ابطال طلسم

راههای ابطال طلسم جدایی

راههای ابطال طلسم جدایی | هزاران سال است که نیلوفر کامل در سراسر جهان تمرین می شود. این پوزیشن از همه پوزیشن ها پایدارتر است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این کار را انجام ندهید مگر اینکه به طور خاص انعطاف‌پذیر باشید – و حتی در آن زمان پیشنهاد می‌کنم با انجام برخی از حرکات کششی که بعداً در این فصل در بخش «آماده‌سازی بدن برای نشستن» توضیح داده شد، آماده شوید.

راههای ابطال طلسم جدایی

راههای ابطال طلسم جدایی | صاف کردن ستون فقرات بدون سختی زمانی که در وضعیت نشستن راحت قرار می گیرید، در حالی که لگن کمی به سمت جلو متمایل شده است.

استاد | می توانید توجه خود را به صاف کردن کمر معطوف کنید. البته، وقتی برای اشاره به ستون فقرات استفاده می شود، راست یک نام اشتباه است.

راههای ابطال طلسم جدایی | مانند خواهر یا برادر نامتقارن ترش، نیمه نیلوفر آبی، بهتر است پاها را به طور متناوب تغییر دهید تا فشار به طور مساوی توزیع شود.

زیرا یک کمر سالم در واقع دارای چندین انحنای متمایز است، یکی در ناحیه کمر یا کمر، دیگری در ناحیه سینه یا میانی پشت، و سومی در گردن یا ستون فقرات گردنی. . متأسفانه، این انحناهای طبیعی اغلب با نیازهای ایستگاه های کاری رایانه و سایر محیط های بی تحرک اغراق آمیز می شوند.

راههای ابطال طلسم جدایی | و به تدریج عادت می کنید که خمیده بنشینید، با شانه های گرد، قسمت بالایی پشتتان جمع شده و گردن و سرتان مانند یک خمیده به جلو باشد.

کرکس بوقلمون – طوری که من الان نشسته ام! ممکن است نتوانید عادات نشستن مانند اینها را در چند جلسه مدیتیشن برگردانید، اما می‌توانید با گسترش ستون فقرات خود آزمایش کنید.

READ  دعا نویسی تاثیر دارد

راههای ابطال طلسم جدایی | اصطلاحی دقیق‌تر از صاف کردن – و به آرامی اما مطمئناً این منحنی‌ها را به قوس طبیعی و برازنده‌شان نرم کنید.

ممکن است متوجه شوید که این عادات جدید نشستن را در سایر فعالیت‌های خود حمل می‌کنید، به طوری که به مرور زمان، مثلاً هنگام رانندگی با ماشین یا نشستن پشت میز، وضعیت خود را به آرامی اصلاح می‌کنید.

راههای ابطال طلسم جدایی | یکی یا هر سه تصویر زیر را امتحان کنید تا به شما کمک کند بفهمید که ستون فقرات صاف یا کشیده چه احساسی دارد.

حوصله نگاه کردن در آینه یا مقایسه خود را با ایده آلی که در کتاب ها (حتی این یکی) انتخاب کرده اید، نداشته باشید.

راههای ابطال طلسم جدایی | نکته مهم این است که بدن شما از درون چه احساسی دارد. شما می خواهید در مرکز، ثبات، زمین و همسو شدن با نیروی گرانش احساس کنید.

آویزان کردن سر از یک نخ: تصور کنید که تمام بدن شما از یک رشته متصل به تاج سرتان در هوا معلق است. (تاج بالاترین نقطه در بالای جمجمه، به سمت پشت است.)

راههای ابطال طلسم جدایی | همانطور که احساس می کنید نخ سر شما را به سمت بالا می کشد، توجه کنید که چگونه ستون فقرات شما به طور طبیعی طولانی می شود.

لگن شما به سمت جلو متمایل می شود، چانه شما جمع می شود و پشت گردن شما کمی صاف می شود. چرا بودا در وضعیت نیلوفر آبی نشسته بود متأسفانه، ما در کودکی یاد نگرفتیم که روی زمین بنشینیم، همانطور که بیشتر هندی‌ها و بسیاری دیگر از آسیایی‌های سنتی این کار را می‌کردند.

READ  نوشتن دعا برای خانه دار شدن

راههای ابطال طلسم جدایی | در نتیجه، ممکن است در ابتدا برای شما دشوار باشد که به صورت چهارپایی بنشینید و ممکن است تمایل داشته باشید که به راحتی و راحتی ظاهری صندلی عقب نشینی کنید.

اما من می‌خواهم شما را تشویق کنم که اگر بدن و سطح راحتی شما اجازه می‌دهد، نشستن روی پاهای ضربدری را امتحان کنید.

راههای ابطال طلسم جدایی | لزوماً آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت یا دردناک نیست – و علاوه بر این، مزایای منحصر به فردی دارد.

برای یک چیز، روی هم زدن پاها یک پایه محکم و پایدار برای بقیه بدن شما ایجاد می کند و تمایل دارد لگن شما را به طور طبیعی با زاویه مناسب به سمت جلو خم کند تا از ستون فقرات شما حمایت کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =