دعا نویس یهودی


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعا نویس یهودی | هاتا یوگا پرادیپیکا، گراندا سامیتا، شیوا سامیتا، و چند مورد دیگر. با این حال، هیچ یک از این متون باستانی قرار نبود به تنهایی خوانده شوند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همه آنها به راهنمایی یک مرشد برای اطمینان از درک نیاز داشتند. این کتاب‌ها بیشتر شبیه یادداشت‌ها استفاده می‌شدند.

دعا نویس یهودی

دعا نویس یهودی | یادآوری‌های مختصر از آموزش واقعی. بسیاری از دانش واقعی به عمد پنهان نگه داشته شد. تنها زمانی که معلم احساس کرد دانش آموز آماده است، دانش آشکار شد.

استاد | ما نمی توانیم به سادگی با خواندن این متون قدیمی بفهمیم که تمرین فیزیکی یوگا چگونه انجام می شده است.

دعا نویس یهودی | فقط چند متن وجود دارد که در طول قرن‌ها باقی مانده‌اند که روش آموزش هاتا یوگا را در قرن دهم تا هجدهم توصیف می‌کنند.

همانطور که قبلاً ذکر شد، آنچه می توانیم بگوییم این است که هدف از تمرین بدنی این است که دانش آموز را برای تمرینات عمیق تر مراقبه آماده کند.

دعا نویس یهودی | در اولین کتب معنوی هند، وداها، یوگا به عنوان راهی برای رهایی توصیف نشده است، و تمرین آسانا به هیچ وجه توصیف نشده است.

بلکه یوگا در میان معانی بسیار دیگرش به معنای نظم و انضباط بود و نزدیک ترین کلمه به آسانا آسوندی بود که بلوکی را توصیف می کرد که فرد روی آن می نشست تا مراقبه کند.

دعا نویس یهودی | در زمان تدوین یوگا سوترا، 15 یوگا به عنوان یک تمرین روانی- معنوی با هدف رهایی نهایی تعریف شد. با این حال، آسانا هنوز یک جنبه بسیار جزئی از تمرین بود.

READ  طلسم مرگ فوری

یوگا سوترا در تمام صد و نود و شش قصیده، تنها دو بار 16 آسانا را ذکر می کند. و آنچه در مورد آسانا گفته می شود این است که استیره و سُخم باشد.

دعا نویس یهودی | ثابت و راحت. در مقایسه با سبک آسانا که امروزه در کلاس‌های یوگا اجرا می‌شود، اینها بسیار ویژگی‌های یین هستند.

زمانی که ما ساکن هستیم و حواس‌مان به حس بدنی منحرف نمی‌شود، مدیتیشن می‌تواند ایجاد شود. هدف تمرینات یوگا ورود به یک حالت مراقبه است که ممکن است تحقق یا رهایی از آن ناشی شود.

دعا نویس یهودی | مکاتب مختلف یوگا تکنیک های مختلفی برای دستیابی به این هدف دارند. برخی حتی ادعا می کنند که نمی توان در حالی که در بدن است آزاد شد.

هدف در این مکاتب دوگانه گرایی اولیه این است که هر چه سریعتر از بدن خارج شوند، اما این باید به روش صحیح انجام شود.

دعا نویس یهودی | مدارس دیگر این رویکرد را رد کردند و پیشنهاد کردند، از آنجایی که ما فقط می‌توانیم مدیتیشن و یوگا انجام دهیم در حالی که در بدن هستیم.

باید با بدن به خوبی رفتار کنیم. بدن باید سالم باشد. تمرکز مدارس هاتا یوگا بر ساختن بدنی قوی و سالم بود که به یوگی اجازه دهد ساعت های زیادی در روز مدیتیشن کند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یازده =

نوشته های مشابه