دعا نویس استاد شریفیان


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

دعا نویس استاد شریفیان | این یک سوال کاملاً مناسب است. متناقض به نظر می رسد اما زندگی خود مجموعه ای از پارادوکس است. بزرگترین آنها همزیستی دو مفهوم متضاد مانند زندگی و مرگ، دو حالت اساسی هستی است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | زندگی و مرگ بسیار متفاوت از یکدیگر هستند و با این حال در طول زندگی ما به طور جدایی ناپذیری در هم تنیده می شوند. ظاهراً زندگی ما از زمان تولد شروع می شود و با مرگ به پایان می رسد.

استاد | در طول زندگی کنونی خود می‌توانیم تغییرات مختلفی را تجربه کنیم – «مرگ» دوران کودکی‌مان، «تولد دوباره» در دوران نوجوانی.

سایت مپ الخزرا | مرحله نوجوانی که تا بزرگسالی به اوج می رسد و غیره، تا زمانی که به سن پیری می رسیم و در نهایت با مرگ بدن فعلی خود می میریم.

دعا نویس استاد شریفیان

دعا نویس استاد شریفیان | این بدان معنی است که “مرگ” یک مرحله به “زندگی” مرحله دیگر منجر می شود. این بدان معناست که زندگی و مرگ به طور ذاتی با یکدیگر مرتبط هستند.

اگر مراحل اولیه «زندگی» ما به مراحل بعدی تبدیل شود، آیا واقعاً می توانیم مشخص کنیم که مرحله اولیه به پایان می رسد و مرحله جدید کجا شروع می شود؟

دعا نویس استاد شریفیان | این امکان پذیر نیست، زیرا روند زندگی و مردن ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند. پارادوکس استفاده از تلاش برای یادگیری بی زحمتی، در مقایسه با بزرگترین پارادوکس همزیستی مرگ و زندگی، پارادوکس بسیار کم اهمیتی است.

جالب است که اگر این پارادوکس اساسی زندگی را بپذیریم و یاد بگیریم که با آن زندگی کنیم، وارد کردن بی زحمتی به مدیتیشن ما به یک امر بسیار آسان تبدیل می شود.

READ  دعانویس در لرستان

دعا نویس استاد شریفیان | در ابتدا به تلاش نیاز است در مراحل اولیه، زمانی که تازه شروع به یادگیری و تمرین مراقبه کرده ایم، باید کمی تلاش کنیم. مثل یادگیری دوچرخه سواری است.

در ابتدا، به عنوان تازه کار، باید به ترمزها، پدال ها و جاده ای که در آن دوچرخه سواری می کنیم، توجه یکسانی داشته باشیم. وقتی شروع به پدال زدن می کنیم، ترمزها را از دست می دهیم.

دعا نویس استاد شریفیان | اگر به ترمزها توجه بیشتری داشته باشیم، جهت گیری جاده را فراموش می کنیم. ما شروع به توجه به جاده می کنیم و ترمز را فراموش می کنیم.

از دوچرخه می افتیم و صدمه می بینیم. زمانی که یک زخم خوب می شود، زخم دیگری نیز به دنبال دارد. اگر بتوانیم این طوفان را تحمل کنیم.

دعا نویس استاد شریفیان | پشتکار داشته باشیم و به یادگیری ادامه دهیم، پس از چند روز بر دوچرخه سواری تسلط پیدا می کنیم.

سپس می‌توانیم آن را تند یا آهسته سوار کنیم، حرکات آکروباتیک مانند سواری بدون گرفتن دسته را امتحان کنیم، با دوستی که در کنار ما سوار است چت کنیم.

دعا نویس استاد شریفیان | یا هر چند وقت یک‌بار به اطراف نگاه کنیم نه اینکه همیشه روی جاده تمرکز کنیم. ما معمولاً با وجود تمام ژیمناستیک ها، به دلیل تخصص خود در دوچرخه سواری، با تصادف مواجه نمی شویم.

ما نیازی به تلاش زیاد نداریم؛ سواری بیش از پیش بدون زحمت و روان می شود. در حالی که ما در حال یادگیری یک مهارت جدید هستیم، باید کمی تلاش کنیم.

READ  دعا نوشتن برای غلبه بر دشمن

دعا نویس استاد شریفیان | اما، با نزدیک شدن به اتمام یادگیری، میزان تلاشی که باید انجام دهیم کاهش می یابد. همانطور که در یک مهارت جدید مهارت بیشتری پیدا می کنیم.

می توانیم آن را با تلاش کمتر انجام دهیم. چیزی شبیه به این اتفاق می افتد زمانی که ما شروع به یادگیری مدیتیشن می کنیم.

دعا نویس استاد شریفیان | در ابتدا، ما باید در مورد اینکه این کار را کجا انجام می‌دهیم، در چه ساعتی، و در چه حالتی هستیم، بسیار خاص باشیم.

ما باید آن را به طور منظم انجام دهیم. اگر با جدیت، عزم و استقامت ادامه دهیم، در مراقبه پیشرفت می کنیم. کم کم بی دردسرتر می شود.

دعا نویس استاد شریفیان | پس از تمرین و کمال بیشتر، لازم نیست در مورد مکان، زمان یا سایر جزئیات کوچک خاص باشیم.

ما هنوز هم می‌توانیم به حالتی که باید از طریق مدیتیشن و بدون کمک اضافی به آن دست یابیم، بدون زحمت و بدون فکر برسیم.

دعا نویس استاد شریفیان | اگر واقعاً در مسیر درستی باشیم، قرار است این اتفاق بیفتد. به عوامل خارجی اهمیت بیش از حد ندهید درست است که تا حدودی کمک خارجی ضروری است.

مخصوصاً زمانی که فردی در مدیتیشن مبتدی است. اما ما نباید در مورد این چیزها بیش از حد متهور باشیم. ما هرگز نباید اجازه دهیم که عوامل ثانویه مهمتر از مراقبه واقعی شوند.

دعا نویس استاد شریفیان | در غیر این صورت، ممکن است فقط در تشریفات گیر کرده و وقت خود را در انجام کارهایی که اهمیت کمتری دارند تلف کنیم.

READ  شکستن طلسم شیطانی

یک رژیم درست کار شده از نظر زمان، مکان و غیره مطمئناً به ساکت شدن ذهنی و رهایی از افکار در زمان کوتاه‌تر کمک می‌کند.

دعا نویس استاد شریفیان | اما اگر ذهن ما با وجود چنین نظمی ساکت نشود، بدیهی است که هدف اصلی ما محقق نشده است.

در آن شرایط، تمام تمرین هایی که به نام مدیتیشن انجام داده ایم، تبدیل به یک فعالیت بی معنی و بیهوده می شود. بنابراین، در مورد عوامل خارجی نباید خیلی سختگیر بود.

دعا نویس استاد شریفیان | بسیاری از ساداکاها تمایل دارند این نکته حیاتی را از دست بدهند و به مسائل بی اهمیت بیش از حد اهمیت دهند و هدف اصلی مدیتیشن را از دست بدهند.

در حالی که کسانی که در هنر مراقبه تسلط دارند هرگز به چیزهای بی اهمیت اهمیت نمی دهند. آنها دقیقا می دانند که عوامل بیرونی چه نقشی در سادانا دارند.

دعا نویس استاد شریفیان | چرا مردم بداخلاق می شوند کسانی که ماهیت مدیتیشن را درک نمی کنند، با وجود نظم و انضباط دقیق و تمرین منظم، تمایل دارند از مسیر اصلی منحرف شوند.

مناسک برای آنها مهمتر از مراقبه واقعی می شود. درک عوامل روانشناختی مسئول چنین رفتاری بسیار جالب است

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 17 =

نوشته های مشابه