دعانویس

دعا نویسی که جن دارد

دعا نویسی که جن دارد | یکی از دویدن های اژدها مورد علاقه من یک حلقه خاص نه مایلی در کلرادو است. تقریباً در نیمه راه از کنار دریاچه کوچکی می گذرم که به یک چمنزار ختم می شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | لبه چمنزار به دره می ریزد و چشم اندازی عالی را ارائه می دهد. اژدها اغلب با خوشبختی همراه است. یک روز تصمیم گرفتم به محل دویدن اژدهای مخفی خودم بروم.

دعا نویسی که جن دارد

دعا نویسی که جن دارد | داشتم به تغییرات خاصی فکر می کردم که می خواستم ایجاد کنم. در سنت تبتی، ما اغلب به دنبال نشانه هایی هستیم.

استاد | به عنوان مثال، اگر یک کاسه میوه ببینید، نشان دهنده اتفاق مثبتی است، یا اگر یک شاخه شکسته را ببینید، ممکن است نشان دهنده مقداری منفی باشد.

دعا نویسی که جن دارد | این ممکن است به معنای دویدن در تنهایی در یک مسیر منزوی یا بلند شدن در صبح خیلی زود برای دویدن به تنهایی باشد.

آن روز وقتی به چمنزار آمدم، اسبی سفید بود. اگرچه قبلاً هیچ اسبی در آن مزرعه ندیده بودم، اما آنجا ایستاده بود و به من خیره شده بود.

دعا نویسی که جن دارد | دایره ای تاخت که نفسم بند آمد. سپس، در حالی که در مراقبه به دره خیره شدم، اسب آنجا ایستاد و به من خیره شد.

این را به عنوان یک نشانه مثبت در نظر گرفتم. خوشبختی ممکن است مانند یک خرافات به نظر برسد. با این حال، ما در این دنیا زندگی می کنیم و مدام با آن در حال تبادل هستیم.

READ  طلسم ازدواج شخص مورد نظر

دعا نویسی که جن دارد | خواه آن را بدانیم یا ندانیم. هنگامی که ما شروع به قدردانی از دنیا می کنیم و یاد می گیریم که بیشتر مراقب آنچه در حال رخ دادن است باشیم.

به جای اینکه صرفاً خود محور باشیم، شروع به دیدن این نشانه ها می کنیم. در طول این مرحله، هیچ کس نیازی ندارد که بداند ما به چه چیزی فکر می کنیم.

دعا نویسی که جن دارد | برخی از جنبه های زندگی خود را به اشتراک می گذاریم و برخی دیگر را برای خود نگه می داریم. این سطح از رمز و راز تعادل را به وجود ما می آورد.

اگر همه همه چیز را در مورد ما بدانند، عزت و رمز و راز خاصی از بین می رود. اگر خیلی رازدار باشیم، دسترسی مشخصی از بین می رود.

دعا نویسی که جن دارد | بنابراین اژدها نه تنها برای دویدن ما، بلکه برای زندگی و جهان ما نیز سودمند است – اعطای خرد، الهام و درک ناپذیری. 35 نفس اژدها در دویدن و مدیتیشن، ما با فرآیند تنفس بسیار آشنا می شویم.

در آغاز، یافتن نفس دشوار است – و ماندن با آن – دشوار است. این تکنیک حتی ممکن است طاقت فرسا به نظر برسد.

دعا نویسی که جن دارد | با این حال، مانند یک سرآشپز بزرگ، با پیشرفت، به یک استاد ظرافت تبدیل می شود. وقتی با هم هماهنگ می شویم – هوشیار و پیچیده – می توانیم حس نفس خود را بچشیم.

دیگر به سادگی هوا به داخل و خارج بدن ما وارد نمی شود. الان بافت داره بعضی روزها خشن و کمی درشت یا متلاطم است.

READ  دعانویس برای جلب عشق

دعا نویسی که جن دارد | در برخی دیگر صاف است و مانند آب چشمه یا ابریشم به داخل و خارج می‌لغزد. نفس شیرین و لذیذ و جذاب و گاهی تلخ همراه با لقمه است.

گاهی ملایم و تقریباً نامرئی است. همه این بافت ها نتیجه شرایط هستند – از احساس ما گرفته تا آنچه می خوریم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 7 =