روش ابطال طلسم صبی


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

روش ابطال طلسم صبی | همانطور که در فصل 1 ذکر کردم، تمرکز یانگ مراقبه (متمرکز، قدرتمند، نافذ) است و آگاهی پذیرا یین است (باز، گسترده، استقبال).

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگرچه ممکن است در ابتدا فقط برای تقویت تمرکز خود مجبور به تلاش قابل توجهی باشید، سعی کنید در مورد آن دچار تنش یا وسواس نشوید.

روش ابطال طلسم صبی

روش ابطال طلسم صبی | بگذارید تلاش شما مانند یک موج سوار باتجربه بی دردسر باشد. در نهایت، تمرکز شما کاملاً طبیعی به وجود می‌آید و برای حفظ آن فقط حداقل تلاش می‌شود، و می‌توانید آرامش داشته باشید و آگاهی خود را نسبت به هر چیزی که پیش می‌آید باز کنید.

استاد | حتی مفاهیم یین و یانگ (آگاهی و تمرکز) در نهایت از بین می‌روند، و شما می‌توانید با تلاش بی‌دردسر، که نقطه واقعی مراقبه است، باشید.

روش ابطال طلسم صبی | مانند موج سواری – یا هر ورزش دیگری، مدیتیشن نیاز به تغییر مداوم تعادل یانگ و یین، رانندگی و دنبال کردن، تلاش و بی تلاشی دارد.

علاوه بر تلاش بی‌دردسر، مدیتیشن پارادوکس‌هایی را ایجاد می‌کند که ذهن نمی‌تواند آن‌ها را کاملاً درک کند، اما بدن و قلب به راحتی می‌توانند آن‌ها را درک کنند.

روش ابطال طلسم صبی | برای تمرین مدیتیشن، جدی بودن و در عین حال سبک‌دل بودن به شما کمک می‌کند: مدیتیشن به معنای سبک شدن است، اما اگر به اندازه کافی جدی نباشید، هیچ پیشرفتی نخواهید داشت. هوشیار و در عین حال آرام: یاد بگیرید که این دو ویژگی را در مدیتیشن خود متعادل کنید.

روش ابطال طلسم صبی | اگر بیش از حد آرام باشید، خطر به خواب رفتن دارید، اما اگر بیش از حد هوشیار باشید (یعنی سیم کشی)، ممکن است دچار تنش شوید.

READ  طلسم جادو ازدواج

خودانگیخته و در عین حال خویشتن دار: شما می توانید کاملاً در لحظه حضور داشته باشید و به روی هر چیزی که در آگاهی شما به وجود می آید، باز باشید، بدون اینکه تکانشی شوید یا هر خیال یا هوس را به خود جذب کنید.

روش ابطال طلسم صبی | درگیر و در عین حال بی‌علاقه: در حالی که تمرکز و توجه هستید، می‌توانید از گرفتار شدن در داستان‌های متقاعدکننده و هیجان‌انگیز که ذهنتان می‌چرخد جلوگیری کنید.

دانستن اینکه چگونه رها کنیم و چه چیزهایی را رها کنیم، داستان از این قرار است که در مناطق خاصی از آسیا، مردم محلی روشی مبتکرانه برای زنده گرفتن میمون ها دارند.

روش ابطال طلسم صبی | شکارچی سوراخی در نارگیل ایجاد می‌کند که به اندازه‌ای بزرگ است که میمون با دستش به آن برسد، اما آنقدر بزرگ نیست که بتواند مشت بسته‌اش را بردارد.

سپس شکارچی یک موز رسیده را داخل آن می گذارد، نارگیل را به رشته ای می چسباند و منتظر می ماند. با گرفتن موز، میمون آنقدر به نگهداری میوه وابسته می شود که از رها کردن آن امتناع می کند و شکارچی می تواند حیوان را مانند ماهی روی قلاب به داخل ببرد.

روش ابطال طلسم صبی | همانطور که در فصل 7 اشاره کردم، ذهن شما از چند جهت مانند یک میمون است. نه تنها مانند میمونی روی درخت از فکری به فکر دیگر می‌پرد، بلکه تمایل آزاردهنده‌ای دارد که ایده‌ها، نظرات، افکار، خاطرات و احساسات خاصی را محکم نگه می‌دارد.

گویی زندگی آن (و شما) به این بستگی دارد. آن – و دور کردن دیگران با نیروی برابر. این جابجایی مداوم بین دلبستگی و بیزاری باعث استرس شما می شود زیرا دائماً در تلاش برای کنترل آنچه قابل کنترل نیست هستید.

READ  طلسم أستاذ حسن زاده

روش ابطال طلسم صبی | افکار و احساسات خواه ناخواه می آیند و می روند و بازار سهام سقوط می کند و روابط با وجود ترجیحات شما برعکس پایان می یابد. (برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه ذهن باعث رنج و استرس می شود، به فصل 6 مراجعه کنید.)

در برنامه های الکلی های گمنام و سایر برنامه های 12 مرحله ای، مردم دعای زیر را می خوانند: “به من آرامشی عطا فرما تا آنچه را که نمی توانم تغییر دهم بپذیرم.

روش ابطال طلسم صبی | شهامتی برای تغییر آنچه ندارم. من می‌توانم، و حکمت این است که تفاوت را بدانم.» در مدیتیشن، قدرت کنترل یا تغییر آنچه را که می‌توانید.

نه رویدادها یا شرایط زندگی‌تان، بلکه نحوه ارتباطتان با آن‌ها – و آرامش ذهنی برای پذیرش آنچه نمی‌توانید ایجاد می‌کنید.

روش ابطال طلسم صبی | مدیتیشن به شما می آموزد که چگونه میمون خود را بر تجربه خود باز کنید و با رها کردن کنترل و اجازه دادن به چیزها به همان شکلی که هستند.

نوعی فضای درونی و آرامش ایجاد کنید. این فرآیند دارای ابعاد یا مراحل مختلفی است که اغلب (اگرچه نه همیشه) به ترتیب بخش‌های زیر رخ می‌دهند.

روش ابطال طلسم صبی | تعلیق قضاوت اگر مانند اکثر مردم هستید، دائماً تجربه خود را به گونه ای قضاوت می کنید که اگر مانند اکثر مردم هستید، دائماً تجربه خود را خوب، بد یا بی تفاوت قضاوت می کنید و بر این اساس واکنش نشان می دهید: «اوه، من این را دوست دارم.

سعی می کنم بیشتر از آن بهره ببرم.» من از آن متنفرم. من به هر قیمتی از آن اجتناب خواهم کرد.» “این هیچ کاری برای من انجام نمی دهد.

READ  دعا نوشتن طلسم

روش ابطال طلسم صبی | من هیچ توجهی به آن ندارم.» وقتی مدیتیشن می‌کنید، متوجه جریان ثابت قضاوت‌ها و نحوه تسلط آنها بر ذهنتان و تحریف تجربه‌تان می‌شوید.

به جای افراط در این الگوی معمولی، می توانید بی طرفانه و بدون قضاوت شاهد تجربه خود باشید. وقتی قضاوت‌هایی به وجود می‌آیند، که بدون شک انجام می‌دهند.

روش ابطال طلسم صبی | شما می‌توانید از آنها آگاه باشید و در عین حال از وسوسه قضاوت کردن در مورد آنها اجتناب کنید.

به تدریج، عادت به قضاوت، چنگال خود را در ذهن شما سست می کند. پذیرش طرف دیگر تعلیق قضاوت شامل یادگیری پذیرش چیزها به همان شکلی است که هستند.

روش ابطال طلسم صبی | لزوماً مجبور نیستید چیزی را که می بینید دوست داشته باشید، و می توانید آن را تغییر دهید، اما ابتدا باید آن را به طور کامل و واضح، بدون همپوشانی قضاوت و انکار تجربه کنید.

برای مثال، ممکن است خشم زیادی در شما موج بزند، اما ممکن است باور داشته باشید که این احساس خاص بد یا حتی


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

نوشته های مشابه