دعانویس

دعا نویس و فالگیر

دعا نویس و فالگیر | سپس ما درد را به عنوان یک فرصت می بینیم. اگر زمین بخوریم و زمین بخوریم، آن را فرصتی می بینیم که در آینده بیشتر مراقب باشیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر تمام زمان را صرف فکر کردن به آن و بزرگ‌نمایی درد کنیم، منفی‌گرایی فقط در ما رشد می‌کند. اگر ببینیم که چگونه اتفاق افتاد.

دعا نویس و فالگیر

دعا نویس و فالگیر | می‌توانیم از آن درس بگیریم، بدون اینکه روی آن تمرکز کنیم. وقتی داشتم آن تاول را ایجاد می کردم، درد را تشخیص دادم.

استاد | برای ناتوانی آن، آن را نشانه واضحی از عدم تعادل دیدم. تنها کاری که در آن مرحله می توانستم انجام دهم این بود که روی قدرت ذاتی خود و آمادگی جسمانی که به دست آورده بودم تمرکز کنم.

دعا نویس و فالگیر | درک اینکه درد فرصتی برای رشد است به ما این قدرت را می دهد که ببینیم چگونه عدم تعادل را اصلاح کنیم و به جلو برویم و درد را به عنوان یک سفر در نظر بگیریم.

رویکرد من احمقانه نبود، زیرا می‌دانستم که این یک آسیب بزرگ نیست – من زنده می‌مانم. به این ترتیب، ذهنم را با افکاری مرتبط کردم که عزمم را برای به پایان رساندن مسابقه تقویت می کند.

دعا نویس و فالگیر | تمرکز ذهنم فقط روی درد به آرامی تمام انرژی ام را تخلیه می کرد و در نهایت مرا به این فکر می کرد که نمی توانم ادامه دهم.

به همین ترتیب، در مدیتیشن، درد فیزیکی و همچنین درد ناشی از افکار و احساسات را تجربه می کنیم، اما نمی توانیم اجازه دهیم این رنج کاملاً بر ذهن ما حاکم شود.

READ  دعا نویس طلسم

دعا نویس و فالگیر | اگر این کار را انجام دهیم، درد هر گونه فایده ای را که ممکن است از تمرین خود به دست آوریم خراب می کند و کل جلسه به مراقبه ای در مورد رنج ما تبدیل می شود.

اگر درد جسمی داریم، می توانیم موقعیت خود را تغییر دهیم. اگر درد عاطفی داریم، می‌توانیم آن احساس را به‌طور روشمند از هم جدا کنیم تا زمانی که قدرت خود را رها کند.

دعا نویس و فالگیر | اگر افکار ما را شکنجه می‌دهند، می‌توانیم با به یاد آوردن ذهن آسمانی خود یا با بلند کردن نگاه و نگاه کردن به اطراف، چشم انداز خود را بزرگتر کنیم.

ما با این درد عاطفی به روشی بسیار سرراست ارتباط برقرار می کنیم. در نظر گرفتن تجربه درد به عنوان راهی برای حفظ ارتباط با دیگران مفید است.

دعا نویس و فالگیر | همه رنج می برند. وقتی درد خودمان به عنوان یادآوری این حقیقت عمل می کند، می توانیم از آن به عنوان منبعی برای شفقت واقعی استفاده کنیم.

شیر می داند که در زیر درد، سلامتی اساسی و خوبی اساسی نهفته است. حتی وقتی دردناک است، می‌توانید.

دعا نویس و فالگیر | با معطوف کردن ذهن خود به درخشش طبیعی آن و ایجاد شفقت برای دیگران، آن نگرش را ارتقا دهید. دویدن یک حرکت اساسی و طبیعی است.

به سادگی قرار دادن یک پا در مقابل پای دیگر – اما وقتی به بیومکانیک آن نگاه می کنیم، پیچیده تر می شود. به طور مشابه، مدیتیشن بسیار ساده و سرراست است.

دعا نویس و فالگیر | عمل حضور، لحظه‌ای پس از دیگری. با این حال، در تبت، هزاران متن در این زمینه نوشته شده است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 7 =