ابطال طلسم

راههای ابطال طلسم و جادو

راههای ابطال طلسم و جادو | شاخه کاتولیک فاضلاب زیرزمینی در ایده‌های لیبرال فرانکیستی که توسط روحانیون در حاشیه کلیسای کاتولیک روم وجود داشت زنده ماند و همان چیزی بود که مالاچی مارتین آن را «لژ لوسیفر» نامید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این جنبش پیرامونی به احتمال زیاد از زمان یاکوب فرانک در کلیسا وجود داشته است.

راههای ابطال طلسم و جادو

راههای ابطال طلسم و جادو | این مجوز توسط شورای دوم واتیکان برای فعالیت آزاد اعطا شد و تا زمانی که توسط در معرض دید قرار گرفت، از حفاظت کامل دفتر پترین برخوردار بود.

استاد | با این حال، لوسیفرز لج قبل از افشای آن ممکن است یکی از دیدنی‌ترین تاکتیک‌های انحرافی را در تاریخ تبلیغات اجرا کرده باشد.

راههای ابطال طلسم و جادو | البته، اگرچه برتولد به دلیل تلاش برای وارد کردن یک حوزوی 10 ساله به یک فرقه مخفی همجنس گرایان متشکل از کشیشان و حوزویان، از سمت ریاست دانشجویان مدرسه علمیه سنت جان بوستون برکنار شد.

کلیسای کاتولیک رومی و هراس شیطانی در فصل اول این واقعیت مطرح شد که کلیسای کاتولیک رومی در مرکز بسیاری از ترس‌های وحشت شیطانی از سال‌های 2017 میلادی قرار داشت. بررسی دقیق‌تر این ادعا نشان می‌دهد که لژ کاتولیک لوسیفر در گسترش این هیستری جادوگری دست سایه‌ای داشت.

راههای ابطال طلسم و جادو | کتاب محبوب میشل به یاد می آورد () واقعاً زمینه را برای هیستری فراهم کرد که قرار بود ایالات متحده را فرا بگیرد و مردم بی گناه را به زندان بفرستد.

این توسط یک کاتولیک نوشته شد و اگرچه بعداً ثابت شد که کلاهبرداری است، اما تأثیر زیادی بر پلیس، مددکاران اجتماعی، روحانیون و اخباری که به این وحشت توده‌ای دامن زدند، گذاشت.

READ  بهترین دعانویس در استان فارس

راههای ابطال طلسم و جادو | میشل اسمیت نمی‌توانست کار بهتری برای ترویج فضای بدگمانی، ترس و در نهایت ناباوری در مورد وجود پیمان‌های شیطان پرستی مخفی که کودکان را مورد آزار قرار می‌دهند، انجام دهد. لوسیفر لج پیدا شد! 203 لوسیفرز لج ممکن است از دیوانگی ترویج شده توسط این کتاب به عنوان وسیله ای برای منحرف کردن توجه از آزار و اذیت آیینی خود از کودکان استفاده کرده باشد.

راههای ابطال طلسم و جادو | هنگامی که اولین اتهامات علیه کارکنان مراقبت از کودکان در پیش دبستانی مک مارتین در کالیفرنیا مطرح شد، این کلیسای کاتولیک شهدای آمریکا بود که رهبری و سازماندهی بسیاری از هیاهو و هیستری که منطقه را فرا گرفت.

این امر باعث شد نویسنده پل ابرل بنویسد که “کلیسا با اوباش لینچ بسیار سازگار بود” (و او اشاره کرد که اکثر والدین متهم از اعضای کلیسای شهدای آمریکا بودند.

راههای ابطال طلسم و جادو | کلیسا به شدت از آنها خواسته بود که اتهاماتی را مطرح کنند – اما در عین حال، کشیش های پدوفیل بی سر و صدا کودکان را در اسقف اعظم لس آنجلس و اسقف نشین اورنج کانتی با آگاهی کامل از دو چنسی، که هر دو بسیار نزدیک به کلیسای شهدای آمریکا و مک مارتین هستند، مورد آزار و اذیت قرار می دادند.

راههای ابطال طلسم و جادو | مدرسه قرار گرفتند. در حالی که خانواده مک‌مارتین با یک محاکمه جادوگر روبرو شدند و کلیسای شهدای آمریکا هیستری رسانه‌ای را در اوج نگه داشت، پدر مایکل استفن بیکر و پدر کارلوس رنه رودریگز بدون ترس از ممانعت مقامات مدنی به کودکان تجاوز کردند.

READ  نوشتن دعا روی قلع

راههای ابطال طلسم و جادو | آنها دو تن از بیش از 10 کشیش در منطقه لس آنجلس/اورنج کانتی بودند که متهم به آزار جنسی کودکان بودند. به طرز عجیبی، اسقف اورنج کانتی در زمان محاکمه مک مارتین، ون بود. ویلیام جانسون – کشیش سابق کلیسای شهدای آمریکا.

جانسون در سال 1989 به عنوان اسقف منصوب شد و تا زمان مرگش در سال 1998 در این سمت باقی ماند. در حالی که اعضای سابق محله او وحشت شیطانی را که کالیفرنیای جنوبی را فرا گرفت، طولانی کرد، جانسون بی سر و صدا در حال جابجایی کشیش های کودک آزاری در اطراف اسقف نشین خود بود.

راههای ابطال طلسم و جادو | در سال 2018 جانسون پدر زیگفرید اف. ویدرا را برای کار در اسقف نشین اورنج کانتی استخدام کرد، حتی اگر می‌دانست که این سرپرست به دلیل تجاوز به کودکان از محله ای در ویسکانسین برکنار شده بود.

راههای ابطال طلسم و جادو | ویدرا با آگاهی کامل از جانسون به آزار و اذیت کودکان ادامه داد تا اینکه در سال 2018 شکایات زیادی به دفتر اسقف نشین سرازیر شد و ویدرا به خارج از ایالت منتقل شد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − سه =