دعا نویس خوب


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعا نویس خوب | و این به هسته آموزه های یین یوگا او تبدیل شد – که در بین بسیاری از مردم که مزایای این تمرین را تشخیص دادند و به مدل بدن پل مربوط می شد طنین انداز شد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | /ذهن/روح. از سال 1998 تا 2000 پل یک دوره تعطیلی گذراند و به سانتافه نقل مکان کرد و در آنجا مدرک کارشناسی ارشد خود را از کالج سنت جان در مطالعه کتاب های بزرگ دنیای غرب گرفت.

دعا نویس خوب

دعا نویس خوب | بیشتر و بیشتر، آموزش پل به سمت یین کشیده شد. او هرگز به طور کامل سبک های یانگ یوگا را رها نمی کند – بالاخره ما در زندگی به تعادل نیاز داریم.

استاد | برای به اشتراک گذاشتن بیشتر آنچه از پاولی و دکتر موتویاما آموخته بود، در سال 2001 پل تصمیم گرفت کتابی به نام یوگا تائوئیست خود منتشر کند.

دعا نویس خوب | پل دانشی را که در مورد آناتومی، یوگا دائوئیست و نظریه نصف النهار به او داده شده بود ترکیب کرد.

این بعدها به کتاب او، یین یوگا تبدیل شد. همچنان مورد تقاضا است و بارها تجدید چاپ شده است. پل همراه با همسرش سوزی، در کارگاه‌ها و آموزش‌های پیشرو جهان نه تنها در مورد یین یوگا، بلکه در مورد آناتومی و بدن ظریف و پرانرژی سفر می‌کند.

دعا نویس خوب | پل چندین ویدیوی جذاب ایجاد کرده است که نشان می دهد چگونه آناتومی منحصر به فرد ما بر تمرینات یوگا ما تأثیر می گذارد.

یکی از جالب‌ترین صفحات وب‌سایت او استخوان‌های انسانی زیادی را نشان می‌دهد که پل انتخاب کرده است تا دامنه تغییرات بدن و دامنه حرکتی نهایی ما را نشان دهد.

READ  باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت

دعا نویس خوب | سارا پاورز یکی از بسیاری از دانش آموزانی که به آموزش یوگا دائوئیست توسط پل علاقه داشت، سارا پاورز بود.

او همچنین معلم همان استودیویی بود که پل در آن تدریس می کرد و اغلب پس از تدریس کلاس خود به کلاس او می آمد.

دعا نویس خوب | وقتی پل دور شد، ارتباط آنها قطع شد، اما خوشبختانه، فقط برای مدتی کوتاه. سفر سارا پاورز به دنیای یوگا برنامه ریزی نشده بود.

هدف اولیه او این بود که یاد بگیرد ذهنش چگونه کار می کند. او در حال گرفتن مدرک کارشناسی ارشد در روانشناسی بود که مسیر انحرافی که قرار بود او را از بین ببرد.

دعا نویس خوب | رخ داد: او تصمیم گرفت موضوعی را بر اساس کتابی که سال ها در اطراف خانه اش وجود داشت مطالعه کند. کتابی در مورد یوگا بود. سارا عاشق شد.

خوشبختانه، در زمانی که این مسیر جدید در زندگی او ظاهر شد، او قبلاً ازدواج کرده بود. او با حمایت شوهرش، تای، توانست عمیقاً در تمرین یوگا کاوش کند.

دعا نویس خوب | او دوره های تربیت معلم را گذراند و تدریس را در مالیبو آغاز کرد. تمرین او به سبک های یانگ گرایش پیدا کرد، اما در آن زمان او هیچ آگاهی نداشت که یوگا می تواند یین یا یانگ باشد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + چهار =

نوشته های مشابه