دعا نویسی و طلسم محبت


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعا نویسی و طلسم محبت | دگرگونی همچنین شامل تمرینات فیزیکی و ذهنی برای تغییر ساختارهای اسکلتی و ساختارهای ذهنی ما است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | قبل از کار بر روی تغییرات ذهنی، باید بر تغییرات فیزیکی تسلط داشت. ابزارها در اینجا شامل مجموعه ای از تمرینات طراحی شده برای تقویت بدن هستند.

دعا نویسی و طلسم محبت

دعا نویسی و طلسم محبت | تمرینات تغییر تاندون، ماساژ، هنرهای رزمی، و تمرینات معروف تر تای چی چوان و چیکونگ. پس از موفقیت آمیز بودن این آموزش اولیه، کیمیاگر برای تغییر انرژی درونی خود حرکت می کند.

استاد | پالایش و تبدیل انرژی مولد، که در کلیه‌ها ذخیره می‌شود، به انرژی حیاتی شامل کار در ناحیه شکم، از نظر فیزیکی و همچنین تمرین‌های ذهنی برای به حداقل رساندن میل جنسی است.

دعا نویسی و طلسم محبت | در حالی که تنفس آرام‌تر و نرم‌تر انرژی یین را تحریک می‌کند تا انرژی‌های درونی ما را انکوبه کند.

اکنون باید مراقب باشیم که انرژی حیاتی خود را از طریق احساسات منفی مانند خشم، ترس، ناامیدی یا غم و اندوه تلف نکنیم. اکنون کیمیاگر برای مرحله نهایی آماده است.

دعا نویسی و طلسم محبت | تبدیل انرژی حیاتی به انرژی روح. برای این کار مدیتیشن لازم است. ذهن باید از افکار خالی شود و همه نشانه های دوگانگی خاموش شود.

دیگر سوژه و ابژه ای وجود ندارد: نه متفکر و نه اندیشه. وقتی کیمیاگر به اندازه کافی پیشرفت کرد، آماده است تا انرژی خود را از طریق تمرینی به نام مدار کیهانی خرد آغاز کند.

دعا نویسی و طلسم محبت | اگر ابتدا تمام موانع جریان انرژی را برطرف نکند یا ذهن یا حواس او تحریک شود، موفق نخواهد بود.

READ  دعانویس برای زنی که باردار نمیشه

در دهه 1930، ریچارد ویلهلم34 در ترجمه خود از راز گل طلایی، کتاب زندگی چینی، فواید چرخش نور را شرح داد.

دعا نویسی و طلسم محبت | این متن باستانی قرن ها قبل از نوشتن در قرن هشتم به صورت شفاهی منتقل می شد.

ویلهلم، یکی از دوستان کارل یونگ، می نویسد: اگر نیروهای حیات به سمت پایین جریان پیدا کنند.

دعا نویسی و طلسم محبت | یعنی بدون اجازه یا مانع وارد دنیای بیرون شوند، آنیما بر آنیموس پیروز می شود. هیچ “جسم روحی” یا “گل طلایی” رشد نمی کند، و در هنگام مرگ، نفس از بین می رود.

اگر نیروهای حیات از طریق فرآیند «جریان به عقب» هدایت شوند، یعنی حفظ شوند، و به جای اینکه اجازه داده شود از بین بروند، «بالا شوند»، آنیموس پیروز شده است.

دعا نویسی و طلسم محبت | و ایگو پس از مرگ پابرجاست. سپس دارای شن، روح آشکار کننده می شود. مردی که در تمام طول زندگی به راه حفظ پایبند است، ممکن است به مرحله “گل طلایی” برسد.

که سپس نفس را از تضاد اضداد رها می کند، و دوباره بخشی از تائو می شود، یک تقسیم ناپذیر، بزرگ. بالاخره موفق باشید!

دعا نویسی و طلسم محبت | جاودانگی از طریق تمرین کیمیاگری درونی تغییر بدن، مدیریت انرژی و مدیتیشن به دست می آید. در طول مسیر بسیاری از گیاهان و سایر قوانین رژیم غذایی رعایت می شود.

تغییر سبک زندگی نیز لازم است. این مسیر آسانی نیست. پرورش تغییر تاندون بدن؟ این چه کوفتیه؟ چگونه تاندون های خود را تغییر دهیم و چرا این مهم است؟

READ  دعانویس در ایلام

دعا نویسی و طلسم محبت | سوالات خوب دائوئیست‌ها از اصطلاحاتی استفاده می‌کنند که به گوش غربی‌های ما آشنا می‌آید، اما آن‌ها نمی‌گویند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 7 =

نوشته های مشابه