روش ابطال طلسم دفینه


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

روش ابطال طلسم دفینه | به ویژه زمانی که استرس دارید یا مضطرب هستید و شکم شما شروع به سفت شدن می کند و تنفس شما منقبض می شود می تواند مفید باشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به هر حال، آیا این درست نیست که مدیتیشن شامل نشستن آرام و تمرکز ذهن است، در حالی که امور قلبی به بهترین وجه برای برخوردهای عاشقانه و گفتگوهای صمیمی خانوادگی محفوظ است؟

روش ابطال طلسم دفینه

روش ابطال طلسم دفینه | خوب، سنت‌های مراقبه بزرگ به شما آموزش می‌دهند که می‌توانید انرژی قلب را در مراقبه به همان روشی که آگاهی را پرورش می‌دهید پرورش دهید.

استاد | (برای اطلاعات بیشتر در مورد آگاهی، به فصل 1 مراجعه کنید). خواه به شکل محبت، شادی، صلح، شفقت یا فداکاری باشد، می‌توانید آگاهانه و عمداً این انرژی را تولید و گسترش دهید تا زمینه‌ای ایجاد کنید که نه تنها برای خودتان، بلکه برای افراد اطرافتان نیز مفید باشد.

روش ابطال طلسم دفینه | آیا احساس انرژی بیشتری می کنید یا آرامش؟ این تمرین را به طور منظم انجام دهید – حداقل یک بار در روز.

فقط به سمت تنفس شکمی بروید و متوجه شوید که چه اتفاقی می افتد. فصل یازدهم باز کردن قلب با عشق و شفقت در این فصل مزایا و معایب باز کردن قلب کاوش در “نقطه نرم” و احساسات لطیف درون خود هدایت عشق خود به خود (سخت ترین بخش!) و دیگران چند تکنیک عالی برای پرورش شفقت به تراک‌های صوتی در دسترسی پیدا کنید.

روش ابطال طلسم دفینه | مانند نور خورشید، درخشش قلب باز هر کسی را که لمس می کند گرم و تغذیه می کند.

READ  دعانویس در کرمانشاه

اما قلب، مانند خورشید، اغلب به شکل احساسات و حالات ذهنی دشوار مانند ترس، خشم، قضاوت و شک در ابرها بسته شده و پوشیده شده است.

روش ابطال طلسم دفینه | هنگامی که مدیتیشن را تمرین می کنید، با آرام کردن و آرام کردن ذهن آشفته خود، به تدریج برخی از این ابرها را از بین می برید (به فصل 6 مراجعه کنید).

همانطور که در فصل 12 توضیح دادم، می‌توانید مستقیماً با باز کردن داستان‌های منفی که ذهنتان به شما می‌گوید و مقابله با احساسات چالش برانگیز کار کنید.

روش ابطال طلسم دفینه | سپس دوباره، می‌توانید رویکردی را که در این فصل توضیح می‌دهم در پیش بگیرید: می‌توانید با تقویت ابرها را بسوزانید.

گرمای طبیعی قلب شما از طریق تمرین هایی که برای پرورش عشق و شفقت طراحی شده اند. با این حال، قبل از اینکه نحوه انجام این کار را به شما نشان دهم.

روش ابطال طلسم دفینه | می‌خواهم شما را به یک تور با راهنما در قلمرو ببرم. بله، می دانم که می دانید قلب شما کجاست.

اما آیا تا به حال آن را با توجه متمرکز بررسی کرده اید؟ آیا می دانید چه چیزی باعث بسته شدن آن می شود – و چه چیزی آن را بسته نگه می دارد؟

روش ابطال طلسم دفینه | و آیا تا به حال به تمام راه هایی که می توانید از باز کردن آن سود ببرید فکر کرده اید؟ در اینجا چند پاسخ آورده شده است.

چگونه قلب شما بسته می شود – و چگونه می توانید دوباره آن را باز کنید نیازی به گفتن نیست که شما با قلب بسته به دنیا نیامده اید.

READ  طلسم احضار ازدواج قوی

روش ابطال طلسم دفینه | همانطور که هر کسی که زمانی را با یک نوزاد تازه متولد شده گذرانده است، می داند، نوزادان قلب هایی دارند که مانند خورشید در مناطق استوایی عشق می تاباند.

اما وقتی بزرگ می‌شوید، ضربه‌ها و کبودی‌ها و سختی‌های زندگی به تدریج شما را مجبور می‌کند تا از لطافت و سایر احساسات ملایم‌تر خود با لایه‌ای از صلابت و دفاع محافظت کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 3 =

نوشته های مشابه