دعا نویسی یهود


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعا نویسی یهود | او که از دیدن واکنش او به شلاق، لمس و فرمان او مسحور شده بود، او را در سطح ابتدایی هیجان زده کرد. او را در جاهایی لمس کرد که مدتها بود گرما را حس نکرده بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | او آن را نمی فهمید، اما مانند یک مرد گرسنه به آن چسبید. شلاق پیچ خورد و شکست، خش خش می کرد و سپس فرود می آمد، جوش روی پوستش بالا می آمد.

دعا نویسی یهود

دعا نویسی یهود | او روی نوک پا بلند شد، بدنش حتی زمانی که کمرش را قوس می‌داد، خسته می‌شد، منتظر بود و می‌خواست شلاق دیگری بزند.

استاد | ماهیچه های بازوهای باریکش موج می زد و انگشتانش بیرون می آمدند، کشیده می شدند و دوباره در مشت هایش حلقه می زدند.

دعا نویسی یهود | اتاق ساکت شد و گریه های آرام او بلندتر و مکرر تر شد. ناله می کند. آه می کشد. زنی در آستانه اوج او را اسیر خود کرد.

سریعتر، او در زمان با مژه ها حرکت کرد و ریتمی اروتیک می رقصید که اتاق را در هیجان او نگه می داشت. مسابقه برای انتشار.

دعا نویسی یهود | میکا با شیفتگی او را تماشا می کرد که او را در یک جنون شدید به کار می برد. آخرین ضربه شلاق درست زمانی که فریادی از وجد شیرین از اعماق وجودش بیرون زد افتاد.

صدا اولیه و زیبا بود و دردی را در روده اش ایجاد می کرد که تا توپ هایش امتداد می یافت. او به طرز دردناکی ایستاده بود، خروسش روی زیپ شلوار جینش برآمده بود.

READ  طلسم زبان بند برای مادر شوهر

دعا نویسی یهود | او چیزی جز این نمی خواست که شلوارش را پایین بیاندازد و خروسش را بین گونه های الاغش فرو کند. او الاغ او را می خواست، بیدمشک او، دهان او را. او این زن را می خواست.

دیگر نمی‌توانست او را لمس نکند، انگشت‌هایش را روی پیچ‌های نازکی که پشت او را متلاشی می‌کردند کشید. او به آرامی ناله کرد و به نوازش او خم شد.

دعا نویسی یهود | کف دست هایش را به سمت پشت او و سپس زیر بازوهایش و پایین پهلوهایش صاف کرد. می خواست به چشمانش نگاه کند.

دوباره او را ببیند، دور او راه رفت و اجازه داد دستش روی پوستش بماند تا انگشتانش روی شکمش قرار بگیرد و روی او ایستاد.

دعا نویسی یهود | با اخم گفت: به من نگاه کن. دستش را به سمت چانه اش برد، آن را به سمت بالا کج کرد تا نگاهش به چانه اش برخورد کرد. “شما خیلی زیبا هستین.” لب هایش در لبخندی لرزان به سمت بالا خم شد و با انگشت شستش پری لب پایینی او را دنبال کرد.

مایا بانک ها سرش را روی دهان او انداخت و دهانشان را لمس کرد. مکث کرد و این بار آهسته تر حرکت کرد و می خواست شیرینی او را بچشد. “من تو را می خواهم. آنقدر تو را می خواهم که مرا می کشد.” صدایش خشن و نیازمند بود، اما اهمیتی نمی داد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 5 =

نوشته های مشابه