راه شکستن طلسم گنج


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

راه شکستن طلسم گنج | وقتی به این افراد نگاه می کنیم، در مورد معنای مردانگی واقعی، به ویژه در مورد نحوه برخورد با چشم ها، ذهن و بدن خود چه می توانیم بیاموزیم؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به عنوان مثال، بیایید برای لحظه ای روی دست ها تمرکز کنیم. در یک خبرنامه، نویسنده و سخنران دکتر گری روزبرگ از دیدن یک جفت دست گفت که او را به یاد دست های پدرش می اندازد که به بهشت ​​رفته بود.

راه شکستن طلسم گنج

راه شکستن طلسم گنج | گری همچنان به یادآوری اینکه دست های پدرش برای او چه معنایی داشت می گفت. سپس افکار خود را به دستان عیسی معطوف کرد و به این حقیقت ساده اشاره کرد: «آنها دستانی بودند که هرگز زنی را با خواری لمس نکردند.» وقتی من (فرد) این را خواندم، اندوه روحم را فرا گرفت.

استاد | امیدواریم پدر شما الگوی عالی برای شما باشد. اگر این امکان پذیر نیست، یا بسیار بعید است، کتاب مقدس الگوهایی را ارائه می دهد که در صورت لزوم می توانند جای پدر شما را پر کنند.

راه شکستن طلسم گنج | آه، چقدر دلم می خواست می توانستم این را در مورد دست خودم بگویم! من زنان را با دستان خود ذلیل کردم و از گناه پشیمان شدم. با این حال، وقتی بیشتر به آن فکر می کردم.

متوجه شدم که از اولین سال رستگاری ام، هیچ زنی را با بی شرمی لمس نکرده ام. اون حس خوبی بهم میده! کمی بیشتر به حرف های گری فکر کردم.

راه شکستن طلسم گنج | دست‌های عیسی هرگز زن را با خواری لمس نکرد، اما عیسی می‌گوید شهوت با چشم همان لمس کردن است.

READ  طلسم حلقه ازدواج

با توجه به اینکه عیسی بی گناه است، ناگهان متوجه شدم که عیسی نه تنها هیچ گاه با تحقیر زنی را لمس نکرد، بلکه حتی هرگز با تحقیر به زنی نگاه نکرد.

راه شکستن طلسم گنج | آیا می توانم این را بگویم؟ در واقع، من نتوانستم. اگرچه نجات یافته بودم، اما همچنان با تحقیر به زنان نگاه می کردم.

ممکن است بگویید: «اوه، اینقدر به خودت سخت نگیر. «این طبیعی است که پسرها نگاه کنند. این بخشی از طبیعت ماست.» اما کاری که شما انجام می دهید دزدی است.

راه شکستن طلسم گنج | زندگی فکری ناپاک زندگی دزد است. شما تصاویری را می دزدید که مال شما نیستند. وقتی به بلوز زنی که همسرت نیست نگاه می کردی، چیزی را می دزدی که مال تو نبود.

وقتی قبل از ازدواج رابطه جنسی داشتید، کسی را لمس کردید که به شما تعلق نداشت. درست مثل این است.

راه شکستن طلسم گنج | که در خیابان اصلی پشت سر کسی راه می روید که یک اسکناس صد دلاری می اندازد و شما آن را برمی دارید.

اگر تصمیم گرفتید به جای گفتن “هی، آقا!” سپس چیزی را برداشته اید که حق آن را ندارید. به همین ترتیب، اگر یک زن خوش اندام خم شود و سینه هایش را به شما نشان دهد.

راه شکستن طلسم گنج | در حالی که شما همچنان به او خیره می شوید، دزد هستید. شما باید آن خلقت ارزشمند را به دست خدا و همسرش یا شوهر آینده اش بسپارید.

وقتی ما با چشمان خود دزد هستیم، از مناطقی که به ما تعلق ندارند، از زنانی که به ما مرتبط نیستند، ارضای جنسی را می‌گیریم.

READ  دعانویس در یزد

راه شکستن طلسم گنج | در این عرصه، عیسی، که هرگز به زنی با تحقیر نگاه نکرده است، به وضوح الگوی ماست. “خب، مطمئنا!” شما بگو. «او خدا بود. بی انصافی است که از من انتظار داشته باشیم مثل او زندگی کنم!» شاید.

اما اگر به دلیل الوهیت او، معیار شخصی عیسی برای شما دست نیافتنی به نظر می رسد، بیایید به الگوی مردانگی دیگری از کتاب مقدس در زمینه خلوص جنسی نگاه کنیم.

راه شکستن طلسم گنج | فقط یک مرد، یک مدل بزرگ نام او ایوب بود، و اگرچه فکرش را نمی کنید، این مرد الگوی اصلی خلوص جنسی در کتاب مقدس است.

داستان ایوب در عهد عتیق می گذرد، جایی که در فصل اول کتاب که نام او را دارد، خدا را می بینیم که درباره ایوب به شیطان می بالد: آیا بنده من ایوب را در نظر گرفته ای؟

راه شکستن طلسم گنج | هیچکس روی زمین مانند او نیست. او بی عیب و راست است، مردی که از خدا می ترسد و از بدی دوری می کند. (ایوب 1:8) آیا خدا به ایوب افتخار می کرد؟

شرط می بندی! او وفاداری بنده اش را با کلماتی در بالاترین ستایش تحسین کرد. اگر با پاکی، بی‌عیب و راست راه بروی، او به همان اندازه از تو با افتخار سخن خواهد گفت.

راه شکستن طلسم گنج | اما اگر این کار را نکنید، وقتی زندگی خود را با ایوب مقایسه می کنید، این قسمت از کتاب مقدس ممکن است واقعاً شما را دلسرد کند.

ناامید نشو در عوض، از ایوب بیاموزید. ابتدا، باید در مورد نحوه انجام این کار بیشتر بدانیم. در ایوب 31: 1، ایوب را می‌بینیم که این مکاشفه شگفت‌انگیز را انجام می‌دهد: «با چشمان خود عهد بستم که به دختری با شهوت نگاه نکنم.» عهد با چشمانش!

READ  نوشتن دعا برای حاجت گرفتن

راه شکستن طلسم گنج | یعنی با چشمانش قول داده بود به زن جوانی نگاه نکند؟ این امکان وجود ندارد! نمی تواند درست باشد! اما ایوب موفق بود.

وگرنه این قول را نمی داد: اگر زنی دل من را فریفته کرد یا در کمین همسایه ام نشسته بودم، زنم غله مرد دیگری را آسیاب کند و مردان دیگر با او بخوابند.

راه شکستن طلسم گنج | ایوب کاملاً موفق بوده است، وگرنه نمی‌توانست این جمله را از دل خود بیان کند. او می دانست که درست زندگی کرده است.

و می دانست که چشم و ذهنش پاک است. او آن را بر همسر و ازدواجش در پیشگاه خدا و مرد قسم داد. بیایید به ابتدای داستان برگردیم و بیت آغازین کتاب ایوب را بخوانیم: «در سرزمین اوز مردی زندگی می کرد که نامش ایوب بود.

راه شکستن طلسم گنج | این مرد بی عیب و راست بود. از خدا می ترسید و از بدی ها دوری می جست.» ایوب فقط یک مرد بود!

همانطور که متوجه شدید، این کلمات گرانبها باید به طرز باشکوهی بر روح شما جاری شود: اگر ایوب می توانست این کار را انجام دهد، من نیز می توانم.

راه شکستن طلسم گنج | خدا از شما می خواهد که بدانید حتی با وجود مردانگی و تمام تمایلات آزاردهنده آن، می توانید از ناخالصی های جنسی قیام کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هفده =

نوشته های مشابه