفت کردن عضلات شکم و دیافراگم (عضله داخلی بزرگی که کف سینه را می پوشاند) و حبس نفس ما را تشدید می کند.

READ  طلسم لوح

برای مقابله با این الگو و کمک به آرامش، تمرین زیر را که برگرفته از هاتا یوگا است، امتحان کنید: 1. توجه کنید که در حال حاضر چگونه نفس می‌کشید.

روش ابطال طلسم و جادو | کدام قسمت های بدن شما هنگام تنفس منبسط می شود و کدام قسمت ها منبسط نمی شوند؟ چقدر عمیق و سریع (یا آهسته) نفس می کشید؟ در کجا تنفس شما تنگ یا فشرده می شود؟ عضلات شکم و دیافراگم شما چه احساسی دارند؟

هنگام نفس کشیدن، تلاش آگاهانه ای برای بزرگ کردن شکم خود داشته باشید. من از کلمه “تلاش” به طور توصیه شده استفاده می کنم زیرا عضلات شکم و دیافراگم شما ممکن است در ابتدا کاملا سفت باشد.

روش ابطال طلسم و جادو | عمیق و آهسته در شکم خود نفس بکشید. به مقاومت بدن خود در برابر تغییر الگوهای تنفسی معمولی توجه کنید. 4. به مدت پنج دقیقه به این ترتیب نفس کشیدن را ادامه دهید و سپس به طور طبیعی نفس بکشید. آیا متوجه تفاوت هایی می شوید؟

روش ابطال طلسم و جادو | آیا عضلات شکم شما احساس آرامش بیشتری می کنند؟ آیا عمیق تر از قبل نفس می کشید؟نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

نوشته های مشابه