ابطال طلسم

روش ابطال طلسم صبی

روش ابطال طلسم صبی | همانطور که در فصل 1 ذکر کردم، تمرکز یانگ مراقبه (متمرکز، قدرتمند، نافذ) است و آگاهی پذیرا یین است (باز، گسترده، استقبال).

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگرچه ممکن است در ابتدا فقط برای تقویت تمرکز خود مجبور به تلاش قابل توجهی باشید، سعی کنید در مورد آن دچار تنش یا وسواس نشوید.

روش ابطال طلسم صبی

روش ابطال طلسم صبی | بگذارید تلاش شما مانند یک موج سوار باتجربه بی دردسر باشد. در نهایت، تمرکز شما کاملاً طبیعی به وجود می‌آید و برای حفظ آن فقط حداقل تلاش می‌شود، و می‌توانید آرامش داشته باشید و آگاهی خود را نسبت به هر چیزی که پیش می‌آید باز کنید.

استاد | حتی مفاهیم یین و یانگ (آگاهی و تمرکز) در نهایت از بین می‌روند، و شما می‌توانید با تلاش بی‌دردسر، که نقطه واقعی مراقبه است، باشید.

روش ابطال طلسم صبی | مانند موج سواری – یا هر ورزش دیگری، مدیتیشن نیاز به تغییر مداوم تعادل یانگ و یین، رانندگی و دنبال کردن، تلاش و بی تلاشی دارد.

علاوه بر تلاش بی‌دردسر، مدیتیشن پارادوکس‌هایی را ایجاد می‌کند که ذهن نمی‌تواند آن‌ها را کاملاً درک کند، اما بدن و قلب به راحتی می‌توانند آن‌ها را درک کنند.

روش ابطال طلسم صبی | برای تمرین مدیتیشن، جدی بودن و در عین حال سبک‌دل بودن به شما کمک می‌کند: مدیتیشن به معنای سبک شدن است، اما اگر به اندازه کافی جدی نباشید، هیچ پیشرفتی نخواهید داشت. هوشیار و در عین حال آرام: یاد بگیرید که این دو ویژگی را در مدیتیشن خود متعادل کنید.

روش ابطال طلسم صبی | اگر بیش از حد آرام باشید، خطر به خواب رفتن دارید، اما اگر بیش از حد هوشیار باشید (یعنی سیم کشی)، ممکن است دچار تنش شوید.

READ  شکستن طلسم کاسبی

خودانگیخته و در عین حال خویشتن دار: شما می توانید کاملاً در لحظه حضور داشته باشید و به روی هر چیزی که در آگاهی شما به وجود می آید، باز باشید، بدون اینکه تکانشی شوید یا هر خیال یا هوس را به خود جذب کنید.

روش ابطال طلسم صبی | درگیر و در عین حال بی‌علاقه: در حالی که تمرکز و توجه هستید، می‌توانید از گرفتار شدن در داستان‌های متقاعدکننده و هیجان‌انگیز که ذهنتان می‌چرخد جلوگیری کنید.

دانستن اینکه چگونه رها کنیم و چه چیزهایی را رها کنیم، داستان از این قرار است که در مناطق خاصی از آسیا، مردم محلی روشی مبتکرانه برای زنده گرفتن میمون ها دارند.

روش ابطال طلسم صبی | شکارچی سوراخی در نارگیل ایجاد می‌کند که به اندازه‌ای بزرگ است که میمون با دستش به آن برسد، اما آنقدر بزرگ نیست که بتواند مشت بسته‌اش را بردارد.

سپس شکارچی یک موز رسیده را داخل آن می گذارد، نارگیل را به رشته ای می چسباند و منتظر می ماند. با گرفتن موز، میمون آنقدر به نگهداری میوه وابسته می شود که از رها کردن آن امتناع می کند و شکارچی می تواند حیوان را مانند ماهی روی قلاب به داخل ببرد.

روش ابطال طلسم صبی | همانطور که در فصل 7 اشاره کردم، ذهن شما از چند جهت مانند یک میمون است. نه تنها مانند میمونی روی درخت از فکری به فکر دیگر می‌پرد، بلکه تمایل آزاردهنده‌ای دارد که ایده‌ها، نظرات، افکار، خاطرات و احساسات خاصی را محکم نگه می‌دارد.

گویی زندگی آن (و شما) به این بستگی دارد. آن – و دور کردن دیگران با نیروی برابر. این جابجایی مداوم بین دلبستگی و بیزاری باعث استرس شما می شود زیرا دائماً در تلاش برای کنترل آنچه قابل کنترل نیست هستید.

READ  باطل شدن طلسم با سرکه

روش ابطال طلسم صبی | افکار و احساسات خواه ناخواه می آیند و می روند و بازار سهام سقوط می کند و روابط با وجود ترجیحات شما برعکس پایان می یابد. (برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه ذهن باعث رنج و استرس می شود، به فصل 6 مراجعه کنید.)

در برنامه های الکلی های گمنام و سایر برنامه های 12 مرحله ای، مردم دعای زیر را می خوانند: “به من آرامشی عطا فرما تا آنچه را که نمی توانم تغییر دهم بپذیرم.

روش ابطال طلسم صبی | شهامتی برای تغییر آنچه ندارم. من می‌توانم، و حکمت این است که تفاوت را بدانم.» در مدیتیشن، قدرت کنترل یا تغییر آنچه را که می‌توانید.

نه رویدادها یا شرایط زندگی‌تان، بلکه نحوه ارتباطتان با آن‌ها – و آرامش ذهنی برای پذیرش آنچه نمی‌توانید ایجاد می‌کنید.

روش ابطال طلسم صبی | مدیتیشن به شما می آموزد که چگونه میمون خود را بر تجربه خود باز کنید و با رها کردن کنترل و اجازه دادن به چیزها به همان شکلی که هستند.

نوعی فضای درونی و آرامش ایجاد کنید. این فرآیند دارای ابعاد یا مراحل مختلفی است که اغلب (اگرچه نه همیشه) به ترتیب بخش‌های زیر رخ می‌دهند.

روش ابطال طلسم صبی | تعلیق قضاوت اگر مانند اکثر مردم هستید، دائماً تجربه خود را به گونه ای قضاوت می کنید که اگر مانند اکثر مردم هستید، دائماً تجربه خود را خوب، بد یا بی تفاوت قضاوت می کنید و بر این اساس واکنش نشان می دهید: «اوه، من این را دوست دارم.

سعی می کنم بیشتر از آن بهره ببرم.» من از آن متنفرم. من به هر قیمتی از آن اجتناب خواهم کرد.» “این هیچ کاری برای من انجام نمی دهد.

READ  باطل کردن طلسم با سرکه و نمک

روش ابطال طلسم صبی | من هیچ توجهی به آن ندارم.» وقتی مدیتیشن می‌کنید، متوجه جریان ثابت قضاوت‌ها و نحوه تسلط آنها بر ذهنتان و تحریف تجربه‌تان می‌شوید.

به جای افراط در این الگوی معمولی، می توانید بی طرفانه و بدون قضاوت شاهد تجربه خود باشید. وقتی قضاوت‌هایی به وجود می‌آیند، که بدون شک انجام می‌دهند.

روش ابطال طلسم صبی | شما می‌توانید از آنها آگاه باشید و در عین حال از وسوسه قضاوت کردن در مورد آنها اجتناب کنید.

به تدریج، عادت به قضاوت، چنگال خود را در ذهن شما سست می کند. پذیرش طرف دیگر تعلیق قضاوت شامل یادگیری پذیرش چیزها به همان شکلی است که هستند.

روش ابطال طلسم صبی | لزوماً مجبور نیستید چیزی را که می بینید دوست داشته باشید، و می توانید آن را تغییر دهید، اما ابتدا باید آن را به طور کامل و واضح، بدون همپوشانی قضاوت و انکار تجربه کنید.

برای مثال، ممکن است خشم زیادی در شما موج بزند، اما ممکن است باور داشته باشید که این احساس خاص بد یا حتی


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =