دعانویس

دعا نویس عالی

دعا نویس عالی | هنوز هم می توانیم تصور کنیم. من دریافتم که انجام فواصل کوتاه، موج‌ها، شیب‌ها – پنج دقیقه اینجا یا دو دقیقه آنجا – ذهن را درگیر نگه می‌دارد و بدن از این مزیت بهره می‌برد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در فرهنگ مدرن سرعت، به نظر می رسد که ما هیچ کاری را به طور کامل انجام نمی دهیم. نیمی از ما تلویزیون تماشا می کنیم و نیمی از کامپیوتر استفاده می کنیم.

دعا نویس عالی

دعا نویس عالی | هنگام صحبت با تلفن در حال رانندگی هستیم. حتی یک مکالمه برای ما سخت است. وقتی برای خوردن می نشینیم، روزنامه می خوانیم و تلویزیون تماشا می کنیم.

استاد | و حتی وقتی تلویزیون تماشا می کنیم، کانال ها را ورق می زنیم. این کیفیت سرعت به زندگی احساسی سطحی می دهد: ما هرگز چیزی را به طور کامل تجربه نمی کنیم.

دعا نویس عالی | رویکرد من این است که تردمیل را تا جایی که می توانم جالب کنم. با توجه به اینکه هیچ یک از ما تا به حال به جایی نرسیده ایم که روی تردمیل بدوم.

ما خود را درگیر این فعالیت‌ها می‌کنیم تا زندگی کاملی داشته باشیم، اما با سرعت و حواس‌پرتی، هرگز معنای کامل بودن را کشف نکرده‌ایم.

دعا نویس عالی | از آنجایی که دوران فناوری ما کارهای بی پایانی برای انجام دادن فراهم می کند، پایانی برای پرت شدن ما وجود ندارد.

ما که همه چیز را به طور کامل تجربه نمی کنیم، بار سنگین این سبک زندگی هیستریک را تحمل می کنیم. ما از تند غذا خوردن دچار سوء هاضمه می شویم.

READ  دعانویس برای ازدواج سریع

دعا نویس عالی | در اثر صحبت با تلفن به گلگیر می افتیم، یا به دلیل عدم برقراری ارتباط کامل باید از شریک زندگی خود جدا شویم.

مدیتیشن فقط یک تکنیک ساده برای تثبیت ذهن نیست. این همچنین کشف چگونگی درگیر شدن کامل، حتی در حالت نشسته است.

دعا نویس عالی | قطعا می توان آن را برای دویدن، یکی از پر جنب و جوش ترین فعالیت های ما، به کار برد. اما اگر در این دو فعالیت با دل و جان درگیر شویم و صرفاً سعی کنیم در تمام طول مسیر حواس خود را پرت نگه داریم.

این درس از دست ما خواهد رفت و فرصت ارزشمند دیگری را برای حضور در زندگی خود از دست خواهیم داد. وقتی در حال دویدن هستیم – و به طور کلی وقتی ورزش می کنیم.

دعا نویس عالی | درگیر یکی از صمیمی ترین و معنادارترین اعمالی هستیم که ممکن است در طول روز رخ دهد.

دویدن با جان و دل یک دوره ورزش را به چیزی که برای بدن و همچنین برای ذهن سالم است تبدیل می کند.

دعا نویس عالی | در این راستا، حواس پرتی زندگی می آورد. 15 دویدن با واقعیت ها من همیشه به مردم می گویم که یک تمرین مدیتیشن موفق تمرینی است که می توانید آن را حفظ کنید.

اگر روز بعد آن را رها کنید، لزوماً مهم نیست که چقدر می توانید مدیتیشن کنید، یا چقدر می توانید بی حرکت باشید. ابتدا باید به این نتیجه برسید که فعالیت مهم است.

دعا نویس عالی | سپس باید آن را به یک اتفاق روزمره تبدیل کنید، که در آن هر روز به روشی متفاوت به خود انگیزه دهید. مانند مدیتیشن، دویدن موفق – یا نوعی ورزش – در طول زندگی ما حفظ می شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − دو =