راه شکستن طلسم گنج


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

راه شکستن طلسم گنج | وقتی به این افراد نگاه می کنیم، در مورد معنای مردانگی واقعی، به ویژه در مورد نحوه برخورد با چشم ها، ذهن و بدن خود چه می توانیم بیاموزیم؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به عنوان مثال، بیایید برای لحظه ای روی دست ها تمرکز کنیم. در یک خبرنامه، نویسنده و سخنران دکتر گری روزبرگ از دیدن یک جفت دست گفت که او را به یاد دست های پدرش می اندازد که به بهشت ​​رفته بود.

راه شکستن طلسم گنج

راه شکستن طلسم گنج | گری همچنان به یادآوری اینکه دست های پدرش برای او چه معنایی داشت می گفت. سپس افکار خود را به دستان عیسی معطوف کرد و به این حقیقت ساده اشاره کرد: «آنها دستانی بودند که هرگز زنی را با خواری لمس نکردند.» وقتی من (فرد) این را خواندم، اندوه روحم را فرا گرفت.

استاد | امیدواریم پدر شما الگوی عالی برای شما باشد. اگر این امکان پذیر نیست، یا بسیار بعید است، کتاب مقدس الگوهایی را ارائه می دهد که در صورت لزوم می توانند جای پدر شما را پر کنند.

راه شکستن طلسم گنج | آه، چقدر دلم می خواست می توانستم این را در مورد دست خودم بگویم! من زنان را با دستان خود ذلیل کردم و از گناه پشیمان شدم. با این حال، وقتی بیشتر به آن فکر می کردم.

متوجه شدم که از اولین سال رستگاری ام، هیچ زنی را با بی شرمی لمس نکرده ام. اون حس خوبی بهم میده! کمی بیشتر به حرف های گری فکر کردم.

راه شکستن طلسم گنج | دست‌های عیسی هرگز زن را با خواری لمس نکرد، اما عیسی می‌گوید شهوت با چشم همان لمس کردن است.

READ  دعانویسی برای جدایی دو نفر

با توجه به اینکه عیسی بی گناه است، ناگهان متوجه شدم که عیسی نه تنها هیچ گاه با تحقیر زنی را لمس نکرد، بلکه حتی هرگز با تحقیر به زنی نگاه نکرد.

راه شکستن طلسم گنج | آیا می توانم این را بگویم؟ در واقع، من نتوانستم. اگرچه نجات یافته بودم، اما همچنان با تحقیر به زنان نگاه می کردم.

ممکن است بگویید: «اوه، اینقدر به خودت سخت نگیر. «این طبیعی است که پسرها نگاه کنند. این بخشی از طبیعت ماست.» اما کاری که شما انجام می دهید دزدی است.

راه شکستن طلسم گنج | زندگی فکری ناپاک زندگی دزد است. شما تصاویری را می دزدید که مال شما نیستند. وقتی به بلوز زنی که همسرت نیست نگاه می کردی، چیزی را می دزدی که مال تو نبود.

وقتی قبل از ازدواج رابطه جنسی داشتید، کسی را لمس کردید که به شما تعلق نداشت. درست مثل این است.

راه شکستن طلسم گنج | که در خیابان اصلی پشت سر کسی راه می روید که یک اسکناس صد دلاری می اندازد و شما آن را برمی دارید.

اگر تصمیم گرفتید به جای گفتن “هی، آقا!” سپس چیزی را برداشته اید که حق آن را ندارید. به همین ترتیب، اگر یک زن خوش اندام خم شود و سینه هایش را به شما نشان دهد.

راه شکستن طلسم گنج | در حالی که شما همچنان به او خیره می شوید، دزد هستید. شما باید آن خلقت ارزشمند را به دست خدا و همسرش یا شوهر آینده اش بسپارید.

وقتی ما با چشمان خود دزد هستیم، از مناطقی که به ما تعلق ندارند، از زنانی که به ما مرتبط نیستند، ارضای جنسی را می‌گیریم.

READ  ابطال طلسم از راه دور

راه شکستن طلسم گنج | در این عرصه، عیسی، که هرگز به زنی با تحقیر نگاه نکرده است، به وضوح الگوی ماست. “خب، مطمئنا!” شما بگو. «او خدا بود. بی انصافی است که از من انتظار داشته باشیم مثل او زندگی کنم!» شاید.

اما اگر به دلیل الوهیت او، معیار شخصی عیسی برای شما دست نیافتنی به نظر می رسد، بیایید به الگوی مردانگی دیگری از کتاب مقدس در زمینه خلوص جنسی نگاه کنیم.

راه شکستن طلسم گنج | فقط یک مرد، یک مدل بزرگ نام او ایوب بود، و اگرچه فکرش را نمی کنید، این مرد الگوی اصلی خلوص جنسی در کتاب مقدس است.

داستان ایوب در عهد عتیق می گذرد، جایی که در فصل اول کتاب که نام او را دارد، خدا را می بینیم که درباره ایوب به شیطان می بالد: آیا بنده من ایوب را در نظر گرفته ای؟

راه شکستن طلسم گنج | هیچکس روی زمین مانند او نیست. او بی عیب و راست است، مردی که از خدا می ترسد و از بدی دوری می کند. (ایوب 1:8) آیا خدا به ایوب افتخار می کرد؟

شرط می بندی! او وفاداری بنده اش را با کلماتی در بالاترین ستایش تحسین کرد. اگر با پاکی، بی‌عیب و راست راه بروی، او به همان اندازه از تو با افتخار سخن خواهد گفت.

راه شکستن طلسم گنج | اما اگر این کار را نکنید، وقتی زندگی خود را با ایوب مقایسه می کنید، این قسمت از کتاب مقدس ممکن است واقعاً شما را دلسرد کند.

ناامید نشو در عوض، از ایوب بیاموزید. ابتدا، باید در مورد نحوه انجام این کار بیشتر بدانیم. در ایوب 31: 1، ایوب را می‌بینیم که این مکاشفه شگفت‌انگیز را انجام می‌دهد: «با چشمان خود عهد بستم که به دختری با شهوت نگاه نکنم.» عهد با چشمانش!

READ  شکستن طلسم احضار

راه شکستن طلسم گنج | یعنی با چشمانش قول داده بود به زن جوانی نگاه نکند؟ این امکان وجود ندارد! نمی تواند درست باشد! اما ایوب موفق بود.

وگرنه این قول را نمی داد: اگر زنی دل من را فریفته کرد یا در کمین همسایه ام نشسته بودم، زنم غله مرد دیگری را آسیاب کند و مردان دیگر با او بخوابند.

راه شکستن طلسم گنج | ایوب کاملاً موفق بوده است، وگرنه نمی‌توانست این جمله را از دل خود بیان کند. او می دانست که درست زندگی کرده است.

و می دانست که چشم و ذهنش پاک است. او آن را بر همسر و ازدواجش در پیشگاه خدا و مرد قسم داد. بیایید به ابتدای داستان برگردیم و بیت آغازین کتاب ایوب را بخوانیم: «در سرزمین اوز مردی زندگی می کرد که نامش ایوب بود.

راه شکستن طلسم گنج | این مرد بی عیب و راست بود. از خدا می ترسید و از بدی ها دوری می جست.» ایوب فقط یک مرد بود!

همانطور که متوجه شدید، این کلمات گرانبها باید به طرز باشکوهی بر روح شما جاری شود: اگر ایوب می توانست این کار را انجام دهد، من نیز می توانم.

راه شکستن طلسم گنج | خدا از شما می خواهد که بدانید حتی با وجود مردانگی و تمام تمایلات آزاردهنده آن، می توانید از ناخالصی های جنسی قیام کنید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

نوشته های مشابه